Перейти к содержанию

Осінь2020\ Зима2021


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Сергій-апі сказал:

Це великий ризик і однозначно втрати для хвоста.

В чім ризик і які втрати? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Пахомич сказал:

Все робиться простіше  - продавці пакетів наперед поміщають  матки в кліточки.

Цель в этом какая быстрее пакет отобрать что ли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Пахомич сказав:

В чім ризик і які втрати? 

Покупці приїхали не сьогодні а завтра, погода підвела і т.д. відповідно матка дві три доби сидить в клітці замість засівати для майбутьного хвоста розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Александр К. сказал:

Цель в этом какая быстрее пакет отобрать что ли?

Звичайно . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще, як правило покупці самі відбирають собі пакети, я тільки контролюю процес та спостерігаю торхи допомагаю, щоб не "мохлювали" то для чого мені за них робити безплатну роботу по пошуку маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергій-апі сказал:

Покупці приїхали не сьогодні а завтра, погода підвела і т.д. відповідно матка дві три доби сидить в клітці замість засівати для майбутьного хвоста розплід.

Це все залежить що таке хвіст , для залишку хвоста на 3 рамках все рівно вона перестане сіять , бо розплоду відкритого залишится багато 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Звичайно . 

А чтоб отбор разделить и первую часть забрать на день раньше или позже не проще... тогда не надо делать лишнюю работу и клеточки покупать....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, AVA сказав:

Це все залежить що таке хвіст , для залишку хвоста на 3 рамках все рівно вона перестане сіять

Як може хвіст залишитися на 3-х рамках, поясніть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергій-апі сказал:

І ще, як правило покупці самі відбирають собі пакети, я тільки контролюю процес та спостерігаю торхи допомагаю, щоб не "мохлювали" то для чого мені за них робити безплатну роботу по пошуку маток.

Покупець підійшов до вулика витягнув 4 рамки бджоли, матку і застукав пакет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Сергій-апі сказал:

Як може хвіст залишитися на 3-х рамках, поясніть

Це хвіст у нашому регіоні , якщо забрать 4 рамки розплоду , більше небуде рамок толкових розплоду , можливо тільки 1.5 

Старт з квітня , часто ведуть спори пасічники України де разность старту весн 2 місяці в одних мед носять в других сніг до квітня лежить 

Чотири роки тому снігом дорогу перемело 16-17 квітня маршрутка непішла поки непрогорнули :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пахомич сказав:

Покупець підійшов до вулика витягнув 4 рамки бджоли, матку і застукав пакет.

Саме так і мені фіолетово чи він буде це робити хвилину чи пів години. Як відомом спостерігати за тим, як працюють інші можна вічно:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Сергій-апі сказал:

Це великий ризик і однозначно втрати для хвоста.

Це досить хибна думка. Якшо не забирати пакет передчасно, то це можливість раніше дати маточник чи не плідну матку, що на практиці виявляється важливішим ніж ще якась рамка яку матка встигне засіяти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

Це хвіст у нашому регіоні , якщо забрать 4 рамки розплоду , більше небуде рамок толкових розплоду 

Я раніше в темі про ціну пакетів уже писав, що в нас  при наявності плідних маток,з невеликим інтервалом  можна формувати два пакети з сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Я раніше в темі про ціну пакетів уже писав, що в нас  при наявності плідних маток,з невеликим інтервалом  можна формувати два пакети з сім'ї.

Яце повню , тому і написав про різність у 2 місяці весною

Потрібен смайлик для " мого регіону "  типу :IMHO:

А то так часто ідуть спори ніпрощо з ріноцею погоди і медозбору в 2 місяці 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, artemishe сказав:

Це досить хибна думка. Якшо не забирати пакет передчасно, то це можливість раніше дати маточник чи не плідну матку, що на практиці виявляється важливішим ніж ще якась рамка яку матка встигне засіяти

Це геморой, а не вигода. По перше неплідку буде не просто підсилити при наявності плідної матки в клітці, по друге ця неплідка може попасти в пакет і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Це геморой, а не вигода. По перше неплідку буде не просто підсилити при наявності плідної матки в клітці, по друге ця неплідка може попасти в пакет і т.д.

