Перейти к содержанию

Дотація пасічникам 2020


К. А. Е.

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, АТВ сказал:

Нет. Сам видел разьяснения службы

какой службы ???  ветеринарной ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне сказали: создадим комиссию и будем считать, дай № теп. позвоним о сроках. Жду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Володя. когда документ разрабатывался  там сначала было написано наявни бджолосимьи на 1 августа..   но потом поняли что количество от первого августа и до подачи заявления может измениться и исправили на день подачи заявления..   но местные власти видать решили урвать с пчеловодов через ветеринарию и читают документ так как им удобно ...  

Сергій, я сильно здивуюсь, якщо дотації виплатять більше ніж 150 грн. на сім'ю, моя цифра очікувань навіть менша 100 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Гурович сказал:

Мне сказали: создадим комиссию и будем считать, дай № теп. позвоним о сроках. Жду.

Раньше так и было, а теперь им пришло разяснение как действовать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mixaskm сказал:
6 минут назад, Гурович сказал:

Мне сказали: создадим комиссию и будем считать, дай № теп. позвоним о сроках. Жду.

Раньше так и было, а теперь им пришло разяснение как действовать

Сегодня у нас сказали слово в слово, как Гуровичу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сергій, я сильно здивуюсь, якщо дотації виплатять більше ніж 150 грн. на сім'ю, моя цифра очікувань навіть менша 100 грн.

20грн як іі обіщали скажуть у 200грн лишній нуль случайно оказався:umora:, типу оговорка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Гурович сказал:

Мне сказали: создадим комиссию и будем считать, дай № теп. позвоним о сроках. Жду.

А що будуть рахувати не казали , що таке сімья 3р чи 20р , чи просто корпуси розтавлені по городі з рамками на осушку:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, AVA сказал:

А що будуть рахувати не казали , що таке сімья 3р чи 20р , чи просто корпуси розтавлені по городі

До  таких уточнень діло ще не дійшло, але ветлікарем було сказано - я у вулики лазити:Jumpy: не буду і ніхто не заставить мене це зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Гурович сказал:

До  таких уточнень діло ще не дійшло, але ветлікарем було сказано - я у вулики лазити:Jumpy: не буду і ніхто не заставить мене це зробити.

Ну тоді як позвонять , можна виносить корпуса з рамками на осушку і побільше , щоб від калітки пасіку було видно :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, AVA сказал:

Ну тоді як позвонять , можна виносить корпуса з рамками на осушку і побільше , щоб від калітки пасіку було видно :umora:

Будут шнырять по всем пустым ульям и 300 можно нарисовать с 10 ))))))))))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

Довідку зможуть видати с-р. чи м-р. по кількості бджолосімей тільки тоді як дільничий вет.лікар складе акт в якому буде зазначено кількість сімей, акт має бути підписаний комісією, в склад якої входить: вет.лікар, представник сіль.ради, і ще хтось з представництв третій... Представники с-р. чи м.р. не мають повноважень самостійно проводити огляд пасіки, такі повноваження має тільки дільничий вет.лікар.

Для этого и создают комиссию. Комиссия уполномочена выдать справку, которая прикладывается к вашим документам 

в переліку документів довідка за № 5

довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

остання звітна дата - 30 вересня і ніякі 20.05 чи 10.06 не проходять.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сергей Тюркин сказав:

так что я свою линию буду гнуть до конца...      если бы  было написано что за количество семей указанное в вет паспорте не зависимо от того какое количество на самом деле на день подачи документов тогда конечно всё через вет паспорт.   а так я пишу сколько у меня по факту на день подачи заявления. пусть в любое время приезжают и считают..  ну в общем в понедельник посмотрим что они мне расскажут. ну или я им  ...

У постанові розпливчато написано - "кількість бджолосімей на останню звітну дату". Це можна трактувати хто як хоче. Я їм кажу, давайте я вам зараз подам звіт:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, ЮМос сказав:

По п.6 ви не помиляєтесь?

Якщо пасічник не підприємець, то не потрібно. Я їм також намагався це довести, але простіше було замовити довідку у податковій, якщо пасічник не юридична особа і не підприємець, то все одно там буде все чисто.

Можна послатись на Господарський кодекс України:

Цитата

 

2. Суб'єктами господарювання є:

1) господарські організації - юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього Кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку;

2) громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, АТВ сказал:

Вопрос к тем у кого колличество не соответсвует факктическому-что будем делать господа?

Нам в сельском совете выдали памятки ,если не хотят считать то,  что мешает сделать 1 Крок.  Зарегистрировать пасеку они обязаны. Бланк паспорта стоит + - 50 гр, а за улья все равно платить.

 

IMG_20200904_205238.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

У постанові розпливчато написано - "кількість бджолосімей на останню звітну дату". Це можна трактувати хто як хоче. Я їм кажу, давайте я вам зараз подам звіт:crazy:

Нічого там не розпливається,  все чітко визначено по датах

1. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки

2. Органам самоврядування подати відомість до 10 жовтня в облдержадміністрацію

3. Структурним підрозділам облдержадміністрацій протягом 10 робочих днів подати до мінекономіки зведену відомість про нарахування сум дотацій.

