Перейти к содержанию

Дотація пасічникам 2020


К. А. Е.

Рекомендуемые сообщения

12 хвилин тому, Мико сказав:

Ще в цей рiк не отримали  , а ви вже  пишите про наступний 

Ну наступний це занадто оптимістично...До наступних виборів більш реалістично.

У нас за п'ять задекларованих вуликів беруть мінімальну плату на базарі. Чим більше декларуєш, тим більше платиш. Про яку дотацію може йти мова, якщо навіть ці платежі не збираються відміняти?!!! Тільки кожного року додається плата за ветеринарні послуги.

Брешуть, ой брешуть!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Мико сказал:

Ще в цей рiк не отримали  , а ви вже  пишите про наступний 

Краще б не отримали . а то думаю аналіз буде весною для пасік під питанням 

Я шокі коли все село ломонется у ветлікарню 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Женя Циба сказав:

Я навіть не збирав документи

І я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

всё правильно. Ваши пчёлы подсолнух опыляют через границу. туда и документы на дотацию подавайте :umora:

Мед теж туди в основному іде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Женя Циба сказал:

Я навіть не збирав документи ;),і не я один .

Я особисто знаю трьох у яких пасіки далеко за сотню і теж документи не подавали. Ще у двох пасіки по 50 сімей (+-), теж не здавали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Женя Циба сказал:

Та мабуть полінувався.

Аналогічно, (тягнув гуму). При тому що пасіка була зареєстрована в держпродспоживслужбі ще минулого року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Серж 82 сказал:

Я особисто знаю трьох у яких пасіки далеко за сотню і теж документи не подавали. Ще у двох пасіки по 50 сімей (+-), теж не здавали.

Також є такі знайомі.Сімей 350-400 .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Женя Циба сказал:

Я навіть не збирав документи ;),і не я один .

 

8 часов назад, Женя Циба сказал:

Та мабуть полінувався.

 

7 часов назад, gardener сказал:

І я.

 

3 часа назад, Серж 82 сказал:

Я особисто знаю трьох у яких пасіки далеко за сотню і теж документи не подавали. Ще у двох пасіки по 50 сімей (+-), теж не здавали.

Там нечего собирать. вопрос только в вет паспорте и указанном в нём количестве. многие просто не проходят ветеринарку или там указано минимальное кол-во семей.  а вот тех у кого большая пасека и вет паспорт оформлен на всё количество таких я не пойму .. такие есть ??  кроме Мико. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

а вот тех у кого  вет паспорт оформлен на всё количество таких я не пойму .. такие есть ??  кроме Мико. 

Видать таких ленивых как Мико , нет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Видать таких ленивых как Мико , нет 

Да нет.  видать Мико поклацал калькулятором . прикинул последствия. и махнул рукой на эти 12 000. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Да нет.  видать Мико поклацал калькулятором . прикинул последствия. и махнул рукой на эти 12 000. :IMHO:

Сейчас передавал показания газового счётчика и увидел цену на газ 

Цена 01.11.2020 - 30.11.2020 8.8445499 грн

Дотация бы не помешала 

Но поезд отвалил 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЯК вам такий "вброс"?

Пасічники почали отримувати дотацію

Дата: 29.10.2020 16:27
 
 
 

9bf2f60fe779bb49102da6bc598245c2.jpg

На виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою КМУ від 07.02.2018 № 107, сільською радою було поінформовано жителів громади щодо надання безповоротної дотації пасічникам у розмірі 200 гривень на одну бджолосім’ю. Утім, для отримання дотації в господарстві має бути не менше 10 бджолосімей.

У Байковецькій громаді державною допомогою вирішили скористатися 5 фізичних та одна юридична особи. Саме стільки заяв поступило у сільську раду.

Станом на 28 жовтня 2020 р. пасічники почали отримувати кошти на свої банківські картки.

https://bsr1653.gov.ua/news/1603981691/

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Мико сказал:

Дотация бы не помешала 

Романович. знаю что Вы противник малоформатников. но коль начали подумывать про дотацию то начинайте с малоформатников. так что клепайте из ППС трёхрамочники !!!    а там благодаря 145-й рамке проблем с заселением большого количества не будет. так что добьём количество семей до 5 миллионов и получим миллиард гр. дотации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Романович. знаю что Вы противник малоформатников. но коль начали подумывать про дотацию то начинайте с малоформатников. так что клепайте из ППС трёхрамочники !!!    а там благодаря 145-й рамке проблем с заселением большого количества не будет. так что добьём количество семей до 5 миллионов и получим миллиард гр. дотации.

