Перейти к содержанию

Продаж СМС-вагів для вуликів


Рекомендуемые сообщения

Пропозиція дійсна до кінця 2019 року.

Виготовляю систему  СМС-вагів на три вулики:

ready2use.jpg 

В комплект входять датчики на три вулики, модуль зв'язку, сонячна батарея, акумулятор 18650 та стартовий пакет Київстар "Для пристроїв" (не активований)

Функція - щоденний вимір ваги вуликів на заході сонця, та відправка зміни ваги кожного за добу та від моменту запуску системи.

Телефон на який приходять СМС прошиваеться при виготовленні системи.

Опис встановлення:

https://vimeo.com/349605938

 

Виготовлю п'ять комплектів за ціною 1950 гривен. 

Доставка "Новою Поштою" за два тижні після передплати 50%.

 

З повагою, електробджоляр Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, gerasimenkoao сказав:

Виготовлю п'ять комплектів за ціною 1950 гривен. 

Комерційна реклама. Може бути опублікована за невелику допомогу форуму. За деталями в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2019 в 18:35, gerasimenkoao сказал:

Пропозиція дійсна до кінця 2019 року.

Виготовляю систему  СМС-вагів на три вулики:

ready2use.jpg 

В комплект входять датчики на три вулики, модуль зв'язку, сонячна батарея, акумулятор 18650 та стартовий пакет Київстар "Для пристроїв" (не активований)

Функція - щоденний вимір ваги вуликів на заході сонця, та відправка зміни ваги кожного за добу та від моменту запуску системи.

Телефон на який приходять СМС прошиваеться при виготовленні системи.

Опис встановлення:

https://vimeo.com/349605938

 

Виготовлю п'ять комплектів за ціною 1950 гривен. 

Доставка "Новою Поштою" за два тижні після передплати 50%.

 

З повагою, електробджоляр Андрій

Даєте якусь гарантію?

Який метраж кабелю від одного датчика до другого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краще менше вуликів, а ваги на чотири тензодатчики... Тим більше вартість самих тензодатчиків і не така вже суттєва, щоб на них економити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як перевірялась точність показів ваг в залежності від розташування вантажу від центру вулика (вперед-назад; вправо-вліво). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Серж 82 сказал:

Даєте якусь гарантію?

Який метраж кабелю від одного датчика до другого?

Гарантія - один сезон(в данному випадку 2020), або повернення грошей.

Дроти - три метри - від сенсорів ваги, 5 - від модулю зв'язку.

11 часов назад, yurasaver сказал:

Краще менше вуликів, а ваги на чотири тензодатчики... Тим більше вартість самих тензодатчиків і не така вже суттєва, щоб на них економити

Тут я згоден, проте мені зовсім не подобається "павук" з тензодатчиків і ось чому:

1. В тих системах на 4 датчики, що я бачив слабке місце - дроти - вони тоненькі та рвуться.

2. Якщо робити жорску платформу, втрачаеться універсальність, та й пересилати лист 60x30см. під українсикий вулик - незручно.

Проте я працюю над створенням універсальної основи-веєра.

3. Електромагнітні перешкоди - досліди на початку року показали, що короткі дроти від датчиків до АЦП  значно зменшують похибку (бо влесне там рівні мікровольтів), навіть екрануванні не таке єффективне проти коротеньких ліній.

12 часов назад, yurasaver сказал:

Як перевірялась точність показів ваг в залежності від розташування вантажу від центру вулика (вперед-назад; вправо-вліво). 

Перевірялась, впливає (відсотків 20), проте тут вже більш важливі відносні показники, оскільки в нас три вулики.

Окрім того, я про це неодноразово писав, ніхно не скаже точно, що за приростом 25 кілограмів - мед викачуем, а от за 20 - ні.

Ми отримуєм динаміку - знизився збір - дивимся до бджіл - вирішуєм  - качати/ні перед переходом на новий медонос.

