Перейти к содержанию

Обезумевшие пчелы


Инна

Рекомендуемые сообщения

Точно такое поведение и у моих пчел было дней пять.Сегодня 15.05 успокоились.Рапс доцветает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отцвел рапс, стали милые как кролики. Отбирал пакеты, клиенты были в шоке от таких пчел "спокійні, як двері".

А незадолго гоняли соседей, котов и собак.

Отцветет рапс и у вас успокоятся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2020 в 21:30, Макс_Скрипник сказал:

Отцвел рапс, стали милые как кролики. Отбирал пакеты, клиенты были в шоке от таких пчел "спокійні, як двері".

А незадолго гоняли соседей, котов и собак.

Отцветет рапс и у вас успокоятся. 

Как долго они успокаиваются, я уже чуть не плачу. Соседка звонит селькому голове, скандалит я ее понимаю. Рапс доцветает уже вершочки только но они все еще злые. С утра по дворам летают и караулят. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Инна сказал:

Как долго они успокаиваются, я уже чуть не плачу. Соседка звонит селькому голове, скандалит я ее понимаю. Рапс доцветает уже вершочки только но они все еще злые. С утра по дворам летают и караулят. 

Ви заплачте і якщо підуть на сльози то точно солі не вистарчає.:umora: Розчиніте  1г./л. солі та побризкайте зверху по рамках без розбору гнізда . Нічого їм не буде , в мене на полі крали горілку з стакана і то в вагончику. Помийте каструлі з під їдла , виляйте на траву біля пасіки і вранці подивіться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Пахомич сказал:

Ви заплачте і якщо підуть на сльози то точно солі не вистарчає.:umora: Розчиніте  1г./л. солі та побризкайте зверху по рамках без розбору гнізда . Нічого їм не буде , в мене на полі крали горілку з стакана і то в вагончику. Помийте каструлі з під їдла , виляйте на траву біля пасіки і вранці подивіться. 

Якщо не вистачає солі, то будуть злі ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Gold-V сказал:

Якщо не вистачає солі, то будуть злі ?

Можлива одна із причин ,  бджолам натрій необхідний елемент. При нестачі вони його будуть шукати навіть в каструлі з борщем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20.05.2020 в 10:53, Инна сказав:

Как долго они успокаиваются, я уже чуть не плачу. Соседка звонит селькому голове, скандалит я ее понимаю. Рапс доцветает уже вершочки только но они все еще злые. С утра по дворам летают и караулят. 

Не знаю как долго, у меня успокоились как только прошел пик цветения. Но все равно, при осмотре без дымаря некоторые семьи нервничают и стоит одной зажужжать, как сразу взлетает 5-10 шт к маске. Для меня не привычно использывать дымарь, всегда спокойные были. Грешу на погоду, так как очень не стабильная...и весна в этом году:at:. Мы нервничаем...нет взятка, холодина, а пчела тем более нежное создание.

Может у вас что-то изменилось по соседству или дома, вот пчеле и не нравится. Мои пчелам не нравится запах стираных вещей с ленором, когда жена вешает вещи сушить, то одна, а то и пару пчел прилетает на разборки....правда не жалят, если не махать руками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня пришодили соседи, меня выгонять. Где прочитать по каким нормам должны располагатся пасеки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Инна сказал:

Где прочитать по каким нормам должны располагатся пасеки. 

Вот тут: 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0131-01

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо діло дійде до суду - то ця інструкція Вам не допоможе.

Суд посилається на правила добросусідства - тобто "ваша пасіка загрожує життю і здоровю" сусідів. 

З Вас роблять вбивцю і приписують забрати пасіку (з допомогою  виконавчої служби). :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.05.2020 в 13:32, Міхал-69 сказал:

Суд посилається на правила добросусідства

Это да

 

В 24.05.2020 в 13:32, Міхал-69 сказал:

тобто "ваша пасіка загрожує життю і здоровю" сусідів. 

А это соседям ещё доказать нужно в суде. Ключевое слово "доказать". 

 

В 23.05.2020 в 11:11, Инна сказал:

Сегодня пришодили соседи, меня выгонять. Где прочитать по каким нормам должны располагатся пасеки. 

Добрососедство подразумевается с обеих сторон и если Вы законно держите пчёл то можете их держать несмотря на то что соседям это не нравится.

