Перейти к содержанию

Плідні матки бакфаст безкоштовно


Рекомендуемые сообщения

Віддам безкоштовно 3 матки бакфаст f1(B 319vyp*B 194vyp)

Тел. 068 386 71 19 Микола

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора переглядав відводки - чотири дуже сильно просіли, мабуть через несвоєчасну обробку від кліща (на початку вересня займали 7-8 рамок,а зараз 1-1,5).

Буду об'єднувати, а маток жаль викидати - можливо комусь вони дуже потрібні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Shaitan сказал:

бакфаст f1

Де облітувались, у Вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Безкоштовно- задурно(+пересилка+транспортні+витрата часу свого життя) потрібно всім. Прислухавсь здорового глузду,схаменувсь і не написав в приват.Сьогодні сам "рятував" матку колонія якої йшла до "0". Взяв по рамці з бджолами і посадив в парний нуклеус, поки -що на 5-ти рамках завтра заберу лишні  ,добавлю ще рамок з бджолами. Мотивація,нащо маючи(див. аватарку) стільки вул. займатись подібними дурницями- щоб мати досвід , вміти робити подібне,можливо буде необхідність, та й взагалі, більшість справ що роблю-дурниці,чому б не зробити на одну більше. На старість важко лежати дивитись на дісплей-боки болять та й все інше болить тільки ворушачись забуваю.

Думаю середньоосінне підсаджування маток пройде успішно , у всіх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Парних нуклеусів не маю, але планую взимку змайструвати кілька штук.

Також маю проблему з підсиленням - відводки знаходяться за 160 кілометрів від основної пасіки, тому об'єднання, для мене, найкращий варіант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, OlexanderSh сказав:

Де облітувались, у Вас?

Облітувались на місцевому трутовому фоні,та бджоли в них доволі мирні, в порівнянні з місцевими - працювати біля вулика не заважають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Shaitan сказал:

Також маю проблему з підсиленням - відводки знаходяться за 160 кілометрів від основної пасіки, тому об'єднання, для мене, найкращий варіант

А почему бы Вам не испольэовать этот метод обьединения  Малыхина, как раз найлучшее время

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Shaitan сказал:

Облітувались на місцевому трутовому фоні,та бджоли в них доволі мирні, в порівнянні з місцевими - працювати біля вулика не заважають.

Земляче, давити не варто, якщо другого варіанту нема то  посади через глуху перегородку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за рекомендації.

Матки пристроєні.

Тему можна закрити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Shaitan сказал:

Облітувались на місцевому трутовому фоні,та бджоли в них доволі мирні, в порівнянні з місцевими - працювати біля вулика не заважають.

То мабуть мої хлопці постарались....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Николай S сказав:

То мабуть мої хлопці постарались....:ay:

Ми з вами не зовсім земляки - живу в Ніжині, а бджіл тримаю у Шабалинові (біля тещі:af:).

А нулеуси та ІО-шки вдома, хоча, хто знає, що у тих хлопців у голові - я теж далеченько заїхав...:umora:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...