Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

5 хвилин тому, AVA сказав:

але головне принцеп  кочовка із заходу на схід медових пасік ,

то може Вам зимувати на захід їхати:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, gardener сказал:

то може Вам зимувати на захід їхати:hmm:

Не просто зимувати , а нарущувати бджолу в зиму 

Ви непридставляєте що у нас таке з нароущуваням , бджоли гризуть амброзію і лободу , все пилку нема :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, gardener сказал:

то може Вам зимувати на захід їхати:hmm:

Невігідно лишні дві ходки :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Якого меду? Яку ситу?

Дивіться і вчіться!

 

Минулою голодною весною, щоб не гріти воду і не колотити сироп, який розходився за півдня, також кормив цукром:umora:

Але не так, а насипав ним 60% банки, заливав до верху холодної води, закривав кришкою, в якій шилом робив 3-5 отворів, і перевертав на рамки отворами на вулички. 0,5 забирали днів 2, залишалась хіба що чайна ложка мокрих кристалів, все інше само розчинялось і забиралось бджолами, при чому впевнений на всі 100, що про запас не відкладалось, і в мед не мало змоги потрапити.

Але якщо кормів 0 і бджоли на грані, цей спосіб не проканає, такими дозами не нагодуєш. Але те, що є способи годівлі і для лінивих - це факт. Але для лінивих - це не значить для дурних

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, AVA сказав:

Не просто зимувати , а нарущувати бджолу в зиму 

Ви непридставляєте що у нас таке з нароущуваням , бджоли гризуть амброзію і лободу , все пилку нема :dntknw:

Після двох останніх сезонів, я вас дуже розумію, та ж сама ситуація. В багатьох сім'ях навіть з молодими матками вже в кінці вересня відкритого розплоду не було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

Після двох останніх сезонів, я вас дуже розумію, та ж сама ситуація. В багатьох сім'ях навіть з молодими матками вже в кінці вересня відкритого розплоду не було. 

теж так само, не було пилку(. Тому одна сімейка (вихователька) не встигла наростити бджіл в зиму і бистро осипались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, AVA сказав:

 

 

 

Краще по старому ситу раз залить у рамки , більше непотрібно , вони потом самі розберутся

мабуть дам по півлітра в банках. Мені так простіше. не треба в гніздо лізти. а якої пропорції ситу робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

було +8 сьогодні, але без сонця. то не літали зовсім. Поміняв дно. Підмору більше цього року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, gardener сказал:

а якої пропорції ситу робити?

Я делаю 1:1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

Якого меду? Яку ситу?

Дивіться і вчіться!

 

То Ви підписалися на канал, чи ще ні? І лайк не забудьте поставити.

бачу що скоро діло дійде то того що почнуть ставити у вулик сто грам і пончик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

То Ви підписалися на канал, чи ще ні? І лайк не забудьте поставити

Чесно кажу, не маю підписки на жоден канал і не поставив нікому ще жодного лайка...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

Чесно кажу, не маю підписки на жоден канал і не поставив нікому ще жодного лайка...;)

Я кладу, якщо відео для мене справді корисне, але таких одиниці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як там, мед уже хтось качав?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, ромео сказал:

Як там, мед уже хтось качав?

 

З мишами то півбіди, мені цікаво як автор від молі в серпні та вересні спасаєця ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, ромео сказав:

Як там, мед уже хтось качав

Мед ще не качаю, спочатку пакети треба спакувати:umora:

IMG_20210224_172212.thumb.jpg.49d590026740be662610bc969faf39d0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, ромео сказав:

Як там, мед уже хтось качав?

 

В чому переваги так і не зрозумів. Гріти всі рамки по пару діб до + 33 при морозі -20? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні було  +8, дочистив ще дно в 7 корпусних вуликах, заміряв підмор. Вийшло 2 л але 1л з однієї сім"ї:(. Думав що всі лягли але чую що ще гудуть. Вчора теж чистив дно то багато підмору було теж в одної сім"ї але  там я  об"єднав під зиму два слабачка. До речі там і матка була в підморі, надіюсь що друга жива. В двох сім"ях на дні були лялечки.  Так що на даний час зимівля добра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, katran54 сказал:

ьогодні було  +8, дочистив ще дно в 7 корпусних вуликах, заміряв підмор.

Днища зйомні у вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трішки екстриму

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.02.2021 в 19:10, Seos сказав:

Натрапив на відео, в якому розжовується тема, над якою думаю з минулого сезону. Правда планую 12 рамочні корпуси з ППУ і в них ітимуть два відводка в зиму. Аналізуючи кліматичні зміни і відповідно до них змінюється медоносна база вона у мене стає біднішою, може так трапитись, що акації залишиться дуже мало, а сонях на бідних грунтах виділяє погано, залишається різнотрав'я. Маю вже другу осінь без приносу пилку (у людей на городах після вибирання картоплі навіть бур'яни не росли через посуху) відповідно сім'ї пішли в зиму слабкі.

 

Цікаво чому  форумчани ігнорували можливість   "перемити кісточки" автору цього відео:hmm:, яке в кого бачення щодо цієї методики, мене особисто цікавить як хто прокоментує  такі завзяті регулярні розриви гнізда та ще в весняну пору, причому автор знаходиться  значно північніше.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Мед ще не качаю, спочатку пакети треба спакувати:umora:

IMG_20210224_172212.thumb.jpg.49d590026740be662610bc969faf39d0.jpg

Та та сімя ще з осені сиділа під верхом . До квітня гаплик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Пахомич сказав:

Та та сімя ще з осені сиділа під верхом . До квітня гаплик.

До квітня буде стільки теплих днів, що вони мільйон разів встигнуть перенести мед до розплоду. Аби облетілися.

Я от в роздумах, чи провокувати обліт в п"ятницю. Поточний прогноз +11 та вітер 4,3 м/с. Якщо у вулики не лізти, то можуть і не полетіти. А хотілося б щоб полетіли і зжати і утеплити, щоб вже погнали розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Николай S сказав:

Цікаво чому  форумчани ігнорували можливість   "перемити кісточки" автору цього відео

Мабуть, що у кого є достатньо досвіду, то просто жаль тратити своїх годину часу на незрозуміло на що. А хто молодий і не досвідчений, то передивиться від початку до кінця, але все сприйме на віру "як правильне".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Я от в роздумах, чи провокувати обліт в п"ятницю.

Якщо погода дозволить, то, думаю, краще щоб облетілися. 

Я ж, на жаль, буду у поїздці, тому побачити своїх не зможу. Тому в суботу перебіжу по всіх з метою глянути по 1-2 рамки на наявність корму. 

Якщо погода, знову ж таки, в п'ятницю розщедриться. 

10 минут назад, Sanich сказал:

Поточний прогноз +11

Думаю (надіюсь) буде більше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Думаю (надіюсь) буде більше...

Так і живемо - з надією на більше і краще. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...