Jump to content
Бджолопотам

Осінь2020\ Зима2021

Recommended Posts

2 часа назад, Гурович сказал:

Если ногами не буцать и спецом не бросать - ничего с ним не случиться.

Если каждый день зимой ходить на пасеку и гонять веником синиц и дятлов, то оправдано, а так стремно смотреть на сквозные дыры.

• Like 1
2 часа назад, davolodya сказал:

Щойно бачив в небі журавлиний ключ, тому  які б нам прогнози не малювали - весна близенько...

А летіли вони часом не на південь? 

• Like 1
3 часа назад, Николай S сказал:

Акації дуже хочеться,:umora:а добротний вулик з ППУ дає за зиму і весну єкономію корму як мінімум 5 кг отже за пару сезонів гніздовий корпус   з ППУ  себе окупляє

Але ви цього на око не відчуєте.  А от шо відчуєте, це навантаження на спину та профіт у вигляді сили сімей

• Like 2
3 часа назад, Конструктор сказал:

Цілком з вами згоден, сам працюю в такомуж напрямку.  Але не думаю що з товщиною варто перегинати палку , товщина стінки тягне за собою і більшу ціну, хоча строк служби думаю буде однаковий.

Оптимально це 35 мм, в цій товщині можна розмістити і фальц і підрамковий паз, а більше то тіки витрата по сировині яка буде кожного разу боляче бити по кишені

Edited by artemishe
  • Like 2
  • Thanks 1
3 хвилини тому, artemishe сказав:

Але ви цього на око не відчуєте.  А от шо відчуєте, це навантаження на спину та профіт у вигляді сили сімей

Я так розумію, Ви гарантуєте збільшене навантаження на спину:hmm:, я згоден:umora:, але ж воно компенсується  тим , що зимою буду менше в столярці робити гніздових корпусів:umora:

• Like 1
  • Haha 1
3 часа назад, davolodya сказал:

Щойно бачив в небі журавлиний ключ, тому  які б нам прогнози не малювали - весна близенько...

Как вариант с кормежки на озимой летели к воде

• Like 1
1 година тому, artemishe сказав:

А летіли вони часом не на південь? 

Полетіли на захід

• Like 1
46 хвилин тому, kroxaru сказав:

Що лелеки роблять на озимих? :hmm:

• Like 2
48 хвилин тому, kroxaru сказав:

У нас зараз про якусь кормьожку говорити не реально - на полях пів метра снігу.

• Like 3
3 хвилини тому, Ворон сказав:

Це були не лелеки, а саме журавлі, їх курликання ні з чим не сплутаєш. Тільки невідомо, чому так швидко прилетіли, у нас завжди лелеки прилітають першими... Важко їм доведеться, навкруги повно снігу...

• Like 2
13 минут назад, davolodya сказал:

Полетіли на захід

Я теж бачив але летіли на південь

от шо це означає, шо весна поки відміняється ?

• Like 1
1 хвилину тому, artemishe сказав:

от шо це означає, шо весна поки відміняється

Це означає, що "лед тронулся", весна не загорами і хоча за вікном в коліна снігу, птахи вже її відчувають і якась невідома сила їх тягне до мість гніздування. Тяжко їм прийдеться на перших порах.

• Like 3
33 минуты назад, Ворон сказал:

Мышей ловят?

• Like 1

Міграції. В Україні весняний проліт починається в березні, у теплі роки навіть наприкінці лютого, та триває до середини травня. На місцях гніздування птахи з’являються наприкінці березня – на початку квітня. На весняному прольоті журавлі великих скупчень не утворюють і мігрують звичайно невеликими зграями. На місцях зупинок зграй можна побачити красиві ритуальні танці журавлів, коли кілька птахів розмахують крилами, кланяються, підстрибують, підкидають пучки трави і т.д. Зграї в ході прольоту поступово розбиваються на невеликі групи та окремі пари.

Перші осінні локальні переміщення починаються з кінця липня або початку серпня. В цей час журавлі збираються у скупчення на полях та луках, де тримаються до середини вересня. Міграційні скупчення в Україні відмічаються у Житомирский, Рівненський, Полтавський областях, найбільші – в районі Сивашу і заповідника Асканія-Нова. Масовий відліт з цих місць концентрації та проліт далеких мігрантів триває з другої декади вересня – весь жовтень. Найдовше прольотні журавлі затримуються в Криму – інколи до першої декади грудня. Як правило, під час осінньої міграції журавлі утворюють дуже великі зграї, що досягають сотень птахів. Летять, вишикувавшись клином, у денний час і зазвичай на великій висоті.

Під час міграцій через територію України пролітають птахи, що належать до східн

• Like 1
47 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

Мышей ловят?

Снігу вище колін,які миші? :hmm:

IMG_20210218_143828.jpg

• Like 4
1 час назад, Ворон сказал:
2 часа назад, Макарыч57 сказал:

Мышей ловят?

Снігу вище колін,які миші? :hmm:

У них клюв длинный. :af:

• Like 1
  • Haha 6
7 годин тому, Sanich сказав:

У нас точно в лютому не облетяться. Точніше - шанси мінімальні, дивлячись на прогноз. Але радують плюси, які почнуться з наступного тижня. Там і до обльоту буде рукою подати. 

Теж мене порадував прогноз. Зникли оті страшні мінуси. Правда, на обльоти на місяць вперед за прогнозами теж надії у нас немає.:dntknw:

• Like 2
  • Haha 2
Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Теж мене порадував прогноз. Зникли оті страшні мінуси. Правда, на обльоти на місяць вперед за прогнозами теж надії у нас немає.:dntknw:

Скільки можна повторяти - не дивіться прогнози на місяць вперед. Тим більше, що, якщо не помиляюся, їх дає лише один московський ресурс - Гісметео. 

• Like 3
  • Haha 3
2 часа назад, Сергій-апі сказал:

Це означає, що "лед тронулся", весна не загорами і хоча за вікном в коліна снігу, птахи вже її відчувають і якась невідома сила їх тягне до мість гніздування. Тяжко їм прийдеться на перших порах.

Може просто шукають відкриту воду південніше? Тому і тулили на південь

• Like 1
6 хвилин тому, artemishe сказав:

Може просто шукають відкриту воду південніше? Тому і тулили на південь

Можливо. А може відчувають близьке тепло, на наступний тиждень у мене обіцяють +10

• Like 1
  • Haha 1

Краще пізно зрозуміти свої помилки, ніж ніколи

• Like 2
1 час назад, davolodya сказал:

Можливо. А може відчувають близьке тепло, на наступний тиждень у мене обіцяють +10

Угу. Саме тому птахів частенько рятують коли вони вмерзають в лід

я не вірю шо хтось лебеді/бджоли/люди шось відчувають. Ми всі чекаємо, просто чекаємо, і сподіваємось на краще

• Like 2

прихильникам вже традиційних зимових оглядів - традиційне вогнище, а їх противникам - стара добра анафема

• Like 2
22 часа назад, Николай S сказал:

Для весеннего наращивания семей сетку закрываете?

У меня улья деревянные, но с сеткой в дне. Попробовал был весной закрыть, очень много влаги в улье, получается, что при закрытии сетки нужно делать верхнюю вентиляцию. Знаю что многие вообще никогда не закрывают сетку.

• Like 1
  • Thanks 1
4 часа назад, Sanich сказал:

Скільки можна повторяти - не дивіться прогнози на місяць вперед. 

Больше всего люди любят прогнозы. Погоды, цены на мед, на пакеты. А раз народ просит - нате. Нарисуем. 

• Thanks 1
  • Sad 1