Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

7 хвилин тому, asot сказав:

Чим ? Підкажете?

Як варіант алюмінієвою фольгою на клейкій основі, але це трохи здорожчає кінцевий виріб... Рулон фольги 300мм х 10м купував за 130+ грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, asot сказал:

) .не будуть гризти ,чи потрібно чимось захистити

Посмотрите на видео у Баскевича или Пасека Мелитопольщины. Я сделал как у них из эппс Саммер 20мм. Ничего не грызут, только прополюсовуют.

Сейчас лист стоит 36грн, из листа 4 заставных. Летом было дешевле..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уточню ,що з одного боку фанера - до гнізда! Чи ззаду всеодно зїдять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як би ви поступили в такій ситуації?:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, asot сказав:

Уточню ,що з одного боку фанера - до гнізда! Чи ззаду всеодно зїдять?

Не повинні. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ромео сказал:

А як би ви поступили в такій ситуації?:hmm:

 

А что теперь остаётся делать? Только утеплять и надеяться на жизненную силу пчелы. Он, видно, не первый раз за зиму в ульи заглянул. Пакет с подкормкой лежит не первый день. Меньше бы заглядывал и утеплял поскромней, может ничего этого и не было бы. Сидели бы себе в клубе до облёта без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також оббиваю фольгоізолом. Фольгоізол вирізаю полосою шириною 470 мм і довжиною так щоб можна було оббити рамку з однієї та з другої сторони  до верхньої планки. Також фольгоізол прибиваю з боків до рамки. За рахунок виступів фольгоізолом по ширині щеілина між заставною рамкою та стінкою вулика взагалі відсутня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, ромео сказал:

А як би ви поступили в такій ситуації?:hmm:

 

В неділю обіщають мороз, я б открив одну сторону завернуть утеплення,хто збирется у клуб , так і залишить ,

хто незберется утеплить назад

За сутки незамерзнуть і про похолодані хорошо потолок попробувать на тепло , а то як тепло нічого толком непонять ні корма непобачить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ромео сказал:

А як би ви поступили в такій ситуації?:hmm:

 

Якщо б у нього був би обліт на днях як у мене вчора, то я б радив перебрати гнізда, викинути маломедки і піджати теплими заставними. Розплід вирощувати вже не кинуть, добре що утеплив (передають морози), якщо піджати їх на кормових то до обльоту дотягнуть. Думаю що він зробив правильно, сказав що для під страховки ще кине по рамі зверху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Petrovich 63 сказав:

Також оббиваю фольгоізолом. Фольгоізол вирізаю полосою шириною 470 мм і довжиною так щоб можна було оббити рамку з однієї та з другої сторони  до верхньої планки. Також фольгоізол прибиваю з боків до рамки. За рахунок виступів фольгоізолом по ширині щеілина між заставною рамкою та стінкою вулика взагалі відсутня.

Фольгоізол також успішно гризеться бджолами. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вперше такий лютий щоб не було обльотів. 

28d7d8a4005d4d6fb9ceb4de407162ca.jpg

Якщо не брешуть, то 14 можна буде глянути що там з медом у вуликах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Вперше такий лютий щоб не було обльотів. 

28d7d8a4005d4d6fb9ceb4de407162ca.jpg

Якщо не брешуть, то 14 можна буде глянути що там з медом у вуликах.

Дивитися прогноз на місяць вперед - справа даремна. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, valik1986 сказал:

я оббиваю ще фольгоізолом 2 мм. Меньше гризуть і між рамкою та стінкою вулика  за рахунок фольгоїзолу зменьшується щелина (більш щільно заходить в вулик)

з мінусів - фольгоїзол через 2 роки прийдеться міняти

Обмотую скотчем. Властивості заставна не втрачає. Ніхто не гризе. Деяким вже років 6. Рекомендую:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Mihail-ves сказал:

Якщо не брешуть, то 14 можна буде глянути що там з медом у вуликах.

