Jump to content
Александр 2

Как бросить курить

Recommended Posts

Завдяки точківцям і їх порадам вже більше пів року, як перестав бути курцем,

Не кажіть "гоп"... Я перший раз як кидав, то не курив рік і знову почав... і кинув тільки з другої спроби...

• Like 1

Не кажіть "гоп"... Я перший раз як кидав, то не курив рік і знову почав... і кинув тільки з другої спроби...

Ніколи за 15 років навіть непробував кидать курить, зараз пріорітети змінились і треба себе "модернізувати" і йти в бік свого власного розвитку: займаться самосвітою, спортом, правильно їсти, позбуться шкідливих звичок (і не тільки сигарети). 

. кинув тільки з другої спроби...

Не кажiть "Гоп":hmm:

• Like 1

Не кажiть "Гоп":hmm:

Міко.... сміло можу казати "гоп" - 10 років не курю..:ae:. Чого всім і бажаю...

• Like 4

Будь людиною.Візьми себе в руки .Май силу волі. Кинь курити. Вдихни на повні груди. Випий 100 грам і незакури. Будь людиною...

• Like 3

Будь людиною.Візьми себе в руки .Май силу волі. Кинь курити. Вдихни на повні груди. Випий 100 грам і незакури. Будь людиною...

Золоті слова!:ay: Сам кинув 29 років тому,то й Вам раджу це зробити. Бо жінку вже й у 40 боятиметеся. А я і в 60 ще ніби козак, як шашличків поїм...:ah:

• Like 1

Вдохновляюще, но про сто грам думаю лишне, алкоголь и сигареты - два сапога пара.

• Like 1

Якщо куриш - постав собі діагноз і зрозумій, що ти вже хворієш і що воно тебе курить, а не ти його. Тільки бажання бути здоровим (в повноцінному розумінні )приведе  на шлях здорового життя.

• Like 2

Золоті слова!:ay: Сам кинув 29 років тому,то й Вам раджу це зробити. Бо жінку вже й у 40 боятиметеся. А я і в 60 ще ніби козак, як шашличків поїм...:ah:

Курю, страшно сказать, 46 лет без перерыва. Но, слава Богу, с женщинами без "проколов". Хотя чувствую, что мышцам не хватает кислорода, Особенно на качках меда. Пора, пора бросать.

Курю, страшно сказать, 46 лет без перерыва. Но, слава Богу, с женщинами без "проколов". Хотя чувствую, что мышцам не хватает кислорода, Особенно на качках меда. Пора, пора бросать.

Валера,Вы видели дымарь,который не прочищался 46 лет?

Представили?Вижу Вашу мужественную руку,рвущую в клочья сигаретную пачку!:)

• Like 1

Доречі на Крузі, майже ніхто не курив (поважають себе бджолярі), так деякі в сторонці пихтіли, але то були одиниці.

А я перейшов на свій тютюнець:ay:. Небо і земля в порівнянні з покупними сигаретами.

• Like 1

А я перейшов на свій тютюнець:ay:. Небо і земля в порівнянні з покупними сигаретами.

який тютюнець, що душу веселить.:umora:

Мав дуже великий стаж паління тютюну, вже сьомий рік як кинув.

Бажаю Вам зробити те саме.

• Like 3

Дякую.

Самый страшный зверь - это жаба :) Я когда осознал, сколько денег у меня уходит В ГОД - всё, четыре года не курю :)

Самый страшный зверь - это жаба :) Я когда осознал, сколько денег у меня уходит В ГОД - всё, четыре года не курю :)

5500 гривен ,ужас А я дурак опять начал курить .Надо перейти на самые дорогие и эти самым разбудить земноводное ,а то она что -то совсем про меня забыла 

• Like 1

Николай Романович, вроде бы и смешно, и страшно :) Сам не ожидал такой реакции :) Просто тогда вдруг осознал, что каждый год могу на Новый год покупать себе новый ноутбук, а старый выкидывать в окно, и никакой разницы по бюджету не почувствую... И всё, больше не курил. Хотя не могу сказать, что не хочется больше. Хочется, ещё и как! Но тут жаба давит с другой стороны: нафига тогда было над собой столько издеваться? Так что держусь :umora:

• Like 2

Мав дуже великий стаж паління тютюну, вже сьомий рік як кинув.

Бажаю Вам зробити те саме.

теж перевалило за 6,5 рочків без паління. допомогло самокодування (Дивись повідомлення опубликовано: 25 дек 2011 р) за Ждановим В.Є. по методу Шичко Г.А., здоровий глузд та бажання бути здоровим. Прийла пора і я переконався в дієвості методи. Рекомендую.

• Like 1

Так что держусь :umora:

То, я так зрозумів, ти вже чотири ноотбуки в вікно викинув?:umora:

5500 гривен ,ужас 

в мене виходило 6200. а тепер ( з своїм тютюнцем) получається в три з хвостиком рази меньше, так що на ноутбук не дотягую:umora:

• Like 1

в мене виходило 6200. а тепер ( з своїм тютюнцем) получається в три з хвостиком рази меньше, так що на ноутбук не дотягую:umora:

таки із своїм то ліпше, а без нього легені чистіші ... і нюхачка робе як треба . 

• Like 1

Вдохновляюще, но про сто грам думаю лишне, алкоголь и сигареты - два сапога пара.

Та то правильно написано. Щоб укріпитися серед некурящих, - дійсно спробуй випити й не закурити. Бо саме після випитої чарки й повертається нестерпний потяг до цигарки. Перевірено роками! :dntknw: Ну, а про "сапоги" Kardamonа то правда! Згоден на всі сто вілсотків!

То, я так зрозумів, ти вже чотири ноотбуки в вікно викинув?

И зачем нам этот гуталин? © :D

На жінку та троїх дітей гроші перенаправив - так набагато краще! :)

• Like 2

5500 гривен ,ужас А я дурак опять начал курить .Надо перейти на самые дорогие и эти самым разбудить земноводное ,а то она что -то совсем про меня забыла 

Мабуть, Романовичу, замовити персональну в Франції легше. А ліпше у нашому Вилковому,- там спеціальні для гурманів розводять.:umora: А я як покинув   у 86-му в чорнобильській   лікарні , жодну цигарку так і не взяв до рота. Бо викуриш одну,- все одно, що й ніколи не кидав! І це ті, що кидають повинні добре пам"ятати!

• Like 1