Так если у меня аллергия на котов, то сосед с котом Мурчиком убийцей не становится.

Другое дело что если с соседями конфликт то им травонуть Ваших пчёл проще простого.

Я бы пообещал соседям что поменяете маток на самую мирную породу, ну и медовые презенты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, siverit сказав:

А это соседям ещё доказать нужно в суде. Ключевое слово "доказать". 

Я перепрошую що так категоричо, але я через це пройшов - звичайна довідка лікаря про те що "укус бджоли призвів до алергічного шоку із набряком гортані" , чеки на ліки із аптеки і т.д. - і суд сам в шоці - вже не звертає уваги на те, що жодним чином не "доказано" що було вжалення саме бджоли, а не оси чи шершня. І взагалі що це були Ваші бджоли.  ...Ви вже майже вбивця... 

... На рахунок кота - "а мій кіт тільки на моєму подвірї  гуляє, бо у мене хороша загорожа, а твої (...не доказано чиї - але...) бджоли  до мене у хату залітають...".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Міхал-69 сказав:

Я перепрошую що так категоричо, але я через це пройшов - звичайна довідка лікаря про те що "укус бджоли призвів до алергічного шоку із набряком гортані" , чеки на ліки із аптеки і т.д. - і суд сам в шоці - вже не звертає уваги на те, що жодним чином не "доказано" що було вжалення саме бджоли, а не оси чи шершня. І взагалі що це були Ваші бджоли.  ...Ви вже майже вбивця... 

... На рахунок кота - "а мій кіт тільки на моєму подвірї  гуляє, бо у мене хороша загорожа, а твої (...не доказано чиї - але...) бджоли  до мене у хату залітають...".

стосовно судів і котів.... 1. на жаль маємо таку судову систему, часом судами виносяться рішення що на голову не на лазять проте існує апеляційниційний суд і там можна оскаржити рішення суда першої інстанції, доречі на рахунок інструкції - Ви не праві саме в ній і прописані правила утримання (розташування) пасік.  2. Стосовно правил добрсусідства - уже приклад наводив: у мене алергія на пилок проте це не означає що я можу на підставі якихось правил добросусідста  змусити сусіда через суд вирубати сад (навіть з довідкою  і заключення лікаря).

ЗІ:........при нагоді пригощаю сусідів стільниковим медом , а на передодні Спаса розношу по баночці меду - і так з року в рік......  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.05.2020 в 23:09, Lefty сказал:

при нагоді пригощаю сусідів стільниковим медом , а на передодні Спаса розношу по баночці меду - і так з року в рік......  

Все це діє при "разовій акції", тобто при поодиноких нечастих вжаленнях сусідів (максимум 2-3 в рік). І то для тих, у кого нема алергії, а є терпіння. 

А якщо йде щоденне "тероризування", то будь-яка здорова психіка не витримає і презенти тут вже не допоможуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, ромео сказав:

Все це діє при "разовій акції", тобто при поодиноких нечастих вжаленнях сусідів (максимум 2-3 в рік). І то для тих, у кого нема алергії, а є терпіння. 

А якщо йде щоденне "тероризування", то будь-яка здорова психіка не витримає і презенти тут вже не допоможуть.

Загалом тут справа не в призентах а в взаємовідносинах.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.05.2020 в 22:27, Міхал-69 сказал:

Я перепрошую що так категоричо, але я через це пройшов - звичайна довідка лікаря про те що "укус бджоли призвів до алергічного шоку із набряком гортані" , чеки на ліки із аптеки і т.д. - і суд сам в шоці - вже не звертає уваги на те, що жодним чином не "доказано" що було вжалення саме бджоли, а не оси чи шершня. І взагалі що це були Ваші бджоли.  ...Ви вже майже вбивця... 

... На рахунок кота - "а мій кіт тільки на моєму подвірї  гуляє, бо у мене хороша загорожа, а твої (...не доказано чиї - але...) бджоли  до мене у хату залітають...".

Чи можете написати як у Вас усе почалось, розвивалось і чим усе закінчилось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, o_O Михайло O_o сказав:

Чи можете написати як у Вас усе почалось, розвивалось і чим усе закінчилось?

