Перейти к содержанию

Эводия Даниэля (медовое дерево)


mashika

Рекомендуемые сообщения

В 11.05.2018 в 12:44, Note сказал:

осенью звоните за семена или ранней весной за саженцами 

Семена будут с киевского дерева? В минск сможете отправить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 26.08.2018 в 10:17, Note сказал:

Да.

Думаю, что смогу

Когда Вас можно беспокоить?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи знає хтось, чи агресивна еводія в плані самостійного захоплення нових територій?. Що маю на увазі? Приведу аналогію з акацією. Скажімо акація хоч і добрий медонос, але її насіння розноситься вітром і саморозсівається на новому місці, де проростає. Причому часом це так буває, що ради дати не можна в плані знищення тієї самонасіяної порослі акації. Якщо акацію і вирубати, то вона знову за рік буквально відросте з залищеного кореня. А як в такому ж плані з евдією справа? Просто мої еводії вимахали вже по декілька метрів і через те, що у мене малий земельний участок хочу запропонувати сусіду посадити їх трохи  у нього на участку, бо у мене просто немає місця, куди їх приткнути, але сусід боїться, що потім буде мати проблему, яку я описав вище. Тому цікаво вияснити описане мною питання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2018 в 20:14, Анатолий Крутий сказав:

Чи знає хтось, чи агресивна еводія в плані самостійного захоплення нових територій?. Що маю на увазі? Приведу аналогію з акацією. Скажімо акація хоч і добрий медонос, але її насіння розноситься вітром і саморозсівається на новому місці, де проростає. Причому часом це так буває, що ради дати не можна в плані знищення тієї самонасіяної порослі акації. Якщо акацію і вирубати, то вона знову за рік буквально відросте з залищеного кореня. А як в такому ж плані з евдією справа? Просто мої еводії вимахали вже по декілька метрів і через те, що у мене малий земельний участок хочу запропонувати сусіду посадити їх трохи  у нього на участку, бо у мене просто немає місця, куди їх приткнути, але сусід боїться, що потім буде мати проблему, яку я описав вище. Тому цікаво вияснити описане мною питання. 

скільки років вони в вас ростуть? на зиму утеплюєте? якщо можна фото ваших еводій. дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, СЄРЖ сказал:

скільки років вони в вас ростуть? на зиму утеплюєте? якщо можна фото ваших еводій. дякую.

Ростуть чотири роки. Зараз є висотою думаю до 4-х метрів деякі. Дерев є небагато, десь до 15 штук всього. Посадив в якості експеримента. Виростив сам з насіння. На зиму утеплював снігом (насипав кучугуру навколо стовбура). Іншого утеплення типу спанбонд і т.д. не практикував ніякого, тільки сніг. Всі роки дуже сильно підмерзали навіть попри утеплення снігом, але кожен раз відновлювалися. Правда, в цьому році вже підмерзли тільки частково. Мабуть і виросли високі тому, що не відновлювалися майже від рівня грунту, а пішли в ріст гілки, що витримали цю зиму. Не знаю, чи то з віком морозостійкість їх піднялася, як кажуть, що таке з еводією має бути, чи просто була слабша зима. Буду спостерігати далі, що там буде з цією еводією. Хто його знає, може колись прийдеться наслідувати пораду одного форумчанина щодо еводії, який сказав, щоб "забили" на це дерево щось. Поки що ще трохи поспостерігаю. Фото можу зробити, але на вихідні, бо зараз немає чим сфотографувати. 

Для інформації. Колись мені насіння еводії пропонував матковод Гайдар В. з Мукачево, але я дістав насіння в іншому місці, тому відмовився брати у нього. У нього росте велике дерево, і він з нього навіть збирає вже насіння і продає його. Тому гадаю, що дуже охочим розвести собі еводію з приводу придбання насіння її можна було б звернутися до Гайдара. Не реклама, а просто даю наводку-підказку колегам. Удачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погляньте цю ссилку  http://pchelosad.com.ua/global/eshop/item_view/81378, там продають уже садженці в горшиках. В позбудетесь багатьох проблем щодо вирощування з насіння.  І Ві можете висадить  їх на весні щоб вони не замерзли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

если бы еще было в наличии, то было бы норм

у меня будет пару десятков саженцев, 3х летних.

