Перейти к содержанию

Пчеловод-завхоз. Коммуналка, субсидии, пенсия


Мико

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Мико сказал:

 

Романович а може тему у беседы на точке перенести, а то якось не поймуть як это мы тут пчел доглядаем.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

Ишо бывают ЖТ и тепловые насосы.

Гугл в помощь и плюёмся дальше :umora:

 Дорогу осилит идущий .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

 Як шо изымають то я знаю, я даж знаю як у них усе изьять и мозги пополоскать.:hi:Боюся у морду нидадуть, так як даже без понятых будуть сидеть или штраф платить, процедуру уже довел до автоматизьму по открытию справ по ККУ через суд.

Наверное я Вас где  то не понял :hmm:

 

В 01.12.2019 в 18:05, Николай Ахтырка сказал:

Везет вам, у нас попробуй сунься с топором.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, blek-269 сказал:

Гугл в помощь и плюёмся дальше :umora:

 Дорогу осилит идущий .

Не ну гугл и гугль эт канеш янтиресно, но практику нихто не отминяв.:az:Миня ваша аватарка не то шо напрягаить, но кода бегаить аш у глазах рябить.:umora:Шутька.

15 минут назад, Віталій.В сказал:

Наверное я Вас где  то не понял :hmm:

 

 

та дайте хоть тут пофлудить, а то токо с вп гунп нашего вернульси, ишо не отошел от тролинга.:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Віталій.В сказал:

Думаю що половина кнопкодавів данної теми, давить кнопки під час трапези та кофе - чаю пиття , а станочки потрішки вертяця   :IMHO:

Отлучался на час 

Коммуналку оплатил 5de6b8b9666dc_20191203_213015(640x480).jpg.5230fb5ccdee16a1b1da7b52d24fd101.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Мико сказал:

Отлучался на час

Не хило Вы так отлучились, почти на 5-ть тысяч...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.12.2019 в 21:42, Николай Ахтырка сказав:

Романович а може тему у беседы на точке перенести, а то якось не поймуть як это мы тут пчел доглядаем.:hmm:

Із погоди перекідка пошла в комуналку із комуналки ще кудись. Нормальна тема. Будем набивать клаву тута.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто пробував робить і використовувать десь лучкову пилку? Перепало мені декілька стрічкових пилок то є задумка зробити лучкову пилку щоб різати колодки в лісі по тихому. В цьому році натягав дров десь на два місяці із лісу. Отак поїду до лісу на пасіку а назад в салон машини наскладав дручків а дома попиляв і поскладав. Дуже харашо коли порожняком із лісу не їдеш. Головне щоб в машині ні пилки ні сокири не було. Де взяв - нашов валялося та і всьо. У мене в лісі багато сухих гілок із дуба і засохлих дубків які попадали на землю і гниють потроху. Дерева не валяю а на землі забираю все що тільки цінне. Але бензопилою дирчати на весь ліс дуже не хочеться але доводиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.12.2019 в 20:07, Мико сказав:

На случай форс мажора 

На случай форс мажора субсидія повинна бути а вона є??? Щось у Вас там теке робиться що як в Японії. Почитали не фіга не понялі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Крук сказал:

А хто пробував робить і використовувать десь лучкову пилку? Перепало мені декілька стрічкових пилок то є задумка зробити лучкову пилку щоб різати колодки в лісі по тихому.

Так уж случилось что мне приходилось пользоваться лучковкой. Прям скажем не фонтан. Тяжелая штукенция в работе. С ленточной пилорамы полотно не подойдет. Там шаг зуба 22мм/ расчет на скорость резания около 80м/сек/, а у лучковки от 5 до 8мм. Чем чаще зуб тем тяжелей пилить, чем реже -- тем медленней пилит. Да еще и зуб прямой или косой --- тоже важно.
Берите с собой помощника и поперечку /двуручная пила/ и дешево и сердито. Режет прекрасно только не забывать поточить и правильно развести.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

А хто пробував робить і використовувать десь лучкову пилку? Перепало мені декілька стрічкових пилок то є задумка зробити лучкову пилку щоб різати колодки в лісі по тихому. В цьому році натягав дров десь на два місяці із лісу. Отак поїду до лісу на пасіку а назад в салон машини наскладав дручків а дома попиляв і поскладав. Дуже харашо коли порожняком із лісу не їдеш. Головне щоб в машині ні пилки ні сокири не було. Де взяв - нашов валялося та і всьо. У мене в лісі багато сухих гілок із дуба і засохлих дубків які попадали на землю і гниють потроху. Дерева не валяю а на землі забираю все що тільки цінне. Але бензопилою дирчати на весь ліс дуже не хочеться але доводиться.

Не ну яго нафиг єту пильку. луше вазьмите акумуляторную цепную, еси шо акум в бардачок и  нима доказив нима дела.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

Із погоди перекідка пошла в комуналку із комуналки ще кудись. Нормальна тема. Будем набивать клаву тута.