гляньте що там на Вентуски прогнозують на нічь з 13 на 14 (особливо "відчувається як)

1 минуту назад, В.Ю.А. сказал:

Рекомендую:ay:

поверх фольгоізолу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от ви думаєте, я жартував вчора про температуру сиропу? до вашої уваги клієнт з тєлєграма

Ete8JnyXIAEvhXV?format=jpg&name=large

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Sanich сказав:

Дивитися прогноз на місяць вперед - справа даремна. :IMHO:

Але такий прогноз мені подобається. Нашим деревам треба подовше сидіти і не рипатись, щоб в травні не попали з плодами під мороз. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, valik1986 сказал:

 

поверх фольгоізолу?

Так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, valik1986 сказав:

гляньте що там на Вентуски прогнозують на нічь з 13 на 14 (особливо "відчувається як)

Нічого страшного в нас не малюють, всього на всього якихось 15-20 градусів морозу.:ak:

Думаю прорвемось. мінус 25 витримали, то і тут може пронесе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, asot сказав:

Уточню ,що з одного боку фанера - до гнізда! Чи ззаду всеодно зїдять?

Я роблю рамку з дерева, 20мм звичайний пінопласт , і з двох сторін обиваю ДВП , досить практичні і не дорогі заставні.:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AVA сказал:

Приблизна технологія, тільки я це роблю після обльоту , бо в мене нема рамок з пергою , а от огранічить безтолковий посів матки до основного пилку є смисл , як раз лишнього міста для засіву нема і КПД засіву рамки врази збільшуєтся і того нещасного пилку що бджоли приносять до кленка вистачає

Я даже сіроп забруса у рамки над коритом кружкою так заливав :umora:, думки зпівпали 

Варіант метода Блінова який я вичитав у книжкі

Смотрел его ролики, сколько лишней работы.:IMHO1:У меня компаньон все применяет метод Блинова, а потом на акации рои ловит. Сколько лет с пчелами никогда не зажимал, не ужимал. Осенью слабаков соединяю, в зиму меньше 6 рамок не пускаю. Сколько пчелы обсиживают рамок, столько и оставляю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачив таку в улей ін -у мене е просто зроблених уже з фанера і обвязка 20 мм - тому вирішив утеплити !Як вам еффект е на вашу думку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Н. Петрович сказал:

Смотрел его ролики, сколько лишней работы.:IMHO1:У меня компаньон все применяет метод Блинова, а потом на акации рои ловит. Сколько лет с пчелами никогда не зажимал, не ужимал. Осенью слабаков соединяю, в зиму меньше 6 рамок не пускаю. Сколько пчелы обсиживают рамок, столько и оставляю.

Не спорю роботи багато , ну  притакій технології я із слабаків сімьї роблю на точку в декілька сот сімей

З бакфастом простіше , карніка вжата дійсно входить в ройове на грані 

І ще я незьєдную в зиму слабаки , я лежаки невикинув і пускаю попарно , потім весною маток бракую,

в августі також нема пилку щоб наростить бджолу в зиму

Нема різниці чи в зиму одна на 6р чи пара в лежаку по 3 рамки , ще економія у лежаку на криющих , розплід від перегородки 

На мед пересажую у многокорпусні , хто заслужив по розвитку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, asot сказав:

Утеплив тільки що 11 к заставних з фанери екструд пінопластом (20мм)-2 листка пішло (72грн) .не будуть гризти ,чи потрібно чимось захистити?

IMG_20210205_190935.jpg

заставними з 20мм Саймера користуюсь уже не перший рік, його практично не гризуть, торці проклеював клейкою фольгованою стрічкою. 

IMG_20210205_205540.jpg

IMG_20210205_205805.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, asot сказав:

Бачив таку в улей ін -у мене е просто зроблених уже з фанера і обвязка 20 мм - тому вирішив утеплити !Як вам еффект е на вашу думку?

Це до мене запитання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Lefty сказал:

Сама заставна на 5-6мм

Не викруте?

4 минуты назад, Конструктор сказал:

Це до мене запитання?

Так! Забув процитувати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...