Перейти к содержанию

Бджолопакети, карніка з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Николай S сказал:

Про квітень та бджолосім"ї , щось  не знайшов ні комплектації ні цін.:hmm: 

По блату. для своих.  :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай S сказав:

Про квітень та бджолосім"ї , щось  не знайшов ні комплектації ні цін.:hmm: 

 

9 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

По блату. для своих.  :hmm:

Можливо Сергій правий, так дійсно до мене звернувся колега( якщо він схоче після покупки розкаже, но він не зобов'язаний) для закупівлі 10 бдж. в березні-квітні місяці, щодо комплектації ми обговорили все, щодо оприлюднення деталей звісно я не буду оприлюднювати оскільки в даній темі продаю бджолопакети і обговорюю всі умови лише про них. Скажу одне ціна поміркована ринкова, умова моя тара і моя доставка до 600км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 14.01.2020 в 20:20, Elek сказав:

на чому заснована ціна пакета?

А можна , пане Михайле, я як ваш клієнт, що двічі користувався вашими послугами, відповім і без флуду?

 Ціну самі оцінюйте. А я про якість тих пакетів - їм рівних я пока не зустрічав!

Правда, щось схоже років шість тому мав від В.А. Гайдара, але то була як подяка за співпрацю.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А можна , пане Михайле, я як ваш клієнт, що двічі користувався вашими послугами, відповім і без флуду?

 Ціну самі оцінюйте. А я про якість тих пакетів - їм рівних я пока не зустрічав!

Правда, щось схоже років шість тому мав від В.А. Гайдара, але то була як подяка за співпрацю.:ah:

Дякую, я як їхав з Києва після продажі пакетів, то всі покупці які вскривали пакети дзвонили і дякували. Як-то кажуть старався для клієнта, та до речі і товариш з яким тоді Ви приїжджали теж телефонував і ділився враженнями роботи бджоли, ну це правда вже було мабуть у серпні.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

Дякую, я як їхав з Києва після продажі пакетів, то всі покупці які вскривали пакети дзвонили і дякували. Як-то кажуть старався для клієнта, та до речі і товариш з яким тоді Ви приїжджали теж телефонував і ділився враженнями роботи бджоли, ну це правда вже було мабуть у серпні.:az:

Так, він навіть в зиму пішов з багатьма вашими матками.:ay:

То був особистий фотожурналіст колишнього нашого прем"єра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

                                                                                                                                Увага! Увага!  Увага!

Відкрито передоплату на бджолопакети в розмірі 20% від суми замовлення. Всіх замовників прошу зателефонувати про намір проведення передоплати, також вас чекає приємне здивування у вигляді знижки на бджолопакети. Тел. 097 19 106 19:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18.12.2019 в 14:46, anagrimo сказав:

3 пакети карніка 4 р/р, Камянець-Подільский.

завдаток в сумі 960грн на 4бджолопакети отримав, дякую, до зустрічі у Вас!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

02.03.2020 в 21:23, miro сказав:

                                                                                                                                Увага! Увага!  Увага!

Відкрито передоплату на бджолопакети в розмірі 20% від суми замовлення. Всіх замовників прошу зателефонувати про намір проведення передоплати, також вас чекає приємне здивування у вигляді знижки на бджолопакети. Тел. 097 19 106 19:wave:

Приємно мати справу з адекватною людиною. :) Чекаю в ЛП куди відправляти гроші

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.03.2020 в 19:03, Niland сказав:

Приємно мати справу з адекватною людиною. :) Чекаю в ЛП куди відправляти гроші

Прошу кожного хто перераховуватиме завдаток, спершу зателефонувати  мені, щоб почути приємну для вас знижку:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав завдаток від Niland та пана Миколи на бджолосімї, дякую розпочинаю підготовку до відправки:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сьогодні провів відбір 14 бджолосімей для продажі, на побажання клієнта маткам здійснено педикюр і манікюр, а саме виразно нанесено мітку, та підтято половинку одного крила, всі ці роботи здійснено найкращим спеціалістом в області бджолиного педикюру та манікюру, miro:hi:

Відправка БДЖ на Київ, вже незабаром на цьому тижні, в наявності є ще одна бджолосімя, тож телефонуйте, пишіть і вона буде ваша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, miro сказав:

підтято

Тільки після третього перечитання зрозумів, що було підрізало крило і поставлена мітка на спинку,"манікюрами-педікурами" був введений в оману-думав пішла мода на фарбування крил у маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Винодел сказав:

Тільки після третього перечитання зрозумів, що було підрізало крило і поставлена мітка на спинку,"манікюрами-педікурами" був введений в оману-думав пішла мода на фарбування крил у маток.

