Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Николай S сказав:

 мерзне під снігом....

вам добре, а в нас дощ почався

2 хвилини тому, Николай S сказав:

я так далеко не хожу

та тут недалеко 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Господа!Меняем стериотипы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Уставший пчеловод сказал:

Господа!Меняем стериотипы.

Сырость , плесень ерунда главное, меньше кормов  расходуют:blink:

Земеля ,  а где конкретно ваше  Гуляй поле что то никак не припомню на юге Одесской обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Еникиой сказал:

а где конкретно ваше  Гуляй поле что то никак не припомню на юге Одесской обл.

Гуляйпóле (укр. Гуляйполе) — город в Запорожской области Украины. Входит в Пологовский район.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уставший пчеловод

  • Пользователи
  • 104
  • 57 сообщений
  • Место расположения:Гуляй поле
  • Пасека в:Юг Одесской области

                          

 

 

18 минут назад, Мико сказал:

Гуляйпóле (укр. Гуляйполе) — город в Запорожской области Украины. Входит в Пологовский район.

Но у коллеги написано " Гуляй поле Юг Одесской обл " что собственно меня и заинтересовало.  Земляк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ВНИМАНИЕ, МОШЕННИКИ!!!

Перед Новым годом заказал на подарок жене духи, а мошенники меня подло обманули, и прислали вместо духов маркер для метки маток, 200 никотовских мисочек, и набор цоколей, мисочкодержателей и бигуди для вывода маток, тоже Никот.

Будьте осторожны!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Алексей Кременчуг сказав:

ВНИМАНИЕ, МОШЕННИКИ!!!

Будьте осторожны!

то ж напишіть хоч де заказували. Шоб інші знали...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

то ж напишіть хоч де заказували. Шоб інші знали...

Так подло обмануть могут в любом пасечном интернет-магазине :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Алексей Кременчуг сказав:

Так подло обмануть могут в любом пасечном интернет-магазине :umora:

Головне переконайте дружину не замовляти  вам щось на подарунок - бо знову кидануть і пришлють дорогі парфуми і   норкову шубу...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.12.2020 в 20:19, gardener сказал:

Я прочитав: Грошей від свого діда:umora:

Тоже нормальний варіант :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Уставший пчеловод сказав:

Господа!Меняем стериотипы.

Ви так всі "секрети матководів" повидаєте :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Алексей Кременчуг сказав:

ВНИМАНИЕ, МОШЕННИКИ!!!

Перед Новым годом заказал на подарок жене духи, а мошенники меня подло обманули, и прислали вместо духов маркер для метки маток, 200 никотовских мисочек, и набор цоколей, мисочкодержателей и бигуди для вывода маток, тоже Никот.

Будьте осторожны!

Скажіть дружині, що то теж товар з Франції, оригінальний. Крім того ризик взяти підробку з 7 км. мінімальний, на відміну від духів

До речі, взяв собі на додаток до оригінала, китайський аналог на знижку - будем тестувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так получилось (доделывал всасывающий агрегат), что термообработку в прошедшем году я производил в декабре - закончил 22 декабря. Работал и при минусовых температурах, а по ночам бывало до -11. Так вот. Из 50 обработанных семей расплод был у 5 или 6-ти. Открытый тоже. Причём семьи вполне благополучные, не хуже других. Правда ульи утеплённые, без особой вентиляции. Возможно, они плодились бы всю зиму. И возможно, ничего страшного в этом нет, бы был корм. Потому что ясно, что и раньше семьи с зимним расплодом всегда были, просто я этого не знал. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Термообработчик сказал:

Так получилось (доделывал всасывающий агрегат), что термообработку в прошедшем году я производил в декабре - закончил 22 декабря. Работал и при минусовых температурах, а по ночам бывало до -11. Так вот. Из 50 обработанных семей расплод был у 5 или 6-ти. Открытый тоже. Причём семьи вполне благополучные, не хуже других. Правда ульи утеплённые, без особой вентиляции. Возможно, они плодились бы всю зиму. И возможно, ничего страшного в этом нет, бы был корм. Потому что ясно, что и раньше семьи с зимним расплодом всегда были, просто я этого не знал. 

Для того, что бы им ничего не было, нужны окна для облёта, хотя бы раз в 2 недели.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Для того, что бы им ничего не было, нужны окна для облёта, хотя бы раз в 2 недели.

Насколько мне известно, сейчас учёные выяснили, что молодые пчёлы, даже вылупившиеся осенью, нормально перезимовывают без облёта, и ничего с ними не происходит. Да и опыт тоже говорит об этом. Пчёлы не настолько глупые, чтобы выращивать заведомо нежизнеспособные генерации. В середине ноября я находил расплод примерно у каждой 10-й всегда, когда уже никаких облётов не происходит. И ничего, никаких проблем, ни особого поноса никогда не было.
Очевидно, версия советских учебников о необходимости облёта молодняка перед зимовкой ошибочная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі в столярку! - збивати корпуса...:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Термообработчик сказав:

Пчёлы не настолько глупые, чтобы выращивать заведомо нежизнеспособные генерации.

