Jump to content
Николай S

Потрави бджіл,.....

Recommended Posts

8 годин тому, Пахомич сказав:

Розплід нормальний . Занесіте  мертвих бджіл на провірку, на нозиматоз. На результат потрібно чикати місяць, поражена відійде і перезараження не буде. Відкритий по віці рівний , чи різновіковий. По запечатаному судити важко.  

Відкритий практично рівний (та й на останьому  фот видно як виходить розплід).  Стосовно аналізу - потрібно запитати скільки то буде вартувати і чи без паспорта пасіки приймуть. 

В 12.05.2020 в 20:27, Lefty сказал:

Відкритий практично рівний (та й на останьому  фот видно як виходить розплід).  Стосовно аналізу - потрібно запитати скільки то буде вартувати і чи без паспорта пасіки приймуть. 

Стимуляції не робили єкстрактом хвої?  Попросіть зробити на нозему без документа. 

12.05.2020 в 20:27, Lefty сказав:

Зробите аналіз знайдуть нозему дадуть припис. Мені вже дали. І їм всеодно чи 10 чи більше 1000 спор у полі зору мікроскопа - в них бачте інструкція де до 100 спор то вже хвороба. А скільки там спор вони не кажуть. 

А коштує  аналіз не особо дорого десь 40 грн. за пробу. 

В мене так було.

• Like 1
3 часа назад, Пахомич сказал:

Стимуляції не робили єкстрактом хвої?  Попросіть зробити на нозему без документа. 

Чому запитав про хвою? в 1990р. придбав хвойний в беркетах , рідкого і рекомендованого не було. Роздавав невеликими порціями з сиропом ,пилком . Як червили матки, який класний був роплід .Полізла молода бджола , пішла на обліт і на землі був живий коврик. Виявляється екстравагацію хвої робили в сольовому розчині. Головне відкритий не страдав , а бджола. 

• Like 1
  • Sad 1
3 часа назад, MaXUA123 сказал:

Зробите аналіз знайдуть нозему дадуть припис. Мені вже дали. І їм всеодно чи 10 чи більше 1000 спор у полі зору мікроскопа - в них бачте інструкція де до 100 спор то вже хвороба. А скільки там спор вони не кажуть. 

А коштує  аналіз не особо дорого десь 40 грн. за пробу. 

В мене так було.

Звичайно! Ви робили аналіз на паспорт.Це вже зафіксований документ і ніякий лікар не оформить паспорт без повторного дослідження не скоріше , як 30 днів. Переговорити з лабораторією , щоб просто зробили без документів , або заплатити , або вгостити медом в знак дружби. Дослідження на паспорт ніяка дружба не допоможе:hi: 

Частину повідомлень перекинув в новостворену темуhttp://tochok.info/topic/14947-кандидамикоз-колибактериоз-та-інші-хвороби-бджіл/

В 12.05.2020 в 20:27, Lefty сказал:

Інтересно , як на сьогодні справи . Домовлялись добре , чи погане обговорювати тут:hi:

Обробляти по графіку із за погоди не вийшло тому можливо і результат не зовсім той що хотілось... Проте,  в тих сімях де був повний капець,  бджола  сипатись стала в рази менше. Осипанняє є але невелике. Стосовно обробітку Вашими засобами і молочною сироваткою: там де Вашими - картина значно краща, там де сироваткою осипання більше хоч і зменшилось (можливо і не від сироватки а само собою.....). на точку де нічим не оброблялось і де небуло осипання в кількох сімей зявивився під льотками підмор десь приблизно по жмені за кілька днів..... 

ЗІ: Висновок: ІМХО Ваші засоби працюють,  думаю якби обробіток був за графіком- результат бувби значно кращим. Потепліє спробую ще пройтись усі сімї відваром чистотіла, незнаю чи допоможе але уже ті танці починають набрибати....... 

ЗІ: Дякую Пахомич за допомогу.

Edited by Lefty
  • Like 2
В 24.05.2020 в 20:50, Lefty сказал:

Обробляти по графіку із за погоди не вийшло тому можливо і результат не зовсім той що хотілось... Проте,  в тих сімях де був повний капець,  бджола  сипатись стала в рази менше. Осипанняє є але невелике. Стосовно обробітку Вашими засобами і молочною сироваткою: там де Вашими - картина значно краща, там де сироваткою осипання більше хоч і зменшилось (можливо і не від сироватки а само собою.....). на точку де нічим не оброблялось і де небуло осипання в кількох сімей зявивився під льотками підмор десь приблизно по жмені за кілька днів..... 

