Перейти к содержанию

Матки інструментального осемінення (ИОМ, ШОМ) від Ліпатова


Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, brodyaga сказал:

Если не секрет где проходили сертификацию?

А вы чясом не Диверсант ?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

У себе вдома, за допомогою програм що визначають породу по крилу. Цього року ще надам матеріал на проміри іншим користувачам з форуму які на цьому "собаку з'їли". Чи що маме ви, маэте на увазі у під сертифікацією? 

Прошу прощение, мне как новичку думалось бамагу дает соответствующая организация,

если так прошу выложить в студию  "програми що визначають породу по крилу", а по сути с прошу прощение литературы

там еще ряд измерений и параметров.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, brodyaga сказал:

Прошу прощение, мне как новичку думалось бамагу дает соответствующая организация,

если так прошу выложить в студию  "програми що визначають породу по крилу", а по сути с прошу прощение литературы

там еще ряд измерений и параметров.

К слову, Виталий  Вы так и не ответили чем обусловлена высокая цена на станок,

это я к тому, что могут быть аналоги  либо более качественный оригинал.

и

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, brodyaga сказав:

Прошу прощение, мне как новичку думалось бамагу дает соответствующая организация,

если так прошу выложить в студию  "програми що визначають породу по крилу", а по сути с прошу прощение литературы

там еще ряд измерений и параметров.

Бачу що Ви сильно активно почали тролити форум, але в такій великій темі як Методи Вас ще не видно:umora: тому дам Вам відповідь за Віталія.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, brodyaga сказал:

К слову, Виталий  Вы так и не ответили чем обусловлена высокая цена на станок,

это я к тому, что могут быть аналоги  либо более качественный оригинал.

и

Не стоит считать деньги в чужих карманах, от этой привычки и зависти могут развиться нехорошие болезни, например язва :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, brodyaga сказав:

К слову, Виталий  Вы так и не ответили чем обусловлена высокая цена на станок,

это я к тому, что могут быть аналоги  либо более качественный оригинал.

и

Не в ту тему ви зайшли шановний з такими повідомленнями.  Не морочте Віталію голову і не засоряйте цю тему.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, brodyaga сказав:

К слову, Виталий  Вы так и не ответили чем обусловлена высокая цена на станок,

это я к тому, что могут быть аналоги  либо более качественный оригинал.

и

Шановний, ціна на станок "обусловлена" матеріалами і складністю його виготовлення. Попитом ринку і моїм особистим бажанням отримати прибуток і компенсувати витрати.
Стосовно проміру крил вам вже відповіли.  З усіма подальшими запитаннями звертайтесь в "соответствующую организацию"! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, brodyaga сказал:

Прошу прощение, мне как новичку думалось бамагу дает соответствующая организация,

если так прошу выложить в студию  "програми що визначають породу по крилу", а по сути с прошу прощение литературы

там еще ряд измерений и параметров.

Сертификацыю проходят племенные хозяйства ,как репродуктора . В нашей стране пока вазможно с Карпаткой и Украинской степной. Это дало вазможность продавать что угодно .

  В Германии все заводчики проходят морфометрию... ,и разрешение на разведение . Не доверять им нету оснований ,это не Украина .При желании думаю что можно померять и в Германии . Но толку когда и у нас есть достойные спецыалисты ,каторые есть на форуме ,и давали ответ по этому вапросу .:)

14 часов назад, brodyaga сказал:

К слову, Виталий  Вы так и не ответили чем обусловлена высокая цена на станок,

это я к тому, что могут быть аналоги  либо более качественный оригинал.

и

Аналоги стоят намного дороже ,я бы не сказал что они сделаны лучше . Некаторые вовсе нержавейку секономили . Некто не запрещяет сделать станок самостоятельно . Вольному воля .  :IMHO1::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, koste сказал:

 

Аналоги стоят намного дороже ,я бы не сказал что они сделаны лучше . Некаторые вовсе нержавейку секономили . Некто не запрещяет сделать станок самостоятельно . Вольному воля .  :IMHO1::umora:

Так не факт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відео надав Олексій Ліченко, що має пасіку поряд з моєю. Сьогодні його і мої бджілки облітались. Весна скоро.

https://drive.google.com/file/d/1WFtxY4Vdqdyr1x7-NThytESisv0MvY4f/view?usp=drivesdk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний ВІталій,що Ви скажете на пропозицію зробити ІО МАТКАМ Белка  ВІД  Укропа,Бо кооператив організували:umora:/Даеш Белку в масси/:ole_ole:Потрібна Ваша згода:az:Дайте відповідь в темі карніки,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Віталій що Ви можете запропонувати по трутнях,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, сергей 10 сказал:

Шановний ВІталій,що Ви скажете на пропозицію зробити ІО МАТКАМ Белка  ВІД  Укропа,Бо кооператив організували:umora:/Даеш Белку в масси/:ole_ole:Потрібна Ваша згода:az:Дайте відповідь в темі карніки,

Я думаю що треба узгодити план дій. 

1. З Василем узгодити кількість неплідок. Повідомити Віталія про кількість.

2. Василь на момент виходу неплідок, повідомляє Віталія і узгоджують дату відправки (думаю що на п’ятий день від виходу треба відправляти, але хай Віталій уточнить)..

