Jump to content
Александр К.

Цена мёда в розницу

Recommended Posts

27 минут назад, Олександр Коваль сказал:

У нас минулого року...  що липа була тільки в Сумах і Харкові , а в інших - був голяк

В Харькове липа не везде была тоже... к примеру я в том году с десяти ульев накачал аж 8 литров липы... Полнейший пролет... А знакомый пасечник севернее на 40 км качнул хорошо....

24.07.2020 в 21:54, ....... сказав:

це я пожартував звісно...типу в тему. Схема не працює, не пробуйте)

24.07.2020 в 23:08, Олександр Коваль сказав:

Як нам знати, що Ви то Ви, а не Мед Кізяцький (тм)

В решті-решт через інтєрнєт, продано мінімум із можливого)) Тобто всі покупці знають мене в лице.

9 годин тому, Миха сказав:

В решті-решт через інтєрнєт, продано мінімум із можливого)) Тобто всі покупці знають мене в лице.

На жаль, я Вас знаю тільки по аватарці :hi:

Так що вибачайте, якщо кого образив, часи зараз такі, що вимагають максимальної боєготовності (ворог серед нас)

• Like 1
  • Haha 1
15 минут назад, Олександр Коваль сказал:

часи зараз такі, що вимагають максимальної боєготовності (ворог серед нас)

Невже такі всі "нажахані " що ми  маємо з  оглядкою  щось тут  говорити один  одному .  :dntknw:  Особисто  від  мене ніякого  підвоху в  моїх висловах не  варто очікувати. Я висловлююсь  відверто , можливо не всім до смаку , але  я відкритий  в спілкуванні на будь  яку тему .  Стосовно  теми , я  висловлювався десь рік назад ,  я нічого хорошого  цього року не очікував від  закупщиків  меду  ,  маємо  те  до чого  прагнули  більшість з  нас . 

• Like 1
  • Thanks 1
1 хвилину тому, Лозко Василий сказав:

Невже такі всі "нажахані " що ми  маємо з  оглядкою  щось тут  говорити один  одному .  :dntknw:  Особисто  від  мене ніякого  підвоху в  моїх висловах не  варто очікувати. Я висловлююсь  відверто , можливо не всім до смаку , але  я відкритий  в спілкуванні на будь  яку тему .  Стосовно  теми , я  висловлювався десь рік назад ,  я нічого хорошого  цього року не очікував від  закупщиків  меду  ,  маємо  те  до чого  прагнули  більшість з  нас . 

практика показує, що прагне завжди більш нагла меншість, впровадивши в загал своїх агентів впливу щоб нав'язувати вигідні їм тренди, а більшість просто стоїть збоку і спостерігає. Жахані не нажахані, але маємо знати які виклики можуть нас чекати, щоб адекватно і вчасно на них реагувати, підготовитись і згладити можливі цінові неприємності

цього року від остаточного зубожіння нас врятували погодні примхи - знаю людей, що поздавали всі свої багатотонні дворічні запаси. Так би й залишились сидіти на них

А так - хоч роздріб пішов активніше, порівняно з минулим роком, можливо, мед кізяцький закінчився чи коронавірус, важко сказати

• Like 1
4 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

мед кізяцький закінчився чи коронавірус, важко сказати

Особисто  :IMHO: , все  залежить  від місця   нашого проживання , десь  мед в ходу а десь  нема  попиту  ізза   неспроможності людей його придбати ,  хоча  пиво беруть не дивлячись на  ціну ,  реклама  сильніша за розум  декого з людей .

• Like 4
12 минут назад, Лозко Василий сказал:

Особисто  :IMHO: , все  залежить  від місця   нашого проживання , десь  мед в ходу а десь  нема  попиту  ізза   неспроможності людей його придбати ,  хоча  пиво беруть не дивлячись на  ціну ,  реклама  сильніша за розум  декого з людей .

Вот как раз про цену меда в разных регионах мы и общаемся в этой теме... :) А что по чем у вас?

Сегодня проходил через рынок возле метро "Героев труда", мед 0,5 л 100-125 грн на ценнике.

• Like 1
6 часов назад, Фомич сказал:

Сегодня проходил через рынок возле метро "Героев труда", мед 0,5 л 100-125 грн на ценнике.

