Jump to content
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

12 часов назад, dacha сказал:

А при чем тут он? Редактора и тех чья это  газета спрашивать надо.

А человек делал своё дело и как видно-  неплохо

Если Вы меня пытаетесь переубедить в порядочности сотрудников непорядочных СМИ, то не тратьте слов. Могу допустить, что в 1986 году они не ведали, что творят. Но в 2020г кичиться наградами за ту "работу", которую их заставляли делать- моральное дно.:IMHO1:

• Like 4
  • Confused 1
19 часов назад, seim сказал:

А хоч щось із обіцяного перед виборами було виконано? Хоч кимось хоч раз? Кидок на кидку і люди все рівно продовжують їм вірити. От і Ви теж дивуєтесь а чому я не довіряю владі. Тому що нічого з обіцяного ніколи не було виконано. А тільки навпаки. Все в гіршу сторону для людей. І аналізучи цифри і провівши деякі паралелі напрошуються деякий висновок. По опитуванню приблизно 30% пасічників повірили в дотацію. І по результатам першого туру виборів теж 30% повірили у казку. У артиста-президента і президента Голобородько. Тобто третю частину населення можна дурити завжди. Вони довірливі. І зараз тільки від влади залежить розведуть вони з дотаціями чи ні. Від отримавших дотацію вже нічого не залежить. І що саме головне я побачив, що навіть думки ні в кого немає що їх можуть схопити за шкірку. Оце и дивує. Якби казали що усвідомлюєм що можуть і далі якусь пакость зробити як робили всі 30 років але все одно ризикнули то тут не дуже б дивувався. Але ж ні. Всі вважають що все закінчилось

Нарешті я зрозумів Вашу фобію! Розповім дуже повчальний анекдот на цю тему: тюрма, в камеру помістили 3х ЗК- хохол Петро, єврей Абрам, грузин Гогі. Принесли вечерю, Петроі Абрам їдять, а Гогі каже Петру: " забирай мою, їж". Так із сніданком, обідом на протязі 3х днів. Петро поправився- кров з молоком, Гогі змарнів, почорнів, одні очі горять. А Абрам хитро на вухо Петру " ти не здогадуєшся, як будеш розраховуватись з Гіві?" Петро наївно: " Та облиш, ми ж нормальні мужики!". Пройшло ще 3 дні, Петро їсть пайку Гіві- чуть не репне. Вночі Гіві будить Петра, очі горять: " Ти мені друг?" -"Так" - "Ну тоді потримай Абрама!":wave:

• Like 4
18 часов назад, Николай S сказал:

було б доцільніше в замін дотації зробити безкоштовно всі  аналізи для пасічників, толку було б більше

Не факт. seim скаже: "Щось тут не так, я в кущі ..."

• Like 1
  • Haha 6
50 минут назад, Віктор просто сказал:

Нарешті я зрозумів Вашу фобію! Розповім дуже повчальний анекдот на цю тему: тюрма, в камеру помістили 3х ЗК- хохол Петро, єврей Абрам, грузин Гогі. Принесли вечерю, Петроі Абрам їдять, а Гогі каже Петру: " забирай мою, їж". Так із сніданком, обідом на протязі 3х днів. Петро поправився- кров з молоком, Гогі змарнів, почорнів, одні очі горять. А Абрам хитро на вухо Петру " ти не здогадуєшся, як будеш розраховуватись з Гіві?" Петро наївно: " Та облиш, ми ж нормальні мужики!". Пройшло ще 3 дні, Петро їсть пайку Гіві- чуть не репне. Вночі Гіві будить Петра, очі горять: " Ти мені друг?" -"Так" - "Ну тоді потримай Абрама!":wave:

В контексті дотацій я постійно згадую інший анекдот 

Приходит Сара к раввину. 
— Ребе, я завтра замуж выхожу, посоветуйте, как лучше лечь в постель в первую ночь: в рубашке или без? Тут подбегает Рабинович. 
— Ребе, посоветуйте, куда лучше вложить деньги, в акции или ценные бумаги? Ребе отвечает: 
— Как ты, Сарочка, ни ляжешь, тебя все равно вые..т. К Вам, Рабинович, это тоже относится.

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
24.12.2020 в 19:14, gardener сказав:

шестирамочники в хід підуть.

вже наробив понад 500 півкорпусів 6 рамкових, ще денця і кришки. Ну, це на сімей сто (осінніх)... то хоч буде за що побороться... не в лоб то по лобі.

• Like 2
  • Haha 2
1 час назад, Любомир сказал:

вже наробив понад 500 півкорпусів 6 рамкових, ще денця і кришки. Ну, це на сімей сто (осінніх)... то хоч буде за що побороться... не в лоб то по лобі.

На дотацию надеяться не стоит. Надейтесь на мёд и продажу пакетов.

• Like 4
  • Thanks 2
25 минут назад, Гурович сказал:

На дотацию надеяться не стоит.

Но все равно, дотация - приятная финансовая помощь. 

• Like 1
  • Haha 2

Хмельницька обл хтось отримав?

• Like 2
Тільки що, Ысч сказав:

Но все равно, дотация - приятная финансовая помощь. 

Ой, як би вона нам боком не вилізла. Вже про потраву тут говорили. Думаю, що на нас ще кілька подібних кидків  чекає...:IMHO1:

• Like 1
  • Thanks 1
24.12.2020 в 23:26, seim сказав:

Зброї при ньому ніколи не бачив, а репортажі по бджільництву він частенько зі служби викладав в ютуб. 

То вже ж хтось писав, що він у ВОХРі служить. Так, я теж знаю, що є такі неподалік Рокитного. Тобто сторожує на складах. Видно підписав контракт , щоб збільшити заробіток перед пенсією.

