Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

З почсатком посту відмовився від спиртного і сигарет.

якщо так легко кинути, то чому починаєте знову, після закінчення посту, чи все таки не будете починати, я про сигарети?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

головне потрібно мати мету раді чого покинути курити

Легко, коли згадаєш як то було добре некурящому... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чому починаєте знову

На цей раз спробую відмовитись від сигарет зовсім.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я курил с 15 лет, как поступил в техникум, там и начал (общежитие - свобода). Первые мысли о том чтобы бросить появились во время службы в армии, особенно во время марш - бросков, но силы воли так и не хватило. А бросил уже когда дочке исполнилось 3 годика, на её день рождения. Сейчас ей 10 лет, я не курю, но зарекаться боюсь. :IMHO1: никакие кодирования, заговоры и прочая ерунда не помогут, если сам себя не сумеешь заставить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Всё это надумано - бросить курить очень тяжело, а вот стать снова некурящим- это без проблем, гланое прочистить себе мозги от "героических" фильмов, відумок и заблуждений. Почитайте Алена Карра ... :hi:
У меня есть аудио книга этого автора гдето около 5часов глаголит но надо обезательно дослушать до конца. Некурю уже полгода. Чувствую себя очень хорошо. Курил до этого 1-1,5 пачки в день около 20 лет. Правда побочный эфект сразу набра 10кг сейчас помалу скидую. В сем кто хочет бросить курить советую, ведь в курении действительно нечего толкового нет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правда побочный эфект сразу набра 10кг сейчас помалу скидую.

Я за 3 перші місяці набрав 13. Зараз в нормі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я курил с 15 лет, как поступил в техникум, там и начал (общежитие - свобода). Первые мысли о том чтобы бросить появились во время службы в армии, особенно во время марш - бросков, но силы воли так и не хватило. А бросил уже когда дочке исполнилось 3 годика, на её день рождения. Сейчас ей 10 лет, я не курю, но зарекаться боюсь. :IMHO1: никакие кодирования, заговоры и прочая ерунда не помогут, если сам себя не сумеешь заставить.
Аналогічно.Курив з15 років.Покинув курити в армії.Служив в ПВ на Кушці в Туркменії може клімат посприяв,І не курю вже більше 20 років і не тягне. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я навпаки активно почав палити в армії. Далі палив, кидав. Зрештою відчув що це погано для здоров"я і просто кинув. Не палю вже понад 10 років чого і вам усім бажаю! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мою думку головне не кинути палити, а вміти це робити (палити). Я не вмію. Чого? Поча в палити в 25-26 рокув. До цього займався спортом. Потім почав... три пачки не хватало на добу... Мій кум палить все життя по 5-10 цигарок на добу. Оце і є вміння палити. :IMHO1: Кидав вже три рази (в грудях коле), найбільше не палив 1,8 року, але така робота, що хочеш чи не хочеш "закуриш".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня есть аудио книга этого автора гдето около 5часов глаголит но надо обезательно дослушать до конца.

В студию пожалуста. А то по утрам вот как этот смайлик :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був час палив доаго кидав і знову починав до того часу поки не зявилась вагома причина покинути палити , тоді просто перестав і все тиждень думав закурити потім забув і все , майте силу волі це все що потрібно для того щоб кинути палити :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня есть аудио книга этого автора гдето около 5часов глаголит но надо обезательно дослушать до конца.

В студию пожалуста. А то по утрам вот как этот смайлик :at:
Да медленный у меня интернет. Набери в поисковике Аллен Карр лёгкий способ брость курить аудеокнига или http://freebooks.net.ua/audio/3403-allen-k...udio-kniga.html ну кто хочет тот найдёт но способ работает так что стоит поискать послушать. Никотинный голод победим. Удачи!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 зрозуміти для себе, що це Вред 2 кинуть, власне 3 знайти якусь заміну, не шкідливу, на перший час 4 побачити, що не курити це Здорово (для закріплення ефекту) Отакий алгоритм отака послідовнісь ( з підручника гіпнології в моїй інтертрепации)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 зрозуміти для себе, що це Вред
Це всі розуміють
2 кинуть, власне
В цьому і загвоздка
3 знайти якусь заміну, не шкідливу, на перший час
А цього робити не можна - як не буде замінника - візьмете цигарку.
4 побачити, що не курити це Здорово
Це факт! Головна перевага методи Карра - це не кидання палити, а стати некурящим, знову як колись, коли вас, нас, мене ще не тягнуло курити. Сила волі тут слабий помічник, бо цигарки то найгірший наркотик, а куріння - то хвороба. Якщо в людини болить голова, то сила воліне не допоможе. Кинути палити можна тільки тимчасово - треба ставати некурящим. :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не про методу Карра. Це класична схема гіпнотерапіїї. Хто здатен той може і самогіпнозом те зробити. По таких пунктах. Мені помагають деякі навички позбавитися і від головної болі (це не жарт), а від болей в шлунку взагалі 7 секунд і все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не про методу Карра.