Я тільки що на писав про 4 000 000 , уже за минуту виросло до 5 :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Я тільки що на писав про 4 000 000 , уже за минуту виросло до 5 :umora:

всё правильно но  Вы не учли владельцев 145-й рамки.  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

всё правильно но  Вы не учли владельцев 145-й рамки.  :umora:

Пішов вибирать у 8р у бокових стінках ,під рамку і під перогородку , сразу буде два в одном  :umora:

Ні ми скоро добалакаємось що ветеренари будуть чіплять номерки на маток , як на коров :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Пішов вибирать у 8р у бокових стінках ,під рамку і під перогородку , сразу буде два в одном  :umora:

Ні ми скоро добалакаємось що ветеренари будуть чіплять номерки на маток , як на коров :umora:

Всё же более внушительно когда улья раздельны. а то попадётся умный ветеринар и начнёт перегородки проверять что бы до дна доходили и 2 матки сидели. 

на счёт номерков так пусть цепляют если номерков у них хватит. уверен что 99% ветеринаров трутня от матки не отличат. вот тогда и :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Романович. знаю что Вы противник малоформатников. но коль начали подумывать про дотацию то начинайте с малоформатников. так что клепайте из ППС трёхрамочники !!!    а там благодаря 145-й рамке проблем с заселением большого количества не будет. так что добьём количество семей до 5 миллионов и получим миллиард гр. дотации.

У меня голова пока на плечах и паспорт под рукой 

Так что единственное что могу купить ,так это лодку надувную 

Мне с 30 ; 40 + тягаться поздно ,иначе бросят помощницы 

Перетруждаться никак нельзя 

Так что в клуб 300 + вступать не планирую 

Ни одного корпуса ,ни одной крыши сверх того что имею не планирую :veselo::ole_ole::ole_ole::ole_ole:

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

и получим миллиард гр. дотации.

Получить бы для начала по 200 

В чём я сильно сомневаюсь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.10.2020 в 18:52, Сергей Тюркин сказав:

 

 

 

Там нечего собирать. вопрос только в вет паспорте и указанном в нём количестве. многие просто не проходят ветеринарку или там указано минимальное кол-во семей.  а вот тех у кого большая пасека и вет паспорт оформлен на всё количество таких я не пойму .. такие есть ??  кроме Мико. 

Думаю таких чималенько набереться, :ah: і питання не в ліностях а в мудрості Мико, те що виділили розділять між всіма і вийде в акурат плата за аналізи...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чекаю на дотацію і вірю ,що вона буде 99,9.%.Шарю по бджоломагазинах в інтернеті і вишукую товар для майбутньої покупок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, wwlo сказал:

чекаю на дотацію і вірю ,що вона буде 99,9.%.Шарю по бджоломагазинах в інтернеті і вишукую товар для майбутньої покупок

Мед потрібно закуплять. пока дешевий по 40грн , на 200 грн 5кг :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, AVA сказав:

Мед потрібно закуплять. пока дешевий по 40грн , на 200 грн 5кг :umora:

хай купляють спекулянти -експортери,в мене свого ще кг 300 є по 80 грн за кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, wwlo сказав:

Шарю по бджоломагазинах в інтернеті і вишукую товар для майбутньої покупок

заказуйте вже. поки пришлють - якраз дотація підоспіє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, gardener сказав:

заказуйте вже. поки пришлють - якраз дотація підоспіє

ви праві,буду заказувати раніше,бо інтернет магазини коли почують,що пасічники одержали 240 млн дотації,то зразу піднімуть ціни

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, wwlo сказал:

чекаю на дотацію і вірю ,що вона буде 99,9.%.Шарю по бджоломагазинах в інтернеті і вишукую товар для майбутньої покупок

Як Вам така інформація?

За бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у 2020 році передбачено 1 млрд грн. Ці кошти вичерпано. Окрім напрямку на придбання техніки ще передбачено такі:

  • Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств. Передбачено – 380 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Фінансова підтримка на поворотній основі (безвідсоткові кредити) через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Передбачено – 67 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Державна підтримка через доплати на користь застрахованих осіб – членів/голів СФГ. Передбачено – 20 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки с/г продукції. Передбачено – 1 млрд грн. Освоєно – 0 грн.
  • Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства. Передбачено – 400 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Передбачено – 1,2 млрд грн. Освоєно – 762 млн грн.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...