ЗІ: Висновок: ІМХО Ваші засоби працюють,  думаю якби обробіток був за графіком- результат бувби значно кращим. Потепліє спробую ще пройтись усі сімї відваром чистотіла, незнаю чи допоможе але уже ті танці починають набрибати....... 

Діло не в допомозі , а це новий антимікробний засіб ( не антибіотик)  створений однією людиною  і мені цікаві  + і - цього засобу  . Точні норми не визначені , але без пробіотиків не обійтись . 

• Like 1
В 03.06.2020 в 12:31, Пахомич сказал:

Діло не в допомозі , а це новий антимікробний засіб ( не антибіотик)  створений однією людиною  і мені цікаві  + і - цього засобу  . Точні норми не визначені , але без пробіотиків не обійтись . 

Можна у вас придбати даний пробіотик?

16 часов назад, Bладимиp сказал:

Картина страшна . Скоріш за все механізатор  :IMHO:( довбаний  тракторист)  промив оприскувача і злив воду в болото , а там бджоли брали воду. Від гербіцидів такої  потрави не буде.  Може бути така потрава на горосі , але це вроді зарано. Сьогодні моя половина каже глянь на яблуню і в мене полізли очі на лоба - листя червоне, скручене :dntknw:Якась нова тля. Можливо є сад під боком , а це тля , а це падь :IMHO:відповідно і яди.

• Like 1
В 04.06.2020 в 21:37, Пасечник1984 сказал:

Можна у вас придбати даний пробіотик?

Взагалі  виготовлення побіотику , то дуже затратне діло і в ручну на продаж , то тільки мозолі.  Шо до антимікробного засобу , я поки що не готовий до продажу ( не хочу великої бульки) . Головне є ціль , є  розроблена технологія в " гаражі" і  перевірена на своїй пасіці. А може шось  і толкове вийде:umora::hi:

Кернеловские падлы опять чудят, им плевать на всё и на всех и на законы и на людей с большой колокольни. Так почему же всем нам не наплевать на их работу????

• Like 2
В 24.05.2020 в 20:50, Lefty сказал:

Провів повне випробування препарату на своїх сімях поливом і додаванням в поїлку . Прийшлось  підправити дози протимікобного засобу і активації пробіотиків. Велика проблема в людей з зараженням земель і рослин мікрогрибами, дуже велика:hi:

• Like 1

Сегодня осыпалось 3 семьи,гибнет вся пчела даже не летная это просто ужас,завтра постараюсь сделать фото доньев,они усыпаны пчелой.Будьте внимательны.

7 минут назад, Romaha82 сказал:

Сегодня осыпалось 3 семьи,гибнет вся пчела даже не летная это просто ужас,завтра постараюсь сделать фото доньев,они усыпаны пчелой.Будьте внимательны.

Причина ?

6 часов назад, Мико сказал:

Причина ?

Потрава

36 минут назад, Romaha82 сказал:

Потрава

Пострадали только три семьи ? А остальные ?

16 минут назад, Мико сказал:

Пострадали только три семьи ? А остальные ?

Пострадали все семьи,боюсь у меня больше нет пасеки,три осыпались на 80%и продолжают осыпатся,остальные осыпались процентов на 40.Что будет дальше не представляю,на доньях пчелы мертвой много,пчелы не успевают вычистить улей.

10 минут назад, Romaha82 сказал:

Пострадали все семьи,боюсь у меня больше нет пасеки,три осыпались на 80%и продолжают осыпатся,остальные осыпались процентов на 40.Что будет дальше не представляю,на доньях пчелы мертвой много,пчелы не успевают вычистить улей.

Ужас

1 час назад, Romaha82 сказал:

Потрава

Так а кто потравил?

5 минут назад, Н. Петрович сказал:

Так а кто потравил?

Этого я не знаю, хочу сегодня собрать пчел и сдать на анализ.У нас в округе почти все поля МХП(наша ряба)Попробую проехаться по округе посмотреть где что обрабатывают.

• Like 1
21 хвилину тому, Romaha82 сказав:

Этого я не знаю, хочу сегодня собрать пчел и сдать на анализ.У нас в округе почти все поля МХП(наша ряба)Попробую проехаться по округе посмотреть где что обрабатывают.

Дивно якось. Адже зараз вже нічого не цвіте. А бджола не полетить у поле просто для інтересу. 

21 минуту назад, Romaha82 сказал:

По сроках лише соя,а може і гречка сушат десикантом