Глупість або, краще, недолугість-то риса притаманна тільки людині. Сам і всі спостережливі пасічники мали випадки поведінки бджіл що були не на користь нам, їх опікуваням, і самим колоніям, а деякі призводили до їх загибелі. Мене тут колеги попросили вказати джерело сказаного, дуже слушно, варто того , щоб взяти на озброення. Прошу посилання на джерело де сказано, скільки бджіл осінньої генерацї що не встигли зробити обльоту доживають до весняного обльоту.Пошукав першоджерело "Бджільництво"1935р. Українська Науково-Дослідна Станція. Бригада Авторів: Таранов,Терещенко, Нестероводський,Музалевський,Портнов.с.186.Розділ значення віку бджіл для зимівлі. Випложених наприкінці вересня та на початку жовтня-загинуло за зиму 30%." Бджоли, випложені в серпні та в першій половині вересня, зимують найкраще, а випложені пізніше у великій мірі гинуть. Це пояснюеться тим, що восени виплодилися вже холодної погоди і не встигли облітатися восени."

Плоди науково-технічного прогресу вносять корективи в життя бджіл і, можливо, тепер не так. То ж хто робив досліди?

 Моя і, думаю, багатьох колег думка така, що піздній(перед самими холодами) розплід в щільниках то негативний фактор зимівлі. З того,що чув від колег. Колись з нашого регіону визили на зимівлю в субтропіки(в р-он Сочі) то результат негативний. Правда випадок одиничний, стиатистики не зробиш, тільки здоровий глузд і життевий досвід. Минула тепла незима погано вплинула на розвиток і результат пасічникування. 20-го року.Впевнений, що краще вчасне припинення розплоду, морози і сніги в "коліно".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Винодел сказал:

Випложених наприкінці вересня та на початку жовтня-загинуло за зиму 30%." Бджоли, випложені в серпні та в першій половині вересня, зимують найкраще, а випложені пізніше у великій мірі гинуть. Це пояснюеться тим, що восени виплодилися вже холодної погоди і не встигли облітатися восени."

Думаю, что в связи с нынешними погодными аномалиями, сроки можно сдвинуть на 2 недели, как минимум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Термообработчик сказал:

Насколько мне известно, сейчас учёные выяснили, что молодые пчёлы, даже вылупившиеся осенью, нормально перезимовывают без облёта, и ничего с ними не происходит. Да и опыт тоже говорит об этом. Пчёлы не настолько глупые, чтобы выращивать заведомо нежизнеспособные генерации. В середине ноября я находил расплод примерно у каждой 10-й всегда, когда уже никаких облётов не происходит. И ничего, никаких проблем, ни особого поноса никогда не было.
Очевидно, версия советских учебников о необходимости облёта молодняка перед зимовкой ошибочная.

А мой опыт говорит мне: не верю, поздний расплод в зиму - это плохо, это всегда гемор и отход пчелы к весне, а особо рьяные, которые не останавливаются - отходят к Новому году.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, ромео сказав:

Всі в столярку! - збивати корпуса...:)

 

Чесно кажучи, відразу не зрозумів, що там цікавого,для чого викладене відео, потім ще раз глянув хто виклав :umora: все стало зрозуміло, наш @ромео як завжди в своему стилі:umora:.....мабуть не знайшов чергового огляду вулика то показав страшилку в столярці....:umora:

тож давайте по порядку, торцювання  заготовок лобзиком  на коліні ніколи не дасть ідеальної точності і на сотому корпусі  лобзик  піде у смітник

розкрійна плита з "паркеткою" (пила дискова для торцування) значно точніше і ефективніше............. якщо розкрійна плита одна і та сама, обмежувачі для різних деталей зроблені відкідними то нічого навіть міряти не треба, магазин стане на любий корпус зроблений на цій же плиті, хоч сьогодні хоч 10 років назад

.. зібрати корпус значно   зручніше  коли на столі зафіксувати дві направляючі, з брусочків, під прямим углом, скориставшись однією струбциною збираємо всі 4 стінки на столі, вирівнюємо притискаючи до направляючих, дожимаємо струбцину, потім  шуруповертом чи дрелькою заганяємо саморізи,.....:hi:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Всі в столярку! - збивати корпуса...:)

Батюшка з столярки зробив резюме останнім трендам

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оптимістично з вірою і головне по методичці...:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось для мене, цей службовець церкви не вписуеться в образ доброго,мудрого, все розуміючого і прощающого батюшки. Схожий на сучасного підприемця що ще не доріс до використання найманої робочої сили. Та й в справах .... заказ (на дерев'яні бочонки) прийняв не виконав , на запити не відповідае, порядні люди так не роблять. Подививсь тільки тому ,що тут виклали, а взагалі після одного -двох переглядів забув про існування. Не варто підвищувати його популярність і кількість переглядів. Каюсь , що подививсь і висловивсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Винодел сказав:

Якось для мене, цей службовець церкви не вписуеться в образ доброго,мудрого, все розуміючого і прощающого батюшки. Схожий на сучасного підприемця що ще не доріс до використання найманої робочої сили. Та й в справах .... заказ (на дерев'яні бочонки) прийняв не виконав , на запити не відповідае, порядні люди так не роблять. Подививсь тільки тому ,що тут виклали, а взагалі після одного -двох переглядів забув про існування. Не варто підвищувати його популярність і кількість переглядів. Каюсь , що подививсь і висловивсь.

Підтримую, в багатьох роликах, як не песимізм, то московська пропаганда. Давно відписався і не дивлюсь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...