Jump to content

Мед з шоколадом

Recommended Posts

Почав виготовляти мед із шоколадом - на смак справді як Нутелла! Дуже смачно! Але, що мене тішить найбільше - натуральне та без цукру, як мені подобається. Кого зацікавить, загугліть сайт Свій мед, там в останній статті розказав про те, як роблю мед із шоколадом https://sviymed.com/novosty/41-pchelovodstvo/378-nutella-po-ukrainski-pasechnik-izobrel-naturalnyj-analog-populyarnoj-pasty Але не знаю, чи можна тут залишати посилання.

• Like 1

Почав виготовляти мед із шоколадом - на смак справді як Нутелла! Дуже смачно! Але, що мене тішить найбільше - натуральне та без цукру, як мені подобається. Кого зацікавить, загугліть сайт Свій мед, там в останній статті розказав про те, як роблю мед із шоколадом https://sviymed.com/novosty/41-pchelovodstvo/378-nutella-po-ukrainski-pasechnik-izobrel-naturalnyj-analog-populyarnoj-pasty Але не знаю, чи можна тут залишати посилання.
За винахід 5 балів.
Але питання в іншому це ви рекламуєте продукцію чи хочете поділитись як виготовити в домашніх умовах?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 2

• 1 month later...
26.01.2020 в 09:32, uam_63 сказав:

За винахід 5 балів.
Але питання в іншому це ви рекламуєте продукцію чи хочете поділитись як виготовити в домашніх умовах?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Я б не спішив відразу давати всі 5 балів, хоча 4 можна ставити лише за те, що людина вроді ділиться інформацією,  з другого боку, крем-мед, це один продукт а мед-суфле зовсім інше,  зацікавлених   слід звернути на це увагу.

• 10 months later...
26.01.2020 в 09:32, uam_63 сказав:

За винахід 5 балів.

Хотят поделится способом покупки "Приобрести шокомед можно напрямую с нашей пасеки" )))

• 1 month later...

Мед какао ...собранный с плантаций какао 

• 2 weeks later...