Компанія BroodMinder з Америки також вимірює тільки під одним краєм:

Brood-Minder.jpg 

Втім, передбачаючи подібні питання, я єкспериментував з парами датчиків на одній планці.

Фактично, вулик спирається на 4 тензодатчики (дві планки)

Ширина основи - 33 сантиметри.

Таким чином, з іншою прошивкою , можна вимірювати або вагу трьох вуликів за "моїм" принципом, 

або двох - один спирається повноцінно на 4 тензори, другий на брус та два датчики - видається можливість порівняння.

То буде на 50 гривень дорожче.

 

З повагою, Андрій

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Что наша жизнь? ИГРА!

sova1.jpg

И игра будет вестись по моим правилам ...

Конечно если Вы хотите СМС-весы  одного улья за 33$

Как это возможно/работает? Сейчас обьясню!

Для начала - принцип измерения, который я использую во ВСЕХ своих конструкциях:

planD.jpg

 

Это план улья - вид сверху, классически датчики устанавливаютя по углам (точки 1,2,3,4)

У меня - сторона летка опирается на брус, сенсор находится в точке 5,  его вид следующий:

33.jpg

Собственно, в пределах деревянной основы 150х50х30 и будет скомпонована ВСЯ система весов - НИКАКИХ проводов (кроме фотосенсора), солнечных батарей и аккумуляторов.

Конструкция сделана на основе предыдущих разработок, упрощение коснулось лишь одного:

Весы будут включать ТОЛЬКО сконфигурированную систему с модулем связи и разьемом питания micro-usb.

То-есть для работы весов Вам необходимо будет установить sim-карту(в комплект не входит), поставить блок под улей, и подключить питание, закрыв от света фотодатчик - для начальной калибровки.

Питание - либо стандартная зарядка для смартфонов, либо powerbank (в комплект не входят).

В последнем случае, банка 2500мА-ч должно хватать на месяц работы.

Предоплата - 350гривен, +500грн по получении.

Вот собственно и все, это уже крайний вариант.

Статистика, как и прежде, отправляется раз в сутки, на закате.

Да,  предложение действует до конца года, количество систем которые соберу на таких условиях - 5 штук.

Никаких промежуточных "хотелок" не реализовываю, в стиле а если туда добавить это или сюда то - два варианта системы  -  заглавный, и текущий.

Я - художник- я так вижу, и баста. 

 

С уважением, Электропчеловод Андрей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

"Зима близко" , и это не значит, что наступила пора сериалов...

Нет ничего лучше, чем время, проведенное с паяльником в руках, хотя под аккомпанемент любимых киногероев дело спорится веселее.

Специально для любителей подобного времяпровождения предлагаю наборы для сборки весов:

set4make.jpg

Пока есть три комплекта.

Описание: http://beefree.xyz/?p=81

Цена - 1000 гривен.

Стартовый пакет GSM-оператора в комплект не входит.

Контроллер прошью,   остается только спаять/собрать.

 

С уважением, электропчеловод Андрей.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, gerasimenkoao сказал:

"Зима близко" , и это не значит, что наступила пора сериалов...

Нет ничего лучше, чем время, проведенное с паяльником в руках, хотя под аккомпанемент любимых киногероев дело спорится веселее.

Специально для любителей подобного времяпровождения предлагаю наборы для сборки весов:

set4make.jpg

Пока есть три комплекта.

Описание: http://beefree.xyz/?p=81

Цена - 1000 гривен.

Стартовый пакет GSM-оператора в комплект не входит.

Контроллер прошью,   остается только спаять/собрать.

 

С уважением, электропчеловод Андрей.