кому нужно - пишите 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2019 в 11:07, Note сказав:

если бы еще было в наличии, то было бы норм

у меня будет пару десятков саженцев, 3х летних.

кому нужно - пишите 

Вартість?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2018 в 20:15, Blum сказал:

Погляньте цю ссилку  http://pchelosad.com.ua/global/eshop/item_view/81378, там продають уже садженці в горшиках. В позбудетесь багатьох проблем щодо вирощування з насіння.  І Ві можете висадить  їх на весні щоб вони не замерзли.

Да 50 гривасов!:ay: Но их же нет в наличии...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2019 в 11:07, Note сказав:

если бы еще было в наличии, то было бы норм

у меня будет пару десятков саженцев, 3х летних.

кому нужно - пишите 

Земляче, а яка вартість?:ah:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
  • 1 month later...

2й год 4х летняя эводия хорошо зимует без укрытия.

саженцы, которые заказывал с югов уже тоже зимуют без укрытия, правда им уже по 6 лет и не подмерзают только последних 2 года. До этого даже укрытие не помогало. 

к концу лета будут семена с "местной" эводии, которая нормально переносит наши зимы. 

Уже проверенно лично)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.06.2019 в 17:18, Note сказав:

 

к концу лета будут семена с "местной" эводии, которая нормально переносит наши зимы. 

Уже проверенно лично)

Можна буде купити 10-20 насінин...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
2й год 4х летняя эводия хорошо зимует без укрытия.
саженцы, которые заказывал с югов уже тоже зимуют без укрытия, правда им уже по 6 лет и не подмерзают только последних 2 года. До этого даже укрытие не помогало. 
к концу лета будут семена с "местной" эводии, которая нормально переносит наши зимы. 
Уже проверенно лично)
І мені цікаві
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не агресивная.Никакой поросли.У меня лет 10 дереву,а цвело только раз.На пасеке три,но цвели тоже один раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока не цвели. Но дерево, с которого мне собирают, цветет каждый год

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Есть семена эводии. 100 грн спич коробок. Это около 1000 семян

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть непроверенная информация как эводию сделать достаточно стойкой для климата Украины.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.08.2019 в 11:15, Cfif сказав:

 

 

В 27.08.2019 в 11:15, Cfif сказав:

Есть непроверенная информация как эводию сделать достаточно стойкой для климата Украины.

Давайте, діліться.... Чи інформація грошей коштує?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Бджолопотам сказал:

Давайте, діліться.... Чи інформація грошей коштує?

)) гроші - звичайно, зайвими не будуть..))) шутю, шутю.))

Только предупреждаю что я не уверен что сделал правильные выводы, но сделал такие: много люди болтают в последнее время и до меня долетела информация что якобы эводию можно заствить нормально расти и зимовать у нас. подмерзая лишь изредка. Но на цветение это не влияет, так как цветы развиваются с весны. а не с осени.

Так вот зимуют и растут очень хорошо деревья привитые на морозостойкие подвои. А именно близкие родственники эводии и морозоустойчивые с семейства рутовых - бархаты амурские. Вот такой вот секрет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 28.01.2016 в 14:57, andrey88055 сказал:

Вот так выглядят молодые деревья возле соседского дома.

56aa0eb3c84e6_-1.thumb.jpg.85c3861850f71

А так дерево которое хорошо цвело в прошлом году

56aa0f497fd0b_-2.thumb.jpg.b93c425b7b561

Соцветия зимой

56aa10320bd7d_-3.thumb.jpg.46aa251e68928

 

Я понимаю, что уже прошло более трех лет, но хотелось бы уточнить порядку для. Дерево на фото - айлант высочайший, в просторечии - вонючка,  по листу практически не отличим от сумаха,  в Кременчуге часто высаживается в декоративных целях , может именно потому что путают с сумахом оленерогим.  Отлично размножается корневой порослью. Цветет у нас в начале июня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Господа. кому обещал после нового года выслать семена эводии. отзовитесь!!

Семена пришли. Контакт потерял!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...