Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Seos сказал:

Аналізуючи кліматичні зміни і відповідно до них змінюється медоносна база вона у мене стає біднішою, може так трапитись, що акації залишиться дуже мало, а сонях на бідних грунтах виділяє погано, залишається різнотрав'я. Маю вже другу осінь без приносу пилку (у людей на городах після вибирання картоплі навіть бур'яни не росли через посуху) відповідно сім'ї пішли в зиму слабкі.

а куди з каніва може дітись акація? там же її гори!!! чи конкурентів більшае?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був на пасіці. По факту більш-менш облетілася лише одна сім"я. Це можна зрозуміти по жовтим каплям на снігу. Іншим чи то холодно чи занадто слабкі, щоб облітатися при такій температурі - поки незрозуміло. Зимуємо і сподіваємося на п"ятницю. Хоча у нас змінили вже прогноз із +12 на +11 і вітру додають - не факт, що будуть сприятливі умови для обльоту. Ще й вітер західний - прямо з поля на пасіку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Іван Затуливітер сказал:

где в кременчуке столько дичи?:hunter:

В Приднепровском парке, там по вечерам такие "козочки" пасутся...:umora::umora::umora:

Но я уже не в Кременчуге, "слетел" километров на 15 южнее, дом купил, садок яблоневый посадил, теперь осталось под каждую яблоньку по улику поставить и можно жить. Но не все так просто - то заяц яблони погрызет, то лиса фазана гоняет прямо по пасеке, то вместе с ловушкой, полной пчел и меда, проваливаешься в бобровую нору, а до АЧС можно было случайно забрести в стадо диких свиней, голов так на 50, и узнать откуда выделяется адреналин :umora:. Вот барсукам спасибо, хоть они не вредят :hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нам на четвер пятницю поки що +14 тримають. Літали всі потроху. От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити? Бо в рамках мед каменюкою стоїть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, gardener сказав:

Нам на четвер пятницю поки що +14 тримають. Літали всі потроху. От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити? Бо в рамках мед каменюкою стоїть.

В мене також в двох сім'ях проблеми, неприємний запах з двох вуликів, напевне якось залізли мишки і загнулись, треба подивитись до неділі. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ворон сказав:

В мене також в двох сім'ях проблеми, неприємний запах з двох вуликів, напевне якось залізли мишки і загнулись, треба подивитись до неділі. :hmm:

миші знайшов в трьох. дві сім'ї пропали тупо від голоду, хоча перед морозами заглядав то думав шо там все нормально. і ше одна - на підході, жменя бджіл, але я на неї і не надіявся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

миші знайшов в трьох. дві сім'ї пропали тупо від голоду, хоча перед морозами заглядав то думав шо там все нормально. і ше одна - на підході, жменя бджіл, але я на неї і не надіявся.

В мене також обіцяють два дні погоди, буде час поставити усі крапки над усіма  буквами І. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Нам на четвер пятницю поки що +14 тримають. Літали всі потроху. От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити? Бо в рамках мед каменюкою стоїть.

Я в такому випадку у рамку над мискою ситу заливав , рамка на 50% з медом , ситу пусті комірки 

Про кульки для сіропу незнав, кормушок зроду небуло 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити?

Якого меду? Яку ситу?

Дивіться і вчіться!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити?

до обліту мед а після можна ситу.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ромео сказав:

Якого меду? Яку ситу?

Дивіться і вчіться!

 

класний ракурс, з однієї сторони лежака літо, а з іншої сторони зима

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, mits сказав:

Да, так можно было, но уже поздно пить боржоми. Я потом гляну, какой там росплод будет, иошка сеяла ооооочень плохо.

Дивіться сліди від клею

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

Якого меду? Яку ситу?

Дивіться і вчіться!

 

Ви премію заслужили за  найкраще відео 

"Прокоповська ":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Дивіться сліди від клею

Смотрел. Не видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Пахомич сказал:

Від кого матка?

Вальчука.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

Нам на четвер пятницю поки що +14 тримають. Літали всі потроху. От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити? Бо в рамках мед каменюкою стоїть.

