Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Очередь не очередь, но почву прозондировать надо. :af: На выезде из Яремчи справа у дороги стоит пасека из 10 ульев. Не понял только почему летки на дорогу. Вечером повалил снег, внука накатали на санках, но температура +2°, снег мокрый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ss77 сказал:

У гніздо не пробував. Спробую.

Про всяк випадок напишу, щоб не нашкодити. В гніздо - коли тепло і сім'я набрала силу. Бо розрив розплодної частини. А до того можна і за заставною. Хай знають, що в них для розвитку вдосталь меду і є вільний простір.:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Петрович 49 сказал:

В гніздо - коли тепло і сім'я набрала силу. Бо розрив розплодної частини.

Рамки должны быть теплыми, тогда не страшно. Я так в феврале подставляю(прямо в гнездо) тем, кому надо, что бы дожили до первого облета.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, шаруда сказал:

Рамки должны быть теплыми, тогда не страшно. Я так в феврале подставляю(прямо в гнездо)

Майстер-клас "Як прогріти рамки" ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Майстер-клас "Як прогріти рамки" ;)

 

не спасло відкрите дно від розплоду :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олександр Коваль сказал:

а тут яка причина?

традиція в нього така :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

традиція в нього така :)

а може це вказівка з Центру?

https://www.facebook.com/100009262878203/videos/2901510043501063/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

а може це вказівка з Центру?

https://www.facebook.com/100009262878203/videos/2901510043501063/

нє, тут уже вироблена своя стратегія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Петрович 49 сказав:

Про всяк випадок напишу, щоб не нашкодити. В гніздо - коли тепло і сім'я набрала силу. Бо розрив розплодної частини. А до того можна і за заставною. Хай знають, що в них для розвитку вдосталь меду і є вільний простір.:ole_ole:

Ще варто зазначити, розжувати,що розрив гніздової части можливий лише пісьля повної  зміни  зимовалої бджоли, наявності вже весняної обробки від кліща та  виходу наступного покоління бджоли 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30.01.2021 в 07:13, artemishe сказав:

В нас більшість сімей на укр рамку ще навіть не видно. Піднялись 10-20%. Тім шо піднялись на всякий випадок було покладено рамку. Це десь тиждень тому 

за вами не вгонишся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, wwlo сказал:

за вами не вгонишся

З такими теплими погода и восени я потроху збираю бджіл все пізніше і пізніше. Зими то як такої немає. Можна хоч у листопаді, хоч на новий рік залізти і повикидати пусті рамки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, artemishe сказал:

З такими теплими погода и восени я потроху збираю бджіл все пізніше і пізніше. Зими то як такої немає. Можна хоч у листопаді, хоч на новий рік залізти і повикидати пусті рамки

Та й обробляти від кліща потрібно пізніше.

Ну і частіше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Та й обробляти від кліща потрібно пізніше.

Ну і частіше.

В наших реаліях треба обробляти після соняшника, а якшо стоїть тепла погода то і на початку жовтня. І це не біпін, бо він по виходу розплоду а до цього ще треба дожити

цього року в кінці жовтня стояла погода 20-25 вдень того року те саме. Пилок, всє діла. Чи будуть принаймні частина сіяти за таких умов? Будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, artemishe сказал:

В наших реаліях треба обробляти після соняшника, а якшо стоїть тепла погода то і на початку жовтня. І це не біпін, бо він по виходу розплоду а до цього ще треба дожити

цього року в кінці жовтня стояла погода 20-25 вдень того року те саме. Пилок, всє діла. Чи будуть принаймні частина сіяти за таких умов? Будуть

На півдні однозначно що так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, шаруда сказал:

Рамки должны быть теплыми, тогда не страшно. Я так в феврале подставляю(прямо в гнездо) тем, кому надо, что бы дожили до первого облета.

Это что, замена холодных на тёплые? Или замена опустошённых рамок. Кормов у меня в гнезде всегда достаточно! большая часть корма вообще остаётся нетронутой. говорят это не нормально, но пчёлы зимуют отлично. 

Вот решил заглянуть, так как солнышко вышло и может быть облёт, надо расчистить снег вокруг ульев. Увидел такую картину. Пчёлки расползлись по рамкам, а в середине ладошка тепла, расплод появился. Наверное за кормом поползли, хотя ещё на центральных полно, у передней стенки сидели, да и сверху видно нераспечатаный корм.https://www.facebook.com/100001086739019/videos/3767757886603732/

IMG_6226.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, artemishe сказав:

В наших реаліях треба обробляти після соняшника, а якшо стоїть тепла погода то і на початку жовтня. І це не біпін, бо він по виходу розплоду а до цього ще треба дожити

цього року в кінці жовтня стояла погода 20-25 вдень того року те саме. Пилок, всє діла. Чи будуть принаймні частина сіяти за таких умов? Будуть

Яка саме обробка пісьля соняха

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора переглянув своїх на предмет, де сидить клуб. Основна частина сімей зимує нормально - клуб біля передньої стінки чи по середині. А чотири см'ї викликають занепокоєння - клуби розпались, бджоли зверху. Для страховки поклав їм грам по 700 меду в пакеті. Зимуєм далі, залишилось всього 29 днів зими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьонодні був на пасіці.

