Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

После прививок самого младшего (третьего ребёнка,старших пронесло)вакцинаторы лягут на подступах:hunter:

Хотя вакцины покупали не дешёвые.Твари.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, SashaSM сказал:

Ну то  ці ж аргументи можна і представникам з Нубіру і Альфа Центавра:wave: наводити, " какіє ваши доказатєльства " шкоди вакцини.

А хто дає гарантії безпеки від наслідків вакцинування? Або чому не дають таких гарантій, якщо вони безпечні? 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Парламентська асамблея Ради Європи у пункті 3 своєї Резолюції 2361 (2021) закликає та рекомендує інформувати громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не може зазнавати політичного, соціального чи іншого тиску для проходження вакцинації, а також закликає забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації за те, що не пройшов вакцинацію.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Seos сказав:

Повірте мені, це тимчасово. Є інші причини, по яких буде дистанційне навчання.

З заврішнього дня школа на дистанційкі - не вакцинований персонал. Батьки вже почали ремствувати. Я сподівався, що дистанційне навчання забезпечує хоч 50% ефективності в порівнянні з очною формою. Але дружина мене розчарувала, каже це не більше 5%. І це при тому, що вона також має всі ригалії і стаж  45 років і застосовує всі онлайн сервіси - Мееt, Класрум, Вайбер, має авторитет і адміністративний вплив.

От і зважуйте пріорітети і цінності.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Sanich сказав:

Незаменимых людей не бывает — любил поговаривать директор.
Все боялись — и только один программист не мог спрятать кривую улыбку...

Це на 100% моя ситуація! І не тільки посміхаюсь, а й кажу все у вічі і "кладу" на думку оточуючих.

 

8 годин тому, Sanich сказав:

В селі, де у мене пасіка, є такий вчитель інформатики, який не може знайти документи, які скачуютсья в папку Downloads. :)  Він ще фізику викладає. З таким самим успіхом. Короче, діти в комп"ютерах краще нього розбираються, а знання по фізиці отримують білянульові. Але досвіду у нього.... не менше 15 років - так як він там вже був як я завів пасіку. 

У нас таке не проконає, вже давно вижили б. Кожного дня доводиться займатись самоосвітою, адже саме в предметі інформати все постійно динамічно змінюється.

4 години тому, nibond сказав:

З заврішнього дня школа на дистанційкі - не вакцинований персонал. Батьки вже почали ремствувати. Я сподівався, що дистанційне навчання забезпечує хоч 50% ефективності в порівнянні з очною формою. Але дружина мене розчарувала, каже це не більше 5%. І це при тому, що вона також має всі ригалії і стаж  45 років і застосовує всі онлайн сервіси - Мееt, Класрум, Вайбер, має авторитет і адміністративний вплив.

Ефективність дистанційки багато в чому залежить від свідомості учнів! Кому потрібно, той вчиться.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, SashaSM сказав:

З чого ви взяли що не зупиняє?

Будуємо логічний ланцюжок: Вакцинований може захворіти - може! Він може передавати вірус оточуючим - може! Як що оточуючі вакциновані, вони можуть захворіти - можуть! Відповідно зараза і далі буде розповсюджуватись, а я вже маю право вибрати - вколотись і  перехворіти, чи не вколотись і перехворіти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Sanich сказав:
11 годин тому, Seos сказав:

А ви впевнені, що вони вакциновані?:crazy: Я такого вакцинованого не одного знаю.

Мене це мало турбує, враховуючи, що я і дружина вакциновані, а син вже болів легкою формою. Ми, що могли, щоб зменшити ризики для нашої сім"ї - зробили. Наразі, для мене головне, що дитина буде ходити в школу, а віруючих нехай хтось інших виховує. 

Тобто реально вам пох..., чи вакцинуться люди чи ні, то чому ж Ви так тут агітуєте за вакцинацію.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

Будуємо логічний ланцюжок: Вакцинований може захворіти - може! Він може передавати вірус оточуючим - може! Як що оточуючі вакциновані, вони можуть захворіти - можуть! Відповідно зараза і далі буде розповсюджуватись, а я вже маю право вибрати - вколотись і  перехворіти, чи не вколотись і перехворіти.

Щось з ланцюжками у вас не все ок. Вакцинувавшись ймовірність захворіти знижується, відповідно менша ймовірність того, що ви своїх колег з учнями "вакцинуєте", далі якщо колеги ваші вакциноваті, то менша ймовірність, що ті ж колеги вас "вакцинують"  і так далі з іншими отучуючими вас в житті  людьми.

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

Тобто реально вам пох..., чи вакцинуться люди чи ні, то чому ж Ви так тут агітуєте за вакцинацію.

Ніхто не агітує, помиляєтесь. Просто адекватна відповідь на інформацію з Нубіру чи Бетильгейзе, чи звідки там певні персонажі, це так коротко :umora:.  

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Seos сказав:

Тобто реально вам пох..., чи вакцинуться люди чи ні, то чому ж Ви так тут агітуєте за вакцинацію.