3. Василь повідомляє, що матки поїхали на осіменіння і ми готуємо відводки.

4. Віталій осіменяє і повідомляє нас про розсилку (попередньо ми йому вказуєм адреси на цю партію). Все має бути злагоджено щоб не було плутанини.

5. Не забуваємо проплатити хлопцям за роботу.

Ставимо лайк хто в справі.

Только что, Серж 82 сказал:

Я думаю що треба узгодити план дій. 

1. З Василем узгодити кількість неплідок. Повідомити Віталія про кількість.

2. Василь на момент виходу неплідок, повідомляє Віталія і узгоджують дату відправки (думаю що на п’ятий день від виходу треба відправляти, але хай Віталій уточнить)..

3. Василь повідомляє, що матки поїхали на осіменіння і ми готуємо відводки.

4. Віталій осіменяє і повідомляє нас про розсилку (попередньо ми йому вказуєм адреси на цю партію). Все має бути злагоджено щоб не було плутанини.

5. Не забуваємо проплатити хлопцям за роботу.

Ставимо лайк хто в справі.

Що забув додати, чи може виправляйте? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Серж 82 сказал:

Ставимо лайк хто в справі.

Згоден -2шт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотів би також отримати одну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Яцков Андрій сказал:

Хотів би також отримати одну

Незнаю. Тут хай @Укроп, вирішує. Справа в тім що маток до відправки треба витримати в нуках (і тут накладка.). Наскільки я зрозумів то пан Василь згодився для п’яти чоловік, це - @AVA, @FES, @сергей 10, @Серж 82, і ще хтось п’ятий. Нагадайте п’ятого бо не пам’ятаю. @Gold-V. П’ятірка зформована

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Незнаю. Тут хай @Укроп, вирішує. Справа в тім що маток до відправки треба витримати в нуках (і тут накладка.). Наскільки я зрозумів то пан Василь згодився для п’яти чоловік, це - @AVA, @FES, @сергей 10, @Серж 82, і ще хтось п’ятий. Нагадайте п’ятого бо не пам’ятаю.

Gold-V,вроді він,правда раз обізвався:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, сергей 10 сказал:

Gold-V,вроді він,правда раз обізвався:dntknw:

Підтверждую дві матки від різних трутів !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажу як то зробить в ідеалі:
1. Визначаєтеся в кількості маток яких потрібно інсемінувать .
2. Дзвоните мені і домовляємось про дату (цю ж дату потрібно согласовувать з метководом який надасть материнський матеріал).
3. Я даю поради в якому вигляді їх мені привезти, або надіслати (що не є кращим варіантом).
4. Записую вас на дату і виконую замовлення. Всі довольні і я трошки.

ПС. Одразу розраховуйте на те, що певна кількість може дать дуба через різні обставини (майте зазор щоб ніхто не залишився без матеріалу..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

паспорти на маток, цього року будуть такі:

Без-имени-1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Скажу як то зробить в ідеалі:
1. Визначаєтеся в кількості маток яких потрібно інсемінувать .
2. Дзвоните мені і домовляємось про дату (цю ж дату потрібно согласовувать з метководом який надасть материнський матеріал).
3. Я даю поради в якому вигляді їх мені привезти, або надіслати (що не є кращим варіантом).
4. Записую вас на дату і виконую замовлення. Всі довольні і я трошки.

ПС. Одразу розраховуйте на те, що певна кількість може дать дуба через різні обставини (майте зазор щоб ніхто не залишився без матеріалу..

Віталій приблизно можете сказати з 15шт який відхід буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, сергей 10 сказав:

Віталій приблизно можете сказати з 15шт який відхід буде

пальцем в небо )) залежить від стану маток багато. Зазвичай якщо матки в ідеалі то може бути 1-2 матки відходу.  Якщо матки в нуках то майже 100%  результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

пальцем в небо )) залежить від стану маток багато. Зазвичай якщо матки в ідеалі то може бути 1-2 матки відходу.  Якщо матки в нуках то майже 100%  результат.

Тобіш  якщо 12 шт +3на відхід ніхто в обіді неостанеться,Пан Василь дав згоду на 15маток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Серж 82 сказал:

Незнаю. Тут хай @Укроп, вирішує. Справа в тім що маток до відправки треба витримати в нуках (і тут накладка.). Наскільки я зрозумів то пан Василь згодився для п’яти чоловік, це - @AVA, @FES, @сергей 10, @Серж 82, і ще хтось п’ятий. Нагадайте п’ятого бо не пам’ятаю.

Шановні панВасиль дав згоду на 15маток,ВИРІШУЙТЕ БУДЕМ БРАТИ  ШОСТОГО?, ,ТОБТО БУДЕ ПО ДВІ МАТКИ +ТРИ НА ВІДХІД,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тілько що звонив Віталію 

Парувать зможе десь на середину червня , узгоджувать пересилку буде сам з Укропом ,просе телефон його 

Мінімум страховочних маток 1 на десять спарованих , якщо відход більш людина улетить на кошти неплодки на вибір . за неудечне паруваня неплатить 

Трут можливий двух видів на кожну з пари окремий , Вароа обовязковий інший варіант узгоджувать весною

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...