Перейти к содержанию

Продаж землі: за і проти


Рекомендуемые сообщения

Питання поставлю трохи в іншій площині-хто буде  покупець?[emoji6] І так для приколу-хто збирається прикупити земельки-зголосіться ,з вказанням кількості га.:ole_ole: (так би мовити нерепрезентативне опитування).
Молодец, по делу говоришь...
Многие только подсчитывают бабосики и руки потерают...
А дальше хоть трава не расти..бабос то в карманах почти уже

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Я народився і виріс в с. Лука , де був один з найстаріших в області цукрозаводів. І люди мали там роботу, як заводські так і у колгоспі. А тепер - пустка. Лише труба лишилася, бо то геодезичний знак також і його чіпати заборонено. У заводі була і велика пасіка, її теж нема. А переймаюся я за наших людей, що лишилися без роботи.:dntknw:
Главный вопрос:
"кто проспал все полимеры?(с)"

Только не нужно говорить ..что пендосы заставили все порезать на чер.мет.

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за продаж землі, може хоть орендну плату будуть нормальну платить.Щоб мав певну суму грошей,то купив би тєж земельки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за продаж землі, може хоть орендну плату будуть нормальну платить.Щоб мав певну суму грошей,то купив би тєж земельки.

Удивительная позиция :/. Личный мотив превыше всего...

 

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

 

 

Вы видимо очень далеки от реальности, которая сейчас есть. И точно не знаете какой уровень рейдерства сейчас.

И сколько нужно действий чтобы, внести изменения в гос.реестр...и сколько сил нужно, чтобы "откатить " регистратора...

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, VВиталий сказав:

Я за продаж землі, може хоть орендну плату будуть нормальну платить.Щоб мав певну суму грошей,то купив би тєж земельки.

А чому городян так надули? Де наші землі ?!:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, BeeDeny сказав:

Молодец, по делу говоришь...
Многие только подсчитывают бабосики и руки потерают...
А дальше хоть трава не расти..бабос то в карманах почти уже

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Главный вопрос:
"кто проспал все полимеры?(с)"

Только не нужно говорить ..что пендосы заставили все порезать на чер.мет.

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk
 

   Вавчери усієї моєї родини - п"ять чоловік- на Саливінському цукрозаводі.

І жодної копійки ми так звідти й не одержали, хоч він працює й сьогодні...:frusty::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

А чому городян так надули? Де наші землі ?!:dntknw:

ну так а чого ж ви, городяни, та й покинули малу батьківщину і поперлися "мучитися" в "загазовані міста з поганою екологією"? треба було лишатися, або переїздити в "колиску України", на свіже повітря, вйо...ть в ріднесеньких колгоспах і при розпаюванні були б у вас паї земельні. Чи ви того, і рибку, і... квартирки на шару отримати, і ще щоб вам земельки відвалили? а одне місце не злипнеться? ;) от мені вже ці "городяни", подобаються, "санти сімпліціти" ще ті :umora: все життя селян за лохів тримали - а як по іншому нахабство пояснити, що "хатку в місті отримав, а тепер і від земельки не відмовлюсь", красави, чьо :ay: у мене теща така ж - в 16 виїхала з села, все життя в Києві, а туди ж - "а мій пай де!?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, medhon сказал:

ну так а чого ж ви, городяни, та й покинули малу батьківщину і поперлися "мучитися" в "загазовані міста з поганою екологією"? треба було лишатися, або переїздити в "колиску України", на свіже повітря, вйо........."а мій пай де!?"

Ну і до чого ця бовтанка словесна? Чи ти думаєш, що всім жителям в селах і селищах паї роздавали. Ти помиляєшся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, SashaSM сказав:

Ну і до чого ця бовтанка словесна? Чи ти думаєш, що всім жителям в селах і селищах паї роздавали. Ти помиляєшся.

Ну, по-перше, шановний, попросив би вас не "тикати", я з вами свиней не пас. Так шо слідкуйте за своєю "бовтанкою". По-друге, треба уважніше букви читати - мова йшла про жителів міст, які хочуть тої ж земельки, що й селяни, котрі на ній працювали. А по-третє, я не буду говорити за всю Україну, але в моєму рідному селі і селах навкруги паї отримали ВСІ хто працювавав у колгоспі. Не отримали лише продавці з магазів, культпрацівники і вчителі, які не були членами КСП. і то, якщо обоє в сім'ї не працювали в колгоспі, приміром, сім'я вчителів, всеодно один пай давали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, medhon сказав:

ну так а чого ж ви, городяни, та й покинули малу батьківщину і поперлися "мучитися" в "загазовані міста з поганою екологією"? треба було лишатися, або переїздити в "колиску України", на свіже повітря, вйо...ть в ріднесеньких колгоспах і при розпаюванні були б у вас паї земельні. Чи ви того, і рибку, і... квартирки на шару отримати, і ще щоб вам земельки відвалили? а одне місце не злипнеться? ;) от мені вже ці "городяни", подобаються, "санти сімпліціти" ще ті :umora: все життя селян за лохів тримали - а як по іншому нахабство пояснити, що "хатку в місті отримав, а тепер і від земельки не відмовлюсь", красави, чьо :ay: у мене теща така ж - в 16 виїхала з села, все життя в Києві, а туди ж - "а мій пай де!?"