Неплохой навар , даже если купили по 85 гривен за килограмм  

3 часа назад, Мико сказал:

Неплохой навар , даже если купили по 85 гривен за килограмм  

А если свой продать по такой цене вообще тема... :umora:

35 минут назад, Александр К. сказал:

А если свой продать по такой цене вообще тема... :umora:

Неправильно Ви тему назвали , по ходу назва теми повина бути 

"Хто зумів найдороще продати мед"  :umora:

• Haha 1

Продаю з дому 100 грн. літр. Соняшник + різнотрав'я. Спочатку думав дешево, але на місцевому ринку вже табуреточники теж продають за такою ціною. 

• Like 2
49 хвилин тому, AVA сказав:

Догнати і перегнати цій темі тему про оптові ціни не вдасться. Проте вже той факт що вона з'явилася і набирає оберти, вказує на рух в новому напрямку і це не може не радувати ;)

• Like 2

160 літра різнотравя-липа,

150 різнотравя-липа-сонях

120 сонях.

Першу позицію залишилось трохи для своїх

Друга позиція іде але без ажіотажу

Третя  позиція Сонях - тяжко 

Питають щоб зимою не гуск а в мене такого в цьому році нема. В кого є акація візьму 10 літрів по сходній ціні для контрасту ціни може сонях краще піде. 

• Thanks 1
8 часов назад, слава 1987 сказал:

візьму 10 літрів по сходній ціні для контрасту ціни може сонях краще піде. 

Была та же мысль про гречку для контраста.... :az:

11 часов назад, medhon сказал:

Догнати і перегнати цій темі тему про оптові ціни не вдасться. Проте вже той факт що вона з'явилася і набирає оберти, вказує на рух в новому напрямку і це не може не радувати ;)

Направление показать коллегам играющим в демпинг что рядом люди продают дороже и почти столько же ... Как следствие получают больше... :umora:

• Like 3
12 часов назад, AVA сказал:

Вопрос не в том у кого найдороще... Вопрос в том зачем же найдешевше .. У меня рядом два почтенных пчеловода в возрасте распродали всю липу по 100... Я продавал по 150 и тоже нет уже ничего... коллега помоложе рядом торговал по 180 тоже все продал.... А потом мы жалуемся что наш труд дешевеет... И требуем чтоб производители инвентаря опустили цену...

12 часов назад, AVA сказал:

Понятно что в разных городах разная возможность отсюда и разная цена на мед но для этого и создал тему про мед чтоб были хоть какие-то ориентиры....

• Like 2
  • Thanks 2

Идет подсолнух по 100 грн\л и не жалуется... :umora:

Главное чтоб взяток не оборвался...:crazy:

9 годин тому, Александр К. сказав:

Идет подсолнух по 100 грн\л и не жалуется... :umora:

Главное чтоб взяток не оборвался...:crazy:

Чистий? Це дорого, дешево чи просто "нормально"?  Тіки не порівнюйте з оптом, там все зрозуміло

1 час назад, medhon сказал:

Чистий? Це дорого, дешево чи просто "нормально"?  Тіки не порівнюйте з оптом, там все зрозуміло

По цвету подсолнечный мед как каждый год... 100 грн\л у нас все торгуют так ... А зачем с оптом сравнивать? Розница зависит от опта но не имеет жесткой привязки... :IMHO1:

• Like 1
2 часа назад, medhon сказал:

Мед подсолнух....

20200728_093115.jpg

Не со всеми речами данного блогера я согласен но данная тема правильная! :IMHO1:

• Like 1

Сегодня в супермаркете ( Класс по ул. Холодногорской ) Подсолнечный 110 грн \ литр, липа 180 грн\л и какой-то мед называется у них Полонина Закарпаття аж по 378 грн.\ литр.... что за мед кто знает?

Сегодня в супермаркете ( Класс по ул. Холодногорской ) Подсолнечный 110 грн \ литр, липа 180 грн\л и какой-то мед называется у них Полонина Закарпаття аж по 378 грн.\ литр.... что за мед кто знает?
Підозрюю що це сонях + липа= полонина закарпаття.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

1 час назад, uam_63 сказал:

Підозрюю що це сонях + липа= полонина закарпаття.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

По цвету похоже но цена вообще не адекватная...:umora: