Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Sanich сказав:

Якщо вчитель в далекому селі - то зараз вони тримаються за роботу зубами. При повному навантаженні з.п. від 10 тис., а якщо ще якісь суміщення, класи і т.д.. 

Повірте, маячня. Після вузу в село не дуже їдуть.  Ставка молодого вчителя менше мінімалки, і при хилому бюджеті +5% за престижність, подивіться тарифну сітку. Вже після трьох років можна атестуватись і отримать надбавку за стаж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Я не помню точно вік. Років 11-12... Ну може 13 було. На початку двухтисячних. Якщо розбираєтесь в календарях щеплень, то самому цікаво, шо там вкололи. Якщо цікаві подробності, то я попитаю. 

 Но суть та ж сама. Стандартна ситуація. Стандартна прививка. Хоронили ранньою весною. 

Думаю, що це вже неактуально. І календар, мабуть, інший і вакцин тих вже немає. :IMHO:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

Повірте, маячня. Після вузу в село не дуже їдуть.  Ставка молодого вчителя менше мінімалки, і при хилому бюджеті +5% за престижність, подивіться тарифну сітку. Вже після трьох років можна атестуватись і отримать надбавку за стаж.

Молодим однозначно, а ті кому лишилося років 10 до пенсії ще тримаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Seos сказав:

Повірте, маячня. Після вузу в село не дуже їдуть.  Ставка молодого вчителя менше мінімалки, і при хилому бюджеті +5% за престижність, подивіться тарифну сітку. Вже після трьох років можна атестуватись і отримать надбавку за стаж.

У мене дві вчительки в родині. Не молоді спеціалісти, звичайно, але й не передпенсійного віку. Обоє задоволені як слони на фоні загальної ситуації.

 

3 хвилини тому, Seos сказав:

Після вузу в село не дуже їдуть. 

В село взагалі повертаютсья одиниці після міста і ВУЗу. Але є такі, які в силу тих чи інших обставин все ж повертаються і там живуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, SashaSM сказав:

А як же заява на столі

Все що тримає, це три місяці стажу, якого не вистачає до 35 років, але на крайняк його також можна купить, як і сертифікат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Seos сказал:

Все що тримає, це три місяці стажу, якого не вистачає до 35 років, але на крайняк його також можна купить, як і сертифікат.

Якось з заявою на столі  і проханнями директора не клеїться. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

У мене дві вчительки в родині. Не молоді спеціалісти, звичайно, але й не передпенсійного віку. Обоє задоволені як слони на фоні загальної ситуації.

В мене 1,5 ставки, більше 30 років стажу, вища категорія+звання-вчитель методист(тобто самих набавок +65%), словом вище не скочиш без головної болі. А молоді на руки 5,5-6,5 тис.грн від навантаження, не полініться відкрить тарифну сітку і самі порахуєте, ставка молодого вчителя (до трьох років менша ніж у технічки - 4859 грн).

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Seos сказал:

В мене 1,5 ставки, більше 30 років стажу, вища категорія+звання-вчитель методист(тобто самих набавок +65%), словом вище не скочиш без головної болі. А молоді на руки 5,5-6,5 тис.грн від навантаження, не полініться відкрить тарифну сітку і самі порахуєте, ставка молодого вчителя (до трьох років менша ніж у технічки - 4859 грн).

Ну то точно заяви на столі нема)). 

Ще не один рік будете в школі послуги надавати. 

:hi:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SashaSM сказал:

Ну то точно заяви на столі нема)). 

Ще не один рік будете в школі послуги надавати. 

:hi:

Вчитель з досвідом це скарб у школі. Тому @Seos працюйте скільки дозволяє здоров'я і на вік не звертайте уваги.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

Якось з заявою на столі  і проханнями директора не клеїться. 

