Перейти к содержанию

Українські вулики в промисловому бджільництві


Сява

Рекомендуемые сообщения

Хто знас використовує українські вулики в промисловому напрямку?Поділіться досвідом :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знас використовує українські вулики в промисловому напрямку

... украинский на высокую рамку для пром. пчеловодства вообще не годится :IMHO1::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

украинский на высокую рамку для пром. пчеловодства вообще не годится

Согласен полностью. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знас використовує українські вулики в промисловому напрямку

... украинский на высокую рамку для пром. пчеловодства вообще не годится :IMHO1::wave:
Згідний,корпус на повну рамку,та ще й з медом це стовідсоткова грижа.Я прихильник корпусів на пів української рамки :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знас використовує українські вулики в промисловому напрямку

... украинский на высокую рамку для пром. пчеловодства вообще не годится :IMHO1::wave:
Згідний,корпус на повну рамку,та ще й з медом це стовідсоткова грижа.Я прихильник корпусів на пів української рамки :ay:
Це, щось близьке до делона (альпійця). Я зробив кілька таких багатокорпусних. Але через їхню нестійкість(кілька разів зимою вітер перекидав) відмовився. Перевів їх на відводки, рої,одержання сотового меду та матковивідні (з меншою висотою відповідно).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я розширив корпуси до дусяти рамок,таким чином зменшив висоту.Також перевагою е те,що таких вуликів більше вміщується на прицеп при кочівлі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі про Альпійців,в інтернеті є фільм про ці вулики в промисловому бджільництві,раджу всім,є чому повчитися!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі про Альпійців,в інтернеті є фільм про ці вулики в промисловому бджільництві

Давайте ссылку в соответствующей теме. Интернет большой...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі про Альпійців,в інтернеті є фільм про ці вулики в промисловому бджільництві

Давайте ссылку в соответствующей теме. Интернет большой...
Наберіть в Google Фильмы о пчеловодстве скачать безплатно.Треба трошки пошукати,бо точної ссилки не памятаю,назва фільму The Alpine beehive
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі про Альпійців,в інтернеті є фільм про ці вулики в промисловому бджільництві

Давайте ссылку в соответствующей теме. Интернет большой...
Наберіть в Google Фильмы о пчеловодстве скачать безплатно.Треба трошки пошукати,бо точної ссилки не памятаю,назва фільму The Alpine beehive
знайшов силку у нас на форумі в темі Фильмы и книги по пчеловодству - сообщение 15
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто знас використовує українські вулики в промисловому напрямку

... украинский на высокую рамку для пром. пчеловодства вообще не годится :IMHO1::wave:
годится в павильоне Колосок по технологии Титаренко с использованием инкубаторов.Уменя такой павильон,но полную технологию еще не освоил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

у мене на стаціонарі . Для промислового утримання важко.Вулики великі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у мене на стаціонарі . Для промислового утримання важко.Вулики великі.

Головний недолік лежаків-незмінний розмір вулика незалежно від сили сім`ї. :IMHO1: Тобто в зимівник несеш третину вулика бджіл і увесь вулик,влітку буває не вистачае місця як вихід надставки але це вже використання принципу багатокорпусного... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас і в районі зокрема 2 останніх роки сіют ріпак .Бджіл утримую в українських вуликах.роїння таке ,що треба весь час бути на пасіці.І не тільки в мене, ай у других .Ніякі протиройові методи не допомагають. Може хто підкаже ,що робити.Маток виписував від Макусія карпаток .В тому році телефонував до Неженського в одесу ,радив перейти на українку.Тоя вже обзавівся матками,від Неженського і від Єгошина.Чи може міняти технологію утримання?Да, верхній брусок рамок зімкнутий.Може хтось посовітує,що робити?Вулики українські в основному маю,перейти на іншу систему проблетично.Чи може це звязано з ріпаком?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи може це звязано з ріпаком?

