Перейти к содержанию

Пчеловод-завхоз. Коммуналка, субсидии, пенсия


Мико

Рекомендуемые сообщения

Оно то так , пополняют счета и это им на руку . Так и государственный мужа не чем не помогли . Не все могут перейти ( сделать переход ) и я не перешёл только почву подготавливаю . Кто не будь это сделал ? Опешите . Я то нашёл сайт и думаю это сделать . А вот бабушки да и другие смогут это сделать ? Знаете когда предпринимателям давали дотации и я  стал невольным  свидетелем , везде трындели , а как это сделать  не кто не чего , только в конце периода  29/31 месяца начали у нас по радио Северодонецка рассказывать как и что и когда не получается . Оно им надо . Так и с этим газом .

 Вот расскажите . Прошу перенести в соответствующую тему 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

На рахунок газу. Держава дала вибір вибирати постачальника. Більше 90% населення і до цієї пори його не змінили.

Легко казати коли документи на будинки зроблені після 2000 року. Я вже два роки не може переоформити спадщину, то там не те то тут не так. Зараз навіть приписатись у будинки яких не внесено в реєстр - НЕ МОЖНо  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, blek-269 сказал:

Оно то так , пополняют счета и это им на руку . Так и государственный мужа не чем не помогли . Не все могут перейти ( сделать переход ) и я не перешёл только почву подготавливаю . Кто не будь это сделал ? Опешите . Я то нашёл сайт и думаю это сделать . А вот бабушки да и другие смогут это сделать ? Знаете когда предпринимателям давали дотации и я  стал невольным  свидетелем , везде трындели , а как это сделать  не кто не чего , только в конце периода  29/31 месяца начали у нас по радио Северодонецка рассказывать как и что и когда не получается . Оно им надо . Так и с этим газом .

 Вот расскажите . Прошу перенести в соответствующую тему 

2 месяца назад советовал.  Заплевали.

В 12.11.2020 в 15:15, Gring сказал:

Меняйте поставщика газа, харьковский тариф самый дорогой.

 

В 12.11.2020 в 19:20, Gring сказал:

Труба остается, поставщика сейчас можно менять. Пару-другую гривен на кубе можно сэкономить.

https://gas.ua/uk/home/join

Проще всего перейти через Приват-24 - https://gas.ua/uk/home/news/blizko-30-zayavok-na-priiednannya-do-gk-naftogaz-ukrayini-prikhodyat-cherez-privat24

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Держава дала вибір вибирати постачальника. Більше 90% населення і до цієї пори його не змінили.

Сразу при вводе личного счёта выдаёт ошибку и дальше дело не идёт 

Вот и попробуй сменить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Сразу при вводе личного счёта выдаёт ошибку и дальше дело не идёт 

Вот и попробуй сменить 

EIC-код вводите в заявку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Gring сказал:

EIC-код вводите в заявку?

Завтра покрою долг за декабрь ,попробую поменять шило на мыло 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Gring сказал:

2 месяца назад советовал.  Заплевали.

 

https://gas.ua/uk/home/join

Проще всего перейти через Приват-24 - https://gas.ua/uk/home/news/blizko-30-zayavok-na-priiednannya-do-gk-naftogaz-ukrayini-prikhodyat-cherez-privat24

Я этот сайт забил себе в закладки ещё вчера .Я не думаю что Харьков один такой , Лугансксгаз сбыт просит за куб 9,78090 и + 1,83 доставка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Мико сказал:

Завтра покрою долг за декабрь

20210117_123436.thumb.jpg.55bd7ea53423175ced1afb5929dfb565.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дружина поміняла постачальника газу, начебто працює, рахунки за спожитий газ присилае новий постачальник(1 раз).Зроблено через додаток "Приват 24", начебто робилось при мені, принаймі почилалось, все пройшло з першого разу, так, треба було вводити якусь довгу строку цифр. Не певен, що зміг би повторити.Коли звернувсь товариш передав слухавку дружині, вона провела консультацію, при нагоді запитаю чи вдалось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Винодел сказал:

Дружина поміняла постачальника газу,

Это ещё на усмотрение поставщика ,

может и не принять в свою компашку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Винодел сказав:

начебто працює

ціна яка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

может и не принять в свою компашку

На перший погляд дивно, відмовитись від потенційного кліента.

