Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

В 11.12.2020 в 06:26, Север сказал:

Думаю вони замерзли б в будь-якому випадку.

Та вони злетіли ще коли було тепло, а залишилось пів сотні бджіл чи сотня. Просто не було кому зимувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Ну чого відразу ніхто? Я окрім себе, ще, як мінімум, двох людей знаю з нашого форуму

Правда, в мене не виходить, чомусь. Чи це просто сухо сильно останні роки

За останні 5 років посадив більше 10 тис. акації по посадках, пустирях, вирубках і т.д. Бджіл тоді ще не мав. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Вадим Попов сказал:

За останні 5 років посадив більше 10 тис. акації 

В зелёном хозяйстве работаете ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Вадим Попов сказал:

За ... 5 років ... більше 10 тис. акації

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.12.2020 в 08:27, AVA сказал:

В селі як раз наоборот і це не :IMHO:, а практика 

Ще й заздрять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.12.2020 в 09:13, Мико сказал:

Одно дело проживающие в деревне  от безвыходности пчёлами занимаются 

другое дело городские  , ищущие  нишу  , куда деньги лишние пристроить 

І в першому і в другому випадку рішення хибні.

Бджіл треба любити (тоді з`являється бажання вчитись), і тоді навіть коли ви «колите дрова» то думками на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

І в першому і в другому випадку рішення хибні.

Бджіл треба любити (тоді з`являється бажання вчитись), і тоді навіть коли ви «колите дрова» то думками на пасіці.

цікаво, :umora: що на такий вислів скаже та з якою "колете дрова":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай S сказал:

Раніше не запам"ятав цього  бороду, хоч декілька разів і переглядав його ролики,  в мене враження далеко не однозначне... з одного боку йому треба ставити лайк за те, що піднімає важливу тему випилюванння посадок, та ще й медоносних, з іншого боку перш ніж хаяти державу в якій живеш то хоч зроби вигляд, що намагаєшся вивчити державну мову:dntknw:

Підніманням теми по випилюванню посадок нічого не зміниться. От якби хоч раз подзвонив на 102 коли чує як бензопила працює то був би толк.

Я в селі коли побачив як біля церкви пиляють липи яким далеко за 100 років (ще за Австрії садили), то зайшов прямо в кабінет екологічної служби. Незнаю як то голова розрулив, але кіпіш був серйозний (більше пиляти не будуть).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Николай S сказал:

цікаво, :umora: що на такий вислів скаже та з якою "колете дрова":umora:

Мав на увазі будь яку роботу.

Якщо лежить як дрова то не колоти треба а - довбати :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

В зелёном хозяйстве работаете ?

Батько працював, а я йому допомагав, коли були канікули (читайте "відпустка"). Садили акацію, ялинку, сосну, берест, ясен, дуб, липу, клен і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Серж 82 сказав:

Мав на увазі будь яку роботу.

Якщо лежить як дрова то не колоти треба а - довбати :umora:

Якщо ключове слово "дрова", то хоч коли, хоч довби - дрова залишаться дровами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Серж 82 сказал:

Бджіл треба любити

Пчел надо уважать. А то так неуважительно полезешь за медом, они могут и обидеть. У пчел главное свойство, что они не сьедобные в отличии от гуся или кабанчика. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Макарыч57 сказал:

У пчел главное свойство, что они не сьедобные в отличии от гуся или кабанчика. 

Та вы просто не умеете их готовить:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Алексей Кременчуг сказал:

Та вы просто не умеете их готовить:umora:

Та ну нафиг. Одни уже летучих мышей поели, всему миру икается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.12.2020 в 15:58, Женя Циба сказав:

Борода вжарив. 

Хотів би спитати у цього дядька: а продажні менти теж приїхали із Західної?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Arius сказав:

Хотів би спитати у цього дядька: а продажні менти теж приїхали із Західної?