 Квартирку я за свої кревні придбав уже в 92, простоявши у черзі в редакції 10 років лише першим і як молодий спеціаліст і як чорнобилець .:dntknw: Але у мого діда Антона було до революції гарненьке поле і вітряк, що загарбав колгосп. То де ж вони?  :ah:

  Але ж і ви, @medhon , як я подивлюся, поселилися далеко від колгоспів...:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Квартирку я за свої кревні придбав уже в 92, простоявши у черзі в редакції 10 років лише першим і як молодий спеціаліст і як чорнобилець .:dntknw: Але у мого діда Антона було до революції гарненьке поле і вітряк, що загарбав колгосп. То де ж вони?  :ah:
  Але ж і ви, [mention=23368]medhon[/mention] , як я подивлюся, поселилися далеко від колгоспів...:umora::az:
Так так ви ще про реституцію згадайте , але це неможливо в нашій стуації .


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, uam_63 сказав:

Так так ви ще про реституцію згадайте , але це неможливо в нашій стуації .


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Правильним було б усе перевести в облігаційні кошти і за них вже люди мали б купувати на спецбіржі що й кому до вподоби. Тобто кому - земля, а кому  фабрики й заводи чи колгоспно- радгоспна пасіка. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особисто я за відкриття ринку землі.

Оскільки деюре право власності є, що передбачає право користуватись розпоряджатись майном в тому числі відчужувати його, а дефакто право на розпорядження обмежено. Що  з юридичною точки зору є нонсенс.

Але, зважаючи на реалії:

Відсутність фінансів у населення в селі і не тільки в селі - люди які все життя працювали на землі чи бажають працювати на землі  після продажу залишаться фактично ізольовані на своїх 25 сотках. все навколо після продажу чуже ні пройти ні проїхати - зясь

Наявність необмежених фінансів у транснаціональних корпорацій

Наявність значних фінансів у місцевих латифундистів, і царьків які обманним шляхом заволодіти тисячами га після розвалу колхозів

Вбачаю найраціональнішим надати право громадянам відчужувати землі СГ призначення. Набувачем має бути держава,як приклад Земельний банк, яка на конкурсній основі надає в оренду землі із суворим контролем додотримання прав громад, що проживають біля цих земель з правом розірвання договору за порушення вимог екологічного законодавства...

Земля на території Держави має належати державі- держава( народ через органи держ влади), що не є власником свої землі приречена.

Моя думка без претензій на істину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, ДобровоЛ сказав:

А чому городян так надули? Де наші землі ?!:dntknw:

А де наші халявні квартири? Сказали селяни. Мова ні про що. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Sanich сказав:

А де наші халявні квартири? Сказали селяни. Мова ні про що. 

Я, приміром , сам її заробив, держава мені нічого не дарувала. Та й відсотків з 40 зробили саме так.:IMHO: Але правильно було б перевести все у облігації і хай би кожен міг вибирати, що йому потрібніше - земля чи квартира і т.п.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Правильним було б усе перевести в облігаційні кошти і за них вже люди мали б купувати на спецбіржі що й кому до вподоби. Тобто кому - земля, а кому  фабрики й заводи чи колгоспно- радгоспна пасіка. :IMHO:

Про приватизаційні сертифікати в 90-х забули? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, yurasaver сказав:

Про приватизаційні сертифікати в 90-х забули? 

 

Ага. Та я ж писав про це вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Я, приміром , сам її заробив, держава мені нічого не дарувала. Та й відсотків з 40 зробили саме так.

Ну 60% то ж отримали. Чому ви їм не пред"являєте претензію "Мене надули. де моя квартира?" Ну та й в селі не всі отримали пай. Тому - ні про що. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

 Але у мого діда Антона було до революції гарненьке поле і вітряк, що загарбав колгосп. То де ж вони?  :ah:

  

Приблизно теж саме запитує Жіріновський про якесь там деревообробне підприємство на Західній Україні, яке буцімто відібрали у його діда більшовики :umora:

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

 

  Але ж і ви, @medhon , як я подивлюся, поселилися далеко від колгоспів...:umora::az:

Але ж я, на відміну від декого, не ставлю риторичних запитань "де моя земля";)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

 Ну та й в селі не всі отримали пай. 

