Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Яцков Андрій сказал:

Підтримую, в багатьох роликах, як не песимізм, то московська пропаганда. Давно відписався і не дивлюсь

І я сьгодні відписався.,занадто високо літає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Яцков Андрій сказал:

Підтримую, в багатьох роликах, як не песимізм, то московська пропаганда. Давно відписався і не дивлюсь

Глянув декілька роликів і навіть не думав підписуватись через ...

19 часов назад, Міхал-69 сказал:

Оптимістично з вірою і головне по методичці...:blink:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в тренді, який задають матководи, зараз кьорхер і пластини в клуб, бажано, 5 штук відразу :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Винодел сказал:

.....Та й в справах .... заказ (на дерев'яні бочонки) прийняв не виконав , на запити не відповідае, порядні люди так не роблять. ....

Вы ж гроші за замовлення не платили ? То я вважаю, що Вам ще пощастило ! Я замовив в нього дерев`яні діжечки для меда, для подарункових наборів. Проплатив за замовлення. Отримав замовлення досить швидко. Розпакував замовлення та зрозумів, що діжечки такої якості мені соромно дарувати навіть з гарним медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Gold-V сказав:

Вы ж гроші за замовлення не платили ? То я вважаю, що Вам ще пощастило ! Я замовив в нього дерев`яні діжечки для меда, для подарункових наборів. Проплатив за замовлення. Отримав замовлення досить швидко. Розпакував замовлення та зрозумів, що діжечки такої якості мені соромно дарувати навіть з гарним медом.

О... а хвалить себе як супер ексклюзивного виробника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Винодел сказал:

Якось для мене, цей службовець церкви не вписуеться в образ доброго,мудрого, все розуміючого і прощающого батюшки.

Особливо цікаво почитати його відповіді на негативні коментарі. Тут його церковний сан особливо сприяє польоту фантазії. :umora:

Я інколи люблю його потролити в коментарях. :ah: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2021 в 19:57, Еникиой сказал:

Сырость , плесень ерунда главное, меньше кормов  расходуют:blink:

Земеля ,  а где конкретно ваше  Гуляй поле что то никак не припомню на юге Одесской обл.

Про гуляй поле это прикол,просто в поле зимуют пчелы,а пасека в Беляевском районе у Днестра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2021 в 20:05, Мико сказал:

Гуляйпóле (укр. Гуляйполе) — город в Запорожской области Украины. Входит в Пологовский район.

В Запорожье Гуляйполе,а у меня пасека в гуляй поле,т.е. в поле)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, ромео сказав:

Особливо цікаво почитати його відповіді на негативні коментарі. Тут його церковний сан особливо сприяє польоту фантазії. :umora:

Я інколи люблю його потролити в коментарях. :ah: :umora:

Eq4V9DrXYAY-DGG?format=png&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, ромео сказав:

 

І де ви такі відео знаходите? То секретна нанотехнологія:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, mary@sko сказал:

І де ви такі відео знаходите?

Хочете ще?:)

Залізні нерви і інші "придатки" в цього пасічника...:blink: 

Я в шоці.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, mary@sko сказал:

І де ви такі відео знаходите? То секретна нанотехнологія:umora:

 

Ну, вы слово в слово выложили мою мысль. :ay: Только хотел добавить - таких островных идиотов!! :frusty:

Я прям удивился!:crazy: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

Хочете ще?:)

Залізні нерви і інші "придатки" в цього пасічника...:blink: 

Я в шоці.

 

Всё! Сезон медо-канди-варения стартовал:helpme:

Пчелки родные, спасайся кто может!!! :vinny: :rofl:

  И главное, человек удивляется, что их так бедных встревожило...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, ромео сказав:

Хочете ще?:)

Залізні нерви і інші "придатки" в цього пасічника...:blink: 

Я в шоці.

 

Тут нерви потрібні додивитись, все це жахіття до кінця, невже восени не було часу перевірити корм та забрати полоски,   якщо вже поліз добавляти корм то який телепень  взимку струшує пчолу,   перестав без меду на край....мабуть вулики в зимівник заносив після доброї дози медовухи, бо як пояснити що не чув яка вага вулика:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Хочете ще?:)

Залізні нерви і інші "придатки" в цього пасічника...:blink: 

Я в шоці.