А це не одне і теж , як сидіти десь в окопах на Донбасі. Та й форма тут до чого? Щоб думали, що він воює та  набрати собі лайків?....:IMHO:

• Like 1
1 час назад, Zinkevych19 сказал:

Хмельницька обл хтось отримав?

Думаю,що ні.

• Like 1
25.12.2020 в 15:47, Ысч сказав:

Дніпропетровська - Ощад та Приват по нулям.

Приват - пусто. Є хто з Черкаської обл. отримали дотації?

• Like 1
4 години тому, Бджоляка сказав:

Приват - пусто. Є хто з Черкаської обл. отримали дотації?

Є, тільки оформляв на ощад. Вам лист від ОТГ про внесення в список на дотації ще раніше приходив?

• Like 1
21 годину тому, asaltan сказав:

Інший приклад: "синоптичка".:umora:

Цей варіант, я навіть не захотів і згадувати. Виходить по новому - 'синоптикиня'. :rofl: А психологиня ? Своїми вухами на одному з каналів чув . Як вам таке ?

Але тема то дотаційна. Дивлюся, вже потроху пасічні товари (окрім меду й іншої продукції) почали потроху зростати в ціні... :dntknw:

• Like 1
17 годин тому, Любомир сказав:

Тезко, ви що, хочете в Ставищах приватний пасічний колгосп організувати? Дивіться, будьте обережним, а то й до наступного розкуркулення недалеко по вже пройденій схемі в тридцяті роки... :rofl::dntknw:

• Thanks 1
20 годин тому, Віктор просто сказав:

Нарешті я зрозумів Вашу фобію! Розповім дуже повчальний анекдот на цю тему: тюрма, в камеру помістили 3х ЗК- хохол Петро, єврей Абрам, грузин.

Що ж ви тут самі принижуєте українців? А жида євреєм звете ? :ah:

• Like 1
  • Thanks 1
1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Але тема то дотаційна. Дивлюся, вже потроху пасічні товари (окрім меду й іншої продукції) почали потроху зростати в ціні... :dntknw:

Молився за дотацію чи не більше за пасічників. Сам не претендував, не вірю в безкоштовний сир. А от, що до цін на обладнання пояснюю: з 1 го січня зростає на 1000 мінімалка, тарифи на ел енергію, ціни на метал - по курсу валют, проїзд в транспорті, ростуть ціни на бензин, комунальні тарифи. Так що світло в кінці тунелю більш схоже на фару тепловоза...

• Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Що ж ви тут самі принижуєте українців

Петро залишився недоторканим і ситим- здоровим, яке приниження? А притримати "жидка", який підсміювався? Але це тільки анекдот!:hi:

• Like 1
  • Haha 1
3 години тому, ДобровоЛ сказав:

А жида євреєм звете ?

В наших краях їх так звали весь весь мій свідомий вік. Не бачу підстав щось міняти.:IMHO:

А чрму на Вашому гербі зображена татарська шапка? Може це пояснює орієнтацію Ваших думок?:hmm:

• Haha 1
2 години тому, Віктор просто сказав:

Петро залишився недоторканим і ситим- здоровим, яке приниження? А притримати "жидка", який підсміювався?

Я став краще розуміти поліцаїв, які допомогали німцям ловити, катувати і розстрілювати євреїв.:(

• Like 1
  • Confused 1
В 23.12.2020 в 12:12, ДобровоЛ сказал:

Та не в тім справа, пане Ярославе. Мудрість приходить з досвідом. Я у свій час готував  із нуля й до завершення друку фотокалендарі великих розмірів для державних установ. І щоб їх надрукувати до Нового року, доводилось розраховуватися власним коштом, так як вже в грудні Казначейство традиційно нічого не перераховувало. Ну, а  новорічний календар доцільно мати перед Новим роком, щоб не згубити клієнта. Мені кошти повертало Казначейство, але вже після 20 чисел січня, коли інфляція з'їдала усі мої прибутки... Отак я й відійшов від творчості... :dntknw:

п. Леоніде, ви помилились. Дотації прийшли 24 грудня. Питання напевно було не в досвіді "Мудрості";)

• Thanks 1
  • Haha 1
19 часов назад, luka сказал:

Ой, як би вона нам боком не вилізла. Вже про потраву тут говорили. Думаю, що на нас ще кілька подібних кидків  чекає...:IMHO1:

Яким боком має вилізти?! Коли виділяють дотації у якійсь сфері, зазвичай ця сфера є занедбаною і немає перспектив, назагал. Щоб підтримати, ось і дають:IMHO:

• Like 2
  • Thanks 1
1 годину тому, asaltan сказав:

В наших краях їх так звали весь весь мій свідомий вік. Не бачу підстав щось міняти.:IMHO:

А чрму на Вашому гербі зображена татарська шапка? Може це пояснює орієнтацію Ваших думок?:hmm:

То шапка Мономаха. Елементи взяті з герба Княжич, де колись була княжа пасіка.:az:

• Like 1
Тільки що, Yaroslav сказав:

Яким боком має вилізти?! Коли виділяють дотації у якійсь сфері, зазвичай ця сфера є занедбаною і немає перспектив, назагал. Щоб підтримати, ось і дають:IMHO:

Та ,мабуть, пане Ярославе , йшлося тут про подорожчання на пасічні товари...:IMHO:

Только что, ДобровоЛ сказал:

Та ,мабуть, пане Ярославе , йшлося тут про подорожчання на пасічні товари...:IMHO:

Думаю, що ні. Люди люблять себе накручувати:IMHO:

• Like 1