Перейти к содержанию

Цена мёда в розницу


Рекомендуемые сообщения

1 година тому, SAN63 сказав:

Це передалось генетично. Грушка від яблука далеко не падае

Якраз то у нашій родині ніколи й ніким в приорітети не бралося. Дясягнути найвищого професіоналізму у своїй професії, бути корисним людям - то було  і залишається головним для моїх попередників аж до шостого коліна. І це добре  видно якраз зараз. :ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

    Були мої знайомі сьогодні на ярмарку, які час від часу влаштовують прямо на дорогах у спальних районах Києва.

Найдешевший мед 120-130 грвн. за літр.А в продажу є всякий...

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Були мої знайомі сьогодні на ярмарку

1. Що робили Ваші знайомі: купували чи продавали мед? Чому вони самі не пишуть?

2. За якою ціною Ви продаєте чи купуєте мед?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

1. Що робили Ваші знайомі: купували чи продавали мед? Чому вони самі не пишуть?

2. За якою ціною Ви продаєте чи купуєте мед?:hmm:

А вы с какой целью интересуетесь... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, asaltan сказав:

1. Що робили Ваші знайомі: купували чи продавали мед? Чому вони самі не пишуть?

2. За якою ціною Ви продаєте чи купуєте мед?:hmm:

Вони не пасічники, мої знайомі.

А свій мед я продаю по 450 грвн. за трилітрівку (липа+різнотрав'я, шандра+сонях). Але з дому, по базарах я не ходок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.08.2020 в 18:19, ДобровоЛ сказал:

 бути корисним людям - то було  і залишається головним для моїх попередників аж до шостого коліна.

В президенты Вам надо :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, bvvvvd сказав:

В президенты Вам надо :IMHO:

:umora: Там абсолютно інші цінності в 'почоті' - де і як найбільше награбувати та як народ цей український до плінтуса понизити.  А далі як успішно з тими міліардами награбованими зникнути десь у істинно рідній виплакуваній поколіннями Хайфі чи Телявіві.

Але на святковому новорічному столі і у них за заповітами має бути хоч тарілочка доброго медку. Так що й їм наш продукт можна збути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17.08.2020 в 18:19, ДобровоЛ сказав:

 залишається головним для моїх попередників аж до шостого коліна.

Ким був ваш шестиколінний дід?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

:umora: Там абсолютно інші цінності в 'почоті' - де і як найбільше награбувати та як народ цей український до плінтуса понизити.

 

Вы, журналисты, крепко руку приложили, чтобы эти граждане один за другим приходили к власти а затем забивали болт на простой народ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, bvvvvd сказав:

Вы, журналисты, крепко руку приложили, чтобы эти граждане один за другим приходили к власти а затем забивали болт на простой народ.

Не гребіть ви усіх під одну гребінку. Бо я й під кулями бував і не один раз, виборюючи правду.

Але ж тема про ціну меду.:ah:

4 години тому, gardener сказав:

Ким був ваш шестиколінний дід?

Малим польським магнатом у Гайсині.:umora: Але народ, як записано в оповіді родоводу, не ображав і був справедливий.

:baby::ooops::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Але на святковому новорічному столі і у них за заповітами має бути хоч тарілочка доброго медку. Так що й їм наш продукт можна збути.

Це зовсім не просто. Імпорт меду суворо квотується і йде через клерикальні кола. Експорт в ізраїль настирливо проколупує "Медовий край" (ФОП Косовська).:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, asaltan сказав:

Це зовсім не просто. Імпорт меду суворо квотується і йде через клерикальні кола. Експорт в ізраїль настирливо проколупує "Медовий край" (ФОП Косовська).:IMHO:

Так, навіть мед має бути коширним. Але, якби у мене трохи більше було б здоров'я , якраз цим би й зайнявся! І ніякі таможні пересікати не потрібно було б. А от з кліром домовлятися точно прийшлося б. На святкування Нового року на початку вересня у Умань торік наїхало аж 30 000 хасидів. Уявляєте, скільки меду вони можуть з'їсти ?!  :crazy::ae: Адже на кожному новорічному столі у них традиційно  має бути мед і яблука. Але 'коширні'. Тобто має бути домовленість з їх релігійними пастирями.:IMHO: 

P.S. За пораду від могарича з шашличком не відмовився б.:az::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Надибав в інтернеті ось таку статтю

Украинские пчеловоды смогут торговать с Европой напрямую

Медовая биржа запустила онлайн-площадку по продаже меда, пчелопродуктов и инвентаря, на которой украинские пчеловоды могут напрямую торговать с Европой.

