Jump to content
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

18 часов назад, Бджолопотам сказал:

Дзенькне.... Навіть не сумніваюсь..... І думаю навіть до нового року...

Обіцяють до кінця листопада

16 хвилин тому, Женя Циба сказав:

,майже все сільське господарство прос...ли,а бджільництво треба підтримати. 

Про...ли, в основному, тваринництво. Рослинництво процвітає. :IMHO: Але логіки дотацій галузей, які й так непогано себе почувають - не розумію. Але дали, то й добре. А ще краще, що дали всім бажаючим, а не під якісь критерії, типу - "племінні" пасіки і т.д. 

• Like 7
50 минут назад, Женя Циба сказал:

Ось і я думаю,який прікол з цих дотацій державі :dntknw:,майже все сільське господарство прос...ли,а бджільництво треба підтримати. 

Бджільництво яке годує дешевим медом інші країни підтримувати за рахунок податків громадян України і підтримувати ту галузь яка розвивається без дотацій це абсурдне рішення. Тому без підводних каменів бути просто не може. А де ці камені поки не видно.

• Like 4
  • Thanks 1
37 минут назад, Sanich сказал:

дали

поки що начебто нікому не дали :IMHO:

Только что, seim сказал:

Бджільництво яке годує дешевим медом інші країни підтримувати за рахунок податків громадян України і підтримувати ту галузь яка розвивається без дотацій це абсурдне рішення. Тому без підводних каменів бути просто не може. А де ці камені поки не видно.

будут з часом, зараз треба дані від цього відштовхуватися  

56 минут назад, Sanich сказал:

Але дали, то й добре. А ще краще, що дали всім бажаючим, а не під якісь критерії, типу - "племінні" пасіки і т.д. 

Я мабуть морально не готовий повірити в те,що в цій країні можна чекати підтримку від держави,просто так.

• Like 2
  • Thanks 1
1 час назад, Sanich сказал:

Але дали, то й добре. А ще краще, що дали всім бажаючим

Щось я не чув не вiд кого ,що грощi вже в кишенi 

1 час назад, artemishe сказал:

Обiцяв що газ подешевшае  , а вiн здорожчав 

• Like 5
2 минуты назад, Мико сказал:

До отопительного сезона было дёшево. Этот дешёвый газ закачивался в хранилища на зиму. Когда пришла пора топить - цену увеличили и народ опять обули на бабки. 

25 минут назад, Мико сказал:

Щось я не чув не вiд кого ,що грощi вже в кишенi 

Та ладно, не завидуйте...

:ah:

23 минуты назад, Гурович сказал:

До отопительного сезона было дёшево. Этот дешёвый газ закачивался в хранилища на зиму.

Ну мне тоже маленько перепало 

Цена 01.06.2020 - 30.06.2020 2.783996 грн
Цена 01.05.2020 - 31.05.2020

2.948128 грн

Цена 01.08.2020 - 31.08.2020 4.499988 грн
Цена 01.07.2020 - 31.07.2020

2.974954 грн

Вот только плохо что мало расходовал 

сентябрь 2020 3.35 м3      
август 2020 6.41 м3      
июль 2020 1.24 м3      
июнь 2020 6.00 м3

• Like 1
6 минут назад, ромео сказал:

Могу себе представить что будет ,когда начнут дзенькать монетки

на карточки подавших прошение ,

может заранее пару ведёрок валерьянки прикупить 

• Like 1
  • Haha 5
1 час назад, seim сказал:

Тому без підводних каменів бути просто не може. А де ці камені поки не видно.

Да с камнем все там понятно. Украсть из бюджета по больше денег.

50 минут назад, ромео сказал:

Я згоден з міко, завідувать ще зарано

Цікаво наступне: чи маю є показати ті дотації як прибуток (у разі якщо отримаю)  і відповідно сплатити податки з суми дотацій?

• Like 1
59 минут назад, Мико сказал:

Вот только плохо что мало расходовал 

сентябрь 2020 3.35 м3      
август 2020 6.41 м3      
июль 2020 1.24 м3      
июнь 2020 6.00 м3

Потому и дёшево, что малый расход. Сейчас расход будет побольше - соответственно и цена повыше, а то из каких Коболев себе зарплаты и премии по пару млн платить будет? 

59 минут назад, Мико сказал:

может заранее пару ведёрок валерьянки прикупить 

А это кому совет - тем кто подал или тем, кто не подал?

В 12.11.2020 в 16:57, Н. Петрович сказал:

Да с камнем все там понятно. Украсть из бюджета по больше денег.

Когда хотят просто украсть, то делают это тихо. А тут трубили на всю страну чтобы приходили за деньгами. И даже когда заявленным дотаций не хватило то сказали не переживайте ребята, страна у нас богатая сейчас без проблем кинем еще 150 млн. Отрасль то жизненно важная для страны. Будем помогать даже если не просят. 

