Перейти к содержанию

Фенхель


sitava

Рекомендуемые сообщения

Фенхель звичайний (Foeni-culum vulgaro Mill) - родина зонтичні (Аріасеае). Багаторічна трав'яниста рослина, досягає 150-200 см у висоту, походить з країн Середземномор'я.

Фенхель звичайний можна вирощувати як однорічну культуру.

Середня кількість цукру в нектарі однієї квітки коливається в межах від 0,029 до 0.036 мг, а нектарозапас 1 га дорівнює 71 -98 кг / га(??), середня кількість пилку однієї квітки - від 0,022 до 0,027 мг. а пилкова продуктивність одного гектара - 47-96 кг(??).

Фенхель - пізній медонос з тривалим періодом цвітіння -50-55 днів, яке починається в кінці липня і припиняється з настанням перших заморозків. Весь цей час посіви фенхеля активно відвідуються бджолами, особливо в період масового цвітіння і в його кінці (12 бджіл на 5 м2 за одну хвилину спостережень).

Завдяки цьому фенхель можна використовувати для закриття осінніх безвзяткових періодів. Фото не моє.

fennel-big.jpg

Від себе - бджілок бачу на фенхелю дуже багато, хоча рядом цілі зарості золотарника(він теж медує добре ще). Але фенхель більш привабливий бджолам, не злазять з нього до пізнього вечора. Думаю його нектаропродуктивніть занижена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, sitava сказав:

на фенхелю дуже багато, хоча рядом цілі зарості золотарника(він теж медує добре ще). Але фенхель більш привабливий бджолам...Думаю його нектаропродуктивніть занижена.

Це не показник. Можливо просто  легший доступ до нектару...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.09.2020 в 17:29, sitava сказав:

Фенхель звичайний (Foeni-culum vulgaro Mill) - родина зонтичні (Аріасеае). Багаторічна трав'яниста рослина, досягає 150-200 см у висоту, походить з країн Середземномор'я.

Фенхель звичайний можна вирощувати як однорічну культуру.

Середня кількість цукру в нектарі однієї квітки коливається в межах від 0,029 до 0.036 мг, а нектарозапас 1 га дорівнює 71 -98 кг / га(??), середня кількість пилку однієї квітки - від 0,022 до 0,027 мг. а пилкова продуктивність одного гектара - 47-96 кг(??).

Фенхель - пізній медонос з тривалим періодом цвітіння -50-55 днів, яке починається в кінці липня і припиняється з настанням перших заморозків. Весь цей час посіви фенхеля активно відвідуються бджолами, особливо в період масового цвітіння і в його кінці (12 бджіл на 5 м2 за одну хвилину спостережень).

Завдяки цьому фенхель можна використовувати для закриття осінніх безвзяткових періодів. Фото не моє.

fennel-big.jpg

Від себе - бджілок бачу на фенхелю дуже багато, хоча рядом цілі зарості золотарника(він теж медує добре ще). Але фенхель більш привабливий бджолам, не злазять з нього до пізнього вечора. Думаю його нектаропродуктивніть занижена.

Мій фенхель - точно багаторічний. Вже четвертий рік росте з одного й того ж кореня. Прекрасна приправа ще й корисна. Правда, за бджолами на ньому я не спостерігав. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...