Jump to content
Александр 2

Как бросить курить

Recommended Posts

Живець, я взяв та й кинув - раз і назавжди- без усіляких "підкормок". Ось вже скоро 30 років, як не палю. Головне - НЕ ПОЧАТИ ЗНОВУ! Хоч раз візьмеш в зуби цигарку,- це все одно що й не кидав! Тож пам"ятайте про це, і не обдурюйте себе тим, що думаєш - ось раз закурю, а опісля не буду палити! Це чистий самообман. А сомонавіювання діє. І це правда :ay:
Так, друже, Ви змогли так. Але ж не всі люди однакові. Говорите істину - жодної цигарки. Я про це теж писав:
Я відмовляюсь від усіляких експериментів над собою по припиненню куріння.
Кинув і жодної сигарети. Я кинув курити вже 5 років минуло днями. Порахував тоді, що за пів року зекономив 1800 грн (по 300 в місяць) купив 17 вуликів. А за 5 років на ті гривні 3600 х 5 = 18 тисяч. Немало. Сьогодні ішов по вулиці знайшов 10 грн - зрадів. А тут 18 тисяч - ніби і не замітно. Ге-ж? а за 30... - вартість авто.
Куряща людина якщо усвідомлює що куріння це недобре і шкідливо і неможе навести хоть один аргумент на користь тютюну ідля яких життєвих функцій організму він потрібен . ця людина хвора на голову а не на тютюнову залежність. :hi:
хвора на голову беззаперечно - без образ. Зараз маркетологи з дієтологами, (коротше - специ) такі чудасії творять на сигаретному виробництві, що накуритися не можна - ще більше тягне, до гівна додають різні покращувачі та ароми та препарати, що посилюють бажання курити і насолоду. Бізнес. Сигаретний дим містить 198 шкідливих для здоров*я речовин, в т.ч. 14 канцерогенних (із відеолекцій В.Г.Жданова). Edited by Живець
Живець, я взяв та й кинув - раз і назавжди- без усіляких "підкормок".
Так, друже, Ви змогли так. Але ж не всі люди однакові. Говорите істину - жодної цигарки. Я про це теж писав:
Я відмовляюсь від усіляких експериментів над собою по припиненню куріння.
Кинув і жодної сигарети. Я кинув курити вже 5 років минуло днями. Порахував тоді, що за пів року зекономив 1800 грн (по 300 в місяць) купив 17 вуликів. А за 5 років на ті гривні 3600 х 5 = 18 тисяч. Немало. Сьогодні ішов по вулиці знайшов 10 грн - зрадів. А тут 18 тисяч - ніби і не замітно. Ге-ж? а за 30... - вартість авто.
Куряща людина якщо усвідомлює що куріння це недобре і шкідливо і неможе навести хоть один аргумент на користь тютюну ідля яких життєвих функцій організму він потрібен . ця людина хвора на голову а не на тютюнову залежність. :hi:
хвора на голову беззаперечно - без образ. Зараз маркетологи з дієтологами, (коротше - специ) такі чудасії творять на сигаретному виробництві, що накуритися не можна - ще більше тягне, до гівна додають різні покращувачі та ароми та препарати, що посилюють бажання курити і насолоду. Бізнес. Сигаретний дим містить 198 шкідливих для здоров*я речовин, в т.ч. 14 канцерогенних (із відеолекцій В.Г.Жданова).
Живець, а все одно їх не переконаєш. Щойно повернувся з Єгипту. Путівка коштувала трохи більше, ніж викурює мій син за рік. Розповів йому про це. Реакції - ніякої. Отож допоки власним розумом це не осягне, - нічого з цього путнього не вийде! :IMHO: Edited by ДобровоЛ

Кинув палити в 1992 році , кинув без ніяких таблеток , кодувань - хоча перед цим кілька спроб не увінчались успіхом . Десь років через 5-6 практично поїхала криша :umora: навіть у ві сні мені снились цигарки і як я палю . Не витримав купив декілька пачок і знов запалив. Палив буквально пару днів -ВІДПУСТИЛО . З тих пір не палю до согоднішнього дня. Але все одно ХОЧЕТЬСЯ і було декілька моментів , що ледь не почав знову, але намагаюся включити мізки і триматися.

