Jump to content
Сіверянин

Продаж землі: за і проти

Recommended Posts

За ту стоимость, что они озвучили (1,5-2 тыс.$./га), пусть идут гуляют... А как говорила Тимошенко, что рыночная стоимость земли около 30 тыс.$/га..., то почему бы и нет? Свои 7 га, продал бы)))

• Like 1
  • Haha 1

:baby:А шо тут прАисходить?

• Like 1
3 часа назад, Critic сказал:

За ту стоимость, что они озвучили (1,5-2 тыс.$./га), пусть идут гуляют... А как говорила Тимошенко, что рыночная стоимость земли около 30 тыс.$/га..., то почему бы и нет? Свои 7 га, продал бы)))

Если бы мне завтра вот так вдруг не с того не с сего  предложили даже и 50 тыс. за га.  всё равно бы не продал бы.

• Like 4
31 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Если бы мне завтра вот так вдруг не с того не с сего  предложили даже и 50 тыс. за га.  всё равно бы не продал бы.

Погано значит рахуєте: 50000 під 3% в валюті 1500 в рік, сумніваюсь що отримуєте, чи зможете отримати за використання паю в будь який спосіб більше. 

Якою б не була земля золотою (окрім прямого значення цього слова), ніхто не заплатить за неї більше ніж вона зможе дати прибутку в періоді 5-15 років капіталізації. 

• Like 3
3 часа назад, yurasaver сказал:

Погано значит рахуєте: 50000 під 3% в валюті 1500 в рік, сумніваюсь що отримуєте, чи зможете отримати за використання паю в будь який спосіб більше. 

Якою б не була земля золотою (окрім прямого значення цього слова), ніхто не заплатить за неї більше ніж вона зможе дати прибутку в періоді 5-15 років капіталізації. 

Я нормально считаю.  сегодня это 50 тыс .  а если их как вы предлагаете вложить под 3 %  .  то или эти 50 тысяч это завтра фантики или дефолт и ни кто никому ничто не должен. а земелька то уже не твоя.

да и написано то было что если вдруг не с того ни с сего начнут давать такую цену. а в чудеса я не верю буду медленно и очень медленно принимать решения.

• Like 2
  • Haha 1
Поддерживаю, продажа ни к чему хорошему не приведет.
...мало кто думает на год и более вперед.

Не все могут оценить все риски которые возникают и могут быть.

Один из - Риски взлета цен, у всех есть бабос.
Риск последующего не использования сх земель-не урожай- (голода не будет, будет импорт продовольствия, но деньги где брать?)

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

• Like 2
Я нормально считаю.  сегодня это 50 тыс .  а если их как вы предлагаете вложить под 3 %  .  то или эти 50 тысяч это завтра фантики или дефолт и ни кто никому ничто не должен. а земелька то уже не твоя.
да и написано то было что если вдруг не с того ни с сего начнут давать такую цену. а в чудеса я не верю буду медленно и очень медленно принимать решения.
ОПАСНОСТЬ ДЛЯ ФЕРМЕРОВ И ПРОЧИХ СЕЛЬХОЗНИКОВ.
Фермеры, которые возьмут кредиты на покупку земли, даже если кредиты будут беспроцентными, сразу понизят свою эффективность и могут стать неконкурентоспособными.
Таким нехитрым способом их могут вообще выдавить с рынка сельхозпроизводства.
Ведь кредиты нужно отдавать. А отдают кредиты с прибыли.
А дают этот кредит на покупку того, что они и так используют.
Они и так используют землю. Но теперь за то, что они и так используют, придётся платить. То давайте и за воздух платить.
Например, получил кредит 5 млн. грн. на 5 лет. Купил землю.
Но кредит нужно отдать. А чтобы его отдать, эти 5 млн. грн. нужно заработать.
Ну пусть фермер заработал 5 млн. грн. И теперь вместо того, чтобы купить комбайн или построить ферму, фермеру придётся эти деньги просто отдать.
Причём 5 млн. грн. нужно заработать именно прибыли, а не дохода.
То есть, например, продать продукции на 20 млн., потратившись максимум на 15 млн. Тогда 20 - 15 = 5 млн. прибыли.
Так что, дорогие фермеры, не поддавайтесь на провокацию.

• Like 2
  • Thanks 1
4 часа назад, Critic сказал:

Мадама Юлія багато чого говорить, її рот може сказати все, що їй вигідно. А є реальна ціна землі за якою її купують на даний момент. З потолка можна любе число взяти і сказати, що це ринкова ціна. 