Не отримали тільки ті, які не працювали в колгоспі! У моєму селі отримали навіть ті, які пропрацювали в колгоспі без року день. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не отримали тільки ті, які не працювали в колгоспі! У моєму селі отримали навіть ті, які пропрацювали в колгоспі без року день. 
Це наші корупційні реалії і ми в певній мірі кожен з цим згідний хтоб небув яким ,,чесним ,, патріотом .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, medhon сказав:

Не отримали тільки ті, які не працювали в колгоспі! У моєму селі отримали навіть ті, які пропрацювали в колгоспі без року день. 

От тому й виходить дурниця.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Bee Deny, звичайно свое ближче до тіла.Держава нічого недавала, а тільки забирала.Спочатку комуняки,забрали гектар землі,коней,корову,хату і 15 душ дітей вигнали на вулицю.Тато був 14тим в сімї.При Горбатому,повернули грошима за хату,та в живих залишилось тільки троє.А ви кажите за своэ тільки думаю.В 90 комуняки стали демократами, і знову пограбували, тільки вже тата і його сім*ю.За часи ,,вільної України,, дограбовують і землю.Звичайно вони проти продажу землі,а народ у нас, юридично не грамотний,от ним і маніпулюють .Так що Я,за продаж землі !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіщо продавати ,якщо кращe отримувати достойну арeндну плату,при чому постійно і стабільно, вeликі сільгосп -підприємства вжe зараз платять по 4 -5 тисяч гривeнь за  гeктар у рік. Отримуючи ці гроші пeнсіонeри мають надбавку до пeнсіі ,яка у сільській місцeвості зазвичай нe дотягує до 3 тисяч, молодші можуть витратити кошти як частину оплати за навчання дітeй у вишах .Фактично,, пай“ цe як дeпозит для    людeй з сeла,і продавати його :IMHO:нeрозумно ,аджe всі ми чудово розуміємо ,що ці хлопчики які змінюють правила під час гри, просто так простим людям нічого нe віддадуть.Як сказав один розумний дядько ,вони даром віддали цю зeмлю ,а тeпeр нe знають як даром забрати назад ,:IMHO:протиснуть закон забeруть даром щeй заплатимо за пeрeоформлeння.І звeрніть увагу на рахунок достойноі орeндноі плати,що той в жилeтці ,що інші мовчать:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, VВиталий сказав:

Я за продаж землі, може хоть орендну плату будуть нормальну платить.Щоб мав певну суму грошей,то купив би тєж земельки.

 

1 година тому, VВиталий сказав:

Bee Deny, звичайно свое ближче до тіла.Держава нічого недавала, а тільки забирала.Спочатку комуняки,забрали гектар землі,коней,корову,хату і 15 душ дітей вигнали на вулицю.Тато був 14тим в сімї.При Горбатому,повернули грошима за хату,та в живих залишилось тільки троє.А ви кажите за своэ тільки думаю.В 90 комуняки стали демократами, і знову пограбували, тільки вже тата і його сім*ю.За часи ,,вільної України,, дограбовують і землю.Звичайно вони проти продажу землі,а народ у нас, юридично не грамотний,от ним і маніпулюють .Так що Я,за продаж землі !!!

Про орендну плату нормальну хвилюєтесь за когось чи за свою? Якщо за свою,то тут дисонанс: є земля,але за надцять років чи не оброблялась особисто чи здавалась в аренду, але не принесла певної суми грошей.Нафіга тоді" купив би тєж земельки:dntknw:"?  Якщо міський житель , то відверто кажучи, попустіться з таким підходом. Вже наприватизували ( я проти не по змісту а по самому впровадженню) промисловість в дев"яностих (ваучеризація).Мене просто бісить та вся демагогія, коли я бачив та розумів цінність обладнання (матеріальної бази), яке дибіли знищили в ім"я копійчаної наживи.(прошу це не сприймати спрощено, бо результат плачевний а винуватих мільйон факторів і всюди по різному).  Так буде і з землею,а вона невідновлювальний ресурс (в плані   потім не зміниш власника). Такі доленосні рішення повинні приймати не "домогосподарки", а серйозні мозгові центри і без занадто різких рухів (щоб безболісно виправляти можливі хиби):IMHO:

  А от чомусь ніхто не зголошується з бажанням купити (реально)  гектари, і це в середовищі,в принципі недалекому від сіль.господарства:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...