Однозначно мед в пакетах .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Іван Затуливітер За останні два засушливих літа дерева що ростуть на сонячних схилах ще  на початку серпня мають темнокоричниве сухе листя. Вони як що і виживуть на цей рік, то цвіту на них не буде. Хоча, як показує практика, деякі всихають повністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, uam_63 сказав:

Однозначно мед в пакетах .

 

 

33 хвилини тому, OlexanderSh сказав:

до обліту мед а після можна ситу.:IMHO:

 

37 хвилин тому, ромео сказав:

Якого меду? Яку ситу?

Дивіться і вчіться!

 

:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

@Іван Затуливітер За останні два засушливих літа дерева що ростуть на сонячних схилах ще  на початку серпня мають темнокоричниве сухе листя. Вони як що і виживуть на цей рік, то цвіту на них не буде. Хоча, як показує практика, деякі всихають повністю.

У нас таке уже років 8, я топлю деревами що біля річки , ну нависокому склоні, хотя 15 роківтому був рясний ріст 

А бурьян після картошки це дитинство  :umora:

Ми ідем до вас :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, ромео сказал:

Якого меду? Яку ситу?

Он бы еще им заварки туда сыпанул.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

Нам на четвер пятницю поки що +14 тримають. Літали всі потроху. От шо краще дати тим у кого мало: меду в пакети, чи ситу зварити? Бо в рамках мед каменюкою стоїть.

Я також вчера заглянув у деякі сім'ї, корма я каміння,четверг та пятницю добре політають,то можна ставити або ситу або сіроп один до одного.І плівку обов'язково. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ромео сказав:

Ладно. По просьбам "трудящихся". :) Подивіться на ніч.  

Ролик про те, як правильно зробити весняну ревізію і підготувати до весняного розвитку...

Дивитись, як то кажуть, ВСІМ обов'язково до КІНЦЯ...

Майстер-клас... ;)

 

наш атвєт Ілону Маску

https://youtu.be/_L7lk1ogYhI?t=440

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

Я також вчера заглянув у деякі сім'ї, корма я каміння,четверг та пятницю добре облитяться,то можна ставити або ситу або сіроп один до одного.

Інакше ляже бджола за водою , прошлий рік був особиний 

у рамках у зиму пішов чистий сонях 

На рахунок кормушок я трошки сбрехав у2013 я запустив кормушки на 180мл , фрезой вибрав у бруску 

Толок от кормушок що я замітив , бджола на воду не ізносится , а розплоду без пилку 0, подарив я їх , валяютсябез толку у колеги

Краще по старому ситу раз залить у рамки , більше непотрібно , вони потом самі розберутся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, AVA сказав:

У нас таке уже років 8, я топлю деревами що біля річки , ну нависокому склоні, хотя 15 роківтому був рясний ріст 

А бурьян після картошки це дитинство  :umora:

Ми ідем до вас :umora:

Я тільки пенсії в осени оформив, думав покину роботу, займусь улюбленою справою, та бачу що, чим далі тим гірші взятки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

Я тільки пенсії в осени оформив, думав покину роботу, займусь улюбленою справою, та бачу що, чим далі тим гірші взятки.

Я неможу описать що я творю із вуликами щоб получить мед 

Це не раніше вулик стояв і мед носив 

Хотя і зараз він мед носе хорошо , даже дуже хорошо , якщо зумієш пережить безвзяточний період правильно 

Зараз бджільництво буде настроєно не на мед з сонюху , а як підігнать бджолу під цей сонях , без пилку і медоносів 

Раніше цяпроблема стояла весною , ячк наростить веною , зараз насонях 

Я уже писав, що скоро будуть пакети в кінці червня із західної 

Там взятку шабаш ,зото сімьї на наш сонях бомба 

Нуможливо я неправ , але головне принцеп  кочовка із заходу на схід медових пасік , а не тупа продажа пакетів 

Ніхто жопу неможе відірвать за бджолами :umora:

Стереотіпи ротрібдно мінять , хотя я дурак самому собі вред прогнозою :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...