Кожен індивідум має свої індивіди :umora: Головне щоб результат був
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как сказал Великий классик "Курить бросить - запросто, я уже бросал 40 раз". Не курю уже 15 лет, раньше было по разному. Курил не курил - 4-5 лет. Бросаю так: Напиваюсь сколько могу. Назавтра не только на курение, но и на еду смотреть не могу. Проходит день - два, ну а потом уже гордость берет, два дня то не курил. Есть хочется в эту неделю. А как выпью - наоборот сила воли. Попробуйте. Главное не забывать, курить то уже бросил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я колись багато палив - пасивно. Шеф смалив цілий день, в офісі сокиру можна було вішати. Отже, шановні курці, не думайте тільки про себе. І ще ви шалено збагачуєте всіляких там заморських філіпів морісів та їх акціонерів. Це просто безглузде витрачання грошей, зароблених важкою працею.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це просто безглузде витрачання грошей, зароблених важкою працею.

Эт точно. Все понимают, но итог один, даже денег нет на хлеб, есть товарищи приходящие на помощь. Даже самый что ни наест ЖЛОБЯРА узнавши о твоей попытке бросить курить первый приходит на помощь.Никогда не откажут, даже предложат. А когда, дымок залоскочет в ноздрях, где ентот самогипноз с самовнушением девается. Спиртным не балуюсь 16годков, а вот с этой заразой совладать не могу. Силы воли нет. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але така робота, що хочеш чи не хочеш "закуриш".

Такой подход - попытка самооправдания :IMHO1: У многих работа нервная, но курят далеко не все!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спиртным не балуюсь 16годков, а вот с этой заразой совладать не могу. Силы воли нет

І це читали? http://www.onlinedisk.ru/file/471184/ Повидно допомогти,багатьом допомогло, попробуйте :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І це читали? http://www.onlinedisk.ru/file/471184/ Повидно допомогти,багатьом допомогло, попробуйте :hi:
Да я такую Книгу прочитал вот не курю, правда немного - но процесс пошёл!!! :ay: И Вам желаю!!! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я кинув палити і разом кинув вживати алкоголь.... тільки разом, бо як тільки випивав чарку горілки чи кухоль пива - алкоголь руйнував всі мої починання :IMHO1: Кидав два рази - першого разу протримався майже рік, але попав в стресову ситуацією і..... закурив Курив десь рік і знову кинув.... вже пройшло 5 років і за цей час я тільки викурив одну цигарку (знову стресова ситуація була... реально очко жим-жим) :blink: і колись в Криму від нічого робити викурив не в затяжку сигару... Дуже щасливий що мені вдалося кинути... почуваюсь здоровою людиною і якщо чесно - цигарковий дим зараз не переношу _2439207_797676.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але така робота, що хочеш чи не хочеш "закуриш".

Це один з самообманів, бо нерви слабкі саме через куриво. Це нікотинова залежність викликає в курця стреси і нервування, бо просить нову дозу. А певні обставини, які виникають У ВСІХ ЛЮДЕЙ, являються тільки поводом. Чому некурящу людину стресова ситуація не заставляє палити цигарку? Бо в неї(людини) нема нікотинової залежності. Ніколи нікотин не заспокоїть нерви, краще чай з меліси чи м'яти випити, а чи просто на пасіці подивитися на роботу бджілок :) . А з того, що можна мати під рукою - барбовал - він на травах. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Тем кто хочет бросить курить. Попробуйте так. Пишите дневник. Перед сном записывайте "Я бросил курить потому что Табак - яд, Я бросил пить потому что спирт - яд" И так каждый день хотя бы недельку. Это по методу Шичко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...