Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, Любитель боярышника сказав:

Олександр,відповідь на питання  "дров" і омшанника можете отримати,якщо зайдете на мій ютуб канал , передостаннє відео.

Дякую, лайк і подпіска за оригінальну конструкцію вуликоноса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Seos сказав:

Переходить, чи ні, ще остаточно не впевнений, але думка завести на пробу пару штук є. ..........

Все залежить як від взятка так і від бджоли, якщо в 10 рамочних 300+145+++++ в мене є стабільні мінімум 2 корпуси акації потім  липи, наче і все гаразд, вулик  підібраний правильно, то на соняху інколи ті ж 10 рамочні  з 6-7 корпусами на 145  виглядають альпійцями :dntknw:потрібна  драбина:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

Дякую, лайк і подпіска за оригінальну конструкцію вуликоноса

:) На здоров*я.Знайшов старе відео де в 2016 році заготував дров чи пасіку почистив... 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Любитель боярышника сказав:

:) На здоров*я.Знайшов старе відео де в 2016 році заготував дров чи пасіку почистив... 

 

Це відео мені нагадало, як десяток років тому, буря завалили старезного дуба, постраждала пасіка мого сусіда по кочівлі, пішов ливень, 4 пасічника з бензопилою різали повалене, собирали улики чи накривали чим могли,  спасли 23 сім"ї, а сім загинуло від ливня, у Вас вроді обішлось переляком. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був сьогодні на пасіці (вперше за місяць) - пару вуликів відкрив дахи - глянув - все ок. Бджоли зимують в штатному режимі. Тепла від розплоду ніде на відчув. Мишей у вуликах ніби не має. Синичок теж не бачив...

Зимуємо далі...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ss77 сказал:

А область какая? Михайловок по Украине много!))

 

Одесская.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можно и нужно... :ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Любитель боярышника сказав:

Можливо хлопці з Миколаївщини підкажуть як краще зимувати і яких бджіл;):)

 

Думав сьогодні запусти камеру та зняти пару вуликів, але подумав що не треба хлопцям "нерви тріпати". Але якщо завтра буде такий самий день, то зніму та покажу наше зимове "бабине літо". Обіцяють що буде таке саме тепле та сонячне. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ромео сказал:

можно и нужно

А если с ложечки? "За папу, за маму, за бабушку..." 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Макарыч57 сказал:

за маму

за мамку... :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

можно и нужно... :ah:

 

каже, що мед спецом забирає, щоб падь на зиму не лишити :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олександр Коваль сказал:

каже, що мед спецом забирає, щоб падь на зиму не лишити :hmm:

Ага, как не заколочу сироп, так бражка получается, так и не удалось закормить. :crazy: Ну кто это в сироп дрожжи подсыпает? :veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

можно и нужно... :ah:

 

Інформація для роздумів, ....хто автор відео?........, профі чи делетант який вчився в такого ж діда делитанта:hmm:, навіть не знаю як коректно висловитись:hmm:, цікаво лише одне, як би редагував свою думку наш мудрий @Мико

ПС. @ромео сьогодні Ви день прожили не даром, план виконаний, черговий ролик знайшли:umora:, але навіщо це на  ніч виставляти ніяк зрозуміти не можу:umora::az::umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

каже, що мед спецом забирає, щоб падь на зиму не лишити :hmm:

...кажуть, що срєднєрусская прекрасно зимує на паді :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

...кажуть, що срєднєрусская прекрасно зимує на паді :hmm:

Витримати таке знущання може  виключно тільки вона....:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

...кажуть, що срєднєрусская прекрасно зимує на паді :hmm:

Думаю, що то міф. Мабуть переносить якусь домішку паді, но такого їхні дупи не витримають 

IMG_20200723_153345.thumb.jpg.c0fb6ae0101917adef8f2217c7a51e7c.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, Николай S сказав:

Все залежить як від взятка так і від бджоли, якщо в 10 рамочних 300+145+++++ в мене є стабільні мінімум 2 корпуси акації потім  липи, наче і все гаразд, вулик  підібраний правильно, то на соняху інколи ті ж 10 рамочні  з 6-7 корпусами на 145  виглядають альпійцями :dntknw:потрібна  драбина:umora:

Ще рік такої посухи і замість акації і липи буде голий степ, ну хіба пеньки нагадуватимуть про минулі медозбори. Ну а сонях на моїх пісках ніколи багато не виділяв. Цікаво, чи верблюжа колючка виділяє нектар, як що так, то потрібно запасатись насінням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Seos сказал:

Цікаво, чи верблюжа колючка виділяє нектар,

Виділяє...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Виділяє...

Куплю насіння верблюжої колючки! Ціна за домовленістю.:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Seos сказав:

Ще рік такої посухи і замість акації і липи буде голий степ, ну хіба пеньки нагадуватимуть про минулі медозбори. Ну а сонях на моїх пісках ніколи багато не виділяв. Цікаво, чи верблюжа колючка виділяє нектар, як що так, то потрібно запасатись насінням.

В нас акацію пиляють аж пні тріщать, але виключно на землях, що  раніше оброблялись  та  заросли пісьля занепаду колгоспів,  по старих ділянкках в ярах та балках  пиляти зась, бо територія нац. парку і єгеря відпрацьовують свій хліб, навіть на точку взяти сокиру, щоб вальнути осичку і  забрати   рій добре подумаєш перед тим як рубати. Рельєф місцевості розтягує початок цвітіння і краще зберігає вологу, тому акацієвий та липовий медок надіємось буде а сонях в нас то як добавка на яку розраховувати не варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, mits 1 сказал:

Одесская.

Удивительно, но у нас за весь год было два дождя! Уже месяц мряка, а дождь всё никак. Область то одна. Похоже, что сегодня будет солнце. Цветы начали распускаться, а хризантемы и розы стоят до сих пор. Пчёлы летают, расплод может появиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ромео сказал:

Виділяє...

В восмидесятых годах часто ездил в командировки в южный Казахстан г.Чимкент(пуск шинного завода). Там бесконечные степи сплошь в этой колючке. Цветет в апреле месяце нежно голубым цветом, очень красиво. На нее выезжает много пасек на платформах, мед очень вкусный, нежный на вкус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Seos сказав:

 Ціна за домовленістю.:crazy:

Будете медом з неї віддавати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Seos сказав:

Куплю насіння верблюжої колючки! Ціна за домовленістю.:crazy:

В на форумі є колега з сонячного Туркменістану, дуже рекомендує дану культуру. Каже, рубати можна, але важко - якраз альтернатива акації

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ss77 сказал:

Удивительно, но у нас за весь год было два дождя! Уже месяц мряка, а дождь всё никак. Область то одна. Похоже, что сегодня будет солнце. Цветы начали распускаться, а хризантемы и розы стоят до сих пор. Пчёлы летают, расплод может появиться.

Я в курсе, что у вас с осадками проблема. Часто бываю у родычей в Теплодаре. Там у них, та же беда. И в Биляевке не раз был, в этом году(я, свой мёд у вас  там продавал). Знаю, что там пчеловоды в пролёте. в этом году. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...