Перейти к содержанию

Трутні, або батьківські сімї на цьогорічних матках?


Mihail-ves

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора всім Форумчанам.

Є одне, невідоме мені, питання.

Чи можна формувати батьківські сім'ї на свіженьких (цьогорічних) матках? Яким чином заставити матку сіяти трутнів у великій кількості?

Сьогодні вийшли перші матки від моєї ШО, є сильне бажання сформувати на них батьківські сім'ї десь так на 25-30 червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2020 в 20:10, Mihail-ves сказал:

Доброго вечора всім Форумчанам.

Є одне, невідоме мені, питання.

Чи можна формувати батьківські сім'ї на свіженьких (цьогорічних) матках? Яким чином заставити матку сіяти трутнів у великій кількості?

Сьогодні вийшли перші матки від моєї ШО, є сильне бажання сформувати на них батьківські сім'ї десь так на 25-30 червня.

Заставити матку стати трутівкою :IMHO:, як це зробити штучним шляхом? -мабуть треба в сторону наркозу копати :al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, rudakov сказал:

Заставити матку стати трутівкою :IMHO:, як це зробити штучним шляхом? -мабуть треба в сторону наркозу копати :al:

Мабуть закрити ганеманкою льоток на 14 днів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Маркіян сказал:

Мабуть закрити ганеманкою льоток на 14 днів?

14 днів точно замало, був випадок забув нук в підвалі, майже 4 тижня простояв, матка після виставлення облетілася. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2020 в 20:10, Mihail-ves сказал:

Доброго вечора всім Форумчанам.

Є одне, невідоме мені, питання.

Чи можна формувати батьківські сім'ї на свіженьких (цьогорічних) матках? Яким чином заставити матку сіяти трутнів у великій кількості?

Сьогодні вийшли перші матки від моєї ШО, є сильне бажання сформувати на них батьківські сім'ї десь так на 25-30 червня.

Матку(плідну) в однорамковий ізолятор на трутньовий стільник,4-5 день і буде вам засів. По неплодкам,то наркоз своє діло зробить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ander сказав:

Матку(плідну) в однорамковий ізолятор на трутньовий стільник,4-5 день і буде вам засів. По неплодкам,то наркоз своє діло зробить.

Дякую.

Щось таке я собі і думав, але спочатку треба дати їй розсіятись на декількох бджолиних рамках.

Наркозом можна також, але тоді матка одноразова. Тому повторити таку комбінацію в майбутньому не вийде.

Залишається варіант Ізолятора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Mihail-ves сказал:

 

Залишається варіант Ізолятора.

У нас в магазині однорамкові є тільки дадан. А от рут то є і дво і трирамкові . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2020 в 20:10, Mihail-ves сказал:

Доброго вечора всім Форумчанам.

Є одне, невідоме мені, питання.

Чи можна формувати батьківські сім'ї на свіженьких (цьогорічних) матках? Яким чином заставити матку сіяти трутнів у великій кількості?

Сьогодні вийшли перші матки від моєї ШО, є сильне бажання сформувати на них батьківські сім'ї десь так на 25-30 червня.

Дайте маткам три наркози. Після цього будуть сіяти тільки трута.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2020 в 20:08, Mihail-ves сказал:

Наркозом можна також, але тоді матка одноразова. Тому повторити таку комбінацію в майбутньому не вийде.

Групу маток можна зберігати підсилюючи її розплідом :IMHO:, але чи варта така гра свічок ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
30.04.2020 в 20:08, Mihail-ves сказав:

Залишається варіант Ізолятора.

Як спрацював даний варіан ? чи охоче молоді матки сіяли трута? чи хотіли бджоли замінити таких маток потім ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...