Перейти к содержанию

Продаж маток породи КАРНІКА F1 та ШО


Рекомендуемые сообщения

Пропоную Вашій увазі матки породи КАРНІКА   на сезон 2020

Всі матки виведені  від чистопородного матеріалу,  родоводи можна подивитися тут:  http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/DVS

Всі матки МІЧЕНІ

Матки F1   плідні – 250 грн,

                неплідні --  100 грн

Перші плідні матки планую   на  кінець травня- початок червня,  якщо погода буде сприяти, то можливо, що   будуть  трошки  швидше

Також  буде обмежена кількість  чистопородних маток  ШО,  перевірених на печатний розплід.

Вартість матки ШО   з дозуванням сперми   8 мкл – 1200 грн,

По лініях більш конкретно  зможу  зорієнтувати  після  весняного обльоту.

 Доставка здійснюється  Новою Поштою  за рахунок замовника,

Відправка маток після попередньої оплати на карту ПБ.

 У випадку пошкодження матки під час доставки, роблю заміну, або повертаю кошти, на вибір замовника

  Замовлення приймаю  в приват,  або  по тел. 098 425 41 90 (viber) ,     066 447 95 68,  Володимир,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

Володя,можна характеристики маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Павло Михайлович сказав:

Володя,можна характеристики маток?

Матеріал минулорічний-  Пернер, Пешец, VT,  якщо коротко - бджоли медові та лагідні, в міру рійливі, якоїсь великої різниці  між лініями в моїх умовах невидно

З нового матеріалу, є карніка Майн, АСА,  скленар, зінгер  та словенка,  але по них остаточний висновок зроблю по результатах зимівки, весняного розвитку, та взятку на садах і вербі. По словенці вже можу сказати, що вона дуже мирна,  добре використали медозбір з соняха і при цьому незалили гніздо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, davolodya сказал:

Матеріал минулорічний-  Пернер, Пешец, VT,  якщо коротко - бджоли медові та лагідні, в міру рійливі, якоїсь великої різниці  між лініями в моїх умовах невидно

З нового матеріалу, є карніка Майн, АСА,  скленар, зінгер  та словенка,  але по них остаточний висновок зроблю по результатах зимівки, весняного розвитку, та взятку на садах і вербі. По словенці вже можу сказати, що вона дуже мирна,  добре використали медозбір з соняха і при цьому незалили гніздо

Що це за АСА ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Женя Циба сказав:

Що це за АСА ?

Австрійське об'єднання карніки, в даному випадку у мене карніка від Штрьомера

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Женя Циба сказал:

Що це за АСА ?

В Австрии две организации

1)АCA-Austrian Carnica Association-Австрийская Ассоциация Карники

2)ZAC-Zentrale Arbeitsgemeinschaft Carnicazuchter-Центральная рабочая группа пчел карника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Егор Юрьев сказав:

В Австрии две организации

Интересно и познавательно, что даже в такой маленькой стране, как Австрия, есть несколько паралельных структур.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 27.11.2019 в 11:14, davolodya сказав:

Матеріал минулорічний-  Пернер, Пешец, VT,  якщо коротко - бджоли медові та лагідні, в міру рійливі, якоїсь великої різниці  між лініями в моїх умовах невидно

З нового матеріалу, є карніка Майн, АСА,  скленар, зінгер  та словенка,  але по них остаточний висновок зроблю по результатах зимівки, весняного розвитку, та взятку на садах і вербі. По словенці вже можу сказати, що вона дуже мирна,  добре використали медозбір з соняха і при цьому незалили гніздо

 

Кожна з тих маток Ф1 результат супер, цікаво як перезимують, но всі ось ці описані матки вони ніби здавалось однакові но особливі по своєму, головне в добру сторону. І.О. дали стабільні Ф1 , які мають відмінні характеристики. І ще що собливо, так-це невидають жовтизни, мій молоток заржавіє:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
4 хвилини тому, majestik004 сказав:

Продам бджолопавільйон на базі Зіл з причіпом. В пречепі є кімната для проживання. Можу продати з бджолами 104 сім’ї. Порода українська степова. Продам цілий бізнес. Пишіть на вайбер 0980772629. Ціна договірна. 