Об этом в комментарии AgroPortal.ua рассказал соучредитель компании, бизнесмен из Германии Гарри Ремферт.

«Спустя 2 года работы на территории Украины, торговая площадка «Медовая биржа» стала доступной для европейских покупателей. Теперь каждый пчеловод Украины, который подготовит экспортный набор документов, может стать экспортером в страны Европы», — отметил он.

Любому, кто производит качественный мед, пчелопродукты и рамки, европейская Медовая биржа позволит выйти с этим продуктом на европейский рынок и занять нишу, добавил Гари Ремферт.

До сих пор пчеловоды Украины продавали мед компаниям-экспортерам или, в редких случаях, искали контракты в Европе для собственного экспорта. 

«Медовая биржа позволяет опубликовать собственное предложение, чтобы его увидели оптовые покупатели в Европе», — объяснил бизнесмен.

Для начала продажи на Медовой бирже нужно подготовить документы, сделать анализ продукции на отсутствие запрещенных примесей и разместить свое объявление на площадке. 


Наталья Рекуненко, AgroPortal.ua

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був щойно в Форі, купив дев'ять кг цукру по 15 грн. Якраз вистачить трохи спровокувати дадани до яйцекладки, що не їздили на кочівлю. Бачив там ціну на мед - 60 гривасів за 1 кг. Який там мед - не пробував, тож й не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Був щойно в Форі, купив дев'ять кг цукру по 15 грн. Якраз вистачить трохи спровокувати дадани до яйцекладки, що не їздили на кочівлю. Бачив там ціну на мед - 60 гривасів за 1 кг. Який там мед - не пробував, тож й не знаю.

Навіщо зараз когось провокувати на яйцекладку? Завжди є ймовірність, що з початку жовтня значно похолодає і ці молоді бджоли ніколи вже не облітаються. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Навіщо зараз когось провокувати на яйцекладку? Завжди є ймовірність, що з початку жовтня значно похолодає і ці молоді бджоли ніколи вже не облітаються. 

У нас ще точно  три бабиних літа попереду. Природа змінилася. Так що обльоти, Олександре, я переконаний, і до Нового року ще будуть, от побачите.:ah: А підгодовою я всього лиш 6 сімей , що простояли безвиїздно тому ослаблені й маломедні.:dntknw: Хай запас хоч трохи збільшать, не відомо ,що нас чекатиме знову весною. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, цукор у Форі брав по 15 гривасів. Це розфасований. А розвісний був десь по 13 грвн.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ДобровоЛ сказал:

що нас чекатиме знову весною.

А Пасха в 2021 буде 2 травня. Робить висновки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, beloval сказав:

А Пасха в 2021 буде 2 травня. Робить висновки.

А які саме?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ДобровоЛ сказал:

А які саме?:dntknw:

Поздняя весна:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, шаруда сказав:

Поздняя весна:(

Та зараз ці прикмети не діють. Ви ж самі й не раз у цьому пересвідчувалися. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

В Німеччині фасований мед по супермаркетах коштує від 2,2 до 7 євро за кг. Соняшник 2,8 за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, yu1986ra сказал:

В Німеччині фасований мед по супермаркетах коштує від 2,2 до 7 євро за кг. Соняшник 2,8 за кг.

Фото покажите? Мабуть ні. 

Те що я бачив то сонях 10-11 евро за кг.   Липа , акація 16-18 евро за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, yu1986ra сказав:

В Німеччині фасований мед по супермаркетах коштує від 2,2 до 7 євро за кг. Соняшник 2,8 за кг.

Ви продавали за цією ціною чи купували?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...