Перейти к содержанию

Розплід зимою. Що робити?


Агент

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора колеги.Я початківець у нашій  спільній справі. І в мене така проблема появився розплід в одній сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Агент сказал:

Я початківець

И как вам удалось узнать ,что в семье  расплод есть ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оглядав як сидить клуб, і зняв відео і один з підписчиків підказав що там напевне є розплід.Принагоді і температурі +14 оглянув гніздо і побачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Агент сказав:

Доброго вечора колеги.Я початківець у нашій  спільній справі. І в мене така проблема появився розплід в одній сім'ї.

щоб не було розплоду зимою, потрібно ізольовувати маток, тоді ви контролюєте все і коли має матка сіяти(вирішувати вам)

а так виходить ви нічого не вирішуєте)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Агент сказал:

Доброго вечора колеги.Я початківець у нашій  спільній справі. І в мене така проблема появився розплід в одній сім'ї.

Не лезьте зимой в улья и проблем не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Джаз сказав:

Не лезьте зимой в улья и проблем не будет.

по принципу менше знаєш, краще спиш:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Агент сказав:

Оглядав як сидить клуб, і зняв відео і один з підписчиків підказав що там напевне є розплід.Принагоді і температурі +14 оглянув гніздо і побачив.

і що ви зробив ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Любомир сказал:

і що ви зробив ?

 

13 часов назад, Агент сказал:

зняв відео

:Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Агент сказал:

Оглядав як сидить клуб, і зняв відео і один з підписчиків підказав що там напевне є розплід.Принагоді і температурі +14 оглянув гніздо і побачив.

 

33 минуты назад, Мико сказал:

  зняв відео

:Jumpy:

 це  провокація ,  де воно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Агент сказал:

Доброго вечора колеги.Я початківець у нашій  спільній справі. І в мене така проблема появився розплід в одній сім'ї.

Проблема зимового розплоду значно перебільшена. Там його на одній вулочці і півдолоні немає. Якщо є сила сімей і поки є мед проблем не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Лозко Василий сказал:

 це  провокація ,  де воно?

На просторах ютуба 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Агент сказав:

один з підписчиків підказав що там напевне є розплід

 

17 годин тому, Агент сказав:

оглянув гніздо і побачив

то розплід є? Ви так і несказав, що саме ви побачив... яке виникло питання у вас? як ви  діяв? будь ласка по-кроково, чи є розплід на відео... згідно неписаних правил спілкування я вам зауважу, що ви щось недоговорюєте... яку вам пораду дати не можна визначитись бо ситуація незрозуміла, але одну даю: пишіть більше літер у повідомленнях... пасічники читають ваш пост і  хочуть вам підказати все, що знають, але такі обривки на пів слові викликають саркастичне ставлення навіть до початківців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

... потрібно ізольовувати маток, тоді ви контролюєте все ...

а так виходить ви нічого не вирішуєте)))

Порада надто категорична, особливо почаківцю.У вас матки зимують в ізоляторах? Якщо так то:hi:,якщо ні, то що, бджоли самі собі господарюють:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я дуже всім дякую хто намагався допомогти,вибачте якщо не повністю висловився(не зрозуміло),відео сюда викласти поки що не вмію,бджолу струсив дав нові рамки , а з розплодом забрав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Любомир сказав:

але одну даю: пишіть більше літер у повідомленнях... пасічники читають ваш пост і  хочуть вам підказати все, що знають, але такі обривки на пів слові викликають саркастичне ставлення навіть до початківців.

Дуже дякую за відповідь,вибачаюся перед всіма за те що не зрозуміло висловився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, samitnyj сказав:

Порада надто категорична, особливо почаківцю.У вас матки зимують в ізоляторах? Якщо так то:hi:,якщо ні, то що, бджоли самі собі господарюють:dntknw:.

хай вчиться все робити по феншую з початку! Або не заглядати зимою по куликах , менше знаєш краще спиш)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Агент сказал:

Дуже дякую за відповідь,вибачаюся перед всіма за те що не зрозуміло висловився.

Чого ти знітився? Хлопці шуткують, бо сонечко вже вгору підніматися стало і у них свербіж починається .

Сім'ї як склав восени так і тримай їх до самої весни, бажано щоб тобі на початку хто-небудь з досвідом допоміг.

Вулики не чіпай , не бий, огороди і скажи всім, щоб ніхто не підходив. Сам раз в дві неділі тихенько оглядай льотки і прибирай мертву бджолу, щоб прохід на закривала.