Постачальника вибрали з найменшою ціною, приблизно на гривню дешевше, точніше після запитання у дружини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прояснив, тепер з цифрами-був постачальником щось на зразок "Дніпрогаззбут" по ціні на сьогодні-9,89гр\куб.Тепер "Укртатнафта" з штабквартирою в Кропивницькому по ціні 7,22. Мені це коштувало кепкуваняя(з мене) , підняттям "на кпини" з сторони жінки, буцімто я живу як"божа пташка" не можу серед ночі розбудженим з ліжка сказати скільки вартое єл. єнергія і природній газ. Згадались давні часи, коли я був молодим, розлученим, жив в дідівській хаті ,топив дровами і зовсім не цікавився ціною на газ та енергію, а думки мої були навколо жінок і їх принад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Винодел сказал:

Прояснив, тепер з цифрами-був постачальником щось на зразок "Дніпрогаззбут" по ціні на сьогодні-9,89гр\куб.Тепер "Укртатнафта" з штабквартирою в Кропивницькому по ціні 7,22. Мені це коштувало кепкуваняя(з мене) , підняттям "на кпини" з сторони жінки, буцімто я живу як"божа пташка" не можу серед ночі розбудженим з ліжка сказати скільки вартое єл. єнергія і природній газ. Згадались давні часи, коли я був молодим, розлученим, жив в дідівській хаті ,топив дровами і зовсім не цікавився ціною на газ та енергію, а думки мої були навколо жінок і їх принад.

Є ще досі не знаю скільки плачу за комуналку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://m.facebook.com/100000380452725/posts/3699754810047164/?sfnsn=mo

Очччень интересное видео!... Эти алени опять считают себя рабовладельцами. Опять напрашиваются на Майдан. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прослухав відео , перші враження-звідки він знае як думають олігархи, чи відчувають вони себе "власниками країни",як писав в анкеті Микола 2-"Хозяин земли Русской"(до відома -на 63\64 частини генетично німиць), сам Ігор Беркут(промовець) себе до них(власників) не зараховуе, намагаеться нацькувати простих, бідних,мало і середньозаможних українців на олігархів. Не віриться і не вражае, за таким атаманом я б не пішов. За ким би пішов?... не скажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Мико сказав:

Завтра покрою долг за декабрь ,попробую поменять шило на мыло 

я минулого тижня міняв, тепер чекаю коли ж воно піміняється)))

Впринципі нічого складного нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Винодел сказал:

Прояснив, тепер з цифрами-був постачальником щось на зразок "Дніпрогаззбут" по ціні на сьогодні-9,89гр\куб.Тепер "Укртатнафта" з штабквартирою в Кропивницькому по ціні 7,22. Мені це коштувало кепкуваняя(з мене) , підняттям "на кпини" з сторони жінки, буцімто я живу як"божа пташка" не можу серед ночі розбудженим з ліжка сказати скільки вартое єл. єнергія і природній газ. Згадались давні часи, коли я був молодим, розлученим, жив в дідівській хаті ,топив дровами і зовсім не цікавився ціною на газ та енергію, а думки мої були навколо жінок і їх принад.

Все через это прошли ) почти ..но кому то повезло с первого раза ) а может просто терпят )).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Wladimir_K сказав:

Є ще досі не знаю скільки плачу за комуналку.

значить просто не Ви платите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, gardener сказал:

значить просто не Ви платите

Оплачує дружина, деколи я їй допомагаю це зробити, але цифрами комуналки чесно не цікавлюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно думав запитати, може хто обізнаний ,практично, бо теоретично я знаю. Тепловий єквивалент одного куба природнього газу що ми отримуемо з газорозподільчої системи, в кіловатт-годинах. Теоретично 6-8 кВ-год. Моя цікавість  практичного характеру. Раніше мав тариф "Опалення"(3тис. кВт на місяць за ціною 90коп.і 45 коп. по "нічному тарифу"). Виходячи з нинішніх цін 1,68гр\кВт і 0,84, здаеться, обогріватись єлектрикою по денному тарифу дороше ніж газом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Винодел сказав:

Давно думав запитати, може хто обізнаний ,практично, бо теоретично я знаю. Тепловий єквивалент одного куба природнього газу що ми отримуемо з газорозподільчої системи, в кіловатт-годинах. Теоретично 6-8 кВ-год. Моя цікавість  практичного характеру. Раніше мав тариф "Опалення"(3тис. кВт на місяць за ціною 90коп.і 45 коп. по "нічному тарифу"). Виходячи з нинішніх цін 1,68гр\кВт і 0,84, здаеться, обогріватись єлектрикою по денному тарифу дороше ніж газом.

в мене в квитанціі написано: 120,12 кубів -1270,85 кВт*год. Виходить 10.5 в одному кубі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Новина, що в квитанції таке пишуть, до того ж не відповідае попереднім знанням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не выдержал и последний день мороза решил протопить дровами 

За пол часа температура на котле 80 * ,

в доме существенно потеплело 

Придётся таки дрова покупать

и не платить фирташу по 5000 в месяц ,

за сомнительный газ  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

решил протопить дровами 

За пол часа температура на котле 80 * ,

в доме существенно потеплело 

В нас за сильних морозів дуже падав тиск газу - і в хаті постійно стояла холодіна - бувало навіть котел вимикався через низький тиск.

Поставили років 4 назад котла твердопаливного - така сама ситуація як описано вище... Може не за пів години - бо квадратура трохи, але в хаті теплення. Трохи дрова, на ніч брикету - вранці встаю жар ще лежить - кинув знову дров і пішло....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...