Jump to content
miro

Зустріч форумчан На Точку 2020 !!!

Recommended Posts

36 хвилин тому, rudakov сказав:

Тільки флуд, тільки флуд. Записали вже;)

я не з метою образи писав, я лише для захисту теми, та обговорення шляхів реалізації заходу, тема серйозна, а значить потребує серйозності, думаю той хто робив такі заходи мене розуміє, та й Ви якщо погодитесь стати організатором зрозумієте відповідальність, а зустріч в Києві , думаю це було б добре, і пишу я це не лише з метою от який я там організатор, а лише тому, що побачив сприємливі ціни, а логістика взагалі безперечно, тож пропоную підписатись комусь, а я допоможу , звичайно якщо , ця допомога буде потрібна.

• Like 1
  • Thanks 1
42 минуты назад, miro сказал:

я не з метою образи писав, я лише для захисту теми, та обговорення шляхів реалізації заходу, тема серйозна, а значить потребує серйозності, думаю той хто робив такі заходи мене розуміє, та й Ви якщо погодитесь стати організатором зрозумієте відповідальність, а зустріч в Києві , думаю це було б добре, і пишу я це не лише з метою от який я там організатор, а лише тому, що побачив сприємливі ціни, а логістика взагалі безперечно, тож пропоную підписатись комусь, а я допоможу , звичайно якщо , ця допомога буде потрібна.

Досвіду в організації таких заходів в мене достатньо, Київ як не крути з точку зору логістики - оптимальний варіант, але не пригород (та сама Буча), окрім пригородних електричек туди інколи буває проблемно по пробках добиратися. Цьому спростив за зал відповідної ємності - на мою думку в Київі захід більше зможе відвідати форумчан ніж в інших частинах країни. Крім того особисто у Феофанії не був тому і запитав. Про рюмочну не Я почав, я їх в центральній частині міста знаю скільки що мені вистачає. 

Вникати в органіцію заходу не маю технічно вільного часу. 

• Confused 1
В 23.01.2020 в 18:22, miro сказал:

Буча так .......????? що скажете

Ціни може там і гарні, але час добратися від центрального ЖД туди не 30 хвилин, а добрих годину - півтори в кращому випадку.

• Confused 1
58 хвилин тому, rudakov сказав:

Ціни може там і гарні, але час добратися від центрального ЖД туди не 30 хвилин, а добрих годину - півтори в кращому випадку.

1 година тому, rudakov сказав:

Досвіду в організації таких заходів в мене достатньо, Київ як не крути з точку зору логістики - оптимальний варіант, але не пригород (та сама Буча), окрім пригородних електричек туди інколи буває проблемно по пробках добиратися. Цьому спростив за зал відповідної ємності - на мою думку в Київі захід більше зможе відвідати форумчан ніж в інших частинах країни. Крім того особисто у Феофанії не був тому і запитав. Про рюмочну не Я почав, я їх в центральній частині міста знаю скільки що мені вистачає. 

Вникати в органіцію заходу не маю технічно вільного часу. :rofl::ay:

Вельми вдячний Вашому прагматичному підходу до праці, також за особливо важливі поради як практика, за те бачення, все це вельми зараз допомогло, ми майже на вершині завершення, ще буду вдячний почитати Вас в інших темах:hi:

• Like 3
  • Confused 1
В 24.01.2020 в 21:08, miro сказал:

То що зустріч у Бучі я за

• Like 5
В 16.02.2020 в 12:55, targal сказав:

То що зустріч у Бучі я за

Багато за, але за організацію братися бажаючих немає. :) 

• Thanks 1
8 хвилин тому, Sanich сказав:

Це як завжди - якщо пройде все добре, ніхто і "дякую" не скаже. Якщо раптом хоч трохи не так - "це ти винен!" :umora: Ось буде новосформована рада форуму, люди, такзать, яких делегувала в "аеропаг" переважна більшість форумчан, нехай "порадяться і вирішать", не все ж тільки "неугодних" банити, хай і користь для "спільного блага" приносять!;)

• Haha 2
В 24.01.2020 в 20:46, rudakov сказав:

А ви хоч у курсі, що в центрі немає де авто просто поставити, а не припаркуватися?