 

Він мені не "брат-пчеловод"... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні перший раз відвідав своїх бджіл і звичайно ж легенько привідкрив декілька сімей і що цікаво в вуликах  з дерева де сітчасте дно, плівка і зверху пінопласт сидять вже посередині а ті що в повністю пінопластових(дно сітка) ще не відірвалися від передньої стінки. треба плавно переходити на піну. 

доречі, на новий рік вже посередині це вже можна починати хвилюватися чи ще все норм?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, олеглв сказав:

доречі, на новий рік вже посередині це вже можна починати хвилюватися чи ще все норм?

Пока головами не воткнутся в заднюю стенку, можно не хвилюватися. Якщо дійсно по середині, то це до березня, я так думаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, АнатолийМ сказал:

Пока головами не воткнутся в заднюю стенку, можно не хвилюватися. Якщо дійсно по середині, то це до березня, я так думаю. 

Это если не брать вон внимание тот факт, что клубу придётся вытянутся и распасться, чтобы и мед достать, и расплод согреть. Поэтому лучше положить канди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, олеглв сказал:

сьогодні перший раз відвідав своїх бджіл і звичайно ж легенько привідкрив декілька сімей і що цікаво в вуликах  з дерева де сітчасте дно, плівка і зверху пінопласт сидять вже посередині

Я не знаю, кто придумал зимовать на сетке, и уж тем более, кто это продвинул в массы, но это трэш:at:

Имея 90% сетчатых доньев, зимую с закрытой сеткой и верхней вентиляцией - ставлю подкрышники. И в дереве, и даже в эппс. И в ульях сухо, и клубы садятся внизу. И расход меда естественный. Сетка лично мне нужна весной для отбора пыльцы, в августе, когда изо всех магазинов сгоняю пчелу в гнездо - на сетке этой массе мяса хоть дышать легче, и осенью, чтоб остановить яйцекладку. Ну, может на юге зима, как у нас осень:dntknw: но при нашей зиме на сетке сырость (хотя сверху ППС 40 мм), и большинство клубов садятся под теплой крышкой, а не у дна. Плюс повышенный гул в морозы над сетками о чем-то тоже говорит. А над глухими доньями в мороз тихо и спокойно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня разговаривал с коллегой с соседнего села, сказал , что во время  оттепели, заглянул в свои семьи   в прошлогодних отводках  разновозрастной расплод.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Я не знаю, кто придумал зимовать на сетке, и уж тем более, кто это продвинул в массы, но это трэш:at:

Имея 90% сетчатых доньев, зимую с закрытой сеткой и верхней вентиляцией - ставлю подкрышники. И в дереве, и даже в эппс. И в ульях сухо, и клубы садятся внизу. И расход меда естественный. Сетка лично мне нужна весной для отбора пыльцы, в августе, когда изо всех магазинов сгоняю пчелу в гнездо - на сетке этой массе мяса хоть дышать легче, и осенью, чтоб остановить яйцекладку. Ну, может на юге зима, как у нас осень:dntknw: но при нашей зиме на сетке сырость (хотя сверху ППС 40 мм), и большинство клубов садятся под теплой крышкой, а не у дна. Плюс повышенный гул в морозы над сетками о чем-то тоже говорит. А над глухими доньями в мороз тихо и спокойно

в вуликах сухо, підвищеного гулу нема. єдине з чим згідний - сідають під верхом, але клуб витягнутий бо навесні внизу рамок корм не залишають. сітку закриваю тільки весною зразу після виставки і то не на довго

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, олеглв сказав:

тільки весною зразу після виставки

Мова йде ж не про зимівник, де бджоли можуть і в картонній коробці пересидіти. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Мова йде ж не про зимівник, де бджоли можуть і в картонній коробці пересидіти. :IMHO:

 

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Мова йде ж не про зимівник, де бджоли можуть і в картонній коробці пересидіти. :IMHO:

але ж мова в треші йшла про зимівлю взагалі, чи якщо в зимівнику то це не треш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...