Аналогично сильно роятся на рапсе. Своевременное расширение и своевременный отбор печатного расплода. Карпатка здесь не причем. На рапсе нодо приноровиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибі Bdjol .Буду клепати ящики на тимчасові відводки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас і в районі зокрема 2 останніх роки сіют ріпак .Бджіл утримую в українських вуликах.роїння таке ,що треба весь час бути на пасіці.І не тільки в мене, ай у других .Ніякі протиройові методи не допомагають. Може хто підкаже ,що робити.Маток виписував від Макусія карпаток .В тому році телефонував до Неженського в одесу ,радив перейти на українку.Тоя вже обзавівся матками,від Неженського і від Єгошина.Чи може міняти технологію утримання?Да, верхній брусок рамок зімкнутий.Може хтось посовітує,що робити?Вулики українські в основному маю,перейти на іншу систему проблетично.Чи може це звязано з ріпаком?
Колись наші предки бажали один одному:Щоб у вас бджоли роїлися),тому роїння це не проблема,а енергія.А питання лише в тому куди пасічник її скерує,в яку сторону...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мінус на мою думку поки що один використання різних за розмірами рамок

І я вважаю що декілька розмірів рамок це дуже незручно. :dntknw: Майже двадцять років тому я обрав один розмір рамок і ще не було приводу пошкодувати... :ah:
Бджіл утримую в українських вуликах.роїння таке ,що треба весь час бути на пасіці.

Співчуваю...Доглядаю пасіку в українцях (3 вулики маминої подруги) і також маю проблеми з роїнням,але їх не 71-100... :(
Чи може це звязано з ріпаком?

Скоріш за все це тіснота і духота у вулках.Для моєї пасіки ріпак це сильна в робочому стані сім`я + 10-20 кг. меду і відводок. :dntknw:
.А питання лише в тому куди пасічник її скерує,в яку сторону...

Енергію роїння можно скерувати лише не роїння... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я напевно відхиляюсь від цієї теми ,але коли йдеться про утримання в українських вуликах або лежаках без надставок ,то шановні ,ще одне питаннячко? Якщо формувати тимчасові відводки перед взятком з ріпаку(щоб запобігти роїнню),на матках ? Старих ,тобто зимувалих, чи на маточниках? І як це позначиться на взятку знього ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я напевно відхиляюсь від цієї теми ,але коли йдеться про утримання в українських вуликах або лежаках без надставок ,то шановні ,ще одне питаннячко? Якщо формувати тимчасові відводки перед взятком з ріпаку(щоб запобігти роїнню),на матках ? Старих ,тобто зимувалих, чи на маточниках? І як це позначиться на взятку знього ?
Сімя і відводок разом взяті дадуть як мінімум не менше меду,а часто і набагато більше,ніж коли відводка не робити.Все ж таки обидві сімї будуть в робочому стані
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги! Дозвольте заперечити загальній думці в темі, що в українських лежаках бджоли дуже рояться. Я маю лежаки на 25 українських змикаючих рамок (внутрішній розмір - 1 м). Виготовлені з фанери 4мм, (з середини і зовні), а між ними пенопласт 40 мм. Роїння, кожний рік, не більше 2-3 на пасіку з 50 бджолосімей. Підрамковий простір - 50 мм, літом і зимою на рамках матрац з вати. Два ряди льотків. З задньої нижньої частини вулика розташовані зарешічені льоткові отвори, які відкриваються при інтенсивному взятку та жарку погоду. Це і всі особливості моїх лежаків.

post-1449-1263494745_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Красунчики,Федоре,справжні красунчики.І господар,певно,добрий.Ба--точкова місцина як прибрана :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сімя і відводок разом взяті дадуть як мінімум не менше меду

Это если за сезон, а рапсового меда однозначно меньше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Федор ,Якщо можна детальніше про утримання(весна. літо)?В нашій місцевості більшість утримують в українських .Поділіться своїм методом утримання.Мені дуже цікаво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Федор а с какими матками работаеш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...