Перейти к содержанию

Цена мёда в розницу


Рекомендуемые сообщения

Для обговореня. Якою вважаете єк. обгрунтованною ціною на соняшниковий мед вроздріб.  Шматки свіжовідбудованного щілька в пласт судочку або в п/є пакеті (вигляд в якому покупець несе додому). Пропоную 1,2-1,5 рази більше від ценрофугованого в склатарі, в моему випадку 100-120гр\кг. Про доцільність такої ціни прочитав в якійсь паперовій книзі, начебто в когось з стовпів бджільництва минулого століття.

Як там в нашому обл. центрі з ціною на гречку? Так як і в минулому, по ціні акації? Останні місяці спостерігаеться збільшення виручки від продажу меду, до 600-900гр. Весь мед минулорічний купують і нескільки не турбуе їх, що "несвіжий".

На ринку, в обл. центрі, малина  поціні 90-100гр/кг. В нас(родині) цього року поганенький врожай "Глен Ємпл"- хвороба не дала прокинутись багатьом пагонам і брунькам на пагонах, потім спека і відсутність належного догляду привела до дрібноти ягід і малої кількості,  "розсипухи". Спочатку  не продавали їли самі і в морозилку (з цукром). Потім жадоба грошей(може ситість від спожитих ягід) привела до думки що їсти малину по 100гр/кг. невиправдано розкішно, вирішили більше  не "морозити", бо  й мороз. шафа заповнена на 80% і джерделі, сливи, виноград і ін. попереду. Оце думаю- Я типовий українець чи просто людина практичного складу розума. Заради правди треба сказати, що дружина мала вплив на рішення, воно консолідоване.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Винодел сказав:

що дружина мала вплив на рішення, воно консолідоване.

:ay:Знайома картина.

Моє різнотравя йде по 130-150 грн/л. Шкода що його мало, а область розпродажу дотягнулась аж до Нової Каховки. Також вже телефонують і замовляють соняшник, ціна минулорічна -100грн/л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена на подсолнечник у меня тоже 100 грн/л. Хотя есть разговоры по 120 или 350 банка типа цена базара в будущем у нас...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сотовый мед у моих клиентов не популярен есть только 3 клиента которые берут именно соты и именно с рамкой целиком... Цена простая 150 грн.\кг. с рамкой.. Или по другому 300 гривен рамка... Мед подсолнух...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видел знакомого пасечника липу продает по 180 грн\л...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щільників(меду в щільникові) продано  до 2-х кг. По 100. Вологість того, що натекло в судок-18,5%, запечатаних чарунок не більше 5%. Запитують про "свіжжий", на суботу  буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Винодел сказал:

Щільників(меду в щільникові) продано  до 2-х кг. По 100. Вологість того, що натекло в судок-18,5%, запечатаних чарунок не більше 5%. Запитують про "свіжжий", на суботу  буде.

Вы продаете не запечатанный сотовый мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Александр К. сказал:

Видел знакомого пасечника липу продает по 180 грн\л...

Сегодня на рынке одна мадам торговала майским медом литр - 300 гр., мед с желтизной. Спросил где пасека стоит, сказала что Донецкая обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Н. Петрович сказал:

Сегодня на рынке одна мадам торговала майским медом литр - 300 гр., мед с желтизной. Спросил где пасека стоит, сказала что Донецкая обл.

Центральный рынок Харьков в рынке липой по 200 торгуют свежей разнотравье 200 грн.\л.

Гречка прошлогодка 160 литр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера Харьков, рынок (привоз)Салтовка, прошлогодний мед 60гр 0.5л   липа этого года 120гр 0.5л.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жена фасует мелкий , я средний опт 

Жалко  , но всем желающим не хватило ,

ведь я откачал всего по одному корпусу

289352336_20200722_114111(480x640).thumb.jpg.0e3718f81882a7769a891b75d3341cc3.jpg567360740_20200722_170729(480x640).thumb.jpg.5f26bec53ad66d2808a7a9321dc8bcb4.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Мико сказал:

Жена фасует мелкий , я средний опт 

Жалко  , но всем желающим не хватило ,

ведь я откачал всего по одному корпусу

да, наличие рядом города милионника делает свое дело, тут по 100 грн ни липу ни гречку не покупают(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, valik1986 сказал:

да, наличие рядом города милионника 

Я просто  в   миллионнике живу , уже 65 год 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Мико сказал:

Жалко  , но всем желающим не хватило ,

При вашей цене не удивительно что всем не хватило ... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Александр К. сказал:

При вашей цене не удивительно что всем не хватило ... :)

Це хитрий ход :umora:   

Це підход до мілко-розничної торгівлі для продажу тон меду . а не 10 банок по максимальній ціні 

Продажа по оптимальній ціні гречки повисила покупну активність . 

а так як викачаний  тільки один магазин , то дальше на підході сотні кілограм змішаного меду сонях -гречка і збільшиний круг покупців розігрітий гречкою 

Гречка - сонях це не гречка , але  торгівля з повишеним спросом  на зиму є , люди масово потянутся за вкусом гречки по відносній ціні  , так гляди і здавать небуде чого оптом 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, AVA сказал:

Це хитрий ход :umora:   

Це підход до мілко-розничної торгівлі для продажу тон меду . а не 10 банок по максимальній ціні 

Продажа по оптимальній ціні гречки повисила покупну активність . 

а так як викачаний  тільки один магазин , то дальше на підході сотні кілограм змішаного меду сонях -гречка і збільшиний круг покупців розігрітий гречкою 

Гречка - сонях це не гречка , але  торгівля з повишеним спросом  на зиму є , люди масово потянутся за вкусом гречки по відносній ціні  , так гляди і здавать небуде чого оптом 

 

У меня на глазах без хитрых ходов продана не одна бочка меда липового и по двойной цене .... И очередь на подсолнух стоит ..... так что ходы бывают разные.. У каждого свой взгляд на вопрос рынка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Александр К. сказал:

У меня на глазах без хитрых ходов продана не одна бочка меда липового и по двойной цене .... И очередь на подсолнух стоит ..... так что ходы бывают разные.. У каждого свой взгляд на вопрос рынка...

Липа можливо " іздержкі" цього сезону :umora:

А чергу на сонях я взагалі непонімаю :dntknw:

Та одійди два метри від центрального ринку ,  його " задаром " можно взять,  люди тонни  будудь сдавать оптом і причом через аналіз 

Зараз затарится по селах можно під завязку , як і в місті мєлким оптом у Мико :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AVA сказал:

Липа можливо " іздержкі" цього сезону :umora:

А чергу на сонях я взагалі непонімаю :dntknw:

Та одійди два метри від центрального ринку ,  його " задаром " можно взять,  люди тонни  будудь сдавать оптом і причом через аналіз 

Зараз затарится по селах можно під завязку , як і в місті мєлким оптом у Мико :umora:

Каждый год одно и то же с липой у нас...

А подсолнух первый всегда идет проходит недели три и спрос падает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробував цього року продавати мед в роздріб активніше. Звичайно в нашій місцевості основний медонос соняшник, а клієнти в основному місцеві, тому таким медом нікого не здивуєш. Якраз у жінки зявився вільний час і вона, по наївності своїй, виставила обяву про продаж в соцмережу. Поставила ціну нормальну, демократичну і для нас економічно виправдану.... Ще раз для себе підтвердив, що часи, коли пасічників, бджолярів вважали заочно хорошими людьми - давно в минулому)) Мабуть цей тип зник разом із появою оптової здачі меду, а можливо це якось пов'язано з радіацією , ну після 86 року...Не буду вдаватись в деталі, начитались ми всякого, (спочатку було смішно і весело, боки рвав, потім чомусь стало сумно) і все більше  поганого, негативного, срачу)) Дуже багато дізнався про методи "розводу лоха", "бадяжиить", "підробка", "цигани таким торгують", "розпущенка минулорічна", "через таких як ви", "та хто ти такий" і т.д.і т.п. Настрій зник, ще й цей Мірча  в Динамо...

Підсумую: продавати в роздріб - це ще та морока. Люди в нас страшні, а колеги пасічники - ще ті колеги... Тож бажаю всім добродіям здати мед по високій ціні ( в кожного вона звичайно своя, в міру жадібності і факточно-прагматичного розрахунку).