Не помню где но кто-то на форумах писал что бросил курить благодаря подмору пчел. Буду делать настойку своему дяде 30 лет курит, посмотрим что выйдет. ;)

Кинув палити в 1992 році , кинув без ніяких таблеток , кодувань - хоча перед цим кілька спроб не увінчались успіхом . Десь років через 5-6 практично поїхала криша :umora: навіть у ві сні мені снились цигарки і як я палю . Не витримав купив декілька пачок і знов запалив. Палив буквально пару днів -ВІДПУСТИЛО . З тих пір не палю до согоднішнього дня. Але все одно ХОЧЕТЬСЯ і було декілька моментів , що ледь не почав знову, але намагаюся включити мізки і триматися.
Так. Років з п"ять бувало хоч і дуже рідко, просипався мокрим,- снилося, що я закурив. І то було страшно, що не втримався. Переживання було просто реальне, як кошмар! :blink:
в часи СРСР були ЛТП в які наркологи відправляли людей на примусове лікування від алкоголю. Там і курить не давали. Людей доводили до суіциду- вони кидались з багатоповерхівок, з розуму виходили і ін. а все тому що при настанні нарколомки в підсвідомості діє програма "треба трохи добавить," "треба дозу", "треба похмелитись", "чуть-чуть курнуть" і все пройде і буде добре. тому моя порада ще раз перечитайте пост № 170 даної теми і без всякого сорому лікуйте себе від цієї наркозалежності.
в часи СРСР були ЛТП в які наркологи відправляли людей на примусове лікування від алкоголю. Там і курить не давали. Людей доводили до суіциду- вони кидались з багатоповерхівок, з розуму виходили і ін. а все тому що при настанні нарколомки в підсвідомості діє програма "треба трохи добавить," "треба дозу", "треба похмелитись", "чуть-чуть курнуть" і все пройде і буде добре. тому моя порада ще раз перечитайте пост № 170 даної теми і без всякого сорому лікуйте себе від цієї наркозалежності.
Ви дійсно прочитали те , що я написав? Я НЕ ПАЛЮ з 1992 року , що мені лікувати без сорому ? Я просто хотів сказати , що хоч і не палю 23 роки але потяг до паління залишився. Дякую за турботу :umora:

В цигарки сволота добавляє якусь гидоту, яка викликає залежність типу наркотичної. Мабуть краще перейти на городній доморощений тютюн і поступово кинути палити

Ви дійсно прочитали те , що я написав? Я НЕ ПАЛЮ з 1992 року , що мені лікувати без сорому ? Я просто хотів сказати , що хоч і не палю 23 роки але потяг до паління залишився. Дякую за турботу :umora:
Турбуюсь щиро і не тільки про Вас. Тут і інші люди читають. Здоровя - головне.Тема серйозна. Те, що описую не піддається осмисленню з першого разу і не сприймається на віру - потрібно вникати щоб зрозуміти. Ви кинули паління завдяки витримці і міцності власної сили волі. Браво! Але з психологічної точки зору це надтерпіння = наруга над своєю психікою (можна з розуму вийти). Тому, що палити пацієнт кинув, А! программа в підсвідомості залишається і діє до тих пір поки на її місце буде записана бажана - ту за якою хочемо жити і живемо. Тобто залишковий потяг до паління говорить про те що ота стара програма діє, а тому і порадив Вам. Ви також можете проконсультуватись у лікарів наркологів психологів чи в інеті погугліть.
Так. Років з п"ять бувало хоч і дуже рідко, просипався мокрим,- снилося, що я закурив. І то було страшно, що не втримався. Переживання було просто реальне, як кошмар! :blink:
В мене теж таке було після кожного разу як кидав палити. Завжди снилось що запалив. А палити я почав з 18-ти років, як пішов на "свій хліб". Смалив десять років, кинув перед одруженням. Через 12 років зову почав. А зараз вже рік не курю. Останній раз кинув дуже просто - зранку не взяв сигарету. І, як писав вище, вже рік.

Щоб не тягнуло до курива - не треба кидати палити, треба стати некурящим - це дві різні речі. 30 років палив, тепер вже 9-й рік не палю і не тягне, навіть після чарки. Бо некурящих не може тягнути до курива. Тож вся проблема в наших головах, хоча тютюнова залежність - це реальна фізична хвороба і якщо людина навіть знову стає некурящою, то головний принцип - жодної цигарки. Це не лише теорія - це все я пережив на собі. Шануймося! :hi:

• Like 1
це все я пережив на собі. Шануймося! :hi:
Теж снилося?
Теж снилося?

