Jump to content
mashika

Эводия Даниэля (медовое дерево)

Recommended Posts

:helpme: Дуже прошу вислати хоча декілька насінин цього чудового дерева. Багато про нього читав, а от насіння ніде знайти не можу.... :( Десь читав оголошення про продаж саджанців - але там деруть в три шкури (не для мого бюджету). Скажу чесно що бартер для мене не доступний - в мене не має ніякого насіння.... Тому будь-ласка, якщо хто може вислати декілька насінин звяжіться в зі мною в приват, або дайте відповідь тут .... Буду дуже вдячний :ah:
  • Like 1

Оце маленька Еводія, через кілька років зацвіте :)

post-6-1278039189_thumb.jpg

Дякую Вам Mashika :az::ay: Нарешті отримав від Вас бандероль з насінням. Дуже прошу поділитися інформацією як хто висівав, терміни схожості і інші рекомендації.... Дякую наперед :)

А мені Бортник прислав насіння за що йому велике спасибі :) отаке виросло ... :ay:post-1784-1286894573_thumb.jpg на той рік піде надвір . правда схожість в мене вийшло не дуже то теж цікаво про терміни схожості і інші рекомендації. :hi:

Мені, нажаль, не надіслали, хоча адресу в ПС запросили :ak:

Мені, нажаль, не надіслали, хоча адресу в ПС запросили :ak:
Вислав усім, кому обіцяв. Зараз вже не маю насіння. То треба дякувати Машиці - він презентував насіння минулого року на зібранні у діда Василя. Отож і я поділився з кількома точківцями.

Сьгодні одержав відповідь в ПС. Усіх дякую, особливо Mashika :az:

Edited by glider

Розсадив свою дворічну Еводію в більш просторішу грядку, ще рік хай росте в городі

post-6-1289694849_thumb.jpg

• Like 2

Одержав бандероль з насінням від Mashika, за що його щиро дякую! Підкажіть, знатоки, в які строки і як краще висаджувати насіння для сходів, як доглядати, коли висаджувати у відкритий грунт? Жаль портити насіння, хотілось би докладну інформацію. Дякую!

Я садив у ящиках, в грунті, в стаканчиках, в різних грунтах, але зійшли всі добре, головне вчасно прополювати не давати бур‘ну рости. Садити краще коли уже потепліє, насіння скоріше проростає. В перший рік потрібний постійний догляд, прополювати, поливати, зрихлювати землю. :hi:

sij,, дякую! А насіння сильно звглибляли при посадці?

Цікаве деревце.А в Україні саджанці еводії десь можна придбати?

А насіння сильно звглибляли при посадці?

Я садив 1-1.5 см
А в Україні саджанці еводії десь можна придбати?

Хіба що в ботанічному саду в Києві, а насіння в Машіки :hi:
Чи є можливість вислати хоч невелику кількість насіння еводії? Поділюся насінням ехінацеї, лофанта анісового, огіркової трави, ваточника сирійського. Адресу в особисте повідомлення.
зустрів у вашому повідомленні цікаві трави, але на ваточник потрапив на статтю http://gazeta.ua/index.php?id=348051 , де є така цитата: "Нектар ваточника для бджіл не шкідливий. Але коли людині з’їсти ложку меду, то вона почуствує себе погано" :( Edited by skif

Ще одне питання відносно euodia. Через який приблизно термін насіння сходить після посадки в грунт?

Вопрос спецам по выращиванию ЕВОДИИ --боится ли подпочвенную влагу, и надпочвенную? У меня рядом не высокий остров /2 -3га/, процентов на 50 зарос ивой, можно было бы попытаться залесить еводией, но он иногда подтопляется паводками. Если реально --- помогите семенами, советами, а труд я возьму на себя. Отпишитесь. Спасибо.

Якщо в кого буде можливість сфотографувати всходи Еводії, або маленькі рослини і викласти їх тут - буду дуже вдячний.... :hi: А то в мене насходило щось і я ніяк не можу визначити що з них Єводія :(

Edited by shutbanderas

у ково на даный момент есть семена?

Якщо в кого буде можливість сфотографувати всходи Еводії, або маленькі рослини і викласти їх тут - буду дуже вдячний.... opr06K93.gif А то в мене насходило щось і я ніяк не можу визначити що з них Єводія sad.gif

А ви передивіться тему тут є фото, і маленькі і великі ;)
Якщо в кого буде можливість сфотографувати всходи Еводії, або маленькі рослини і викласти їх тут - буду дуже вдячний.... opr06K93.gif А то в мене насходило щось і я ніяк не можу визначити що з них Єводія sad.gif

А ви передивіться тему тут є фото, і маленькі і великі ;)
Всі фото які є в Інтернеті (яких навіть тут на форумі не має) я вже передивився... тому і написав :blink: Edited by shutbanderas

Подскажите где можно купить семена этого растения?

Знайшов точку продажі насіння - за 60 грам - 41 долар - передоплатою (ціна насіння разом з пересилкою з Росії) :blink: Як на мене, да дорогувато виходить, але дві третини ціни получається за пересилку... Якщо комусь цікаво, то можу опублікувати е-мейл
Знайшов точку продажі насіння - за 60 грам - 41 долар - передоплатою (ціна насіння разом з пересилкою з Росії) :blink: Як на мене, да дорогувато виходить, але дві третини ціни получається за пересилку... Якщо комусь цікаво, то можу опублікувати е-мейл
Да дороговато.И не хочется связыватся с незнакомцами по предоплате.Кинут.

Спасибо Masika за семена эводии,но ни у меня ни у друзей,с которыми поделился они не взошли,может быть их нужно стратифицировать?

п/с Кое-какая полезная информация нашлась здесь http://translate.google.com.ua/translate?h...%26prmd%3Dimvns Это сразу с гугловским переводчиком.