Висновок: коли хочете продати без зайвої читанини як я..ставте вищу ціну , але продавайте дешевше по факту... та тільки нікому про це не кажіть:al: :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Миха сказал:

Спробував цього року продавати мед в роздріб активніше. Звичайно в нашій місцевості основний медонос соняшник, а клієнти в основному місцеві, тому таким медом нікого не здивуєш. Якраз у жінки зявився вільний час і вона, по наївності своїй, виставила обяву про продаж в соцмережу. Поставила ціну нормальну, демократичну і для нас економічно виправдану.... Ще раз для себе підтвердив, що часи, коли пасічників, бджолярів вважали заочно хорошими людьми - давно в минулому)) Мабуть цей тип зник разом із появою оптової здачі меду, а можливо це якось пов'язано з радіацією , ну після 86 року...Не буду вдаватись в деталі, начитались ми всякого, (спочатку було смішно і весело, боки рвав, потім чомусь стало сумно) і все більше  поганого, негативного, срачу)) Дуже багато дізнався про методи "розводу лоха", "бадяжиить", "підробка", "цигани таким торгують", "розпущенка минулорічна", "через таких як ви", "та хто ти такий" і т.д.і т.п. Настрій зник, ще й цей Мірча  в Динамо...

Підсумую: продавати в роздріб - це ще та морока. Люди в нас страшні, а колеги пасічники - ще ті колеги... Тож бажаю всім добродіям здати мед по високій ціні ( в кожного вона звичайно своя, в міру жадібності і факточно-прагматичного розрахунку).

Висновок: коли хочете продати без зайвої читанини як я..ставте вищу ціну , але продавайте дешевше по факту... та тільки нікому про це не кажіть:al: :ay::umora:

Так вы посты не читайте... Приятней становится жить ...:umora: А продажа в розницу это всегда геморой.... :IMHO1: По чем продавали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Александр К. сказав:

Так вы посты не читайте... Приятней становится жить ...:umora: А продажа в розницу это всегда геморой.... :IMHO1: По чем продавали?

60 грн/кг ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Миха сказал:

 

Висновок: коли хочете продати без зайвої читанини як я..ставте вищу ціну , але продавайте дешевше по факту... та тільки нікому про це не кажіть:al: :ay::umora:

 

6 часов назад, Миха сказал:

... Ще раз для себе підтвердив, що часи, коли пасічників, бджолярів вважали заочно хорошими людьми - давно в минулому)) Мабуть цей тип зник разом із появою оптової здачі меду,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

75 грн - 0.5л (на базарчику)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, igk6 сказал:

75 грн - 0.5л (на базарчику)

 

Это подсолнух или липа или разнотравье??

2 часа назад, Миха сказал:

60 грн/кг ;)

То вас коллеги и донимали за низкую цену... :umora:

сравнительно с базарной...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Миха сказав:

Не буду вдаватись в деталі, начитались ми всякого, (спочатку було смішно і весело, боки рвав, потім чомусь стало сумно) і все більше  поганого, негативного, срачу)) Дуже багато дізнався про методи "розводу лоха", "бадяжиить", "підробка", "цигани таким торгують", "розпущенка минулорічна", "через таких як ви", "та хто ти такий" і т.д.і т.п. Настрій зник, ще й цей Мірча  в Динамо...

У нас минулого року сєктанти продавали по під хати мед по середній відносно "базарної" і "оптової" ціні. Мед не продали, вірніше продали частину, а ціну на базарі збили

Там же в тій стрічці одні люди "накачали липи" в експортних кількостях під Вінницею, в той час коли всі як один кажуть, що липа була тільки в Сумах і Харкові , а в інших - був голяк

Як нам знати, що Ви то Ви, а не Мед Кізяцький (тм). Йумор про "чорнобильську зону" я оцінив, дякую :ay:

7 годин тому, Миха сказав:

Висновок: коли хочете продати без зайвої читанини як я..ставте вищу ціну , але продавайте дешевше по факту... та тільки нікому про це не кажіть:al: :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...