• Like 3
  • Thanks 1
В 29.11.2019 в 18:31, Сергей Тюркин сказав:

Я жыву в городе а земля моя находится в селе за 90 км  если ехать по трассе и 60-70 км  полевыми.  так что садить я там ничего не буду.  три года назад 9 тысяч . а этот и прошлые года по 11 тысяч ребята на карточку мне перевели да и ещё спасибо сказали. я не знаю много ли это или мало за тех  3.3 га  но меня всё устраивает.

Наразі згідно Земельного кодексу є законна можливість обмінятися паями. Тобто, якщо по сусідству з вашою пасікою є розпайована земля, то цілком вірогідно на взаємовигідних умовах знайти бажаючого обмінятися паями

• Like 2
От умник 30к х 7га =210к
Налог НДФЛ заплатить,забыли?
А как насчёт инфляции? У всех есть бабосики... Цены вверх? Или законы экономики отменил Печерский район суд?

• Like 1
  • Haha 1
В 29.11.2019 в 15:29, MaxBear сказав:

Я за відкритий ринок землі, але е єдне дуже суттєве АЛЕ. Необхідно ввести контроль посівних площ, а саме контроль виконання сивозмін. От тоді іноземні інвестори дуже задумаються чи вигідно їм це буде, коли неможливо буде сіяти кукурудзу або соняшник із року в рік. 

Нагадало мені совдепію... Ага, і ще надійний контроль запропонуйте за часом посіву та збирання...:ay::wave:

• Like 2

Ах ну ладно.:baby: Почему приостановили закон про заробітчан в германии? Над этим никто не задумывался? А ответ прост, не разработали схему его реализации до конца. А у нас как всегда закон примут а как он будет выполнятся и процедура его реализации это вторично. Рынок земли нужен но внести изменения в Конституцию в этом случае может только Украинский народ на референдуме, по другому никак. Да и процедура продажи не разрабатывается, тупо как обычно продавать, а как это будет происходить всем пофиг.

Ах ну ладно.:baby: Почему приостановили закон про заробітчан в германии? Над этим никто не задумывался? А ответ прост, не разработали схему его реализации до конца. А у нас как всегда закон примут а как он будет выполнятся и процедура его реализации это вторично. Рынок земли нужен но внести изменения в Конституцию в этом случае может только Украинский народ на референдуме, по другому никак. Да и процедура продажи не разрабатывается, тупо как обычно продавать, а как это будет происходить всем пофиг.

Ещё один умник,

Скажите пожалуйста какую поправку в конституцию нужно ввести?

Всем пофиг, потому что все хлопают в ладоши и в уме подсчитывают купюры...а что дальше будет,не волнует...

11 часов назад, BeeDeny сказал:

От умник

не понял...Что Вас так напрягло?

3 часа назад, BeeDeny сказал:

Всем пофиг, потому что все хлопают в ладоши

Сегодня в Киеве митинг по поводу продажи земли 

Блогеры Семченко и Мисливец собрали 20 человек 

Нет проплаты митингующим -нет и митингующих 

Про петуха и украинца все анекдот знают 

• Haha 1
6 часов назад, BeeDeny сказал:

Ещё один умник,

Скажите пожалуйста какую поправку в конституцию нужно ввести?

Всем пофиг, потому что все хлопают в ладоши и в уме подсчитывают купюры...а что дальше будет,не волнует...

Это почему умник? Я знаю что прописано в Конституции, но по факту попробуйте получить все те блага которые нам с вами положены по основному закону. 

• Like 1
20 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Нагадало мені совдепію... Ага, і ще надійний контроль запропонуйте за часом посіву та збирання...:ay::wave:

Тобто вас влаштовує те що труять бджіл не сертифікованою хімією? Але без тієї хімії сонях і кукурудза родити пьять років поспіль не буде.  

• Like 1

Ліберальний ринок землі: як відчують пересічні українці

3.6т
09:59, 1.12.2019Оновлено: 09:59, 1.12.2019

З публікацій М.Голосного:

Міхал Козак, політичний аналітик, кореспондент Національного банку Польщі в Україні, нагадав причину, з якої Польща ввела мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

"В Польщі добігає завершення дія закону, що обмежує продаж землі іноземним громадянам. Продовжити його уряд не може через зобов’язання, взятих державою при вступі до ЄС. Тому ми змушені були створити такі умови, які фактично закривають цей ринок перед іноземцями, юридично не обмежуючи можливість здійснення угоди.

Чому було прийнято таке рішення? Ми добре пам’ятаємо, що трапилося з ринком нерухомості в Польщі, коли його відкрили для іноземців. Якщо в 2004 після вступу в ЄС, квадратний метр у Варшаві коштував 2000-2500 злотих, то буквально за 2-3 роки, використовуючи дешеві європейські кредити, іноземні спекулянти накрутили ціни в кілька разів, до 10000 злотих.

