Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

28.12.2020 в 08:21, Владимир@ сказав:

Побольше бы таких пчеловодов )).. Уже бы давно 2 доллара за кило на опте давали.) Подписка однозначно ))

А бджіл вам не жалко?  :ah::ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні в мене на пасіці обліт неповний звичайно але літають ,перший раз за період мого бджільн цтва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, uam_63 сказал:

Сьогодні в мене на пасіці обліт неповний звичайно але літають ,перший раз за період мого бджільн цтва.

І в мене сьогодні літали

P01229-135423.jpg

P01229-135223.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В затінку +10 і сонячно вітер стих. Думаю у мене те ж літають.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні в обід було сонячно,тепло і без вітру бджоли гарно облетілеся,і шукали воду,думаю що є розплід

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ігор 81 сказав:

Сьогодні в обід було сонячно,тепло і без вітру бджоли гарно облетілеся,і шукали воду,думаю що є розплід

Почиттав і гадаю, що живу на іншій планеті, +2 туманно і дуже волого, сонця не бачили вже пару неділь,вітряно  з хати виходити ніяк не хочеться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Николай S сказал:

і дуже волого

І знаєте, що саме погане? - ця вологість примарна.

Тобто в повітрі і справді дуже волого, на поверхні грунту також - все чвакає, але запасу реальної вологи (води) в грунті нема. Ні в ставках, ні в криницях рівень не піднявся...

Один день весняного сонця  - і засуха знову... а про літо і загадувати нема чого...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

 бджоли гарно облетілеся,

в мене одна вилетіла... питаю - ти чого? Та, каже, якась така херня з погодою, може би полетіти в ліс, на підсніжники подивитися. Та не цвітуть ще, кажу. От вона назад в вулик і повернулася. Тепер собі сижу і думаю: а може хай би летіла, може й справді цвітуть. Я ж то в лісі не був...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Николай S сказав:

Почиттав і гадаю, що живу на іншій планеті, +2 туманно і дуже волого, сонця не бачили вже пару неділь,вітряно  з хати виходити ніяк не хочеться

До сьогоднішньго ранку була така сама погода вітер,туман,сиро але перед обідом розпогодилося і з завтрошнього дня знов дощ передають:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ігор 81 сказав:

До сьогоднішньго ранку була така сама погода вітер,туман,сиро але перед обідом розпогодилося і з завтрошнього дня знов дощ передають:(

Комусь чекати до завтра а у нас вже пішов, ну ніяк не хочеться  щось робити:dntknw:, тільки диванчик з телевізором і комп за столом, ноут внучка конфікскувала:ak: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Николай S сказав:

Комусь чекати до завтра а у нас вже пішов, ну ніяк не хочеться  щось робити:dntknw:, тільки диванчик з телевізором і комп за столом, ноут внучка конфікскувала:ak: 

Яка робота,зараз порібно готуватися до нового року

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ігор 81 сказал:

До сьогоднішньго ранку була така сама погода вітер,туман,сиро але перед обідом розпогодилося і з завтрошнього дня знов дощ передають:(

У мене вчора ввечері розпогодилося.

Сьогодні було +10, але вітер. Майже ніхто не літав, так поодинокі бджоли. Але поверталися чи то стомлені, чи то з водою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ігор 81 сказал:

Сьогодні в обід було сонячно,тепло і без вітру бджоли гарно облетілеся,і шукали воду,думаю що є розплід

І в мене облетілись, гул стояв як на аеродромі. На воді бджіл не бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема какая-то печальная, уход за пчелами. Может лучше приход? :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одесская днём +14,солнечно но ветрено,пахло весной.День потихоньку добавляется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

І в мене облетілись, гул стояв як на аеродромі. На воді бджіл не бачив.

У нас було хмарно та вітряно,але тепло.Бджоли сиділи по вуликах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

У нас було хмарно та вітряно,але тепло.Бджоли сиділи по вуликах. 

Вітер до обіду стих і хмари розійшлись, все як під заказ. Може і завтра ще будуть літати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

 але запасу реальної вологи (води) в грунті нема. Ні в ставках, ні в криницях рівень не піднявся...

Може хоть щось земля втягне в себе,бо нам буде кердик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Макарыч57 сказал:

Тема какая-то печальная, уход за пчелами. Может лучше приход? :crazy:

По украински - догляд. Переходите на государственный язык Украины. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

І знаєте, що саме погане? - ця вологість примарна.

Тобто в повітрі і справді дуже волого, на поверхні грунту також - все чвакає, але запасу реальної вологи (води) в грунті нема. Ні в ставках, ні в криницях рівень не піднявся...

Один день весняного сонця  - і засуха знову... а про літо і загадувати нема чого...

Всеобластной молебен нужно вам устроить против суховеев . :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ромео сказав:

................ саме погане? - ця вологість примарна...............

Один день весняного сонця  - і засуха знову... а про літо і загадувати нема чого...

Рівень води в річках на момент початку зими, підтверджує дуже низький рівень грунтових вод та повну відсутність вологи в верхніх шарах грунту, в добавок малосніжна зима.... все це ще раз підтверджує мало втішні прогнози по взятку наступного року, особливо це стосується посівних культур на різнотрав"я, шанси покищо залишаються в медоносних дерев, побачим  чи не попримерзають бруньки від весняних морозів, мабуть  пік ціни на мед ще далеко попереду:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Николай S сказал:

Рівень води в річках на момент початку зими, підтверджує дуже низький рівень грунтових вод та повну відсутність вологи в верхніх шарах грунту, в добавок малосніжна зима.... все це ще раз підтверджує мало втішні прогнози по взятку наступного року, особливо це стосується посівних культур на різнотрав"я, шанси покищо залишаються в медоносних дерев, побачим  чи не попримерзають бруньки від весняних морозів, мабуть  пік ціни на мед ще далеко попереду:hmm:

А,як же розширення пасік,на одних медоносних деревах не протянемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Pchelnik 2 сказал:

Всеобластной молебен нужно вам устроить против суховеев . :IMHO1:

Думаю в найближчому часі, державний молебен будемо організовувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Женя Циба сказав:

А,як же розширення пасік,на одних медоносних деревах не протянемо.

А я гадав, що Ви вже оцінили саму мудру пораду і більш питань не має:ay:

 

28.12.2020 в 22:41, Женя Циба сказав:

Сашко правду каже,він робить ставку на інвентарь та обладнання для полегшення роботи.Цей рік показав чим меньше меду тим краща ціна,то навіщо тоді розширятися,що наробитися як ішак :dntknw:.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Николай S сказал:

А я гадав, що Ви вже оцінили саму мудру пораду і більш питань не має:ay:

 

 

Та я то оцінив.А от більшості :hmm:сомніваюсь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...