Jump to content
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

В 21.08.2020 в 22:38, Ысч сказал:

Тогда я буду вторым.

Поразмышлял и подал документы на дотацию.

Розкажіть детально алгоритм і витрати по процедурі :please:

1 хвилину тому, ромео сказав:

Розкажіть детально алгоритм і витрати по процедурі :please:

Якщо є ветпаспорт з весняними відмітками, то все останнє безкоштовно.

Ага, якщо є картка Приватбанку, то довідку про рахунок в банку беріть онлайн через Приват24 , бо безпосередньо у відділені потрібно буде заплатити близько сотні гривень.

• Like 4
2 минуты назад, nibond сказал:

Якщо є ветпаспорт з весняними відмітками,

паспорт є, відміток нема...

5 минут назад, nibond сказал:

то все останнє

огласите весь список (С)

14 минут назад, Гурович сказал:

Если нет у них желания выполнять распоряжение кабмина - подумайте над тем, нужен ли вам председатель, которого ваше село избрало. Соберите пасечников, сходите к предсельсовета в гости, поговорите по душам и всё наладится.

Наш голова також пасічник... І він ні в зуб ногою не знає які документи збирати-надавати і що з ними робити...

Їм просто сказали брати в пасічників документи... А які і куди далі дійсно ніхто не знає...

поїдьте в столицю отг та й здайте документи в агровідділ. Я так і зробив, бо наш старостинський голова (з маленької букви) також став морозитись, що нічого не знає про збір документів від пасічників.

1 годину тому, ромео сказав:

паспорт є, відміток нема...

огласите весь список (С)

Нові напрями підтримки галузі бджільництва та покрокові дії для її отримання (2).pdf

143317687_.thumb.JPG.7126bdff0927385188312a5c813ba3f1.JPG

Спеціально пронумерував.

Для пасічників (фізичних осіб) необхідні документи вказані в пунктах: 1, 2, 4, 5, 6, 8

1, 2 - в в Держпродспоживслужбі (по народному у ветеринарній службі). На сьогодні  планове обстеження проводиться тільки для 10% бджолосімей, в тому числі і клінічний огляд. Якщо це перше обстеження при реєстрації пасіки, то клінічний огляд 100% бджолосімей. З весни в них був фонд безкоштовних лабораторних досліджень, на сьогодні він вже мабуть вичерпаний. Я не знаю, чи потрібні відмітки в паспорті за цей рік, в мене вони були, їх цікавить кількість бджолосімей.

4 - у банку. Для фізосіб видається довідка коли є картка (картка це і є рахунок для фізособи). Якщо картка Привату, то в Приват24 вона обійдеться безкоштовно.

6 - замовити у податковій інспекції. Строк виконання до 10 днів, замовляти вже перед подачею документів до  місцевої Ради, бо в неї обмежений термін дійсності.

8 - видає місцева Рада. У нас кількість бджолосімей вказали відповідно ветеринарного паспорта. Що таке "остання звітна дата" вони поняття не мають, кажуть - оце те що в паспорті. А в паспортах ви ж знаєте що - по 5-10 бджолосімей, тому побігли всі до ветслужби доплачувати за реальні бджолосім'ї.

• Like 2
  • Thanks 1
18 хвилин тому, nibond сказав:

Спеціально пронумерував.

Для пасічників (фізичних осіб) необхідні документи вказані в пунктах: 1, 2, 4, 5, 6, 8

1, 2 - в в Держпродспоживслужбі (по народному у ветеринарній службі). На сьогодні  планове обстеження проводиться тільки для 10% бджолосімей, в тому числі і клінічний огляд. Якщо це перше обстеження при реєстрації пасіки, то клінічний огляд 100% бджолосімей. З весни в них був фонд безкоштовних лабораторних досліджень, на сьогодні він вже мабуть вичерпаний. Я не знаю, чи потрібні відмітки в паспорті за цей рік, в мене вони були, їх цікавить кількість бджолосімей.

4 - у банку. Для фізосіб видається довідка коли є картка (картка це і є рахунок для фізособи). Якщо картка Привату, то в Приват24 вона обійдеться безкоштовно.

6 - замовити у податковій інспекції. Строк виконання до 10 днів, замовляти вже перед подачею документів до  місцевої Ради, бо в неї обмежений термін дійсності.

8 - видає місцева Рада. У нас кількість бджолосімей вказали відповідно ветеринарного паспорта. Що таке "остання звітна дата" вони поняття не мають, кажуть - оце те що в паспорті. А в паспортах ви ж знаєте що - по 5-10 бджолосімей, тому побігли всі до ветслужби доплачувати за реальні бджолосім'ї.

Процедура така, що для малих пасік немає сенсу рипатись. Хоча, можливо, в тому є якийсь сенс. 

• Thanks 1
8 годин тому, nibond сказав:

Спеціально пронумерував.

По п.6 ви не помиляєтесь?

• Like 1
12 часов назад, nibond сказал:

Ага, якщо є картка Приватбанку, то довідку про рахунок в банку беріть онлайн через Приват24 , бо безпосередньо у відділені потрібно буде заплатити близько сотні гривень.

Для пенсионеров, кто получает пенсию в ПБ, одна справка в месяц - бесплатно.

9 часов назад, Sanich сказал:

Процедура така, що для малих пасік немає сенсу рипатись. Хоча, можливо, в тому є якийсь сенс. 

На 200 грн компенсации можно полностью обслужить семью - пролечить, сделать анализы по подмору, закормить в зиму. А Вы говорите - нет смысла.

• Like 1
Тільки що, Гурович сказав:

На 200 грн компенсации можно полностью обслужить семью - пролечить, сделать анализы по подмору, закормить в зиму. А Вы говорите - нет смысла.

А набігатися тиждень не рахується? 

12 часов назад, ромео сказал:

Наш голова також пасічник... І він ні в зуб ногою не знає які документи збирати-надавати і що з ними робити...

Їм просто сказали брати в пасічників документи... А які і куди далі дійсно ніхто не знає...

Йдіть  в держпродспоживслужбу, реєструйте потужності(безоплатно), і все будете знати.

• Like 1
1 минуту назад, Sanich сказал:

За тиждень не зробите. Реєстрація потужностей - 5 робочих днів. Протягом цих 5ти - 7ми  днів можете взяти довідку в банку. Якщо нема ветпаспорта - до ветслужби і оплата за їхніми тарифами за всі сім*ї. У нас 37 грн за одиницю, ваших розцінок не знаю. А вже потім до сільради, у нас цим займається земельний відділ, на кого повісили ваші можновладці - узнавайте.

• Like 1
6 хвилин тому, Sanich сказав:

Зареєстрував потужності  ще навесні, пів години роботи.Решта документів 15хв роботи, документи приняли за 5 хв .Рахуйте,  це все без бюрократичної тяганини.

1 минуту назад, андрон сказал:

Зареєстрував потужності  ще навесні, пів години роботи.Решта документів 15хв роботи, документи приняли за 5 хв .Рахуйте,  це все без бюрократичної тяганини.

Значит у Вас на рабочих местах сидят адекватные чиновники, выполняющие свою работу со знанием дела. Судя по постам выше - не везде оно так.

4 хвилини тому, Гурович сказав:

За тиждень не зробите. Реєстрація потужностей - 5 робочих днів. Протягом цих 5ти - 7ми  днів можете взяти довідку в банку. Якщо нема ветпаспорта - до ветслужби і оплата за їхніми тарифами за всі сім*ї. У нас 37 грн за одиницю, ваших розцінок не знаю. А вже потім до сільради, у нас цим займається земельний відділ, на кого повісили ваші можновладці - узнавайте.

3 хвилини тому, андрон сказав:

Можливо й так. У мене пасіка в районі і тому мені їздити між цими всіма інстанціями видається затратним по часу. 

Подав два тижні тому документи. Не виникло жодних запитань. Буду чесним, всі документи ( реєстрація в сільраді пасіки і так далі) робив щоб якось протистояти потравам. 

У нас в Криворізькому районі два роки тому потравили дуже сильно. Але без документів ти - ніхто. Тому робив зазделегідь

Дехто пише що не подає бо "держава порахує і обкладе податками". А чого Вам хвилюватися? Вас же не порахують:af:.

Але так наполегливо всіх переконують. Таке відчуття що бояться пропустити подачу , а раптом іншим виплатять і прийде зелена жаба.

Не маю ілюзій щодо держави, але це особиста справа кожного і відповідальність також. 

18 минут назад, Ironcity сказал:

Подав два тижні тому документи.

Где вы брали справку об отсутствии задолженности по платежам? И что это такое? Пожалуйста.

• Haha 2
58 хвилин тому, .... сказав:

Где вы брали справку об отсутствии задолженности по платежам? И что это такое? Пожалуйста.

Не знаю навіть що це.

Постанова КМУ щодо компенсації не містить такого документу. Хто від Вас його вимагає? 

1 час назад, Ironcity сказал:

Не знаю навіть що це.

Постанова КМУ щодо компенсації не містить такого документу. Хто від Вас його вимагає? 

IMG_20200904_102529.thumb.jpg.6282f0f644df8202894218ea82adfa11.jpgф

Понял, это для субъектов госоподарювання. Физлицам не нужно, получается. Окей! Спасибо, что надоумили.:)!

• Like 1

я живу в місті,а пасіка знаходиться в селі в родича жінки.куди здавати документи?В громаду чи міськраду?

Подумав, зважив "за" і " проти", вирішив починати збір документів. Знайома в ветслужбі трохи ввела в курс справи. Одна проба - 50грн. Інше - безкоштовно...

З понеділка розпочну...

• Like 2
16 часов назад, nibond сказал:

Що таке "остання звітна дата" вони поняття не мають, кажуть - оце те що в паспорті. 

остання звитна дата НА ДЕНЬ ПОДАЧИ ДОКУМЕНТИВ,     они видят только то что им нужно и послали всех в ветеринарку.  куда делся день подачи документов ???  может у меня весной было 300 семей которые я продал а теперь пришёл получить дотацию..  или за лето у меня пасека перероилась и увеличилась в пять раз (по закону я не должен с каждым роём или отводком бежать в ветеринарку и сразу его дописывать).    число семей нужно указывать на дату подачи документов  если сделать по другому то это можно расценивать как подделку документов :IMHO: ...   

• Like 1

У меня в районе ветслужба на отморозе. Регистрацию оператора провел но сталкнулся с расхождением номинальным и реальным колличеством семей. Ветслудба на днях получила разьяснение-сельсовет справку выдает относительно колличества семей исходя из данных паспорта и точка. В связи с тем что отметка в паспорте из за карантина сделана лишь в июле -они отказываются дописывать новые данные о колличестве семей -очкуют типа деньги государственные и их будут проверять. Что теперь делать не поилажу ума.