4. Мінекономіки протягом 10робочих днів затвердити розподіл бюджетних коштів.

5. З 1.11 можете отримувати бюджетні кошти, якщо вам нарахована дотація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Нам в сельском совете выдали памятки ,если не хотят считать то,  что мешает сделать 1 Крок.  Зарегистрировать пасеку они обязаны. Бланк паспорта стоит + - 50 гр, а за улья все равно платить.

 

IMG_20200904_205238.jpg

Но. Одно но. При первичной регистрации пасеки исследованию подлежат все 100% семей а это порядка 50грн на каждую. Даже если их 100 то и сумма выходит веселая. И еще не факт что деньги таки выделят.

При повторной проверки исследоваю подлежат 10% семей. Вот вам и разница

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Гурович сказав:

Нічого там не розпливається,  все чітко визначено по датах

Таки нечітко - який звіт, хто кому. Саме відносно цього пункту і товчемо воду весь вечір.

А що стосується дат, то щось мене мучают смутниє сомнєнія, що після виборів ми вже будемо такі їм цікаві.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

Мне вет врач сказал я дам справку на последнюю дату твоей проверки та что была весной и то будет твоя дотация , еще с ухмылкой нужно было весной за все платить .

Це не ветврач, а чінуша...

От мені пощастило:

3 часа назад, АТВ сказал:

Значит у вас ветврач со стальными яйцами.

В мене дільничний ветлікар жіночка... Йде назустріч в будьякій ситуації... Робить все, щоб хоч трохи допомогти простим людям. Каже, що держава і так селян гнобить, то на тисячу-дві не збідніє...

3 часа назад, АТВ сказал:

А так головняк для врача. Типа бюджетные деньги и могут проверить

Я Вас прошу... Перевіряти? ХТО? ЯК?

Уявіть чи буде якась ревізійна комісія їздити по дворах задрипаних сіл по розбитих дорогах, щоб звірити наявність вуликів у Васі Пупкіна, відповідно до поставлених у паперах?

Для таких перевірок головне, щоб все сходилось у паперах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, nibond сказав:

У постанові розпливчато написано - "кількість бджолосімей на останню звітну дату". Це можна трактувати хто як хоче. Я їм кажу, давайте я вам зараз подам звіт:crazy:

Ніяк не можу загрузити наказ.Коротко напишу:" остання звітна дата це 10 квітня поточног року.У разі необхідності актуалізації або уточнення даних щодо кількості бджолосімей у фізичних осіб за ініціативи пасічника можливе проведення обстеження пасіки за участі пасічника, органу міс.самоврядування, та представника територіального органу Держпродспоживслужби. За результатами обстеження пасіки органи місц.самоврядування видають довідку про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей відповідно до вет паспорту пасіки та акту обстеження.(Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018№107.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, АТВ сказал:

Но. Одно но. При первичной регистрации пасеки исследованию подлежат все 100% семей а это порядка 50грн на каждую. Даже если их 100 то и сумма выходит веселая. И еще не факт что деньги таки выделят.

При повторной проверки исследоваю подлежат 10% семей. Вот вам и разница

Имею три паспорта , никто никогда исследования не проводил. Платил всегда за бланк и 10гр за бс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сергей 2014 сказал:

Имею три паспорта , никто никогда исследования не проводил. Платил всегда за бланк и 10гр за бс.

Мені сьогодні сказали 50грн - одна проба. Береться з 10 сімей. Тобто виходить 5грн б\с

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, андрон сказал:

Ніяк не можу загрузити наказ.Коротко напишу:" остання звітна дата це 10 квітня поточног року.У разі необхідності актуалізації або уточнення даних щодо кількості бджолосімей у фізичних осіб за ініціативи пасічника можливе проведення обстеження пасіки за участі пасічника, органу міс.самоврядування, та представника територіального органу Держпродспоживслужби. За результатами обстеження пасіки органи місц.самоврядування видають довідку про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей відповідно до вет паспорту пасіки та акту обстеження.(Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018№107.

А постановою за № 395 затверджені зміни до постанови кабміну від 07.02.2018 №107. 

Згіно цієї постанови остання звітна дата і є 30 вересня 2020 року.

Тому зараз і затверджуються комісії для перерахування бджолосімей станом на 30 вересня 2020 року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Мені сьогодні сказали 50грн - одна проба. Береться з 10 сімей. Тобто виходить 5грн б\с

Не правильно

У Вас 100 сімей, перевіряються повторно 10% від кількості.

50х10=500грн

але якщо у Вас 10 сімей то

50х1=50грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Гурович сказал:

Не правильно

А чого не правильно?:hmm:

9 минут назад, Гурович сказал:

100 сімей

=500грн

500:100=5 грн

10 минут назад, Гурович сказал:

якщо у Вас 10 сімей то

50грн

50:10=5 грн

18 минут назад, ромео сказал:

Тобто виходить 5грн б\с

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...