Ні, жодного обману, якщо Ви куплятимете в мене бджолосімї і замовити щоб їм було пофарбовано крила, я це зроблю, люба забаганка клієнта до виконання, і все це не жарт, он матководи скоро продаватимуть матки із сімейним альбомом їх випускниць, ми працюємо і йдемо в ногу з часом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, цыганок сказав:

Не вы ли часом  Nilandу  на днях семейку подвезли :umora: .

Де Львів,аде Київ.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:Вибачте пане Михайло, був трохи засмучений купівлєю бджолосім'ї на осліп. Довірився незнайомій людині, а він так надурив. Спілкувався з форумчанами в іншій темі (з друзями спілкуюсь наживо або телефоном) й Вас жодним словом не згадував. Якщо у когось з них хвора фантазія то я їм не лікар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджолосім'ї в Києві, замовлення виконано, власникам придбавших бджолосім'ї з моєї пасіки бажаю гарних медозборів, приємної та плідної праці, нехай поставлена мета буде успішна, гарного пасічного сезону:wave:, дякую ВАМ друзі за співпрацю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

п, miro, дякую Вам за торішну матку.Пішла в зиму на 5рамках, зараз має 4повні і 5 трішечки. З п, Віталій Іванович.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби всі бджоляри поводились так зі своїми клієнтами як Ви, пане Михайло. Сім'ї лагідні, великі, красиві :rolleyes: Обліпили мене з ніг до голови, але тільки для знайомства, хоч би одна вжалила. Щиро дякую Вам за працю, відданість, порядність й поступливість в деяких питаннях. Гадаю й надалі на плідну співпрацю:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, miro сказав:

Бджолосім'ї в Києві, замовлення виконано, бажаю гарних медозборів, приємної та плідної праці, нехай поставлена мета буде успішна, гарного пасічного сезону:wave:

Пане Михайло дуже Вам дякую. Все на високому рівні. Ящики, сила сімей, вчасна доставка ...... Всім рекомендую.....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.04.2020 в 06:39, Бджолопотам сказав:

Пане Михайло дуже Вам дякую. Все на високому рівні. Ящики, сила сімей, вчасна доставка ...... Всім рекомендую.....:ay:

Щиро дякую! Нехай Ваші сподівання сторицею будуть помножені!

06.04.2020 в 01:35, Niland сказав:

Якби всі бджоляри поводились так зі своїми клієнтами як Ви, пане Михайло. Сім'ї лагідні, великі, красиві :rolleyes: Обліпили мене з ніг до голови, але тільки для знайомства, хоч би одна вжалила. Щиро дякую Вам за працю, відданість, порядність й поступливість в деяких питаннях. Гадаю й надалі на плідну співпрацю:wave:

Щиро дякую! Нехай Ваші сподівання сторицею будуть помножені!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

05.04.2020 в 23:11, VВиталий сказав:

п, miro, дякую Вам за торішну матку.Пішла в зиму на 5рамках, зараз має 4повні і 5 трішечки. З п, Віталій Іванович.

Щиро дякую! Нехай Ваші сподівання сторицею будуть помножені!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі щиро Вам всім дякую!!!:az:

Тепер черга пакетів, і ось тут я не дотримаюсь слова, общем я не зроблю ані не на 5травня, ані 10 травня:ak:, я це ЗРОБЛЮ на 28 квітня і 4 травня:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                                                                                                АКЦІЯ!!!

В межах Львівської області, бджолопакет 4р.р. ,1 рамка струсу, на 28 квітня 1000 грн. , ящик в подарок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                                                                             :hi::hi::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11.11.2019 в 21:32, Triton сказав:

А ваши пакеты принесут 50 кг меда?(это минимум,который  него надо взять,что бы выйти в ноль)....

  :ay:Ага, - "скатерть- самобранку" :friend_drink: і  ще й дівку голу  після бані на додачу! :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.03.2020 в 18:03, Niland сказав:

Приємно мати справу з адекватною людиною. :) Чекаю в ЛП куди відправляти гроші

Андрію! Я ж тобі говорив, що брати бджіл потрібно у перевірених точківців! Слухай мудрі поради. А  ліпших пакетів чим в пана Михайла ти ніколи вже й не побачиш, повір мені. :IMHO::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...