Що у Вас не клеїться, купіть клей "момент". Я інформатик - в школі до 40 одиниць компьютерної техніки деякі ще 2006р, на якій працюють дуже далекі люди, деякі за 10 років не навчились форматувати вордовський документ і судячи по всьому вже не навчаться, а там фарба в прінтері пересохла, там бацилу хтось приніс і нічого не відкривається, там десятка після чергового оновлення іде в ребут... А звітності в КУРС ШКОЛА. Вона розуміє, як що вона і найде на моє місце когось, то за 6 тис, він там не сидітиме кожного дня. А я реально втомився від цього, минулого року зробив собі пенсію і планував з нового року розраховувавтись, вся лабуда з короною тільки може прискорить цю подію.

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

Ну то точно заяви на столі нема)). 

Ще не один рік будете в школі послуги надавати. 

Хочте вірте, хочте ні, але є і оголосив своє рішення на педраді, коли людей нагинали стосовно вакцинації. Мене правда потім викликали в кабінет і сказали, що внесуть до 20% дозволених.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Тому @Seos працюйте скільки дозволяє здоров'я і на вік не звертайте уваги.

Щось не дозволяє, цього року вперше відчув метеозалежність. +До нас прийшли діти з іншої школи, яку закрили - важко з ними знайти спільну мову (не з усіма звичайно)

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

читель з досвідом це скарб у школі. Тому @Seos працюйте скільки дозволяє здоров'я і на вік не звертайте уваги.

Не завжди))). 

Ну я про те що тут не так давно хтось говорив, що все заява на столі, але ж просять. ;)

 

 

6 минут назад, Seos сказал:

Що у Вас не клеїться, купіть клей "момент". Я інформатик - в школі до 40 одиниць компьютерної техніки деякі ще 2006р, на якій працюють дуже далекі люди, деякі за 10 років не навчились форматувати вордовський документ і судячи по всьому вже не навчаться, а там фарба в прінтері пересохла, там бацилу хтось приніс і нічого не відкривається, там десятка після чергового оновлення іде в ребут... А звітності в КУРС ШКОЛА. Вона розуміє, як що вона і найде на моє місце когось, то за 6 тис, він там не сидітиме кожного дня. А я реально втомився від цього, минулого року зробив собі пенсію і планував з нового року розраховувавтись, вся лабуда з короною тільки може прискорить цю подію.

Про клей, то мабуть ви собі якось. 

Незамінних людей не буває. 

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, SashaSM сказав:

Ну я про те що тут не так давно хтось говорив, що все заява на столі, але ж просять. ;)

Так і є, але право вірити чи ні за Вами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Seos сказал:

Щось не дозволяє, цього року вперше відчув метеозалежність. +До нас прийшли діти з іншої школи, яку закрили - важко з ними знайти спільну мову (не з усіма звичайно)

Це все пройде. Я те ж колись був вчителем інформатики, правда паралельно ще працював по профілю. Зараз цей профіль нікуди не дівся і тільки збільшився, а вчителем давно не працюю, окремі учні навіть у ІТ гігантах працюють. На цей  більше віддалено навіть працюю у вільний час чи консультую і все це не безкоштовно.

5 минут назад, SashaSM сказал:

Не завжди))). 

Ну я про те що тут не так давно хтось говорив, що все заява на столі, але ж просять. ;)

 

 

Про клей, то мабуть ви собі якось. 

Незамінних людей не буває. 

 

Я це розумію бо в молоді роки сам таким "дурним" був. І директор це добре розуміє 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Це все пройде. Я те ж колись був вчителем інформатики, правда паралельно ще працював по профілю. Зараз цей профіль нікуди не дівся, а вчителем давно не працюю окремі учні навіть у ІТ гігантах працюють, на цей  більше віддалено навіть працюю у вільний час чи консультую і все це не безкоштовно.

Мав і я колись випускників, які пішли ІТ галузь, були переможці обласних олімпіад, сайти в блокноті робили аж бігом, а на сьогодні вже не знаю чим тих дітей зацікавить, все в смартфонах - ігри, соцмережі і все, може я вже надто постарів.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Seos сказал:

Мав і я колись випускників, які пішли ІТ галузь, були переможці обласних олімпіад, сайти в блокноті робили аж бігом, а на сьогодні вже не знаю чим тих дітей зацікавить, все в смартфонах - ігри, соцмережі і все, може я вже надто постарів.