Як наслідок, більшість звичайних поляків більше не могли дозволити собі власне житло. Деякі змушені були взяти кредит на 40 років. Після кризи 2008 року ціни нерухомість впали, але ті, хто встиг купити нерухомість за найвищу ціну, так і залишилися на кредитному гачку на десятиліття!

Цей урок показав нам, що спекулятивний ринок – це погано. Дана ситуація загрожувала і землі. Уряд почав побоюватися, що сільського господарства в Польщі не залишиться взагалі. До вступу в ЄС Польща була однією з найбільших виробників цукру та цукрових буряків. Після відкриття ринку, кооперативи з переробки цукрових буряків були викуплені німецьким бізнесом і вирізані на метал. Це призвело до того, що зараз цукрові буряки в Польщі взагалі не вирощується – немає заводів з його переробки. У свій час в магазинах взагалі не було польського цукру, зате був привізною німецький, за ціною в 2-2,5 вище ніж в Німеччині! При польських зарплатах, які в 3 рази нижче німецьких.

Тепер уявіть собі ситуацію, яка могла статися в сільському господарстві. Сюди заходить західноєвропейська компанія, у якій є можливість отримання доступного кредиту, і скуповує землю. Вона може нічого тут не вирощувати взагалі – тримати в бур’янах, їй все одно це цікаво. Але на польському ринку продавати те, що виростила у себе. Нам такий підхід відомий з досвіду з цукровим буряком. Чому б той же саме не зробити з польськими яблучними садами – просто вирізати їх і поставляти сюди яблука із західної Європи. А краще відразу – яблучний сік або джем. Уявіть собі можливості ціноутворення для такого монополіста, адже ціну можна було б призначати практично будь-яку. Так працює майже весь бізнес, і не важливо – європейський чи російський.

Українці платять подвійну-потрійну ціну за товари, які не виробляються локально. Досить згадати, що безліч заводів, в тому числі в Дніпропетровській області, були викуплені росіянами і вирізані на метал, щоб звільнити ринок для своєї продукції.

Але на відміну від України, Польща швидко вивчила урок подібної "лібералізації" і зупинила цей процес. Були прийняті закони, якими земельний ринок закритий для іноземних покупців і зроблений упор на розвиток власного сільського господарства і переробної галузі. Іншими словами, був прийнятий такий формат сільського господарства, який дає економічно розвиватися країні і забезпечувати зайнятість на селі"

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

• Like 4
38 хвилин тому, MaxBear сказав:

Тобто вас влаштовує те що труять бджіл не сертифікованою хімією? Але без тієї хімії сонях і кукурудза родити пьять років поспіль не буде.  

Це зовсім інші питання.:IMHO:

• Like 1
1 час назад, шаруда сказал:

Іншими словами, (у Польші) був прийнятий такий формат сільського господарства, який дає економічно розвиватися країні і забезпечувати зайнятість на селі"

В Україні теж приймається такий формат сільського господарства, який дає економічно розвиваться і забезпечувати зайнятість.

Тільки розвиваться і забезпечувати зайнятість не Україні - а Польші!

Нещодавно зробили нову оцінку вартості ГТС України. Вона зменшилася у 100 разів і складає порядка 120млн доларів. Тобто по ціні металолому мінус вартість на демонтаж...

• Like 3
11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Та нажаль не інше, а головне. Безконтрольне ведення сільського господарства призведе до екологічних проблем. 

• Like 1
11 година тому, шаруда сказав:

У свій час в магазинах взагалі не було польського цукру, зате був привізною німецький, за ціною в 2-2,5 вище ніж в Німеччині! При польських зарплатах, які в 3 рази нижче німецьких.

А ціна цукру зрівнялася з ціною меду? Якщо завдяки цим перипетіям поляки стали споживати набагато більше меду, то нехай німці і в Україні повоюють з цукровиками:ay:

• Like 2
  • Haha 1
12 години тому, шаруда сказав:

тепер уявіть собі ситуацію, яка могла статися в сільському господарстві. Сюди заходить західноєвропейська компанія, у якій є можливість отримання доступного кредиту, і скуповує землю. Вона може нічого тут не вирощувати взагалі – тримати в бур’янах, їй все одно це цікаво

О, то це ж те, про що мріють пасічники!;)

• Like 1
  • Haha 3
55 хвилин тому, MaxBear сказав:

Та нажаль не інше, а головне. Безконтрольне ведення сільського господарства призведе до екологічних проблем. 

12 години тому, MaxBear сказав:

Розумію, що це вас турбує, але я про тему - Продаж землі. Власник на те і власник, щоб сіяти те і як, щоб йому було вигідно. Видно ви не бачили, як по дзвінку з району чи області сіяли, жнивували, не зважаючи ні на погоду , ні на місцеві умови. Ви ж до цього не прагнете?:ah:

•  
  • Like 4