Перейти к содержанию

Цена мёда в розницу


Рекомендуемые сообщения

А вот ещё одни гонцы абы продать :umora: Screenshot_2020-08-02-19-22-36-549_ua.slando.thumb.jpg.3fc56e57deb226548cc08a454ce5a22f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Барышевка. 20 мая 2020года мясной отдел. Живём как думаем. Авось проскочит на дурочка. Это ребята прямая дорога в азиопию. И это в 60 км от столицы, и что про глубинку говорить. 16 век

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, asaltan сказав:

Це скляна банка 900 мілілітрів?:hmm:

Так, із кришкою закруткою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SAN63 сказав:

. Барышевка. 20 мая 2020года мясной отдел. Живём как думаем. Авось проскочит на дурочка. Это ребята прямая дорога в азиопию. И это в 60 км от столицы, и что про глубинку говорить. 16 век

Ціна ж нормальна.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Абсолютный максuмум сказав:

:rofl:Удивляюсь белизне белой акации, чабристости кристаллизованной на данный момент липы, расторопности расторопши:Jumpy:

Эвкалипта, верблюжьей колючки нет?

А ще ліпше підсніжниковий! :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А ще ліпше підсніжниковий! :rofl:

То уже эксклюзив, на прилавках не встретишь - из-под прилавка вмиг разметают:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас эта ярмарка затевалась изначально как место в центре города где пасечники могли продать свой мед... Правда пасечники в основном были только от общества слобожанский пасечник... Но последние годы что-то там все меньше стало лиц пасечников ....:umora: Если не прав Мико меня поправит...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Абсолютный максuмум сказал:

:rofl:Удивляюсь белизне белой акации, чабристости кристаллизованной на данный момент липы, расторопности расторопши:Jumpy:

Эвкалипта, верблюжьей колючки нет?

Есть и плюс в этой ярмарке пол города и области теперь знает что по чем продавать... :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Александр К. сказал:

 Но последние годы что-то там все меньше стало лиц пасечников ....:umora: Если не прав Мико меня поправит...:)

Мико туда уже не ходок  

Платить местовое как за маковую соломку , а продавать мёд .Булатов три дня отбивал местовое 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Александр К. сказав:

У нас эта ярмарка затевалась изначально как место в центре города где пасечники могли продать свой мед... Правда пасечники в основном были только от общества слобожанский пасечник... Но последние годы что-то там все меньше стало лиц пасечников ....:umora: Если не прав Мико меня поправит...:)

Правильно - пасічники працюють і дають роботу продавцям.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Киев. Был в шоке от цены. Разнотравье в котором 90% подсолнуха 200грн литр. Тетка под Киевом живет, говорит по 450грн за 3л продают у них подсолнух. Я продаю 350-400грн за 3л, в зависимости от содержания подсолнуха. Продаю по знакомым. Расходная часть топливо. Цену наверное менять не буду, хотя жаба немного давит.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.08.2020 в 22:19, Гурович сказав:

Съезди в село и продай. Потом нам расскажешь по какой цене ушло.

Так для чого ж у село їхати? Не повезете ж ви яйця чи курей у село продавати?.. Хай проїде у новий райцентр. Тепер це, як колись був повіт - райцентр нинішньої формації підім'яв два-три колишні. Та й містечко мало б бути не менше 50 000 жителів. А серед них і грошовитих чимало, - це ж не колгоспники з мізерною пенсією.  То й покупців побільшає - це точно.:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Сергей Карпенко сказав:

Киев. Был в шоке от цены. Разнотравье в котором 90% подсолнуха 200грн литр. Тетка под Киевом живет, говорит по 450грн за 3л продают у них подсолнух. Я продаю 350-400грн за 3л, в зависимости от содержания подсолнуха. Продаю по знакомым. Расходная часть топливо. Цену наверное менять не буду, хотя жаба немного давит.

От-от. Самі ж і гибите сонях. А чому це він мав би так обезцінюватися? Не лінуйтеся, почитайте про його користь - і радіонукліди та солі виганяє та й серце лікують соняховим медом. Моя донька якраз його й замовила - у них в Нідерландах він дуже популярний. А ви замість того, щоб розказувати який він корисний, популяризувати його, розписуєте про те, що обезцінюєте мед з  великим відсотком соняху в його складі.:dntknw::crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Моя донька якраз його й замовила - у них в Нідерландах він дуже популярний

Багато замовила? Могла б і торгонути.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви ніби не в курсі із таможнею? А торгонуть можна- там рос.магазин давно просить надіслати партію меду. Але вичинка дорожче шкіри вийде. Це потрібно мати великі об'єми і "дірку" на таможні.:dntknw:

3 години тому, asaltan сказав:

Багато замовила? Могла б і торгонути.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

вичинка дорожче шкіри вийде. Це потрібно мати великі об'єми і "дірку" на таможні.

Поки пасічники так думають, у мене є  заробіток.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, asaltan сказав:

Поки пасічники так думають, у мене є  заробіток.:IMHO:

Правильно. Одні народжені виробляти, інші- торгувати. Я більше до перших підходжу. Та вже й на пенсії я.:dntknw:

Але то не просто моя думка,- то дійсна реальність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я в бджільництві 32 рокиі ще ні один кг меду не пропав і на залежався.Минулорічного залишилось кг 30,то я пустив в червні на підкормку  перед соняшником.Були роки,що міняв на зернові,які пускав на вирощування живності,міняв на будматеріали,меблі,гсм.Зараз стараюсь пораньше відкачати і зразу пускаю по ціні вересня,поки інші продають соняшник як акацію.З реалізацією майського проблем нема-його мало і він уходить на ура.Але я чесно попереджую-що в медові є рапс,скільки його не скажу ,бо сам не знаю.Цьогорічний неврожай-це може і добре-відійдуть бізнесмени від меду,які вложили капітал в оборот і прогоріли.Залишаться справжні фанати,які без бджіл вже не можуть існувати і великі сімейні промислові пасіки,які виробили свій метод утримання бджіл і в них це сімейна справа.В нас пасіки в основному продаються.Минулого року ушла₴ пасіка в Доманьовку з трактором двома платформами.Цього року продається також Уаз,платформа,електромедогонка,20 сімей на 2 корпусних,але покупців немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Правильно. Одні народжені виробляти, інші- торгувати. Я більше до перших підходжу. Та вже й на пенсії я.:dntknw:

Але то не просто моя думка,- то дійсна реальність.

Зря вы с таможней проще чем вы думаете...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Александр К. сказав:

Зря вы с таможней проще чем вы думаете...

Може й так .

Але - маємо те, що маємо. :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.08.2020 в 22:45, ДобровоЛ сказав:

Одні народжені виробляти, інші- торгувати. Я більше до перших підходжу. Та вже й на пенсії я.

Так може Ви можете законячити дітей чи внуків, нехай включають голову?:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внучки ще малі та й далеко - в Нідерландах. А син швидше ні до перших, а ні до других не хоче належати. Йому хочеться вже готовий продукт: Гроші-Товар-Гроші споживати складеним в пачки. :rofl::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А син швидше ні до перших, а ні до других не хоче належати. 

Так попробуйте

7 годин тому, asaltan сказав:

 законячити 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Внучки ще малі та й далеко - в Нідерландах. А син швидше ні до перших, а ні до других не хоче належати. Йому хочеться вже готовий продукт: Гроші-Товар-Гроші споживати складеним в пачки. :rofl::dntknw:

Це передалось генетично. Грушка від яблука далеко не падае

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...