Розплід в клубі на цей час, цього не повинно бути, очевидно в тебе не відповідність між силою сім"ї та розміром внутрішнього обїєму гнізда. Або ти зробив значну верхню вентиляцію і  виник протяг. В результаті чого в обох випадках у бджіл відсутній стан спокою і вони стали піднімати температуру. Як тільки тепература сягнула  значення при якому матка відкладає яйця зразуж пішов розплід.  Якщо так і залишиш, сім"я пропаде, бджоли оправляться на рамки.

Утепли клуб, зменш боковий простір,якщо э верхня вентиляція прибери, максимально відкрий тільки нижній льоток та не забудь що миші бігають( повина стояти сітка або висота отвору льотка повинна бути меншою або рівнятись 7мм). Взагалі  потрібно знати який в тебе тип вулика і якої сили сім"я, на скількох рамках.

Якщо не вийде, не кидай справу. Кожен хто тобі зараз радив сам і не один раз весною вигрібав один чи два вулика, а то і пів пасіки. Всі вчилися.  

Бажаю успіхів та доброго меду в новому сезоні. НЕ раджу використовувати ізолятори, для них потрібен значний досвід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утаємничений @Агент, Ви звернулися  в тему "Племенное дело". А народ тут досвідчений і строгий... І зв'зок між  проблемою, мабуть не тільки Вашою, і племінною роботою слабенький. Краще було б звернутися до розділу  "Нужна срочная помощь". Романовичу @Мико, посприяйте, як представник влади...

4 часа назад, Агент сказал:

відео сюда викласти поки що не вмію,бджолу струсив дав нові рамки , а з розплодом забрав.

Викладати навчитеся, не переживайте, ми тут всього бачили...  А от трусити і давати нові рамки - невиправданий ризик. По-перше: куди потрапила матка!? Адже навколо неї формується клуб, а навколо клуба (крім низу) повинен бути мед. Зима буде... По-друге, а які рамки підставили? Холдні - то дріб'язок. В нашій степовій частині мед в рамках поза вуликом давно закристалізувався. Розігріє його тільки сильна сім'я. А Ваша  - оцінюйте самі. Удачі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Петрович 49 сказав:

 а які рамки підставили?

Рамки взяв з других сімей (є вмене ще 3 сім'ї) взяв в кого 1 а в кого по 2.На меді зимує тільки одна сім'я,решту на сиропі , він нормальний не кристалізується поки що.але бджоли на них не пішли ,( вулики в мене дадан на 24рамки , в одному зимує дві сім'ї) вони прогризли перегородку з ппс яка була чуть припіднята і об'єдналися з сусідами.Матка теж перейшла ,вони її хотіли вбити але я її взяв в кліточку і поставив на рамки. Сім'я тепер з двома матками одна вільна а друга в кліточці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Петрович 49 сказав:

Ви звернулися  в тему "Племенное дело". А народ тут досвідчений і строгий... І зв'зок між  проблемою, мабуть не тільки Вашою, і племінною роботою слабенький.

Вибачте я тільки зареєструвався ,нехай представники влади перекинуть тему куда потрібно(якщо таке можливо).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, К.Д.Пащенко сказал:

НЕ раджу використовувати ізолятори, для них потрібен значний досвід.

Навіть у тих в кого є досвід використання я категорично не раджу ним користуватись. То є не природньо, і повна дурня. Якщо сім’ї мають достатню силу, і не відчувають ніяких проблем то розплод гнати взимку не будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Агент сказал:

Я дуже всім дякую хто намагався допомогти,вибачте якщо не повністю висловився(не зрозуміло),відео сюда викласти поки що не вмію,бджолу струсив дав нові рамки , а з розплодом забрав.

Не переймайтесь, всі колись починали перші кроки, і робили помилки. Цей форум для того і існує, щоб ділитись інформацією і своїми знаннями. Бажаю успіху, і якщо є бажання займатись бджільництвом, то все у Вас вийде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Агент сказал:

відео сюда викласти поки що не вмію,

Если с Ютуба то элементарно.  если в других сетях то может и не получиться.

2 часа назад, Укроп сказал:

 то розплод гнати взимку не будуть

Тем более в начале зимы. под конец зимовки то уже такое дело.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Агент сказал:

сюда викласти поки що не вмію

Було би, все ж, непогано подивитись на відео.

Робиться елементарно: копіюєте ПКМ url-адресу і тут просто вставляєте...

Або хоча б напишіть ім'я/назву ролика, а ми вже знайдемо...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, ромео сказал:

Було би, все ж, непогано подивитись на відео.

Робиться елементарно: копіюєте ПКМ url-адресу і тут просто вставляєте...

Або хоча б напишіть ім'я/назву ролика, а ми вже знайдемо...;)

Так  может быть у видео нет адреса 

и само видео живёт только в тел пользователя ?

Хотя если были комменты ,то таки она на просторах инета 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Розплід зимою. Що робити?

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...