А в курсі що ця зустріч коштуватиме у центрі? :hmm: 

У мене племінниця працює в Прем"єр - палаці, якщо я не помиляюся. Але його відвідування днів на три вряд чи й повернуть з 20 бджілосімей своєю роботою протягом  сезону...:IMHO: А пробок у Києві в центрі немає?..

А до Бучі - встанете раненько й проскочите впевненько  навіть з моєї Троєщини.:az:

Отож варіант пана Михайла вважаю пока що найкращим на сьогодні з усіх позицій.:ay:

• Like 5
18 хвилин тому, Sanich сказав:

Щось мені підказує, що цього року знову в Бухті зустрінемося:hmm:

• Like 3
  • Haha 4
6 хвилин тому, medhon сказав:

Це як завжди - якщо пройде все добре, ніхто і "дякую" не скаже. Якщо раптом хоч трохи не так - "це ти винен!" :umora: Ось буде новосформована рада форуму, люди, такзать, яких делегувала в "аеропаг" переважна більшість форумчан, нехай "порадяться і вирішать", не все ж тільки "неугодних" банити, хай і користь для "спільного блага" приносять!;)

Члени Ради мають лише "дорадчу" силу. Мене самого забанили були на 20 днів.:umora::wave:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Члени Ради мають лише "дорадчу" силу. Мене самого забанили були на 20 днів.:umora::wave:

Члени Ради мають право відмінити несправедливе покарання. ;) тому - не нарікайте. 

• Thanks 1
  • Haha 1

Ніхто з ледачих киян, до яких я себе відношу, в Бучу не поїде:IMHO:! Варіант "Феофанії" і "Козла" нормальний: ціни більш-менш, метро майже поруч і не центр, з "пробками і неможливістю паркуватися". І да, в який день тижня зазвичай відбувається зустріч :az:? Бо не всі ж "на заслуженому відпочинку і вільних хлібах".:dntknw:

• Thanks 1
  • Haha 1
2 години тому, davolodya сказав:

Щось мені підказує, що цього року знову в Бухті зустрінемося:hmm:

І я про те:umora:, пан Михайло  хотів красиво і вічливо увильнути  від клопотів, навіть місце яке багатьом підійде знайшов, але чи знайдем того хто візметься  організовувати в Бучі.........чи всі звикли, що пан Михайло вічний організатор зустрічі ?:hmm:

• Like 3
59 хвилин тому, Sanich сказав:

Члени Ради мають право відмінити несправедливе покарання. ;) тому - не нарікайте. 

То як же я міг був до них звернутися - забанений?:umora: Та справа не в мені.

Я давно вже відвик від Главліту та цензорів. Тому інколи, хоч і рідко, та й "відколюю" щось подібне - це ніби на згадку про колишнє ходіння по лезвію бритви.:ah:

Але , @Sanich , вважаю, що члени Ради Точка не повинні піддаватися подібним екзекуціям. 

Це можна було б колись і обговорити.:IMHO:

Нічого особистого тепер в цьому немає, тим більше - що я вже поза того членства.:wave:

• Haha 1
58 хвилин тому, medhon сказав:

Ніхто з ледачих киян, до яких я себе відношу, в Бучу не поїде:IMHO:! Варіант "Феофанії" і "Козла" нормальний: ціни більш-менш, метро майже поруч і не центр, з "пробками і неможливістю паркуватися". І да, в який день тижня зазвичай відбувається зустріч :az:? Бо не всі ж "на заслуженому відпочинку і вільних хлібах".:dntknw:

Ага, коли вже будете  "на заслуженому відпочинку і вільних хлібах" , зрозумієте, що ви  завантажетеся в десятки разів більше. А проворність  сучасна ваша кудись вже дінеться...:umora::dntknw:

А що, з Бучею ще не вирішено хіба ж до кінця? :ah::dntknw:

• Like 1
7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

То як же я міг був до них звернутися - забанений?:umora: Та справа не в мені.

Я давно вже відвик від Главліту та цензорів. Тому інколи, хоч і рідко, та й "відколюю" щось подібне - це ніби на згадку про колишнє ходіння по лезвію бритви.:ah:

Але , @Sanich , вважаю, що члени Ради Точка не повинні піддаватися подібним екзекуціям. 