Покажіть мені де я агітую за вакцинацію? Але пройти повз нісенітниці, які не витримують ні найменшої критики, якщо включити логіку і критичне мислення - то вище моїх сил. Ладно, сказала б людина - я боюся, не можу побороти цей страх і вакцинуватися не буду. Але ж начиталися і наслухалися таких теорій в інтернетах, що коси дибки стають. 

  • Подобається 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Sanich сказал:

Покажіть мені де я агітую за вакцинацію? Але пройти повз нісенітниці, які не витримують ні найменшої критики, якщо включити логіку і критичне мислення - то вище моїх сил. Ладно, сказала б людина - я боюся, не можу побороти цей страх і вакцинуватися не буду. Але ж начиталися і наслухалися таких теорій в інтернетах, що коси дибки стають. 

Відсоток людей, які в  це вірять, як моя знайома каже на "постсовку" в районі 40%. Тому у нас багато чого можливе. Так само і інших галузях економіки. Тут головне правильно "зарядить".

Знаю знайомого матір шлем купила, що захистися від 5G.

У мене колега в "ліс" готовий йти, щоб не вакцинуватися і захистися від 5G.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі більшість каналів походженням з сусідньої країни. Думаю, що методики в дії.

 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SashaSM сказав:

Щось з ланцюжками у вас не все ок. Вакцинувавшись ймовірність захворіти знижується, відповідно менша ймовірність того, що ви своїх колег з учнями "вакцинуєте", далі якщо колеги ваші вакциноваті, то менша ймовірність, що ті ж колеги вас "вакцинують"  і так далі з іншими отучуючими вас в житті  людьми.

У Вашому ланцюжку не враховуються ризики "збігу обставин" після яких трапляється летальний випадок! Кажуть - добре, як добре.

20 хвилин тому, Sanich сказав:

Ладно, сказала б людина - я боюся, не можу побороти цей страх і вакцинуватися не буду. Але ж начиталися і наслухалися таких теорій в інтернетах, що коси дибки стають

Я сказав - не бажаю бути піддослідним, не хочу приймати участь в експерименті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У мене колега в "ліс" готовий йти, щоб не вакцинуватися і захистися від 5G.

Та ж у Вас там десь села є підходящі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

Та ж у Вас там десь села є підходящі

Поки з вакцинацією ще не сильно напрягають, а так мобільним не користується, тільки у батьків, інтернетом тільки на роботі.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У мене колега в "ліс" готовий йти, щоб не вакцинуватися і захистися від 5G.

а супутниковий інтернет Маска він врахував? в ліс пізно - треба шукати підходящу печеру :ooops:

  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

а супутниковий інтернет Маска він врахував? в ліс пізно - треба шукати підходящу печеру :ooops:

Ні не зовсім. В цьому випадку як кажу, що потрібна "імміграція на Марс". Чесно при "правильній агітації" відсоток бажаючих був би в нашій країні досить високим.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SashaSM сказал:

Вакцинувавшись ймовірність захворіти знижується

Маєте конкретні результати досліджень, чи це власні припущення?

Навпаки - практично всі стверджують, що вакцинація не захищає від зараження

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в тему - повторно вакцинувалася й дружина, астразенекою. Повторка пройшла майже непомітно, на відміну від першого разу. В мене, як і в більшості, хто ділився відгуком, від модерни, навпаки. Якась є інформація, чому так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Seos сказал:

У Вашому ланцюжку не враховуються ризики "збігу обставин" після яких трапляється летальний випадок! Кажуть - добре, як добре.

Тобто набагато більший відсоток ймовірності захворіти самому і передати хворобу іншим, що в свою чергу може призвести до більш тяжких наслідків для вас нічого не означає.  

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

в тему - повторно вакцинувалася й дружина, астразенекою. Повторка пройшла майже непомітно, на відміну від першого разу. В мене, як і в більшості, хто ділився відгцком, від модерни, навпаки. Якась є інформація, чому так?

Думаю, справа в індивідуальних особливостях. 

Я взагалі ніяк не відчув: ні першої, ні другої дози.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ромео сказал:

Маєте конкретні результати досліджень, чи це власні припущення?

Навпаки - практично всі стверджують, що вакцинація не захищає від зараження

Маю здоровий глузд. 

Пошукайте статистику  захворівших. 

Пропустили слово # Практично всі "космонавти" стверджують.......#:wave:

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Я взагалі ніяк не відчув: ні першої, ні другої дози.

та ну, навіть плече не боліло? може Вам пощастило і патріотично вихована медсестра замість зачіпованої рідини фізрозчин вколола

а піндоські ампули викинула/продала

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пордон за то шо ресурс агресора, але як люди викручуються

https://mobile.twitter.com/lentaruofficial/status/1440926858468601858/photo/1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, SashaSM сказав:

Тобто набагато більший відсоток ймовірності захворіти самому і передати хворобу іншим, що в свою чергу може призвести до більш тяжкиг наслідків для вас нічого не означає.  

Як що мова особисто про мене, то ні, решта - кожен сам коваль свого нещастя.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...