Так там і дроворуби і західної тільки зі слів цього чорноротого попа. Вони йому могли сказати що із Зімбабве, якщо взагалі він все це не видумав. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, medhon сказал:

Так там і дроворуби і західної тільки зі слів цього чорноротого попа. Вони йому могли сказати що із Зімбабве, якщо взагалі він все це не видумав. 

Ну йому ж треба виразити було неприязнь до когось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, medhon сказал:

Так там і дроворуби і західної тільки зі слів цього чорноротого попа. Вони йому могли сказати що із Зімбабве, якщо взагалі він все це не видумав. 

Нє, є такі "мобільні бригади лісорубів". По характерній говірці чітко видно територіальну належність.

Наша місцевість лісами не багата. Але окремі лісочки на пару десятків га то там, то тут знайдуться. Так вони, ці "шалені" лісоруби, косять їх під ноль гектарами...

Приїздять зі своєю технікою і повним забезпеченням. Кажуть "санітарна вирубка". Ділова деревина вивозиться лісовозами-довгомірами, "непотріб" - місцевому населенню на паливо. Ціни нижчі за місцевих поставщиків на 50%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ну йому ж треба виразити було неприязнь до когось. 

Я пам'ятаю ролик річної, можливо й ще раніше, точно не пам'ятаю, давності, де ця психічно неврівноважена борода  з оптимізмом "взахльоб" ділилася на весь ютуб "наполеонівськими планами" - матки всі на пасіці поміняти, коробочки якісь там під баночки з медом клепати, ще щось, усього не пригадаю, кароч, "громадьйо". Я тоді ще подумав: типу ж бітюшка, а невже не знає приказки "хочеш розсмішити Бога - розкажи йому про свої плани". А воно, по ходу, так і сталося, судячи з того потоку злоби, шо він ізвергає. Воістину, "неістовий служитель культу"!:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ромео сказав:

Нє, є такі "мобільні бригади лісорубів". По характерній говірці чітко видно територіальну належність.

Наша місцевість лісами не багата. Але окремі лісочки на пару десятків га то там, то тут знайдуться. Так вони, ці "шалені" лісоруби, косять їх під ноль гектарами...

Приїздять зі своєю технікою і повним забезпеченням. Кажуть "санітарна вирубка". Ділова деревина вивозиться лісовозами-довгомірами, "непотріб" - місцевому населенню на паливо. Ціни нижчі за місцевих поставщиків на 50%.

Може й так, я ж тільки припускаю. Але в одному я впевнений точно - не скандачка вони приїжджають, і головні не вони, а місцеві бариги. А ці банальні найманці. Хоча відповідальність з них не знімається, але наказувати треба в першу чергу тих, хто їх кришує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, medhon сказал:

і головні не вони, а місцеві бариги. А ці банальні найманці.

Саме так. Їх просто наймають виконувати роботу. Тому що наше, місцеве населення так не працює. Організувати бригаду в наших умовах для зачистки хоча б 1 га лісу - нездійсненна задача. А ці працюють від 8 ранку і до 8 вечора...

Кажуть, що в лісництво вноситься певна сума за можливість різати (тобто просто продається ділянка). І далі вони вже власники певної площі - ЩО хочуть з ним, то і роблять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Миколай, Миколай - подаруночки приймай...:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так розумію, з ростом ціна мед, виросла і ціна на канді. Зайшов сьогодні в Рівному в магазин, канді по 38 кг. І є люди які вже повним ходом шпарять бджолам канді, а до весни ще ого-го.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Яцков Андрій сказал:

Я так розумію, з ростом ціна мед, виросла і ціна на канді. Зайшов сьогодні в Рівному в магазин, канді по 38 кг. І є люди які вже повним ходом шпарять бджолам канді, а до весни ще ого-го.:hmm:

Ну це святе. 

А як без канді до нового року? Це ж нова така технологія. Бажано ще й лікувальне класти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 декабря, а пчела уже у задней стенки. Вопрос - почему ты,сцука, 3 месяца назад пчёл не закормил? Мёд выкачал, а пчёл оставил на пустых рамках зимовать, хозяин:at:, да ещё на весь ютуб спасителем себя выставляешь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...