• Like 1
4 часа назад, seim сказал:

Тому без підводних каменів бути просто не може. А де ці камені поки не видно.

Та деякі вже видніються:

1.Експортери (медовий бізнес) не можуть показати походження товару, особливо різке зростання в рази за кілька років.

2.Проглядається реекспорт китайського меду через Україну, тобто знову потрібно підтвердження наявності виробників.

3.Штучні організації пасічників (спілка, братство і т.п.) настільки малочисельні, що довелось рахувати іншими методами.

4. Країна отримує досить великі гранди з Європи. Зазвичай половина повертається назад, а за другу половину якось звітують, потрібно списати на кількість, а кількості нема?!

5. Вже знаю кілька кооперативів, які отримали значні (дурні) суми з-за моря. Частина цих коштів осідає в банках, дозвільній системі (в кабінетах). Треба освоювати ці кошти, тобто знову щось показувати!

6.Змінилась влада, намагаються щось робити.

7. Вибори.

• Like 1
11 часов назад, seim сказал:

Когда хотят просто украсть, то делают это тихо. А тут трубили на всю страну чтобы приходили за деньгами. И даже когда заявленным дотаций не хватило то сказали не переживайте ребята, страна у нас богатая сейчас без проблем кинем еще 150 млн. Отрасль то жизненно важная для страны. Будем помогать даже если не просят. 

Порахуйте скільки  мед дає країні валюти,без якої і держава не держава.

14 часов назад, Гурович сказал:

А это кому совет - тем кто подал или тем, кто не подал?

Пока фифти -фифти 

а дальше видно будет 

• Like 1
12.11.2020 в 17:04, artemishe сказав:

Цікаво наступне: чи маю є показати ті дотації як прибуток (у разі якщо отримаю)  і відповідно сплатити податки з суми дотацій?

Так, показати в декларації цю суму буде необхіно. Оподаткуванню вона не підлягає.

В 12.11.2020 в 14:34, artemishe сказал:

Хто обіцяє? Сарафанне радіо? А як закінчиться листопад почнуть обіцяти до кінця року?

Поки що все глухо, ніхто нічого не отримав. Принаймні із тих пасічників що я знаю особисто.

• Like 1

В начале XX века, во время колониального правления в Индии, англичане обнаружили, что в стране развелось слишком много кобр. Чтобы избавиться от ядовитых змей, генерал-губернатор Чарльз Гардинг объявил о награде за каждую сданную голову змеи. Поначалу это произвело быстрый эффект и количество змей резко сократилось. Однако когда отлавливать кобр стало слишком сложно, индийцы начали сами разводить этих змей, чтобы продолжать получать вознаграждение. Когда это выяснилось, премия за убитую кобру была отменена, и разведчики сразу выпустили всех змей на волю. В результате оказалось, что количество ядовитых кобр не только не уменьшилось, но и значительно возросло. С тех пор в экономике и политике возникло выражение «эффект кобры», применяемое для описания ситуации, при которой принятое решение не только не разрешает проблему, но и приводит к прямо противоположному результату.

Нічого не нагадує... 

• Like 5
  • Haha 1
3 часа назад, Ысч сказал:

Хто обіцяє? Сарафанне радіо? А як закінчиться листопад почнуть обіцяти до кінця року?

Поки що все глухо, ніхто нічого не отримав. Принаймні із тих пасічників що я знаю особисто.

Я оформлений на дотацію і якщо кошти прийдуть напишу тут.

• Like 2
35 минут назад, yurasaver сказал:

В начале XX века, во время колониального правления в Индии, англичане обнаружили, что в стране развелось слишком много кобр. Чтобы избавиться от ядовитых змей, генерал-губернатор Чарльз Гардинг объявил о награде за каждую сданную голову змеи. Поначалу это произвело быстрый эффект и количество змей резко сократилось. Однако когда отлавливать кобр стало слишком сложно, индийцы начали сами разводить этих змей, чтобы продолжать получать вознаграждение. Когда это выяснилось, премия за убитую кобру была отменена, и разведчики сразу выпустили всех змей на волю. В результате оказалось, что количество ядовитых кобр не только не уменьшилось, но и значительно возросло. С тех пор в экономике и политике возникло выражение «эффект кобры», применяемое для описания ситуации, при которой принятое решение не только не разрешает проблему, но и приводит к прямо противоположному результату.

Нічого не нагадує... 

Але перед цим хтось на цьому зарабив.

• Like 2
4 часа назад, Ысч сказал:

Хто обіцяє?

Профільний зам мінекономіки

35 минут назад, Wladimir_K сказал:

Але перед цим хтось на цьому зарабив.

Без додаткових умов на отримання дотації максимум ще в наступному році буде..