Я більше люблю логіку і відповідно алгоритми і оптимізацію. І чесно не розумію, цього страху вакцинації. Звичайний процес процес, який спрощує життя країні  при такій непростій інфекції, як короновірус.

У нас знову пішли хворі, але цей раз уже Дельта.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, SashaSM сказав:

Про клей, то мабуть ви собі якось. 

Незамінних людей не буває. 

Вірно, не буває. Був колись в селі по сусідству директор школи, життя, як то кажуть поклав на цьому поприщі. А з'явилась претендентка на його місце, брат їй пообіцяв подарувати цю посаду на день народження. Почали цього директора пресувати, щоб вже йшов на пенсію, перевірками замучили. Вийшов він одного ранку на ганок дома - хлипнув і все, обширний інфаркт - царство йому небесне. А на його місце відразу ж прийшла людина. Тому думаю підти потрібно вчасно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Я більше люблю логіку і відповідно алгоритми і оптимізацію. І чесно не розумію, цього страху вакцинації. Звичайний процес процес, який спрощує життя країні  при такій непростій інфекції, як короновірус.

У нас знову пішли хворі, але цей раз уже Дельта.

Не хочу брати участь в експерименті. Як на мене, ця програма ще до кінця не пройшла компіляцію, хоча мабуть по процесу, це більше схоже буде на інтерпритацію. Та й в наших чиновників дуже багато алогічного в діях по боротьбі з цим захворюванням. Як копнуть глибше, то в турботу чиновників про нас зовсім не вірю.

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Seos сказал:

по процесу, це більше схоже буде на інтерпритацію. 

Дуже схоже на імітацію. Постійно йде противоречива інформація. Де правда, де брехня - не розібрать.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Дуже схоже на імітацію. Постійно йде противоречива інформація. Де правда, де брехня - не розібрать.

На мою думку, як що вакцина не зупиняє розповсюдження, то вибрати в які формі перехворіти я можу сам.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Seos сказав:

Я інформатик - в школі до 40 одиниць компьютерної техніки деякі ще 2006р

Це багато пояснює у вашій бравій риториці. ;) З молодих, хто хоча б щось петрає в комп"ютерах в школу не піде точно. 

У мене була в молодості, коли я підробляв на одному виробничому підприємстві, ситуація як в тому анекдоті. 

Цитата

Незаменимых людей не бывает — любил поговаривать директор.
Все боялись — и только один программист не мог спрятать кривую улыбку...

 

1 годину тому, Wladimir_K сказав:

Вчитель з досвідом це скарб у школі.

В селі, де у мене пасіка, є такий вчитель інформатики, який не може знайти документи, які скачуютсья в папку Downloads. :)  Він ще фізику викладає. З таким самим успіхом. Короче, діти в комп"ютерах краще нього розбираються, а знання по фізиці отримують білянульові. Але досвіду у нього.... не менше 15 років - так як він там вже був як я завів пасіку. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

На мою думку, як що вакцина не зупиняє розповсюдження, то вибрати в які формі перехворіти я можу сам.

З чого ви взяли що не зупиняє?

Відсоток захворівших серед вакцинованих менший, летальних випадків менше ніж серед тих. що невакциновані, то що це означає? Вакцинувавшись ви маєте можливість не захворіти і відповідно когось іншого не "вакцинувати" серед своїх учнів і колег. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, SashaSM сказал:

З чого ви взяли що не зупиняє?

Глобально тут вже без вибору. Чим ближче до Нового року тим  більше будуть "гарно просити" вакцинуватися. Багато хто вакцинується, частина піде в "підпілля".

До речі багато вакцин, що завезли закінчується термін придатності. "Просити" тому будуть досить активно.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, SashaSM сказал:

З чого ви взяли що не зупиняє?

Відсоток захворівших серед вакцинованих менший, летальних випадків менше ніж серед тих. що невакциновані, то що це означає? Вакцинувавшись ви маєте можливість не захворіти і відповідно когось іншого не "вакцинувати" серед своїх учнів і колег. 

Нужно смотреть статистику кто вакцинировлся,думаю вопрос в возрасте вакцинировавшихся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...