Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Пахомич сказав:

Тим бджолам кирдик , а шнурок це гіфи якоїсь цвілі скоріш за все мукор. 

він каже, що той шнурок з ніжкам, як багатоніжка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, wwlo сказав:

Романович після ваших відео про захмарні взятки і ваги з противагами,пасічників точно не стане менше.Я сам загорівся бажанням купити хату в вашому регіоні з метровим шаром чорнозему,але продовжую працювати,бо бджільництво в нас на глині це рисковане діло

запрошую на оглядини, крім соняху будете мати акацію та липу....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Николай S сказав:

запрошую на оглядини, крім соняху будете мати акацію та липу....

Ви мед вже здали ?

бо у відповідній темі Вашої присутності не помічаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж думаю про розширення:), поки що шукаю в оренду хату в Рівненській області, бо пасіка з кожним роком стає все цікавішою ніж основна робота

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, whale сказав:

Ви мед вже здали ?

бо у відповідній темі Вашої присутності не помічаю.

Та я взагалі пару неділь нічого не писав, лише читав без авторизації, бо звичний гаджет був недоступний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

запрошую на оглядини, крім соняху будете мати акацію та липу....

Ремарка. Акація надалі автоматично буде з ріпаком. Бо він повсімісно пішов потоптом. Вже буде важко від нього сховатись. Як там у геометрії? Є осі х, у, z? Так ріпак буде наступати з усіх осєй, з-за Десни від сумських, придесенна зона від черешенців, понорницька зона від царька Кобизького.

А регіон у нас не липовий, вся липа зосереджена в лісостепу, в нас - то таке.... Містами і нестабільне.Що втрачає сенс оглядин на корню:umora:

1 минуту назад, Абсолютный максuмум сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Ремарка. Акація надалі автоматично буде з ріпаком. Бо він повсімісно пішов потоптом. Вже буде важко від нього сховатись. Як там у геометрії? Є осі х, у, z? Так ріпак буде наступати з усіх осєй, з-за Десни від сумських, придесенна зона від черешенців, понорницька зона від царька Кобизького.

А регіон у нас не липовий, вся липа зосереджена в лісостепу, в нас - то таке.... Що втрачає сенс оглядин на корню:umora:

Це не ремарка а цілком очікувана антиреклама:umora:, кому потрібно ще одна пасіка під самим носом:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Олександр Коваль сказал:

все ж

по добрій зимовій традиції треба зняти відео :hi:

Шоб знімати потрібно мати чим і цифровий мікроскоп. Таку роботу найкраще виконувати літом з молодими бджолами ,які не можуть літати.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Це не ремарка а цілком очікувана антиреклама:umora:, кому потрібно ще одна пасіка під самим носом:umora:

Тут сам не знаєш, де завтра буде той ніс. Ріпаком придавили під саме горло:dntknw: залишилось для втечі одне малесеньке село, звідки по картах не повинні дістати до відомих мені полів, але можуть вилізти ще і невідомі. 20 років місцеві землі не бачили ріпаку, і тут на, 100 га по всім закуткам. Так що акація піде на другий план, на нижчий сорт. І "далі буде", вже в цьому я не сумніваюсь.

А пасіки... Їх і так навозять достатньо, однією більше, однією менше. Ніс - то діло таке. У самого в планах ще один стаціонарний точок в іншому місці, правда, у далекому майбутньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Николай S сказав:

запрошую на оглядини, крім соняху будете мати акацію та липу....

чернігів відпадає-близько до ЧАЕС і де подіти  

010.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай S сказав:

Та я взагалі пару неділь нічого не писав, лише читав без авторизації, бо звичний гаджет був недоступний

Ну так шо з медом? Здали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, medhon сказав:

Ну так шо з медом? Здали?

Я три роки НЕ здавав и тепер не планую.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Николай S сказав:

Я три роки НЕ здавав и тенер не планую.....

А по два бакси?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, wwlo сказав:

чернігів відпадає-близько до ЧАЕС і де подіти  

 

Стереотип думки і дуже  поширений, від ЧАЕС до Крещатика 92км до мене 192км  то хто в нас ближще, .....а дівати не куди не потрібно, беріть як дачу для дальніх кочівель

7 хвилин тому, medhon сказав:

А по два бакси?;)

до того часу як така  оптова  ціна стане реальною я і бочки помию......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

 Ріпаком придавили під саме горло:dntknw: залишилось для втечі одне малесеньке село, звідки по картах не повинні дістати до відомих мені полів,........

А точніше  можна, де те село

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Николай S сказал:

А точніше  можна, де те село

По сусідству з Вашим, дачі пана Юрія:umora: але ж я ще не взнавав, що між ним і Вишеньками посіяно. По картах до ріпаку Кобизького не дістануть (до 10 км), і до моєї пасіки 7 км по прямій, не злетять.