 

А є варіант на один вулик без GSM

Смисл замінить прості механічні віса , які є приманка для ворів (метал)

Під вуликом незамітні датчики у дні отвір через який іде провід у вулик до прибора який покаже вагу  ,кришку підняв подивився 

знаружі нічим невідлічаєтся від других вуликів ,  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

28 минут назад, AVA сказал:

А є варіант на один вулик без GSM

Смисл замінить прості механічні віса , які є приманка для ворів (метал)

Під вуликом незамітні датчики у дні отвір через який іде провід у вулик до прибора який покаже вагу  ,кришку підняв подивився 

знаружі нічим невідлічаєтся від других вуликів ,  

Без GSM - нема

Проте є модель на один вулик з SMS та без дротів.

Вже перевірив на прототипі, гадаю наступного тижня зможу показати остаточну конструкцію (чекаю виготовлення друкованих плат).

Та втім скажу, мені вдалося зкомпонувати всю систему у межах основи для тензодатчиків:

33.jpg

Загалом  її розмір 110х50х30 (д-ш-в)

Едине, що не вмістилось - батарея, в системі є micro-usb розьем для підключення powerbank/блока живлення від смартфону.

Від найпростішого банку на 2500 м.-А.-г. має працювати кілька місяців без усіляких сонячних батарей.

 

З повагою, Андрій

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gerasimenkoao сказал:

 

Без GSM - нема

Проте є модель на один вулик з SMS та без дротів.

Вже перевірив на прототипі, гадаю наступного тижня зможу показати остаточну конструкцію (чекаю виготовлення друкованих плат).

Та втім скажу, мені вдалося зкомпонувати всю систему у межах основи для тензодатчиків:

33.jpg

Загалом  її розмір 110х50х30 (д-ш-в)

Едине, що не вмістилось - батарея, в системі є micro-usb розьем для підключення powerbank/блока живлення від смартфону.

Від найпростішого банку на 2500 м.-А.-г. має працювати кілька місяців без усіляких сонячних батарей.

 

З повагою, Андрій

 

Як це нема.  а віса прості електронні і то там наворотів лишніх багато , а на заводах стоять датчики під бункерами разними

Не потрібно на пасікі на якій я буваю майже кожен день різні навороти . просто метал заховать від випадкових бомжів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, AVA сказал:

Як це нема.  а віса прості електронні і то там наворотів лишніх багато , а на заводах стоять датчики під бункерами разними

Не потрібно на пасікі на якій я буваю майже кожен день різні навороти . просто метал заховать від випадкових бомжів 

Чесно - то Ви перші запитали мене за такий варіант.

Хоча щось схоже я й передбачав, та за відсутності попиту не складав подібних систем.

Ось тому і малося на увазі, що в мене нема і до нового року я не планував займатися подібним.

Потім створю окрему тему в гілці "інвентар", де буде обговорбватись конструкція.

 

З повагою, Андрій

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Чесно - то Ви перші запитали мене за такий варіант.

Хоча щось схоже я й передбачав, та за відсутності попиту не складав подібних систем.

Ось тому і малося на увазі, що в мене нема і до нового року я не планував займатися подібним.

Потім створю окрему тему в гілці "інвентар", де буде обговорбватись конструкція.

 

З повагою, Андрій

 

Приблизно отакий варіант потрібний MATARIX MX-451B 180кг 

Тільки дісплей у вулик під кришку перенисти ,

Ціна всього 150грн , можна і самому побробувать розібрать і перенести :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Як це нема.  а віса прості електронні і то там наворотів лишніх багато , а на заводах стоять датчики під бункерами разними

Не потрібно на пасікі на якій я буваю майже кожен день різні навороти . просто метал заховать від випадкових бомжів 

 

58 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Чесно - то Ви перші запитали мене за такий варіант.