Пробігся глянув, як сидять клуби. 

Сидять біля передньої стінки.

 Мінус одна сімя і покрашенні рамки. Бджола пішла по горі, і в низ уже не пішла. Причину не знаю будем думати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай S сказал:

Яка саме обробка пісьля соняха

Смужки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перегляув я сьогодні  пасіку. всі сидять біля пер. стінки. більшість тільки  но піднялися під холстик і від переду ще  невідірвались. меду мають досить.  Але почали деякі холстики  вже трошки теплом віддавати  .  100%  напевно  є розплід.  хоть зимують під  одним холстиком без утеплення . клуби в сімях  де тепло нерозпались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, ромео сказал:

Майстер-клас "Як прогріти рамки" ;)

 

Покажіть майстер клас, як  гріти?  Чи все по дідівському?  У мене такі розумні напарники по кочівці. Але чомусь у одного вже 0 сімей в іншого 50% вже посипалось. У мене проблемних лише двій сімейки і відводок з нуклеусної бджоли (Він скоріш за все мінуснеться) А якщо серйозно, то так дуже зручно розпечатувати мед - мед розпечатав і підігрів. А ви можете вилкою колупати і далі.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, liberal2005 сказал:

Покажи майстер клас, як ти грієш?

Показувати щось не маю бажання.

Ви ж опублікували відео на весь Інтернет, я запостив його на форумі, вказав, ЯК можна гріти рамки. Шо не так?:dntknw: Чого такі нерви?

7 минут назад, liberal2005 сказал:

У мене проблемних лише двій сімейки

Ну і добре!  Я Вас хіба попрікав?

П.С. Ми з Вами знайомі? Чи на брудершафт пили? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ss77 сказал:

Это что, замена холодных на тёплые? Или замена опустошённых рамок. Кормов у меня в гнезде всегда достаточно! большая часть корма вообще остаётся нетронутой. говорят это не нормально, но пчёлы зимуют отлично. 

Вот решил заглянуть, так как солнышко вышло и может быть облёт, надо расчистить снег вокруг ульев. Увидел такую картину. Пчёлки расползлись по рамкам, а в середине ладошка тепла, расплод появился. Наверное за кормом поползли, хотя ещё на центральных полно, у передней стенки сидели, да и сверху видно нераспечатаный корм.https://www.facebook.com/100001086739019/videos/3767757886603732/

IMG_6226.JPG

А что вы хотели мы же на юге. Декабрь ввесь плюсовой, морозы только с середины января начались. Они и так долго терпели. У меня тепло появилось после этих морозов, но пока штук 5, но сидят в клубах, не расползись, хотя на бруски поднялись шапочки, а канди  из этих 5 начал брать только один. Слабак которого здесь постили не в счет, он в эти пять не входит, с ним 6.

3 минуты назад, ромео сказал:

Показувати щось не маю бажання.

Ви ж опублікували відео на весь Інтернет, я запостив його на форумі, вказав, ЯК можна гріти рамки. Шо не так?:dntknw: Чого такі нерви?

Ну і добре!  Я Вас хіба попрікав?

П.С. Ми з Вами знайомі? Чи на брудершафт пили? :dntknw:

Я ж виправив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, liberal2005 сказал:

Я ж виправив. 

Виправив, то добре, але свої домисли тримали б при собі

19 минут назад, liberal2005 сказал:

Чи все по дідівському?

 

19 минут назад, liberal2005 сказал:

А ви можете вилкою колупати і далі.

Скажу по секрету, але тільки Вам. Я по дідівськи не слухаю трубочкою, не колупаю вилочкою, ні по сучасному не знімаю на відео. Напевне, ще по допотопному - взагалі до них не ходжу. Тільки 15 лютого роблю першу поверхову ревізію...

Може це не по сучасному... але мені підходить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Показувати щось не маю бажання.

Ви ж опублікували відео на весь Інтернет, я запостив його на форумі, вказав, ЯК можна гріти рамки. Шо не так?:dntknw: Чого такі нерви?

Ну і добре!  Я Вас хіба попрікав?

П.С. Ми з Вами знайомі? Чи на брудершафт пили? :dntknw:

Ваш сарказм абсолютно не доречний. Минулого року так розпечатував, прогрівав при розширені гнізд. І навіть провів дослід. Взяв дві сімї абсолютно однакової сили, з однаковою кількістью розплоду, матками одного року і в одну сімю  за заставну поставив рамку розпечатану "катком" а в іншу паяльною лампою. Як ви думаєте де вибрали швидше, потім в ціж самі сімї поставив рамки навпаки і як гадаєте де швидше вибрали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...