Ви цікавились падєвим медом. Якщо цікаво - куди скинути фото його стану на сьогодні? (Похвастаюсь:ah:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

По сусідству з Вашим, дачі пана Юрія:umora: але ж я ще не взнавав, що між ним і Вишеньками посіяно. По картах до ріпаку Кобизького не дістануть (до 10 км), і до моєї пасіки 7 км по прямій, не злетять.

Ви цікавились падєвим медом. Якщо цікаво - куди скинути фото його стану на сьогодні? (Похвастаюсь:ah:)

то фотки всім можуть бути цікаві, давайте у відповідну тему

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Абсолютный максuмум сказал:

Тут сам не знаєш, де завтра буде той ніс. Ріпаком придавили під саме горло:dntknw: залишилось для втечі одне малесеньке село, звідки по картах не повинні дістати до відомих мені полів, але можуть вилізти ще і невідомі. 20 років місцеві землі не бачили ріпаку, і тут на, 100 га по всім закуткам. Так що акація піде на другий план, на нижчий сорт. І "далі буде", вже в цьому я не сумніваюсь.

А пасіки... Їх і так навозять достатньо, однією більше, однією менше. Ніс - то діло таке. У самого в планах ще один стаціонарний точок в іншому місці, правда, у далекому майбутньому.

Перебірливі Ви занадто:IMHO:. Ми на півдні і ріпаку раді, але він не дуже в гарному стані. Опадів ще менше ніж торік. Сім'ї слабіші пішли в зиму ніж торік

 Так що 2021 буде не кращим по меду:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, В.Ю.А. сказал:

Перебірливі Ви занадто:IMHO:. Ми на півдні і ріпаку раді, але він не дуже в гарному стані. Опадів ще менше ніж торік. Сім'ї слабіші пішли в зиму ніж торік

 Так що 2021 буде не кращим по меду:dntknw:

Якби прошлий рік не рапс , хоч і носили мед тільки 2 дні в началі і 2 дні в кінці із-за погоди , а всеж до 10 кг принесли , фактично пів весни на ньому витягли , а так хоч запаси рамок і були соняху , але без рапсу і за повної відсутності акації була б ж.....а

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Шоб знімати потрібно мати чим і цифровий мікроскоп. Таку роботу найкраще виконувати літом з молодими бджолами ,які не можуть літати.  

От бачите, є підводні камені, про які непосвячені незнають. Тому треба, щоб відео знімав професіонал

Але, на жаль, від проффессіоналів ми бачимо суцільну рекламу маток, розширєнія та інтернет-магазинів. Як кажуть наші молодші "брати" - "впрочєм, нічєго нового"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Олександр Коваль сказал:

От бачите, є підводні камені, про які непосвячені незнають. Тому треба, щоб відео знімав професіонал

Але, на жаль, від проффессіоналів ми бачимо суцільну рекламу маток, розширєнія та інтернет-магазинів. Як кажуть наші молодші "брати" - "впрочєм, нічєго нового"

Нажаль в мене старенька NOKIA  і світловий  мікроскоп. Можна булоб цифровим фотоапаратом через окуляр зробити знімку , але зновуж потрібно домоввлятись з внуками. На форумі багато мають цифрові , тож можуть погратись. Грибки, дріжді порушують травлення і в кінці січня буде вже видно перегруз кишечника в проблемних сімях (не путати з необлетівшими бджолами). В когось тут тягнупо з вулика заношеними шкарпеткам тож може погратись. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Перебірливі Ви занадто:IMHO:. Ми на півдні і ріпаку раді, але він не дуже в гарному стані. Опадів ще менше ніж торік. Сім'ї слабіші пішли в зиму ніж торік

 Так що 2021 буде не кращим по меду:dntknw:

То ви на півдні, а ми на півночі;) 

Ціна в три рази різниться. Аби не акація, медом би я взагалі не маявся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

то фотки всім можуть бути цікаві, давайте у відповідну тему

 

Та іншим це не так уже й цікаво(знаю, бо форумчани хотіли його брати на реалізацію, а потім  покрутили носами, 80/1 кг - дорого, ми візьмемо он липу по 60, в підсумку він поїхав до того, кому такий був дійсно треба):dntknw: їм такий мед хіба що пооблизуватись. Іншим більш цікавий соняшник в бочках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Якби прошлий рік не рапс , хоч і носили мед тільки 2 дні в началі і 2 дні в кінці із-за погоди , а всеж до 10 кг принесли , фактично пів весни на ньому витягли , а так хоч запаси рамок і були соняху , але без рапсу і за повної відсутності акації була б ж.....а

Аналогічно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай S сказал:

то фотки всім можуть бути цікаві, давайте у відповідну тему

 

Я как увидел эту фотку, сразу показалось что это матка в станке и ей вводят капилляр.....Жесть....когда там уже весна?.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...