Перейти к содержанию

Эводия Даниэля (медовое дерево)


mashika

Рекомендуемые сообщения

18 минуту назад, Галичанин сказал:

Ось така еводія місяць після першого фото, а точніше станом на сьогодні... пагін практично не росте, змінюються лише листочки...

SAM_5313.JPG

листочки обсипає бо захолоджуєте Ви його.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В принципі, вона листочки не обсипає, вони просто виглядають ніби прив'ялі і тому опущені трохи...так вона стоїть на підвіконнику, бо намагаюся давати їй денне світло і сонце... як привідкриваю вікно, то забираю вазонок... а що варто забрати її з підвіконника?

Під змінюванням листочків я мав на увазі, що вони ростуть, видозмінюються...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розсаду вирущували?

Для росту потрібно: тепло, волога (вміру і ще дивлячись яка рослина -вологолюбна чи ні) і світло. Ставите "вазона" якщо є підставка то на рівні з батареєю тільки не дуже близько - щоб незів'яв, а потім тільки будете "крутити свого вазона" - стебло рівняти бо він в сторону вікна рости буде.

І якщо є магазин купіть маленький пакетик стимулятора росту, розведіть згідно інструкції - 1 раз в дві неділі пару капель в водичку добавляйте, поливати не холодною водою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, слушні рекомендації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

решил не дожидаться весенних всходов в открытом грунте и поэксперементировать дома в вазоне.

со 2го раза, вроде, получилось. начали появляться всходы. 

через недельку скину фото, тк пока видны единичные маленькие проростки.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Note сказал:

решил не дожидаться весенних всходов в открытом грунте и поэксперементировать дома в вазоне.

со 2го раза, вроде, получилось. начали появляться всходы. 

через недельку скину фото, тк пока видны единичные маленькие проростки.  

А я свій експеримент з твоїм насінням,.Note , на жаль, змушений був призупинити через мою відсутність біля посівів. Приїду, вже спробую для пізнішого перенесення весною у грунт! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Note сказал:

решил не дожидаться весенних всходов в открытом грунте и поэксперементировать дома в вазоне.

со 2го раза, вроде, получилось. начали появляться всходы. 

через недельку скину фото, тк пока видны единичные маленькие проростки.  

Чудово. Розкажіть чому не вийшло з першого. Тобто в чому різниця і як нам краще зробити щоб насіння краще зійшло. Я також ще не починав займатись пророщуванням. На цьому тижні куплю землю для вазонів і почну.

 

P.S. В нас цього року Еводія вся знову мабуть по обмерзає. Було -17

P.P.S. Я про насіння крутая не забув. Не переживайте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насчет что да как, давайте я через неделю отпишусь, когда будут четко видны всходы. А то ща понарассказываю, а эксперемент не удасца до конца)

А насче мороза, то у нас до -20 доходило, а у меня 2х летние неутепленные деревца. Так что посмотрим, что выйдет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хто може поділитися насінням еводії? хочу засадити 3 га, тому потрібно хоча б 50-100 грамів її.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Adler сказал:

хто може поділитися насінням еводії? хочу засадити 3 га, тому потрібно хоча б 50-100 грамів її.

3 га еводії?!?! :blink: ого, в мене от проростити не вдається... а тут 3 га, от Ви поставили собі задачу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Галичанин сказал:

3 га еводії?!?! :blink: ого, в мене от проростити не вдається... а тут 3 га, от Ви поставили собі задачу!

липа, акація, еводія, клен польовий, карагана, аморфо, повій звичайний,..... я б і 100 га посадив якби земля була...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минуты назад, Note сказал:

adler, см выше

що маєте на увазі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поделюсь теперь и я своим опытом посадки семян эводии в домашних условиях зимой)

Изначально пробовал просто проростить семена, положив их под мокрую тряпочку. Один раз пробовал предварительно позамачивать в кипятке и холодной воде.  Ничего не вышло)

Потом набрал в горшок земли, налил много воды, насыпал семян и присыпал тонким слоем земли. Тоже ничего не взошло. То ли из-за переизбытка влаги, тк дренаж я не сразу сделал, то ли из-за того, что использовал только стратифицировнные зерна. (у меня они лежат на открытом воздухе с осени).

2й раз опять насыпал земли в горшок, воды уже не наливал. Разделил условно горшок пополам и с одной стороны насыпал стратифицированных зерен, с другой нет. (пролежали у меня просто в квартире). Сверху присыпал тонким слоем земли и обильно смочил грунт из пшикалки. Накрыл это все кульком и оставил на подоконнике. Через неделю снял кулек и увидел уже пару проростков. Кулек можно снять, наверно, и на 5й день тк у меня поверхность грунта начала уже в некоторых местах покрываться плесенью. Ну а дальше стараюсь поддерживать умеренную влагу, а ростки все продолжают и продолжают появляться.

Хотя, как видно на фото, что стратифицированные семена не взошли. Если не считать тех 4х штук, которые таки есть)

IMAG1613.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, Note сказал:

Поделюсь теперь и я своим опытом посадки семян эводии в домашних условиях зимой)

Изначально пробовал просто проростить семена, положив их под мокрую тряпочку. Один раз пробовал предварительно позамачивать в кипятке и холодной воде.  Ничего не вышло)

Потом набрал в горшок земли, налил много воды, насыпал семян и присыпал тонким слоем земли. Тоже ничего не взошло. То ли из-за переизбытка влаги, тк дренаж я не сразу сделал, то ли из-за того, что использовал только стратифицировнные зерна. (у меня они лежат на открытом воздухе с осени).

2й раз опять насыпал земли в горшок, воды уже не наливал. Разделил условно горшок пополам и с одной стороны насыпал стратифицированных зерен, с другой нет. (пролежали у меня просто в квартире). Сверху присыпал тонким слоем земли и обильно смочил грунт из пшикалки. Накрыл это все кульком и оставил на подоконнике. Через неделю снял кулек и увидел уже пару проростков. Кулек можно снять, наверно, и на 5й день тк у меня поверхность грунта начала уже в некоторых местах покрываться плесенью. Ну а дальше стараюсь поддерживать умеренную влагу, а ростки все продолжают и продолжают появляться.

Хотя, как видно на фото, что стратифицированные семена не взошли. Если не считать тех 4х штук, которые таки есть)

IMAG1613.jpg

а як Ви стратифікували насіння?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, Note сказал:

оно просто лежало на улице

я думав ви його у вологому піску стратифікували при температурі +1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А моя єдина еводія чахне... навіть фото не хочу робити :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Note сказал:

Ну посмотрим, чем у меня все закончится

Я вважаю що трішки зарано пророщувати.... Треба було пізніше. Я спробую в кінці лютого... Адже зараз мало сонця, рослинки будуть дуже витягуватись, крім того коли вигляне сонце через скло на вікні може нанести листкам опіки....

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Галичанин сказал:

А моя єдина еводія чахне... навіть фото не хочу робити :(

чому чахне? земля може забита дуже? може світла бракує? а може треба пересадити у більший горщик бо кореневій системі не має куди розростатися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Бджолопотам сказал:

Я вважаю що трішки зарано пророщувати.... Треба було пізніше. Я спробую в кінці лютого... Адже зараз мало сонця, рослинки будуть дуже витягуватись, крім того коли вигляне сонце через скло на вікні може нанести листкам опіки....

:IMHO:

Ну посмотрим, чем у меня все закончится

 

Время покажет. Материала для повторных посадок благо хватает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Галичанин сказал:

А моя єдина еводія чахне... навіть фото не хочу робити :(

Спробуйте до неї по вечорах підставляти освітлювачі, а в день хай на сонці перебуває. І поставте  поряд якусь плоску посудину з водою. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Бджолопотам сказал:

Я вважаю що трішки зарано пророщувати.... Треба було пізніше. Я спробую в кінці лютого... Адже зараз мало сонця, рослинки будуть дуже витягуватись, крім того коли вигляне сонце через скло на вікні може нанести листкам опіки....

:IMHO:

Попередня моя спроба не вдалася. Тепер я теж насіння потримав у холодильнику, чекаю десь на кінець лютого. Спробую за методом Note . У мене ж, дякуючи йому, і є його насіння еводії.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...