Перейти к содержанию

Бджолопакети 2020


Рекомендуемые сообщения

Добрий день пакети укрпошта доставляє суперово напротязі 2 днів по всій Україні в них експрес доставка вони знають шо везуть бджіл і відносяться добросовісно, я ставлю на дно ящика паралонову губку з водою щоб вони мали воду в дорозі ящик має верхню та нижню вентиляцію.

Будуть запитання пишіть звоніть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2020 в 22:59, цыганок сказал:

А что не так ? Я человеку сделал предложение , у многих остаются такие пакеты . В том году также покупал по такой цене не востребованные пакеты . Написал чтобы человек имел в виду и только . Это бизнес мил человек , если вы не допетрили еще , а не благотворительная деятельность . Если продавец продает что то то это бизнес , и пусть будет любезен выслушать все пропозицыи клиентов на этом форуме , а нет так пускай торгует пакетами на рынке . Чисто мое мнение , никому ни чего не навязываю !

В які сроки ви плануєте пакети тара  має свою ціну 150гр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, 0671125005 сказал:

В які сроки ви плануєте пакети тара  має свою ціну 150гр

Чем раньше тем лучше .   А что Вы можете предложить по срокам ?  Отвечать можно и в личку , если Вам так будет удобней . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рані пакети дишевими небувають, з 1 травня і до кінця місяця ви ж хотіли самих пізних пакетів

Все залежи від того яка буде весна 2020

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плануйте кількість бджолопакетів і буде працювати сформую якісні бджолопакети для всіх клієнтів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2020 в 17:14, 0671125005 сказал:

Рані пакети дишевими небувають, з 1 травня і до кінця місяця ви ж хотіли самих пізних пакетів

Все залежи від того яка буде весна 2020

Давайте в мае месяц я с Вами свяжусь , и по цене я думаю будет уже ясно что и как . Пакетов десять возьму точно . Какие матки у Вас будут в отводках ( порода , какого года , ефки или нет ) .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре. Матки в бджолопакетах 2019 року мічені порода карпатка частину закупляю та вивожу сам з своїх сімей, не ефки. Працюють не гірше ф1 та всього іншого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 07.01.2020 в 13:17, АнатолийМ сказав:

Какая цена по Вашему мнению адекватная? 

Не більше 800 на даний момент. Ну, а що буде далі - побачимо.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куплю пакеты Карника ф1 на рамку Рута. Только с пасеки не дальше 150 км от г. Карловка Полтавской области

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Dimitrij сказал:

Куплю пакеты Карника ф1 на рамку Рута. Только с пасеки не дальше 150 км от г. Карловка Полтавской области

Тыц пыздыц :blink: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, цыганок сказал:

Тыц пыздыц :blink: .

Очень точно, иначе и не скажешь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка ціна сформується на ринку по такій ціні і будемо працювати. Ціну на пакети завжди можна обговорити з клієнтом 800-900 думаю за якісний пакет можна заплатити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2020 в 15:28, dnepr_zevs сказал:

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, как доежают пчелы  Укрпочтой?

Дохлой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір Укрпошта якісно доставляє бжолопакети швидко в них експрес доставка вони працюють з бджолами не один рік 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Triton сказал:

Дохлой

Три плюс одна доїжджають добре. Чотири розплоду це вже на Ваш ризик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2020 в 00:14, Dimitrij сказал:

Куплю пакеты Карника ф1 на рамку Рута. Только с пасеки не дальше 150 км от г. Карловка Полтавской области

Створіть собі тему. В чому проблема?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Triton сказал:

Дохлой

Я відповів як пакети комплктації 3+1 та 4 р.р доставляє укрпошта якісно і добре всі люди задоволені. Ви впевнені шо пакети так доїжають як ви пишите...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Три плюс одна доїжджають добре. Чотири розплоду це вже на Ваш ризик.

Якщо в сформованому бджолопакеті є корма і вода ящик надійний з вентиляцією 4 рамки розплоду їдуть без проблем вони в дорозі 2дні працюючи якісно ризику немає і не пишіть дурниці...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Створіть собі тему. В чому проблема?

А ця тема для чого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Dimitrij сказал:

А ця тема для чого?

Ну вот что ему после этого можно ответить :blink: ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, 0671125005 сказал:

Я відповів як пакети комплктації 3+1 та 4 р.р доставляє укрпошта якісно і добре всі люди задоволені. Ви впевнені шо пакети так доїжають як ви пишите...

В Ютубе посмотрите , как пчелы ездят почтой. Это лотерея 50 на 50. Приедут или нет. Я б не рисковал. А там хозяин барин. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Dimitrij сказал:

А ця тема для чого?

 

9 часов назад, цыганок сказал:

Ну вот что ему после этого можно ответить :blink: ?

Для танкистов: человек создал тему для продажи своих пакетов, в этой теме желающие приобрести пакеты ведут с ним беседы, заключают договора и т.д.

Вы же припёрлись в чужой дом и качаете права:at:. Создайте свою тему и продавайте там.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Triton сказал:

В Ютубе посмотрите , как пчелы ездят почтой. Это лотерея 50 на 50. Приедут или нет. Я б не рисковал. А там хозяин барин. 

В ютубі бачив відео пакетів з нічного експресу, якщо пакет сформований якісно рамки закріплені є губка з водою то все буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я маю досвід формування пакетів, перевізник укрпочта достави їх якісно 100% відправляю пакети не один рік, в бджолопакеті неповинно бути важких медових рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої вітання! Цікаво слухати вас хлопці. А якщо я пропоную 300 пакетів 4 р.р. і в мене ціна 1250 грн., все добре замовляють, я записую. І висить не замовлених 90 шт. І тут в кінці квітня телефонує клієнт, заберу 300 шт. по 700 грн., ... чекаю. Про яку безвихідь  можна говорити. Да я пущу  цих 90 в роботу, а продам в наступному. Це моя праця, і віддавати пакети, мед, або маток на халяву не маю бажання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...