Jump to content
Бджолопотам

Осінь2020\ Зима2021

Recommended Posts

2 часа назад, ved сказал:

Стрела "бегает" ?

Или просто надо руку набить?

та то я уже бегал за стрелой. за сутки только 5 часов отдых а то или на ногах или за рулём. 

• Like 1
2 часа назад, ved сказал:

Так за что "четверка"?

Ну трудно мне угодить. 

• Like 2
3 години тому, yu1986ra сказав:

При 0 личинка швидко загине, яйце потребує довшої експозиції. 

Удачі у перевірці даної теорії на власній сушні. 

• Like 1
57 хвилин тому, Sanich сказав:

Удачі у перевірці даної теорії на власній сушні. 

Ой не радив би я перевіряти так і без "золотого" запасу можна залишитись. Тільки мінусова температура може знищити личинки молі. В минулому році витримував рамки в морозилці (-18) добу, після такої обробки суш зберігались в пустих вуликах до травня без проблем.

• Like 2

Я не морожу соти. Світлі після викачки в корпуса і на горище ( з 100 до 10 може бути пошкоджено). Темні, по можливості, довше у вуликах. Який сот міль поточила, або в перетопку (без жалю), або на годинку навпроти сонця поставити (личинка або гине під ультрафіолетом, або вилазить з сота і намагається втікти) перед постановкою у вулик.

Маю досвід колег, що зберігають під стріхою/навісом на протязі темні рамки з серпня. 

Мене все влаштовує. Кому треба - беріть на озброєння

• Like 1
2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну трудно мне угодить. 

Кто производитель данного погрузчика?

10 часов назад, Александр К. сказал:

Кто производитель данного погрузчика?

• Like 4

Обробив проливом Скабатоксом після смужок варофлу і варостоп. Осип трошки є 10-20 шт. Смужки всього кліща не забрали.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

• Like 3
14 хвилин тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Обробив проливом Скабатоксом після смужок варофлу і варостоп. Осип трошки є 10-20 шт. Смужки всього кліща не забрали.

Після яких полосок осип був більший?

• Like 1
33 хвилини тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Смужки всього кліща не забрали.

Інакше і бути не може, бо всі ліки від кліща - це в першу чергу бізнес... Якби вони працювали на 100%, то виробники б давно залишилися без роботи...

Edited by davolodya
  • Like 3

Сегодня в нижнем летке застряло это чудо. С перепугу придавил. В улье находился только зад. Не понял, то ли задом залезала, то ли уже вылезала. Что ей там надо было?

IMG_6114.JPG

IMG_6115.JPG

Edited by ss77
3 хвилини тому, ss77 сказав:

Сегодня в нижнем летке застряло это чудо. С перепугу придавил. В улье находился только зад. Не понял, то ли задом залезала, то ли уже вылезала. Что ей там надо было?

Шукає місце перезимувати. :IMHO:

Після яких полосок осип був більший?
Однаково

"Обманули дурака на четыре кулака,  а пятое стуло, чтоб тебя раздуло!"

Раздуло конкретно.  А в одной семье с краю стояла комушка, так и там соты в два ряда за неделю и меду притащили. Еще неделю лета!!!

IMG_20200920_125356_compress99.jpg

IMG_20200920_125218_compress67.jpg

• Like 4
В 19.09.2020 в 10:15, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Стоїть варостоп 4 тижні . В 2 сімях сьогодні бачив кліща на бджолах

• Like 1
1 минуту назад, chajka2005 сказал:

Стоїть варостоп 4 тижні . В 2 сімях сьогодні бачив кліща на бджолах

Аналогично. В этом сезоне все кувырком.

18.09.2020 в 18:38, Сергей Тюркин сказав:

до ближайших пасек 3 км.  у меня на этом точке 180 деревянных и около 250 пластиковых семирамочников..  скормил открытым способом  более полторы тонны сахара.. улики по весу нормальные ( для зимовки и первой половины весны корма хватит.).  штук 5-6 уликов попало легковатых (отметил)  ну и с десяток лишне тяжёлые ( так же отметил)..может дома ещё дам по 3 литра сиропа с полынью и тысячелистником а не дам то так и будут зимовать.   пластик ещё не грузил но предполагаю что там по корму разнобой. так как отводки деланы в разное время и были разной силы на подсолнухе..

від чого даєте тисячолисник? і скільки?

В 19.09.2020 в 09:15, Gnat Ігнатенко Олег сказал:

Я ставила полоски варофлу ще у липні. Тиждень тому, перед від'їздом, для контроля пролила десяток біпином. Пролила вечером, на ранок результат - у 9 вуликах за ніч осипалося 0-3 кліща, а у одному більше 30. Чому???? Можливо полоски обірвалися та впали на дно. Думаю якби взагалі пропустила, то кліщів було б значно більше.

Так як більше змоги обробити пізніше не буде, то поставила нові полоски. Сподіваюся братик їх вийме, а ні, то будуть там до весни

Мій сезон завершився

Edited by Надія
  • Like 2
2 часа назад, MaXUA123 сказал:

від чого даєте тисячолисник? і скільки?

Ну  вообще то тысячелистник очень хорошо помогает при дизентерии..  думаю полынь+ тысячелистник перед зимовкой по пару литров не помешает..  ну в общем иногда перед зимовкой добавляю к сиропу.

• Like 3
2 часа назад, Надія сказал:

Тиждень тому, перед від'їздом, 

Ну тогда с возвращением на Точок.. :umora::wave:

Так як більше змоги обробити пізніше не буде, то поставила нові полоски. Сподіваюся братик їх вийме, а ні, то будуть там до весни

Мій сезон завершився

можешь не сомневаться. полоски тебя дождутся  :umora:. ну а скобатоксом пролью..

• Like 1
  • Thanks 1
4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

тогда с возвращением на Точок.. :umora::wave:

Да, летом с пасекой времени нет на посиделки в интернете. А с поездкой в края далекие на заработки можно и вернуться на Точок:wave:

Edited by Надія
  • Like 1

Да, летом с пасекой времени нет

:dntknw:  ...     

18 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну  вообще то тысячелистник очень хорошо помогает при дизентерии..  думаю полынь+ тысячелистник перед зимовкой по пару литров не помешает..  ну в общем иногда перед зимовкой добавляю к сиропу.

Треба буде і собі спробувати, а то я сам полинь даю.

• Like 1
Тільки що, MaXUA123 сказав:

Треба буде і собі спробувати, а то я сам полинь даю.

Народна назва деревію,кривавник,тобіш той що спиняє кровотечу,в бджіл крові немає,тому даю полин,або кас,проводити експерименти,потреби немає,весною опоношених рамок мізер.:hi:

• Like 2
2 часа назад, Ворон сказал:

,весною опоношених рамок мізер.:hi:

Ну если мизер то тогда нужно что то уже с этим делать.  у меня их нету но иногда что то (травки) для профилактики даю.  

Ну и не знаю где и как он останавливает кровь но при дизентерии эта травка на первом месте..

• Like 3