Перейти к содержанию

Акція! матки карніка за 1грн. , з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

Маточку получил, всё ОК, спасибо огромное за такой щедрый подарок :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можливо ще субота додасть бджматки бо відводки ще підуть на обєднання, є навіть дві рожеві старушки но вони підуть в долину квітів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

--------------буду чекати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А "рожеві старушки"  - Пернер чи Пешец?  На трутня вони пішли би.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, стасооныч сказав:

--------------буду чекати

самий кращий очікуваний результат це адреса в приваті, так багато зробили і все на :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Міхал-69 сказав:

А "рожеві старушки"  - Пернер чи Пешец?  На трутня вони пішли би.

:hmm:в принципі так, але коли ті старушки розкрутяться весною, добре подивлюсь , але друзі без адреси в приваті маток не зможете отримати:dntknw:, я не володію даром по ніку взнавати ваші відділення почти і прізвища, ну не навчився ще:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Філософія АКЦІЇ, це не лише адреса в приваті, це ще й коментар, репліка тут в темі, це ж не банальна продажа, це акція:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотілося б спробувати  Вашу Маточку,Весною з Покупкою пакетів не склалося,були в наших краях,а В приватні повідомлення піздно заглянули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Tarass сказав:

Хотілося б спробувати  Вашу Маточку,Весною з Покупкою пакетів не склалося,були в наших краях,а В приватні повідомлення піздно заглянули.

:hmm:та я зараз роздумую, чи не податись весною з пакетами до Києва, але про це пізніше і в іншій темі, скоро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.10.2019 в 11:56, miro сказал:

Продам матки карніка Пернера та Пешетца за 1грн. покупцям які в цьому році придбали в мене бджолопакети або матки, матки 2019року 20 липня, 5шт.. Пропозиція дійсна до 10.10.2019 року.

Завершення сезону 2019р.:wave:

Щиро дякую.Матка ввечері приїхала жива та здорова.Завтра заміню свою Ф...3.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чекаю на нашого форумчанина заїде за акційною маткою, треба назву змінити не одна грн, а один пляшка:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, miro сказав:

:hmm:та я зараз роздумую, чи не податись весною з пакетами до Києва, але про це пізніше і в іншій темі, скоро.

Оптимістично:umora: мінус  дорога і харчі, проживання,  сидіть дома.:umora:Тут своїх фатає:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Inna сказав:

Оптимістично:umora: мінус  дорога і харчі, проживання,  сидіть дома.:umora:Тут своїх фатає:umora:

цього року я таки їздив на Київ, а думаю їх матки до нас ходять, то чом би наші пакети неходили, проживання не проблема і не дорого виходить, харчі, харчі набрали вареників літр сметани і погнали на Київ, а дорога ,це так, але 100грн на паке і дорога повертається;) но це не тута, а скоро в іншій темі:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Inna сказал:

Оптимістично:umora: мінус  дорога і харчі, проживання,  сидіть дома.:umora:Тут своїх фатає:umora:

Ви би бачили, які то були жирні пакети, не один би поїхав помісцю забрати.

Наступного разу треба miro  відео знімати і виставити у темі: "формую пакети для форумчан" і хай інші слюнки витирають. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Yaroslav сказав:

Ви би бачили, які то були жирні пакети, не один би поїхав помісцю забрати.

Наступного разу треба miro  відео знімати і виставити у темі: "формую пакети для форумчан" і хай інші слюнки витирають. 

дякую, розумію, секретів немає я все у відкриту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.10.2019 в 14:06, miro сказав:

Все, повністью все. АКЦІЯ! завершена:), всім дякую за участь:ole_ole: , всім форумчанам бажаю вдалого сезону 2020р.:wave:

Шкода не  бачив тему. Про ваші акційно-подарункові матки. У мене лишилось місцевих пару злюк (хай зимують,) так зрадістю поміняв би їх  на ваші. Класно. Добру справу зробили. А то є багато: "к ногтю, в димарь  и тд..."  Хай вернеться як говорять з "вторицею". Вдалої зимівли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шкода не  бачив тему. Про ваші акційно-подарункові матки. У мене лишилось місцевих пару злюк (хай зимують,) так зрадістю поміняв би їх  на ваші. Класно. Добру справу зробили. А то є багато: "к ногтю, в димарь  и тд..."  Хай вернеться як говорять з "вторицею". Вдалої зимівли.
Чого раніше не казали .
Вчора з 8 нуків зробив неглядя 4 є ще варіант ще 4 залишилось пишіть.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, uam_63 сказав:

Чого раніше не казали .
Вчора з 8 нуків зробив неглядя 4 є ще варіант ще 4 залишилось пишіть.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

НЕМА:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, bosik2017 сказав:

Шкода не  бачив тему. Про ваші акційно-подарункові матки. У мене лишилось місцевих пару злюк (хай зимують,) так зрадістю поміняв би їх  на ваші. Класно. Добру справу зробили. А то є багато: "к ногтю, в димарь  и тд..."  Хай вернеться як говорять з "вторицею". Вдалої зимівли.

так жаль, розумію, нічого дасть Бог може ще отримаєте в сезоні 2020. Цього року якась аномалія з нуками, чи то така бджола :dntknw:, я основних донарів сформував на зиму, щоб весною формувати нуклеуси, а цей весь залишок ,що був на пасіці в нуках я не обєднував чекав похолодань щоб то зісипати в один донар (зрештою в темі погода на пасіці поглянте яке неймовірне похолодання наступає

)тому був здивований в нуках на дві рамки матки червлять і корма є, в нуках де маток нема всі розтрощені, то є файна школа і приємно бачити, що таке бджолосімя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був у п. Михайла та отримав дві маточки. Одна по акційній ціні, а друга в обмін матеріалом. Щиро дякую:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все, згідно суботнього огляду, спакував дві посилки нашим форумчанам, записав їх адреси і аж після чого побачив цікаву річ в одного форумчанина номер телефону закінчується 09хххх2568, а в другого форумчанина 09хххх2668, такщо звіряйте ваші номера, я був вельми вражений коли побачив послідовність номерів буває ж таке, це дві різні області Схід і Захід:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, miro сказал:

Все, згідно суботнього огляду, спакував дві посилки нашим форумчанам, записав їх адреси і аж після чого побачив цікаву річ в одного форумчанина номер телефону закінчується 09хххх2568, а в другого форумчанина 09хххх2668, такщо звіряйте ваші номера, я був вельми вражений коли побачив послідовність номерів буває ж таке, це дві різні області Схід і Захід:)

майже співпали:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже дякую за маточку???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, shpak сказав:

Дуже дякую за маточку???

я з Вас гроші брати не можу:ah:, сусід 15км, а їхати, як 60км (дороги нма):al:, для Вас льготи, пляска:ah: ,тільку не пляцка , а пляшка:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз дякую,пляцки незнаю а пляшка за мною:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...