Я думаю малась на увазі думка кліточка це ніби частковий відбір матки на пару суток і сразу під час відбору пакету постановка маточники , період без матки ніби пройшов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Польза с этого только в том что можно быстрей пакет типа набрать.... Но то же время ( скорее даже больше) пчеловод потратит на игры с клеточкой...:IMHO1:

Вообще все игры с матками в дорогу могут закончится маточниками и клиент может начать кричать что это рои....:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Сергій-апі сказал:

Це геморой, а не вигода. По перше неплідку буде не просто підсилити при наявності плідної матки в клітці, по друге ця неплідка може попасти в пакет і т.д.

Ви шо, взльот посадка в бджільництві? Малось на увазі шо після відбору пакету у вас немає у хвості молодого розплоду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, artemishe сказав:

Ви шо, взльот посадка в бджільництві? Малось на увазі шо після відбору пакету у вас немає у хвості молодого розплоду 

Взлетів в бджільництві давно, посадку поки не планую. Не хочу образити , але якщо хочете щоб інші зрозуміли, що Ви маєте на увазі - пишіть зрозуміло для всіх.

3 хвилини тому, artemishe сказав:

після відбору пакету у вас немає у хвості молодого розплоду

Яка користь від цього?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Сергій-апі сказал:

 

Яка користь від цього?

Запропонуйте надійний спосіб як можна дати в хвіст маточник чи не плідну матку ОДРАЗУ після відбору пакета, я вас послухаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, artemishe сказав:

Запропонуйте надійний спосіб як можна дати в хвіст маточник чи не плідну матку ОДРАЗУ після відбору пакета, я вас послухаю

У Вас в кожному пості інші висхідні дані, то як швидше пакет відібрати, то хвіст без відкритого розплоду залишити, а тут уже як матку в хвіст підсадити. Сирбор получається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що нарешті сходив подивився лежаки перший раз з осені , а то тут пишуть про ужаси щей позвонив один почав відводки клянчить на літо , бджоли пропали 

А то тільки відкривав 8р  із сіткою декілька там криша двома пальцями снімаєтся

В общім 5 штук в активному клубі , це приблизно з пів сотні сімей

клуб займає рамку від передньої стінки і до 10см до задньої стінки ,мед пока є 10см точно , під бджолою невидно по бистрому ,  дивився збоку не відраваючи сторону потолочини , верх теплий явно розплід 

Інші сидять у клубі плотно і тихо , бо ці 5 явно "мати" гнули  що відкрив , жужали :umora:

На послідок найшов одну з підмором , мед виїдений на пів рамки і брошина одна вуличка ушли до перегородки , за перегородкою сиділа у плотному клубі друга сімья 

Так я була предпослідня рішив розібрать 

В результаті думав розплід , але нема зовсім , походу нема було кому сіять 

Матку по бистрому ненайшов там бджола плотно в декілька слоїв сиділа , на пів рамки

матка жовта якби даже несіяла думаю побачив би , довго нешукав ,засіву нема 

Переставив три рамки з бджолою через перегородку , десь 1.5літра бджоли , дві рамки забрав , потолочину віддвинув , буду ждать коли перелізуть з перегородки 

На дні десь 2 літри підмору явно старого і , почав цвісти трохи , десь навірно після морозів -25*с 

Вулики без дна опять виборочно глянув там все тихо сидять як сиділи нікуди нерухаются

З такими зимами щось зимовка в лежаках недуже нравится в порівнянні без дна 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я знову про те ж саме...:ah:

Чергові  загиблі...

Все, впрочім, як завжди... Але є два нюанси...

1. Ось опис ролика від автора:

Семя погибли по нескольким причина во первых они были слабые во вторых они не набрали большое количества меда и зима была очень теплая они весь свой корм израсходовали и несколько дней были морозы и не получилось вовремя дать им корм

2. В кінці ролика хвилинка лірики...:crazy: Автор виявився романтиком!:ax:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Все, впрочім, як завжди.

:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...