Це можна було б колись і обговорити.:IMHO:

Нічого особистого тепер в цьому немає, тим більше - що я вже поза того членства.:wave:

Тоді як вільна від усіляких громадських навантажень людина беріться за організацію зустрічі, можливо це в якійсь мірі дасть імунітет ......:hmm:

• Like 1
  • Haha 1
2 хвилини тому, Николай S сказав:

Тоді як вільна від усіляких громадських навантажень людина беріться за організацію зустрічі, можливо це в якійсь мірі дасть імунітет ......:hmm:

"І рада душа в рай - та гріхи не пускають..."  Не той вже запал, та це не головне.

Здоров"я частенько підводить, - Чорнобиль своє бере...А людей підвести страшно боюся саме із-за цього. Тому й не беруся за подібне.:dntknw:

• Like 1

памятаю що була ,рік-два тому,  від когось пропозиція про зустріч в Ворзелі. 

• Like 2
  • Haha 2
3 години тому, medhon сказав:

Ніхто з ледачих киян, до яких я себе відношу, в Бучу не поїде:IMHO:

"А наша Галя балована" :IMHO::umora:

• Like 3
  • Haha 3
В 17.02.2020 в 18:30, ДобровоЛ сказал:

А ви хоч у курсі, що в центрі немає де авто просто поставити, а не припаркуватися?

А в курсі що ця зустріч коштуватиме у центрі? :hmm: 

У мене племінниця працює в Прем"єр - палаці, якщо я не помиляюся. Але його відвідування днів на три вряд чи й повернуть з 20 бджілосімей своєю роботою протягом  сезону...:IMHO: А пробок у Києві в центрі немає?..

А до Бучі - встанете раненько й проскочите впевненько  навіть з моєї Троєщини.:az:

Отож варіант пана Михайла вважаю пока що найкращим на сьогодні з усіх позицій.:ay:

А Ви вкурсі що Центральна частина міста не така вже і маленька, недоліки котрі Ви описали ніяким боком до "центру Києва" тому що розмова була про захід в Києві, а не конкретно в Центрі Києва. 

21 час назад, medhon сказал:

Правильні слова :ay:

• Like 1
2 години тому, rudakov сказав:

А Ви вкурсі що Центральна частина міста не така вже і маленька, недоліки котрі Ви описали ніяким боком до "центру Києва" тому що розмова була про захід в Києві, а не конкретно в Центрі Києва. 

Правильні слова :ay:

Моя пасіка (дача) за 100 метрів від металевого знаку "Межа Києва". Тобто це теж Київ.

А ще з вашого посту видно, що ви точно не автолюбитель.:IMHO:Бо  отой "цетр Києва" , про який моя мова, інколи у час пік буває вже у мене на Троєщині, на О.Бальзака.:umora::dntknw:

P.S. А ви щось хочете конкретно  запропонувати, чи може  просто :ae: ? 

• Haha 1
13 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Моя пасіка (дача) за 100 метрів від металевого знаку "Межа Києва". Тобто це теж Київ.

Чудове місце для проведення заходу.

13 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ще з вашого посту видно, що ви точно не автолюбитель.:IMHO:Бо  отой "цетр Києва" , про який моя мова, інколи у час пік буває вже у мене на Троєщині, на О.Бальзака.:umora::dntknw:

Але за місто пробки ще більше , тому логістична задача спрощується коли в межах міста, моя думка така

• Like 1
  • Haha 1
19 хвилин тому, rudakov сказав:

Чудове місце для проведення заходу.

Але за місто пробки ще більше , тому логістична задача спрощується коли в межах міста, моя думка така

Про місце я теж думав. У мене поряд  центр відпочинку "Княжий двір" з готелем і ставком з рибалкою. Пряма маршрутка від метро "Лісова" і півтора км від  зд.  зупинки "Ялинка"  . Ідеальне місце. Але  не цього року. Там у них якась реорганізація назріла.:dntknw:

• Like 1

напевно цього року через надзвичайно палку любов форумчан до зустрічі Пан  Михайло Сколоздра \\якщо непомиляюсь\\ організує зустріч дистанційно по договору із якоюсь базою відоч.   будьте мущинами організуйте з допомогою і підказками\\ miro\\. і нетреба писати\\ а ти що зробив\\  .. мені до Бухти на 20км дальше ніж від Біберки. трохи приїлося .  

• Like 1

все заглохло.  де полтавщина де миколаївщина притенденти минулорічні.  невже знову Бухта. Я за. 

• Like 1