Яке це має відношення до продажу маток карніки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получіть 100 сімей , це Вам щоб неспорели за ціну пакета , а то непродам дешево, непродам :umora:

Ще і кожному матководу , з закордоними матками,  по прицепу УС :ay: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, AVA сказав:

Получіть 100 сімей , це Вам щоб неспорели за ціну пкета , а то непродам дешево, непродам :umora:

Ще і кожному матководу , з закордоними матками,  по прицепу УС

З своїми б раду дати, навіщо мені ще чужі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, davolodya сказал:

Яке це має відношення до продажу маток карніки ?

Распродажа пошла. Видно билет на Польшу горит вот и кидает объявления во все темы. 

Володя ИО раньше практиковали? В какие сроки будут первые ИО? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, igor сказав:

Володя ИО раньше практиковали? В какие сроки будут первые ИО? 

Почав минулого року, частина ІОшок зимує в мене, частина є в наших форумчан, весною попрошу дати відгук як сіють і як перезимували. 

Перші ІО планую орієнтовно на початок червня,  оскільки матки будуть перевірені на печатний розплід,  від осіменіння до запечатування розплоду займе трошки часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плануєте іо зі словенок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Остаточний висновок зроблю по результатах  морфометрії, зимівки, весняного нарощування сімей та медозбору з верби. Поки що попередні результати мені сподобалися... В моїх умовах на соняху гніздо незалили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, davolodya сказал:

Остаточний висновок зроблю по результатах  морфометрії, зимівки, весняного нарощування сімей та медозбору з верби. Поки що попередні результати мені сподобалися... В моїх умовах на соняху гніздо незалили

Володя а сколько взяли мёда с семьи в ваших условиях?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, F.A.V. сказав:

Володя а сколько взяли мёда с семьи в ваших условиях?

На моїй пасіці мед не є пріоритетний продукт, тому конкретних підрахунків непроводжу. Практично з усіх сімей, крім материнських і виховалок, були продані пакети, а далі трусив бджолу на нуки... Хвости, що залишилися, принесли ± даданівський корпус соняха з гречкою і різнотрав'ям, деякі трохи більше, деякі трохи менше.   Ріпак і липа минулий сезон  можна сказати пролетіли через затяжні дощі, тому відкачав мало.  Верби з садами взяв  по кілька літрів з сім'ї, бо в цей час цей мед бджолам потрібний на розвиток, точних підрахунків непроводив. Зазвичай в нормальний рік ще є як мінімум такий же корпус ріпаку з різнотрав'ям,  і відкачка липи, але рік на рік неприходиться.  Як би там небуло, мені для роздрібу вистачає,  бджілок в сезон ніколи годувати недоводиться.

Повноцінних сімей цей сезон немав, тому нескажу, скільки б вони принесли.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, F.A.V. сказал:

В моїх умовах на соняху гніздо незалили

Я имел ввиду именно эту линию которая поработала и на подсолнухе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, F.A.V. сказав:

Я имел ввиду именно эту линию которая поработала и на подсолнухе?

З нового матеріалу на соняху повноцінно працювала лиш словенка, решта маток приїхали пізно і до соняха у них бджола непомінялася... Словенка, як і всі материнки, утримується на обмеженому гнізді 7-8 рамок дадана, принесли 8-и рамочний корпус меду. Для них це досить пристойний результат, оскільки матку підсаджував  в трьох-рамочний відводок, вони встигли за сезон і розвитися, і меду принести, ще й для себе вощину відбудували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володя, це материнка відпрацювала,? а дочок від неї робив,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, сергей 10 сказав:

Володя, це материнка відпрацювала,? а дочок від неї робив,

Дочки є, кілька в мене, кілька в знайомих, також є одна ІОшка .  По дочках висновків поки що робити нехочу, трохи зарано, все ж ефки почали сіяти значно пізніше, ніж материнка. З десяток ефок від словенки працюють в форумчан,  попередні відгуки непогані, захочуть - відпишуться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно было бы и в теме пород написать или в своей теме.

Даже не знаю где лучше.

Вчера просматривал сайты швейцарских пчеловодов.

В Швейцарии распространена карника тройзек 1020,карника линии буковсек(словенка от Я.Буковч(с)ека о котором я упоминал в своей теме).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А где можно поподробнее узнать информацию об этой линии карники?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ленивый Трутень сказал:

А где можно поподробнее узнать информацию об этой линии карники?

Кому вопрос?

О какой линии речь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Речь о карнике Тройзек 1020-вопрос  вероятнее всего к Вам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...