Почалось трохи не з бджіл, потім перейшло на бджіл, огородив свої 6 сімей суцільним  парканом 3 м висотою. Але  у одних  сусідів з релігійних мотивів уже пішов принцип - жалять і все. Потім розмови у селі і в районі, що я мовляв хочу їх смерті і т.д і т.п.

Потім скарги у сільраду, ветслужбу.

Потім суд. На суді різні довідки про укуси, чеки на лікування, ліки і т.д.

Всі решту навколишні сусіди самі прийшли у суд  на мою сторону, бо бджоли на моєму подвірї з 1962 р. і ніколи з ніким не було проблем.

Суд виніс рішення - пасіку забрати (через виконавчу службу). 

Апеляцію можна було подавати, але нерви не витримали...

Пасіку переніс сам... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почалось трохи не з бджіл, потім перейшло на бджіл, огородив свої 6 сімей суцільним  парканом 3 м висотою. Але  у одних  сусідів з релігійних мотивів уже пішов принцип - жалять і все. Потім розмови у селі і в районі, що я мовляв хочу їх смерті і т.д і т.п.
Потім скарги у сільраду, ветслужбу.
Потім суд. На суді різні довідки про укуси, чеки на лікування, ліки і т.д.
Всі решту навколишні сусіди самі прийшли у суд  на мою сторону, бо бджоли на моєму подвірї з 1962 р. і ніколи з ніким не було проблем.
Суд виніс рішення - пасіку забрати (через виконавчу службу). 
Апеляцію можна було подавати, але нерви не витримали...
Пасіку переніс сам... 
А могли б подавати на апеляцію. Якщо пасіка зареєстрована і всі норми виконані - ви можете виграти суд.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка офіційно зареєстрована, норми виконані, ветслужба виступала на моїй стороні, але то було вже 5 років тому - заспокоівся  і живу далі .:)  

Це я просто виклав для загального інформування. Нікого не лякаю.

Хай у всіх все буде добре !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Міхал-69 сказав:

Суд виніс рішення - пасіку забрати (через виконавчу службу). 

Хотів би я побачити як виконавча служба буде пасіку забирати.

Я б їм навіть допоміг, один корпус чи магазин поставив на пасажирське крісло біля водія...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене до сусіда алкоголіка також дойшла цивілізація у вигляді газонокосарки електричної, купив в цьому році і в полудрємі від алкоголю косить цілими днями, косить все подвір'я, город, кропису за стайнею і.т.д. Ну і коли він пів дня ходить у себе по заду з косаркою (ширина покосу 25-30 см.) з рота запах перегару як з гуральні, від самого "пахне" як від старого цапа та й косарка гудить без перестанку, мої бджоли починають приводити його до пам'яті:vinny:. То він тоді приходить до мене за лицьовою сіткою і не упускає можливості сказати, що у мене бджоли якісь агресивні стали. Кажу йому - покоси зранку коли льот не такий інтенсивний, відповідає - зранку трава мокра і газонокосарка забивається, кажу - а яка є потреба в косінні кропиви за стайнею газонокосаркою? відповідає - вигляд естетичний. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні  бджоли з одного вулика вбили мою собаку. З агресивними сім'ями нічого панькатися, матку знищити, а сім'ю порвати на відводки.

Доречі це була дочка від карніки ШО, навіщо платити 50 баксів, щоб потім давити тих маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трошки доповню  свої попередні пости...

Якраз агресивних сімей у мене не було. Діти (із сусідськими разом збиралося до 8 дітей) могли між вуликами у хованки  грати поки мене не було вдома - і нічого. За 8 м від вуликів  проїзна вулиця - і ніхто не жалівся.

Але коли тим сусідам була потрібна причина - вони іі знайшли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Сергій-апі сказал:

Хотів би я побачити як виконавча служба буде пасіку забирати.

Я б їм навіть допоміг, один корпус чи магазин поставив на пасажирське крісло біля водія...:umora:

Дуже просто ! Приїде машина грузчики погрузять і відвезуть десь в яр .Пасічнику виставлять рахунок. Непотрібно привчати сусідів до подачок медом.Ваша  щедрість згодом  стане обовязком. Гоноровий сусід повинен прийти і купити, а пасічник також повинен  не жебрати в сусіда :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 23.05.2020 в 11:11, Инна сказал:

Сегодня пришодили соседи, меня выгонять. Где прочитать по каким нормам должны располагатся пасеки. 

Чем закончился конфликт ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...