 Меня тоже заинтересовал бы проект весов где есть просто 4 датчика и табло с цифрами заместо обычных механических весов подумайте может есть такой выгодный вариант...  Как вариант адаптированный под обычную зарядку от телефона к примеру.. Или повербанк... Главная идея тут что мне не надо на качевку тягать за собой механические весы которые для любого наркомана\алкоголика\бомжа очень заманчиво выглядят....:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, AVA сказал:

Приблизно отакий варіант потрібний MATARIX MX-451B 180кг 

Тільки дісплей у вулик під кришку перенисти ,

Ціна всього 150грн , можна і самому побробувать розібрать і перенести :hmm:

Мені здається що такі ваги не сильно підійдуть під той варіант, який Вам потрібен оскільки при кожному включенні електроніка відтарюється (не залежно від ваги що є на платформі, початкові цифри будуть 00,00 кг). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Gold-V сказал:

Мені здається що такі ваги не сильно підійдуть під той варіант, який Вам потрібен оскільки при кожному включенні електроніка відтарюється (не залежно від ваги що є на платформі, початкові цифри будуть 00,00 кг). 

Я більш мав на увазі форму вагів

А кожен раз з нуля відтарюються , тоже непроблема у чора було 123кг наприклад сьогодні 126кг . є листочок і карандаш -3кг за сутки 

Головне що їх було невидно і ціна 100грн і не жалко 

За 100грн можна під декілька вуликів натикать залежно від породи і сили сімьї 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, AVA сказал:

Я більш мав на увазі форму вагів

А кожен раз з нуля відтарюються , тоже непроблема у чора було 123кг наприклад сьогодні 126кг . є листочок і карандаш -3кг за сутки 

Головне що їх було невидно і ціна 100грн і не жалко 

За 100грн можна під декілька вуликів натикать залежно від породи і сили сімьї 

В идеале чтоб вес показывали а не нули... и потом поднимай опускай... В том же и смысл GSM чтоб сразу вес и не поднимать не подходить...:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Александр К. сказал:

В идеале чтоб вес показывали а не нули... и потом поднимай опускай... В том же и смысл GSM чтоб сразу вес и не поднимать не подходить...:IMHO1:

Я трохи не те подумав про вислів з нуля відтарюєтся , піднімать непотрібно 

Просто включив вагу , час і дату переписав на на листочок і виключив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Я трохи не те подумав про вислів з нуля відтарюєтся , піднімать непотрібно 

Просто включив вагу , час і дату переписав на на листочок і виключив 

Так в тому то і річ, що ці ваги не запам'ятовують попереднє значення. Вони при включенні будуть показувати нулі не залежно від ваги, яка є у вулика на даний час. Щоб вони показали реальну вагу потрібно підняти вулик, включити ваги, поставити вулик. І так кожен день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Добрий день! интересует приобретение модели на один улей без проводов. Напишите телефон или перезвоните.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сори 0961457469

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Всем привет!

Последняя разработка:

https://i.postimg.cc/FKY5R5wk/1smf.jpg

Весы под один улей.

Общий вес улья - до 200кг

Точность - 10грамм

Питание 6-12 вольт

На одной алкалайновой кроне работает месяц.

Ставится под одну сторону улья:

https://i.postimg.cc/90pNbJvj/5smf5.jpg

СМС - раз в сутки, на закате

Изменение веса за сутки и от старта

https://i.postimg.cc/0jW0r3Tr/message1.jpg

От пропадания питания данные защищены сохраением в энергонезависимую память

Систему тестировал в течении 35 дней (ресурс батарейки Videx)

В комплекте коннектор питания

Батарейка и стартовый пакет в комплект не входят.

Гарантия - 6 месяцев

Таки не исчерпал прошлогодний лимит в 3 штуки. 

Детали - в личку

С уважением, Андрей
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Всім привіт!

Зразок комплекту міні-вагів:

Mini.jpg

1. Ваги

2. Коннектор живлення

3. Інструкція

Пропозиція досі дійсна

 

З повагою, Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Добрий день! интересует приобретение. Напишите телефон или перезвоните.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2020 в 14:57, gerasimenkoao сказал:

Всім привіт!

Зразок комплекту міні-вагів:

Mini.jpg

1. Ваги

2. Коннектор живлення

3. Інструкція

Пропозиція досі дійсна

 

З повагою, Андрій

Цена? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...