Не не там ще її за уходом засунулі, так шо тут якраз їй місце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо оформити обігрів єл. енергіею, то в опалювальний період ваш нададут 3тис. кв\год на місяць по ціні 0,9гр\квт-год.Якщо маете двозонній лічильник єл. енргії то в період з23до 7год. по ціні 45коп\кВт-год. Начебто тепловий коеф. куба природного газу=8кВт-год. Самі другий сезон користуемо єл. опалюванням(фактично електро-газовим) думаю обігрів обходиться дешевше. Дешевий ліміт (3тис. кВт-год) енергії використовуемо не повністью, на третину. на фото саморобний нагрівач 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Крук сказал:

На случай форс мажора субсидія повинна бути а вона є??? Щось у Вас там теке робиться що як в Японії. Почитали не фіга не понялі.

Так пишут для всех

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Винодел сказав:

на фото саморобний нагрівач 

Щось не видно ніякого фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Николай Ахтырка сказав:

Не ну яго нафиг єту пильку. луше вазьмите акумуляторную цепную, еси шо акум в бардачок и  нима доказив нима дела.

Шибко дорога ота пилька. Щоб купити треба добре працювати декілька місяців як не повгода. В мене прицеп дубового нестройового колоддя стоіть 5 - 6 штук. А електропилька 8 штук як мінімум якщо не фуфло. А то і дороже. Є стара хускварна 137 ото єю й пиляю. Під цепку тільки графітки підкладаю шоб не шина не накрилася. І в звьоздочку на конці спецмазути заганяю щоб подшипніки не вишли із строя. Отак і пиляю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Иосифович сказав:

Берите с собой помощника и поперечку /двуручная пила/ и дешево и сердито. Режет прекрасно только не забывать поточить и правильно развести.

І возьму я помощника а він мєсто займе у машині. Сидушкі всі познімав і є тільки водітельське место.  Я краще оте мєсто палками заложу то більше толку буде. Та й нема в мене такого помощника. Надіюся тільки на себе. Мабуть таки на електропилку треба тягнутися іначе вихода нема некуди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Винодел сказал:

Якщо оформити обігрів єл. енергіею

Интересно во сколько обойдется такое оформление и реализация в сегодняшних реалиях? Думаю пару лет можно газом топить и в минус не уйдешь по итогу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, shersand сказав:

Интересно во сколько обойдется такое оформление и реализация в сегодняшних реалиях? Думаю пару лет можно газом топить и в минус не уйдешь по итогу. 

В 2015 році це коштувало 4000 грн за  кіловат добавленої потужності: проект, дозволи, монтаж + додатково обладнання і матеріали близько 10000. Для опалення будинку до 80 м.кв необхідно мінімум 5 кВт і це економ варіант, жарко не буде, а щоб нормально, то 10-12 кВт. До того ж, навряд чи будеш використовувати  ел. обігрів по денному тарифу, тому потрібна достатня потужність. Всього тоді по економ варіанту коштувало близько 30000 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут в темі писали, 1800 грн за кіловат, я брав дозвіл на 10 кВт, (тоді так давали) із них 6 кВт сам електрокотел ( по проекту) і більший ставити не можна, пізніше вже давали і більшу потужність, але це вже від РЕСу залежить ( їхніх ) ліній, тариф трьохзонний, три фази, за місяць можеш використати не більше 3000 кВт в пік опалення працювати не повинно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

Шибко дорога ота пилька. Щоб купити треба добре працювати декілька місяців як не повгода.

Та нормально вона стоить, до пятерки можно узять. А от дрова у вас дешовка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай Ахтырка сказав:

А от дрова у вас дешовка.

Зате дубові і добре горять. Соснові не беру взагалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, shersand сказал:

Интересно во сколько обойдется такое оформление и реализация в сегодняшних реалиях? Думаю пару лет можно газом топить и в минус не уйдешь по итогу. 

Если у вас еще по старинке то по договору у вас 1,8кВт. и нужно докупать мощности (1800грн каждый кВт) которые вм понадобятся, двух тарифный счетчик( 300= стоимость счетчика)  полюбе( ночной тариф 0,5) а они все рекомендуют с аеску и реле отключения и они програмируются минимум на 5кВТ. , а этого может не хватить на ваши теплопотери что бы ночью не замерзнуть. Плюс сюда прокладку кабеля сертифицированным электриком до ел.котла и еще какието мелкие расходы.

2 минуты назад, Крук сказал:

Зате дубові і добре горять. Соснові не беру взагалі.

Та у нас дуб от 8000, так шо вы везунчик.:umora: А на такой дом як у меня это примерно три машины, а газу я спалю дето меньше или стокоже по гривням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, nibond сказал:

Всього тоді по економ варіанту коштувало близько 30000 грн.

Думаю на сегодня эта сумма будет на порядок больше + электроэнергия тоже не бесплатная. Возможность скономить будет у тех,  у кого такая система была реализована раньше.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, larson сказав:

тут в темі писали, 1800 грн за кіловат,

Можливо це тільки за збільшення потужності, а проект і  монтаж додатково буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...