Та було! :) Але не відразу, а через декілька років. Перестав палити досить легко і без напрягу. Я в цій темі вже писав - книжку "розумну" прочитав... :ay:

Я її вже раза три читав... і :frusty:

Я її вже раза три читав... і :frusty:
Значить Вам важко кидати паління. Зробіть оце - воно легше: і це основне, оздоровіть себе від тютюнової залежності. Не кинути курити, бо це "важко", а оздоровитись! - звільніть себе від цієї шкідливої звички, звільніть ся від цієї наркоти, забудьте про цю погань, яка забирає сили і може таки забрати здоров'я - а це Ви відчуваєте, бо пишуть, що куріння вбиває - теж ніби обман - бо ми куримо живі і живемо, а от сили, особливо тепер ранньої весни після зимового перекуру відчутно ослабли. Ставайте здоровим і заодно багатим. Та подивіться на тих хто вільний від куріння - живуть. Ви теж хочете бути вільним і жити. Це ж добре.
Я її вже раза три читав... і opr06KXM.gif

Один з наших форумчан мені тоді сказав, що прочитав її за 3 дні і нічого не помогло... А потім прочитав повільніше і до сих пір теж не палить... Питання ж не в тому, щоб просто прочитати. Я прочитав тоді третину і кинув читати, як в тому анекдоті, бо побоявся, що позбудуся чогось дуже важливого в житті. Ця книжка - це чисто психологічний тренинг, можливо з елементами гіпнозу. Напевно тому не кожному допомагає. Я ДУЖЕ хотів позбутися цього, але і не менше цьому противився: перше перемогло! Я радий і шкодую, що раніше цього не позбувся, а ще більше, що в 16-ть почав...

Щоб кинути курити. Треба кинути і забути і не шукати причин щоб курнути. Неможете кинути значить ви слабкодухі без сили волі.І встидайтеся самого себе. Кидаєте то кидайте а не розсусолюйте як це важко зробити. :hi: Звернення нідо кого особисто а загалом до всіх курців котрі хочуть кинути.

Edited by roman-1

Візьміть калькулятор і порахуйте скільки грошей ви викурюєте за рік!

120 на тиждень :ak: Це ж скільи пакетів можна купити.

Edited by gardener
Візьміть калькулятор і порахуйте скільки грошей ви викурюєте за рік!

Зараз мене всі закидають камінцями ))). За місяць викурюю 700+ грн, за рік понад 8400 грн. Курю вже 15 років. Чималенька сума виходить :umora:

Давненько вже було. Періодично спілкувався з чоловіком, який наче й хотів кинути палити, але завжди як у танцюриста щось заважало. Він був бригадиром у невеликій ремонтно-будівельній бригаді де всі палили. Якось одному з членів бригади зробили операцію, і він від страху кинув палити. Коли ми в черговий раз зустрілися потеревенити, бригадир розповів, як його колега кинув палити. А я під гарний настрій візьми та й запитай у нього-,, А ти що, дурніший від нього, що палиш''. Чи його начальницький гонор був зачеплений, чи ще щось...Але факт- кілька років вже не палить, як пошептало

Щоб кинути курити. Треба кинути і забути і не шукати причин щоб курнути. Неможете кинути значить ви слабкодухі без сили волі.І встидайтеся самого себе. Кидаєте то кидайте а не розсусолюйте як це важко зробити. :hi: Звернення нідо кого особисто а загалом до всіх курців котрі хочуть кинути.
Хто хоче щось зробити - той вишукує можливості, а хто не хоче - причини. Але я погоджуюсь із п. Живець, що силою волі кидати - можливо, але то шлях ризику, який може привести до невдачі, особливо під шафе. А ота метода шо Жданов пропагує - :ay: . Я писав потрохи на ніч, а потім зимою лягав спати вдень - щоб не курити і теж перед сном писав. То не трудно. Получилось. Курити не тягне, а спати - да.
Щоб не тягнуло до курива - не треба кидати палити, треба стати некурящим - це дві різні речі. 30 років палив, тепер вже 9-й рік не палю і не тягне, навіть після чарки. Бо некурящих не може тягнути до курива.
:):ay: Гарно сказано! Edited by Юрко
  • Like 1
Щоб не тягнуло до курива - не треба кидати палити, треба стати некурящим - це дві різні речі. 30 років палив, тепер вже 9-й рік не палю і не тягне, навіть після чарки. Бо некурящих не може тягнути до курива.
:):ay: Гарно сказано!
У некурящого і повага до себе відчутна і гордість на думці: "Я зміг, я це зробив!"
а спати - да.
Це дуже легко лікується - якщо вже спати хочеться так шо далі нікуди, треба закурити сигарету :umora: