Перейти к содержанию

Эводия Даниэля (медовое дерево)


mashika

Рекомендуемые сообщения

А кто знает нектаропродуктивность Эводии?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо Masika за семена эводии,но ни у меня ни у друзей,с которыми поделился они не взошли,может быть их нужно стратифицировать?
У меня точно также я и полевал но ничего невзошло
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Здравствуйте. Кото-то знает где взять сажанци или хотябы семена? Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Деревце вражає, але написано що мороз витримує до -20, і як воно мало витримати 30 градусні морози які були цієї зими. В кого це деревце росте - напишіть весною як воно перезимувало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Вот,еще нашел в инете по эводии Даниэлли,онаже еводия хубейская: http://jardiweb.over-blog.com/article-14030372.html http://commons.wikimedia.org/wiki/Tetradium_daniellii http://www.gardensandplants.com/uk/plan ... nt_id=3273 http://www.esveld.nl/htmldiaen/e/euhupe.htm http://koju.de/pflanzen/en/info/EUODIA_ ... sortiement Если кто-либо может посмотреть во второй половине октября,когда созревает эводия,семена в ботанических садах акад. А.В. Фомина Киевского национального университета и в бот. саду Гришко,тоже в Киеве,очень прошу,ответить в личку. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Мне привезли семена из киевского ботанического сада,посеял под зиму неделю назад на хорошем черноземе.О результатах напишу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне привезли семена из киевского ботанического сада,посеял под зиму неделю назад на хорошем черноземе.О результатах напишу.
А насіння не залишилось????? Може може поділились би зі мною :ah: по бартеру на насіння інших медоносів:wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Якщо в кого буде можливість сфотографувати всходи Еводії, або маленькі рослини і викласти їх тут - буду дуже вдячний.... opr06K93.gif А то в мене насходило щось і я ніяк не можу визначити що з них Єводія sad.gif

А ви передивіться тему тут є фото, і маленькі і великі ;)
Вітаю! :hi: Порівнявши фото саджанців еводії повідомлення №27, повідомлення №29 і фото дерев еводії в повідомленні №1 виникли питання: це різні рослини чи різні сорти однієї рослини? :dntknw: Прохання до авторів повідомлень №1,27,29 або обізнаних в цьому форумчан дати додаткову інформацію про рослини зображені на фото. Буду щиро вдячний за розяснення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Года три-четыре назад,Соломка прислал мне семена эводии.Принялись процентов 60.Любит обильный полив.Боится морозов.Каждый год выгоняет пагон,до двух метров.А зимой вымерзает.Я их и укутывал,а всеравно подмерзает.Очень много раздал.Но и утех кто взял,тоже подмерзают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Года три-четыре назад,Соломка прислал мне семена эводии.Принялись процентов 60.Любит обильный полив.Боится морозов.Каждый год выгоняет пагон,до двух метров.А зимой вымерзает.Я их и укутывал,а всеравно подмерзает.Очень много раздал.Но и утех кто взял,тоже подмерзают.
Скажіть, будь ласка, на яку рослину були схожі Ваші саджанці на фото з повідомлення 27 чи 29? Дякую. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тi,що в повiдомленнi 27.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тi,що в повiдомленнi 27.
Щиро дякую. Веселих, Вам, свят і успіхів у Новому та наступних роках!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

народ у кого є інтересує хто може відправити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную саджанці евонії, висота біля 60 см.Орієнтовна вартість 12 грн. тел.0503721165.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную саджанці евонії, висота біля 60 см.Орієнтовна вартість 12 грн. тел.0503721165.
Ви мали, мабуть, на увазі еводію. Яку мінімальну к-сть саджанців пропонуєте?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

теж цікавить. мінімальне замовлення , яка кількість? як з доставкою? новою поштою? коріння в землі? чи голе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в районі лісостепу-полісся як почуває себе еводія, хотілося б почути відгуки тих хто проживає в едентичних погодніх умовах, як зимує, чи повністю не змерзає, можливо в когось цвіла, як бджілки на ній працюють? буду дуже вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
Пропоную саджанці еводії, висота біля 60 см.Орієнтовна вартість 12 грн. тел.0503721165.
Підтверджую можливість продати саджанці еводії. Вартість на висоту саджанців скажу в понеділок, після отримання посилки.Обмежень щодо мінімальної кількості немає. Пересилка за рахунок покупця. Відправку можу здійснювати "Новою поштою" "Нічний Експрес" "Інтайм".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так Ви їх перепродуете,чи як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто підкаже,- чи не вимерзне вона у нас на Київщині? Може не варто й починати з нею "гембель"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вартість еводії 12 грн. Перші 4-5 років необхідно оберігати від вимерзання. мій тел.0503721165 фото еводії додаю.

post-4103-1394304386_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вартість еводії 12 грн. Перші 4-5 років необхідно оберігати від вимерзання. мій тел.0503721165 фото еводії додаю.

ВасильТер, А в такому вигляді вона ще не відмерла?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ВасильТер, А в такому вигляді вона ще не відмерла?
Не знаю, як на фото, але ті, що я отримав через службу доставки, дуже професійно упаковані(коріння замотане в вологу ганчірку). :ay:І могли ще не один день так зберігатися. ВасильТер, Дякую, отримав і вже посадив.:hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю, як на фото, але ті, що я отримав через службу доставки, дуже професійно упаковані(коріння замотане в вологу ганчірку). І могли ще не один день так зберігатися.

Фом, Повірив Вам, замовив і собі. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Еводію яка залишилась я висадив в шкілку, Прийнялись практично всі, Висилаю фото станом на 07.09.14.post-4103-1410084952_thumb.jpg post-4103-1410085051_thumb.jpg post-4103-1410085096_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...